صفحه 238 از 319 نخستنخست ... 138 188 228 234 235 236 237 238 239 240 241 242 248 288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

با سلام
    حدود یک ماه پیش با مشکل افتادن صفحه فوکوس اسکرین به گارانتی مرکزی مراجعه کردم ، ضمن تشکر خاطر نشان کنم که با برخوردی بسیار خوب مواجع شدم و مشکلم به سرعت برطرف شد ...
    الان یک مشکلی که دارم اینه که احساس می کنم دوربینم از ابتدا درست فوکوس نمی کرد ، دوربین 5D با لنز کیت 24-105 . چون عکسهایی که دوستم با 6D و لنز 24-105 می گرد بسیار شارپتره . آیا مشکلم با نرم افزار حل می شود ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    یک دوربین کانن a460 دارم که روشن نمیشه.از باصری هم نیست فکر میکنم از دگمه خاموش روشنش باشه.میشه یه حدود قیمتی بدین که ببینم ارزش تعمیر داره یا نه.
    با تشکر

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

سلام جناب قاسمی، یکی از آشنایان یک دوربین کامپکت سامسونگ ST100 (مدلی که یک LCD هم در جلو دارد) دارد که باتری آن درون دوربین گیر کرده و بیرون نمی‌آید و اینطور که خودش می‌گوید، شارژ هم نگه نمی داشته و احتمال می دهند که باتری خراب شده باشد و به خاطر باد کردن یا سولفاته شدن درون دوربین گیر کرده باشد.
    می‌خواستم بپرسم شما امکان رفع مشکل را دارید و هزینه زمان تعمیر آن چقدر خواهد شد؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

با درود بر همه دوستان و جناب آقای قاسمی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

با درود بر همه دوستان و جناب آقای قاسمی
    متاسفانه دوربین من از روی صندلی افتاده و لنزش گیر کرده
    مشخصات لنز : EFS 18-55
    لطفا بفرمائید چکار کنم و کجا مراجعه کنم
    با تشکر
    من تهران هستم

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    با سلام
    جناب قاسمی بنده اقدام به خرید دو دستگاه دوربین canon eos 70d+18-135stm و canon eos 60d+18-135 نمودم با گارانتی ایده آل
    گارانتی ها رو علاوه بر ثبت در سایت به صورت پستی هم ارسال کردم.
    داخل سایت هم برای صدور شناسنامه مالکیت و کارت VIP اقدام کردم ولی الان بعد از 2 ماه هیچ کدوم به دستم نرسیده.
    خواستم ببینم برای صدور کارت ها چه اقدامی باید انجام بدم ؟
    ظاهرا پيام من ديده نشده.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinkzf نمایش پست ها
    با تشکر از آقای عمران قاسمی و مدیریت سایت عکاسی که چنین امکان خوبی رو فراهم کردند....

مطلبی رو در رابطه با دارک فریم برای عکاسی نجومی خواندم ، مشتاق شدم... پس از نوردهی هایی با زمان های متفاوت در حالت درب بسته لنز ، متوجه نقطه های سفید ، قرمز و آبی بدون تغییر مکان و بصورت ثابت در تمام نوردهی ها شدم.
    عکس های زیر با ده دقیقه نوردهی، ایزو 100 و بادی 60D گرفته شده...
    لینک اول نمای کلی کادر و لینک دوم دیتیل آن:

http://www.up3.98ia.com/images/o4m8wawj4k5vzt83zb.jpg

http://www.up3.98ia.com/images/pjfhwjzdmiyiwvw687i2.jpg

این همان پیکسل سوخته ست؟
    امیر جان دوست عزیزم
    با عرض سلام و پوزش فراوان ئر تاخیر ارسال پاسخ
    امیر جان من اعلام کردم 10 ثانیه نه 10 دقیقه لطفا مجددا تست و اعلام نظر بفرمایید .با تمام تفاضیل نقاط اعلام شده پیکسل سوخته است .
    نگران نباشید چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد به صورت کاملا رایگان و فوری انجام میگردد.در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی کانن کلیه دیتای خوب دوربین شما وجود دارد و توسط نرم افزار خصوصی که انحصارا در اختیار بخش سرویس رسمی کانن است امکان تعویض نقاط سوخته با نقاط کاملا سالم وجود دارد . لطفا در مراجعه به بخش فنی حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    درود
    باتشکرازپاسخگویی اقای قاسمی وهمکاران...
    لطفا درخصوص زمان کارتعمیرگاه درایام تعطیلات چندروزه هفته اتی می فرمایید(سه شنبه تاپنجشنبه)؟
    (وادرس بی زحمت)
    باتشکر
    کیاوش دوست عزیزم با سلام
    و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ من ببخشید برای کوتاهی در اطلاع رسانی
    ساعت کار مراکز خدمات 9 صبح لغایت 19 در سه مرکز
    1- تعمیرگاه مرکزی دوربین .خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 شماره 1117 تلفن 66749494
    2-شرکت ایده ال دوربین . میدان هفت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 واحد 6 تلفن 88840065
    3-تعمیرگاه مرکزی پایتخت .میرداماد -ابتدای بلوار میرداماد -برج پایتخت طبقه 4 واحد 406 تلفن 88786036
    ویرایش توسط tamir : Monday 4 August 2014 در ساعت 22:27

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط avrmansuri نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشد خدمت آقای قاسمی عزیز

من یه لنز 50mmf1.8d رو بدنه d7000 دارم ، مشکل فکوس داره ... به خوبی فکوس نمیکنه و عقب تر از نقطه مورد نظر فکوس میکنه... تازه گرفتم لنز رو ، گارانتی بدنه تموم شده... خواستم ببینم راه حل خونگی داره خودم تعمیرش کنم؟ با چه نرم افزاری؟کالیبره کردن لنز از خود دوربین میشه؟چطوری؟ من شهرستان هستم اگه بخوام بیام تهران کجا مراجعه کنم و چه ساعتی؟

باتشکر
    دوست عزیزم سلام و تشکر از شما
    ایا دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین است
    باید به عرض شما برسانیم در دوربین سری D7000 مشکل بک فوکس و فرانت فکوس وجود دارد .راه رسیدگی و عملا مسکن برای این کار ورود به بخش AF FINE TONE در
    قسمت اچار میباشد که شما با فعال کردن ان قسمت امکان دسترسی به تنظیم دقیق فوکس وجود دارد ولی طبق اخبار بخش فنی کمپانی معظم نیکون رفع اشکال استاندارد تسط بخش فنی باید انجام شود .لذا خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری گردد
    1- تعمیرگاه مرکزی دوربین .خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 شماره 1117 تلفن 66749494
    2-شرکت ایده ال دوربین . میدان هفت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 واحد 6 تلفن 88840065
    3-تعمیرگاه مرکزی پایتخت .میرداماد -ابتدای بلوار میرداماد -برج پایتخت طبقه 4 واحد 406 تلفن 88786036
    ساعت کار مراکز خدماتی ما 9 صبح لغایت 19 میباشد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhfam نمایش پست ها
    با درود بر اعضای محترم سایت و خدمت آقای قاسمی
    سوالی داشتم
    متاسفانه دوربین از روی صندلی افتاد و از قسمت لنز با کف اتاق برخورد کرد
    حالا لنز گیر کرده و چشمی هم نگاه میکنی قسمت متحرک لنز به یک سمت کج شده
    خود دوربین کاملا سالمه و انگار همه چیز روبراهه و پس از بررسی کامل مشکلی تدیدم ولی هنوز با یه لنز دیگه چک نکرده ام
    دوربین را حدود یکسال و 11 ماهه خریدیم و گارانتی ایده ال داره
    مشخصات لنز
    EFS 18-55
    میباشد
    لطفا بفرمایید چکار کنم و کجا مراجعه کنم
    بنده تهران هستم
    میشه هزینه تقریبی تعمیر را هم بفرمائید
    با سپاس فراوان
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش فراوان از شما در تاخیر پاسخ و با تشکر از خرید محصول خود با گارانتی ایده ال دوربین
    اشکال بوجود امده مربوط به عدم حرکت استاندارد مکانیک لنز شما میباشد نگران نباشید و حتما در هنگام مراجعه دوربین خود را همراه داشته باشید تا توسط نرم افزار خصوصی کمپانی تست گردد . خواهشمندم در صورت مراجعه حتما کارت گارانتی ایده ال دوربین همراه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تسریع کار اقدام گردد .هزینه برای شما عضو محترم 490000 ریال میباشد مدت تحویل 24 ساعت است
    ادرس ما
    - تعمیرگاه مرکزی دوربین .خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 شماره 1117 تلفن 66749494