صفحه 237 از 319 نخستنخست ... 137 187 227 233 234 235 236 237 238 239 240 241 247 287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iman ebrahimi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت پاسخگویی
    قبل از اینکه اینجا جواب بدین شما بنده به هر دو شرکت زنگ زدم و به صورت تلفنی مشکلو مطرح کردم که هر دو جا هزینه سرویس لنزو بین 100 تا 50 هزار تومان گفتند..
    فردا باز پیگیری میکنم ببینم واقعا رایگان انجام میشه..
    با تشکر
    دوست عزیزم ایمان
    با عرض سلام و پوزش از شما در تاخیر ارسال پاسخ
    به اطلاع کلیه اساتید محترم -اعضای محترم سایت عکاسی و شما بزرگان میرسانم که کلیه امور خدماتی سرویس و به روز رسانی -رفع پیکسل سوخته -سرویس و شتشو صفحه حسگر و بقیه موارد .... برای شما اعضا محترم سایت کاملا رایگان و در صورت تعویض قطعات فقط قسمتی با هماهنگی دریافت میگردد .در توضیحات شخصی اینحانب به دوستان اکیدا اعلام گردیده است تا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به سرویس متفاوت اقدام شود
    در پایان یاداوری میشود چنانچه اعضای محترم در هنگام خروج ار بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین با اعلام معرفی خود به عنوان اعضای محترم سایت عکاسی و در جهت سرویس تجهیزات عکاسی در قسمت حسابداری در مواردی نسبت به پرداخت وجه اقدام کرده اند بلافاصله با قید شماره فاکتور و شماره حساب پیام خصوصی گردد تا نسبت به مرجوع مبلغ دریافتی اقدام و با کارمند متخلف برخورد شدید گردد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط omid bina نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی
    من هفته قبل یه دوربین 60 دی کنن خریدم که به گفته فروشنده آکبند بود ولی با روشهایی که از همین فروم یاد گرفتم(گذاشتن در لنز و سرعت پائین و .... ) وقتی امتحانش کردم سه تا نقطه سفید و 47 تا نقطه قرمز داره که من فکر میکنم اینا یعنی پیکسل سوخته
    بعد شک کردم که نکنه دوربین آکبند نباشه ولی با نرم افزار 40d shutter count نتونستم تعداد شات دوربین رو دربیارم یعنی در قسمت eos utility کپی کردم ولی ارور میده
    اگه میشه راهنمائیم کنید
    1-چطور میتونم تعداد شات رو مشخص کنم
    2-اگه این پیکسل ها سوخته باشه آیا میتونم دوربین را پس بدهم
    3-آیا ممکنه من با 30-40 تا عکس معمولی(یعنی بدون سرعت پائین یا حساسیت بالا ...)باعث شده باشم این پیکسل ها بسوزه
    مرسی از جوابتون پیشاپیش
    دوست عزیزم با سلام وپوزش در تاخیر پاسخ
    لطفا اعلام فرمایید ایا دوربین خود را باگارانتی ایده ال دوربین خریداری نمودید
    مطمینا از شما عضو محترم سایت با خواهش کنم تا نسبت به اعلام وضیعت شاتر و رفع کامل پیکسل سوخته به بخش فنی مراجعه تا کلیه امور اعلام شده به صورت کاملا رایگان انجام گردد.نگران نباشید مشکل پیکسل سوخته به راحتی با برنامه خصوصی شرکت معظم کانن که انحصارا در اختیار تعمیرگاههای رسمی در سراسر دنیا میباشد رفع میگردد .

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط __AmirH__ نمایش پست ها
    با عرض سلام

من قصد خرید لنز 18-200 کنون را دارم ولی چیزی که باعث نگرانی من شده این هستش که
    تعداد خیلی زیادی از استفاده کننده های این لنز از این شکایت داشتن بعد از مدتی استفاده
    رینگ زوم شل میشه و وقتی دوربین رو به پایین گرفته میشه دوربین فوکوس میکنه و باعث
    اعصاب خوردی میشه آیا همچین چیزی حقیقت داره و شما موردی داشتید؟
    امیر جان دوست عزیزم
    با سلام و تشکر از سوال جنابعالی
    باید به عرض برسانم اشکال اعلام شده توسط شما و دیگر استفاده کنندگان محترم لنز 200-18
    با توجه به اب شدن گیریس های سفت براثر شرایط جوی و همچنین خارج شدن چسب فییکس کننده YA2-2063-000
    collar و سنگین بودن گروه عدسی ها
    در قسمتهای مختلف لنز باعث عدم ترمز در شرایط قرار گرفتن لنز به طرف پایین میگردد که اکیدا جزو موارد ضعف در این گروه لنز نمیباشد ( 200-18-----105-24)

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت آقای قاسمی، همانطور که قبلا باهاتون صحبت کرده بودم میخاستم دوربینم(sx40 hs) رو که یه مشکل جزئی در لنزش داره رو حضوری بیارم تعمیرگاه، میخاستم بپرسم اگه من صبح تحویل تعمیرگاه بدم همان رو مشکلش حل میشه تا من بتونم برگردم شهرستان؟ تشکر
    دوست عزیزم با سلام تشکر از شما
    منتظر تشریف فرمایی شما هستیم .لطفا حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

سلام جناب قاسمی لطفا شماره تماس و ساعت کار تعمیرگاه مرکزی در ماه رمضان و بعد از ماه رمضان رو برام بفرستید تا جهت خرید یک سری اقلام تماس بگیرم .....

ممنون
    مهدی

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    احسان جان دوست عزیزم
    با عرض سلام و تشکر از خرید دوربین خود با گارانتی ایده ال دوربین و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    پوزش اینجانب را پذیرا باشید در اولین فرصت دوربین به همراه کپی کارت گارانتی به بخش فنی ارسال و حتما اعلام گردد از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری گردد .سرکار خانم خمیس بعنوان سوپروایزر بخش فنی با تلفن 66745700 جهت پیگیریی امور جنابعالی معرفی میگرد
    با سلام و احترام
    تشکر بابت پاسخگویی شما
    امروز ارسال میکنم امیدوارم مشکل بنده حل شود
    خیلی ممنون قربان

كاربر جديد amirhosseinkzf آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با تشکر از آقای عمران قاسمی و مدیریت سایت عکاسی که چنین امکان خوبی رو فراهم کردند....

مطلبی رو در رابطه با دارک فریم برای عکاسی نجومی خواندم ، مشتاق شدم... پس از نوردهی هایی با زمان های متفاوت در حالت درب بسته لنز ، متوجه نقطه های سفید ، قرمز و آبی بدون تغییر مکان و بصورت ثابت در تمام نوردهی ها شدم.
    عکس های زیر با ده دقیقه نوردهی، ایزو 100 و بادی 60D گرفته شده...
    لینک اول نمای کلی کادر و لینک دوم دیتیل آن:

http://www.up3.98ia.com/images/o4m8wawj4k5vzt83zb.jpg

http://www.up3.98ia.com/images/pjfhwjzdmiyiwvw687i2.jpg

این همان پیکسل سوخته ست؟

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

درود
    باتشکرازپاسخگویی اقای قاسمی وهمکاران...
    لطفا درخصوص زمان کارتعمیرگاه درایام تعطیلات چندروزه هفته اتی می فرمایید(سه شنبه تاپنجشنبه)؟
    (وادرس بی زحمت)
    باتشکر

كاربر جديد avrmansuri آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با عرض سلام و خسته نباشد خدمت آقای قاسمی عزیز

من یه لنز 50mmf1.8d رو بدنه d7000 دارم ، مشکل فکوس داره ... به خوبی فکوس نمیکنه و عقب تر از نقطه مورد نظر فکوس میکنه... تازه گرفتم لنز رو ، گارانتی بدنه تموم شده... خواستم ببینم راه حل خونگی داره خودم تعمیرش کنم؟ با چه نرم افزاری؟کالیبره کردن لنز از خود دوربین میشه؟چطوری؟ من شهرستان هستم اگه بخوام بیام تهران کجا مراجعه کنم و چه ساعتی؟

باتشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

با درود بر اعضای محترم سایت و خدمت آقای قاسمی
    سوالی داشتم
    متاسفانه دوربین از روی صندلی افتاد و از قسمت لنز با کف اتاق برخورد کرد
    حالا لنز گیر کرده و چشمی هم نگاه میکنی قسمت متحرک لنز به یک سمت کج شده
    خود دوربین کاملا سالمه و انگار همه چیز روبراهه و پس از بررسی کامل مشکلی تدیدم ولی هنوز با یه لنز دیگه چک نکرده ام
    دوربین را حدود یکسال و 11 ماهه خریدیم و گارانتی ایده ال داره
    مشخصات لنز
    EFS 18-55
    میباشد
    لطفا بفرمایید چکار کنم و کجا مراجعه کنم
    بنده تهران هستم
    میشه هزینه تقریبی تعمیر را هم بفرمائید
    با سپاس فراوان
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 3 August 2014 در ساعت 10:31 دلیل: اصلاح فونت