صفحه 189 از 319 نخستنخست ... 89 139 179 185 186 187 188 189 190 191 192 193 199 239 289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

سلام
    یک لنز Minolta 50 f/2.8 macro که اتو فوکوس آن کار نمیکنه، دلیلشو نمیدونم.
    امکان تعمیر این لنز وجود داره؟
    http://www.dyxum.com/lenses/Minolta-...ro_lens93.html

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

سلام به همه ی دوستان، خصوصا مجموعه ی محترم تعمیرگاه مرکزی دوربین و جناب آقای قاسمی.

ظاهرا مدتی است که دوستان تعمیرگاه مرکزی دوربین، پاسخ سوالات رو در این تاپیک اعلام نمی کنند. دلیل خاصی داره؟
    Nikon D7000 l Nikkor 18-105 l Nikkor 50mm D f/1.8 l Micro Nikkor 105mm G l SIGMA 70-300mm APO MACRO l Manfrotto 190x PROB
    Gopro Hero 3+

كاربر جديد ehsanpcb آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام.
    لنز دوربین کانن A1000 IS بنده بدون هیچگونه ضربه یا در معرض گردو خاک و یا آب بودن ؛ در هنگام روشن کردن دوربین گیر کرده و پس از آن هنگ می کند و تنها با در آوردن باتری خاموش می شود. در مرتبه اول و دوم پیغام خطا در لنز داده شد و لی در مراتب بعد لنز داخل و سپس تا نیمه بیرون می آید. با توجه به اینکه مموری کارت و باتری ها هم در آورده ام و مشکل حل نشده لطفا راهنایی کنید مشکل از چیست و راه حل برطرف کردن آن چگونه است ؟ با تشکر....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

امکان ارسال دوربین از شهرستان به مرکز تعمیر برای سرویس و بعدش ارسال به شهرستان هست ؟
    آدرس و شماره تلفن مرکز رو هم اکه کسی بده ممنون میشم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3772

نقل قول نوشته اصلی توسط b2never نمایش پست ها
    امکان ارسال دوربین از شهرستان به مرکز تعمیر برای سرویس و بعدش ارسال به شهرستان هست ؟
    آدرس و شماره تلفن مرکز رو هم اکه کسی بده ممنون میشم
    بله هست.
    آدرس تهران خیابان جمهوری نرسیده به پل حافظ ساختمان المینیوم .طبقه ی یازدهم -واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین .تلفن02166749494
    تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
    CANON60D&TAMRON180MM&55-250IS

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

با عرض سلام

جناب قاسمی، 2 سال پیش یک دوربین فیلم برداری canon legria hf r17e با گارانتی اصلی خریدم, از همان روز اول صدای تق تق ضعیف از داخل دوربین به گوش می رسید که قاعدتا باید به موتور فوکوس مربوط باشد که متاسفانه در فیلم ضبط شده در محیط های آرام هم شنیده می شود، به علت نداشتن تجربه کار با دوربین های فیلم برداری فکر کردم حتماً طبیعی است تا اینکه چند روز پیش مدل جدیدتر اما چینی این دوربین رو دست یکی از دوستان دیدم که این صدا رو به هیچ وجه نداشت! نه از دوربین و نه در فیلم ضبط شده! به نظر شما این ایراد به صورت نرم افزاری قابل حل است یا اینکه بایستی دوربین باز شده و تعمیر مکانیکی شود؟ (آخرین آپدیت رو هم روش نصب کردم افاقه نکرد)
    با تشکر از راهنمایی شما

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasalizadeh نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام. چند وقت پیش سوالی مطرح کرده بودم، الان که دیدم آنلاین هستین، مجددا عرض میکنم:

سوال من در مورد لنزهای نیکون هست. آیا یک لنز نو، هنگامی که از جعبه خارج می شود، در فضای داخلی لنز، یعنی پشت عدسی ها و دقیقا داخل خود لنز، احتمال وجود ذرات گردو غبار هست؟ من متوجه برخی لکه ها در هنگام عکاسی با دیافراگم های بسته شدم که بعد از بررسی، دیدم که داخل لنز ذرات گرد و غبار وجود دارد. تقریبا هم یک هفته است که لنز را خریده ام.
    در صورتی که گرد و غبار داخل لنز وجود داشته باشد، با توجه به اینکه از خرید آن زمان بسیار کمی می گذرد، تکلیف من چیست؟فروشنده و گارانتی کننده چه وظیفه ای در قبال من دارند؟ آیا ممکن است که فروشنده، لنز دست دوم یا تعمیر شده به من داده باشد؟ آیا در صورت تعمیر شدن لنز، ممکن است در تعمیرگاه، ذرات گرد و غبار وارد لنز شده باشد؟
    چطور می توانم مطئمن شوم که لنز تعمیر یا باز نشده است؟
    دوست بسیار عزیزم سلام و تبریک عید سعید فطر
    پوزش مرا در تاخیر ارسال بسیار طولانی پاسخ بپذیرید
    همانطور که اعلام فرمودید در رابطه با گرد و غبار میتوان به جرات اعلام کرد که غبار ریز امکان ثبت تصاویر ان بسیار ضیعف میباشد
    پس میتوان نتیجه گرفت که احتمال قوی سنسور شما دچار کثیفی شده است که خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به وضیعت لنز و سرویس رایگان برای شما دوست عزیز اقدام شود
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kiumars نمایش پست ها
    با درود فراوان
    دوربین (Sony A300)من از دستم افتاد و در حال حاضر وقتی عکس میگیرم تصویری که در ویزور میبینم با تصویری که ثبت میشود متفاوت است و وقتی دوربین را روشن میکنم صدای بدی میدهد ؟چاره چیست؟
    دوست عزیزم کیومرث
    سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    متاسفانه اشکال عمده دوربین سونی در سری حرفه ای ضربه است که باعث خارج شدن قسمت ریو فایندر از کادر اصلی ثبت تصاویر است .این اشکال در سری خانواده SLR امری رایج است و مستلزم تنظیم دقیق توسط نرم افزار و سخت افزار است
    صدای که اعلام میکنید مربوط به کد ندادن صفحه حس گر شما است که انشالله با مراجعه به یکی از مراکز سامان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین به نتیجه خواهید رسید .لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    باتشکر و تبریک عید مبارک فطر
    سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسخگویی شما, دوربین d800 هستش. عذرمیخوام منظوراز نقاط سوزنی همان قسمت طلایی رنگ فلزی هست؟ والا هرجاشو نگاه کردم وبا مموری دیگه مقایسه کردم, تفاوتی ندیدم.
    ممنون ازشما
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    منظور بخش فنی این است که احتمالا با بد جا زدن کارت مموری سوزن های که در قسمت کارت خوان است دچار شکستگی و یا اتصال به همدیگر کرده اند . چنانچه متوجه این امر نشدید خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به اعلام وضیعت اقدام شود
    سوال دوم شما با توجه به عمق 3G GUROP مستلزم تعویض عدسی جلو میباشد قیمت قطعه مزبور 130 دلار امریکا است که چنانچه مایل باشید در اولین فرصت نسبت به تعویض اقدام میشود
    خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    باتشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    خسته نباشید. سفرها بی خطر. در مورد D600 نیکون لطف میکنین دقیق بگین به چه نتیجه ای رسیدین؟
    دوست عزیزم امیر
    سلام و تبریک عید فطر و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    مطمینا سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و ایده ال دوربین به زودی فراخوانی را جهت سرویس کامل دوربین NIKON D600 به دارندگان دوربین فوق جهت رفع اشکال کامل کثیفی صفحه حسگر در ایران اعلام خواهد کرد
    باتشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین