صفحه 239 از 319 نخستنخست ... 139 189 229 235 236 237 238 239 240 241 242 243 249 289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    با سلام
    حدود یک ماه پیش با مشکل افتادن صفحه فوکوس اسکرین به گارانتی مرکزی مراجعه کردم ، ضمن تشکر خاطر نشان کنم که با برخوردی بسیار خوب مواجع شدم و مشکلم به سرعت برطرف شد ...
    الان یک مشکلی که دارم اینه که احساس می کنم دوربینم از ابتدا درست فوکوس نمی کرد ، دوربین 5D با لنز کیت 24-105 . چون عکسهایی که دوستم با 6D و لنز 24-105 می گرد بسیار شارپتره . آیا مشکلم با نرم افزار حل می شود ؟
    دوست عزیزم سهیل
    با عرض سلام و تشکر از شما
    سهیل جان مطمینا انتظار ثبت تصاویر دوربین خود 5 دی قدیمی در قبال 6 دی را اصلا نداشته باشید . 2 دوربین در شرایط عکسبرداری کاملا متفاوت است .بحث فوکس دقیق توسط نرم افزار و ابزارالات خاص که در اختیار بخش فنی است امکان پذیر بصورت کاملا استاندارد است .خواهشمندم در اولین فرصت با همراه داشتن دوربین و لنز به بخش فنی مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط pdfman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک دوربین کانن a460 دارم که روشن نمیشه.از باصری هم نیست فکر میکنم از دگمه خاموش روشنش باشه.میشه یه حدود قیمتی بدین که ببینم ارزش تعمیر داره یا نه.
    با تشکر
    دوست عزیزم پدرام
    با سلام و تشکر از شما
    مطمینا اعلام نظر راجع به دوربین کامپکت مستلزم بازدید است ولی هزینه حدودی 380000 ریال ست .خواهشمندم در هنگام مراجعه حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به تسریع کار اقدام گردد

تشکر کرده
    1

در ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی، یکی از آشنایان یک دوربین کامپکت سامسونگ ST100 (مدلی که یک LCD هم در جلو دارد) دارد که باتری آن درون دوربین گیر کرده و بیرون نمی‌آید و اینطور که خودش می‌گوید، شارژ هم نگه نمی داشته و احتمال می دهند که باتری خراب شده باشد و به خاطر باد کردن یا سولفاته شدن درون دوربین گیر کرده باشد.
    می‌خواستم بپرسم شما امکان رفع مشکل را دارید و هزینه زمان تعمیر آن چقدر خواهد شد؟
    دوست عزیزم امیر با سلام وتشکر از شما
    امیر جان لطفا به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ کارشناس شماره 9 اقای موسوی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال به صورت رایگان و انی اقدام گردد . لطفا اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با تشکر

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    در ا
    دوست عزیزم امیر با سلام وتشکر از شما
    امیر جان لطفا به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ کارشناس شماره 9 اقای موسوی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال به صورت رایگان و انی اقدام گردد . لطفا اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    ممنون از پاسختون… لطفا بفرمایید پنجشنبه خودتون چه ساعتی تشریف دارید، چون قرار شد که من هم همراه دوستم خدمت برسم و میخواستم حالا که تا اونجا میام، لطف کنید و دوربین خودم رو هم از نظر نرم افزار بازدید بفرمایید.
    با سپاس مجدد

كاربر آشنا k200 آواتار ها
    تشکر کرده
    190

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و آقای قاسمی، همینجا تشکر میکنم از همه ی عزیزانی که در بخش تعمیرگاه مرکزی دوربین فعالیت میکنن، بنده دیروز مراجعه کردم و خیلی خوب به مشکل دوربین بنده رسیدگی کردن و خوشبختانه بدون بازشدن دوربین مشکلش حل شد، با اینکه نتونستیم با آقای قاسمی دیداری داشته باشیم اما همین که گفتیم از اعضای سایت عکاسی هستیم خیلی خوب رسیدگی کردن، بازم تشکر از آقا قاسمی بابت زحماتی که میکشن

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون… لطفا بفرمایید پنجشنبه خودتون چه ساعتی تشریف دارید، چون قرار شد که من هم همراه دوستم خدمت برسم و میخواستم حالا که تا اونجا میام، لطف کنید و دوربین خودم رو هم از نظر نرم افزار بازدید بفرمایید.
    با سپاس مجدد
    سلام مجدد، مشکل دوربین دوستم خیلی سریع برطرف شد که از این بابت متشکرم، فقط در مورد دوربین خودم، چون خیلی از فیلم برداری برام اهمیت نداره و در عکس ها هم دیده نمیشه، اگر مشکل اون چند تا هات پیکسل که گفتید اندازه غیر عادی دارن هم حل نشد خیلی مهم نیست :)
    سپاس مجدد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام
    بنده با تازگی یه دوربین D3300 نیکون با گارانتی ایده آل خریدم. دوربین قبلیم HS20 بود و این دوربین یه چند ساعتی با وقفه که کار کردم و چند تا عکس گرفتم احساس می کنم قسمت بالا سمت راست دوربیو و پایین سمت راست یع خورده گرم میشه!!!
    می خواستم بپرسم طبیعه ؟و مشکلی واسه دوربین ایجاد نمیشه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

می بخشید نمیشه مطلب قبلی رو ویرایش کرد واسه همین دوباره نوشتم. یه مشکل دیگه اینکه تو فیلم برداری زمانی که زوم می کنی تار میشه وبه خوب نمیشه و وقتی که از زوم برمیداری خوب میشه
    تنظیم خاصی باید انجام بدم؟Nikon D3300

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام آقای قاسمی
    خسته نباشین ، بسیار از لطف شما به بچه های سایت عکاسی ممنونم
    بنده یک فلش SB-700 نیکون دارم ، دیروز وقتی باطری توی اون انداختم و روشنش کردم ارور گرم شدن بیش از حد روی صفحه ظاهر شد ، با اینکه چند هفته استفاده نشده بود و من باطری ها رو هم خارج کرده بودم ، فلش رو 4-5 باری که خاموش و روشن کردم و باطری ها رو دراوردم و جا زدم درست شد و دیگه این ارور رو نداد ، بنظر شما مشکل کجاست ؟
    سپاس از شما
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700