صفحه 247 از 319 نخستنخست ... 147 197 237 243 244 245 246 247 248 249 250 251 257 297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    با سلام.اینجانب گارانتی ایده آل دوربین و لنز خود را در سایت ثبت نمودم اما کد رهگیری به من اعلام نشد.آیا مشکلی هست؟
    دوست عزیزم با سلام و تبریک عید سعید قربان به شما و خانواده محترمتان
    و با تشکر از خرید محصول خود با گارانتی ایده ال دوربین
    لطفا در اسرع وقت با تلفن 66745700 سرکار خانم عظیمی تماس برقرار تا نسبت به تحویل کد رهیگیری اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Prt نمایش پست ها
    درود
    من هم همین دوربین رو گرفتم، فروشنده بهم گفت کارت گارانتیش رو باید یک هفته بعد بیایی ازم بگیری چون روال شرکت ایده آل دگرگون شده.
    بعد از یک هفته هم که کارت گارانتی آمد، باید فوری (پیش از تمام شدن مهلت جند روزه ای که شرکت داده! که یادم نیست چند روز بود!) در سایت ایده آل مشخصات دوربینتون رو ثبت کنید اگر نه گارانتی اعتبار پیدا نمیکنه (گویا تعدادی از دوستان فروشنده کارتهای گارانتی رو بی رویه به برای دوربینهای قدیمی صادر کردند که اقای قاسمی رو مجبور به این کار کرده!)
    پاینده باشید
    افشین جان دوست عزیزم
    با سلام و تبریک عید قربان به شما و خانواده محترم و تشکر از خرید محصول با گارانتی ایده ال
    بله مطمینا به خاطر صدور کارت vip برای عکاسان محترم گرفتن اطلاعات دقیق الزامی است خواهشمندم نام فروشگاه خریداری شده را پیام خصوصی نمایید
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mdei نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام
    ما هنوز منتظر پاسخ هستیم
    باتشکر فراوان
    دوست عزیزم سلام و تبریک عید سعید قربان به شما و خانواده محترمتان
    دوربین اماده است لطفا در صورت امکان تلفن خود را پیام خصوصی نمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    یک دوربین Fuji HS20 دارم که حدود 3.5 ساله دارم ازش استفاده میکنم و یه سری ایرادات؛ LCD اون بر اثر ضربه از داخل شکسته و زمانی که روشنش میکنم، یه خط وسط اون دیده میشه. پنل بیرونی کاملا سالم هست و LCD داخل اون شکسته. آیا قابل تعویض هست ؟

قسمت پیچی شاسی دوربین که به سه پایه متثل میشه هم شکسته، منظور همون قسمتی هست که پیچ مربوط به سه پایه بهش بسته میشه؛ دوتا پیچ کنارش هست و ظاهرا قابل تعویضه، آیا امکان تعویض اون هم وجود داره ؟

قسمت های چرمی (پلاستیک های زیبا کننده بدنه دوربین) در حال جدا شدن هستن، آیا قابل فیکس شدن مثل روز اول هستند ؟

دکمه پاور (روشن/خاموش) گاهی اوقات خیلی سفت میشه، به نظر میرسه گرد و غبار رفته باشه زیرش، قابل تعمیر هست ؟

هزینه موراد بالا چقدر میشه و بصورت میانگین چند روز زمان میبره تا دوربین تعمیر بشه ؟
    متشکرم.
    دوست بسیار عزیزم سلام و تبریک عید سعید قربان به شما و خانواده محترمتان
    پوزش فراوان اینجانب در تاخیر ارسال پاسخ را بپذیرید
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا شخصا نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    هزینه تعویض 4 قسمت اعلام شده در بالا 1880000 ریال میباشد .مدت تحویل 48
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر آشنا sina1808 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

با سلام
    من هم گارانتی دوربین رو در سایت ایده آل ثبت کردم بهم شماره رهگیری نداد
    به همین جهت اون کارت مخصوص رو بعد از جدا کردن از برگه گارانتی به صندوق پستی انداختم
    تماس بگیرم برای گرفتن کد رهگیری ؟

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

جا داره یه تشکر ویژه از اقای قاسمی عزیز بکنم که تا همین الان دفتر موندن برای تنظیم دوربین من به بهترین نحو ممکن و لطف خیلی زیادی داشتن امشب
    واقعا انسان بسیار خوشرو و دقیق و باوسواسی هستند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

در مملکتی که معنا و مفهوم کلماتی نظیر " گارانتی " رو به نابودی!! است، واقعاً جای بسی تشکر داره که دوستانی اینچنین با پشتکار درصدد رفع مسائل و مشکلات همنوعان فعالیت می کنن. بنده هنوز افتخار همکلامی با جناب قاسمی و دوستان محترمشون نصیبم نشده ( گرچه هنوز اتفاقی هم برای دوربینم نیفتاده :دی ) ولی مرتب به این تاپیک سر میزنم و از پاسخگویی دقیق، مودبانه، سریع و کارشناسی جناب قاسمی بسیار خوشحال میشم
    واقعا دست مریزاد.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

بنده هم دو سه بار برای امور جزئی خدمت ایشان رسیده ام. حتا وقتی لنزی دست دوم خریداری کردم و فروشنده گفت برای اطمینان لنز را به آقای قاسمی هم نشان بده. من هم با علم بر این که چنین کاری وظیفه ایشان نیست با هزار خجالت نزد ایشان رفتم و ایشان با برخورد و خوشرویی خاص خود بر شرمندگی من افزودند.
    در چنین مملکتی که بسیاری در پی شانه خالی کردن حتا از مسئولیت های خود هستند وجود چنین فردی غنیمت است و ستایش برانگیز. اگر درصد کمی از مدیران و مسئولین این مملکت چیزی از منش ایشان را در خود داشتند وضع به گونه ای دیگر می بود.
    بی شک اعتبار نام ایشان است که این گارانتی را "ایده آل" کرده است.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    در مملکتی که معنا و مفهوم کلماتی نظیر " گارانتی " رو به نابودی!! است، واقعاً جای بسی تشکر داره که دوستانی اینچنین با پشتکار درصدد رفع مسائل و مشکلات همنوعان فعالیت می کنن. بنده هنوز افتخار همکلامی با جناب قاسمی و دوستان محترمشون نصیبم نشده ( گرچه هنوز اتفاقی هم برای دوربینم نیفتاده :دی ) ولی مرتب به این تاپیک سر میزنم و از پاسخگویی دقیق، مودبانه، سریع و کارشناسی جناب قاسمی بسیار خوشحال میشم
    واقعا دست مریزاد.
    یعنی اینقدر زود !؟؟!؟
    هنوز ساعاتی از ارسال پست نگذشته بود که هنگام عکاسی کنار رودخانه متوجه تعدادی بس قابل توجه پیکسل سوخته در مد RAW شدم که با شات 5-8و10 ثانیه ای در دیاف 22 و ایزو 800 ثبت شده بودن. البته وقتی فایل ها رو در فتوشاپ فراخوان می کنم، پیکسل ها جایگزین میشه و نمیتونم نمونه ای اینجا قرار بدم اما دوتا فایل با فرمت JPEG قرار میدم که دیدنشان خالی از لطف نیس:
    اطلاعات اگزیف در عکس ها موجوده.

فایل پیوست 62670

فایل پیوست 62671

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنونم.