صفحه 289 از 319 نخستنخست ... 189 239 279 285 286 287 288 289 290 291 292 293 299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.ki1362 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه پرسنل محترم شرکت بخصوص آقای قاسمی،بنده یک دستگاه دوربین 700d کانن خریدم و از همون اول تو قسمت لایو ویو عکس میگیره ولی وقتی میزارم روی چشمی دوربین ارور 20 میده و هنگ میکنه و حتما باید باتری رو خارج و دوباره نصب کنم، لطفا از این مشکل بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    دوست عزیزم رضا
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا با شماره تلفن 6272--513-- 0912 که به صورت 24 ساعته توسط کارشناسان فنی ایده ال دوربین و بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین جهت اشکالات دوستان معرفی میگردد تماس تا به صورت انی توضیحات کامل داده شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza00737 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت جناب اقای قاسمی
    ماه گذشته به واسطه یکی از اشناهامون دو عدد فلاش یانگنو مدل 568 ex II از آمریکا خریداری کردم
    اوایل به علت عدم شناخت کافی متوجه ایراد نشدم ولی الان یکی از فلاشا با کم کردن قدرت فلاش تاثیری در خروجی مشاهده نمیشه و وقتی هم از تریگر از دو فلاش استفاده میکنم در حالت ttl تاخیر میلی ثانیه ایی داره و تو عکس جا میمونه ولی درحالت m باهم شات میخورن
    من شهرستانم خواستم بینم اگه قابل تعمیر هست مزاحمتون شم
    بازم ممنون
    دوست عزیزم حمید رضا
    با سلام و تشکر از شما لازم به ذکر است احتمالا قسمت خروجی سنسور چشمی فلاش شما فعال نیست و به صورت کامل خازن تخلیه میگردد و امکان تشخیص قدرت پرتاپ و تخلیه
    با نظارت سنسور امکان پذیر نیست
    در قسمت فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین کلیه خدمات به انواع فلاش های حرفهای اتلیه فلاشهای کامپکت انجام میگردد
    خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ben163s نمایش پست ها
    با سلام
    شیار برجسته زیر تنظیم دیافراگم مربوط به لنز ۱۸-۱۰۵ نیکون شکسته،بطوریکه هنگام شات لنز شل میشود
    هنوز گارانتی و بیمه نامه آن به هشت ماه نرسیده
    سوال من این است
    با توجه به عدم امکان ملاقات حضوری، شما چه راهکاری پیشنهاد میدهید
    دوست عزیزم
    با سلام و تشکر از شما از حسن انتخاب گارانتی ایده ال برای محصولتان
    نگران نباشید با توجه به اینکه دستگاه شما دارای بیمه گارانتی و بیمه ایده ال دوربین است کلیه امور خدماتی و تعویض در حداقل مدت انجام و به صورت استاندارد و رایگان مرجوع میگردد
    لطفا در هنگام مراجعه یا ارسال بسته اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    لطفا در هنگام ارسال محصولتان کپی کارت گارانتی و بیمه پیوست گردد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم حمید رضا
    با سلام و تشکر از شما لازم به ذکر است احتمالا قسمت خروجی سنسور چشمی فلاش شما فعال نیست و به صورت کامل خازن تخلیه میگردد و امکان تشخیص قدرت پرتاپ و تخلیه
    با نظارت سنسور امکان پذیر نیست
    در قسمت فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین کلیه خدمات به انواع فلاش های حرفهای اتلیه فلاشهای کامپکت انجام میگردد
    خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستد
    بسیار سپاسگزارم
    انشاءالله در اسرع وقت مزاحمتون میشم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

درود بر شما
    من دو مرتبه دوربين كنون جي 12 رو براي تعمير به تعمیرگاه مرکزی دوربین فرستادم، هر دو مرتبه تعمير صورت گرفته و دوربين بدون مشكل تحويل گرديد اما به فاصله زماني كوتاه دوباره مشكل جديد بوجود آمد و الآن بعد از حدود يك سال و نيم تعويض موتور لنز، دوباره اين قطعه خراب شده و لنز بعد از خاموش كردن دوربين جمع نمي شود و مشكلات ديگر.
    مي خواستم بدونم آيا بدليل مشكلات كشور، تعميرگاه قطعات با كيفيت استفاده نمي كند يا مشكل از جاي ديگريست؟
    با سپاس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام آقای قاسمی
    من اسکویی هستم یه دوربین 7D دارم .
    متاسفانه در یک سفر که مواظب بودم بارون نمناک که میومد و شبنم ، رو دوربین نشینه و من سعی میکردم پاکش کنم
    بعد دو روز که از سفر برگشتم دوبینم از کار افتاد.... اوردم پیش همکارتون گفت این دوربین آب رفته توش و دیگه کار نمیکنه و کاریش نمیشه کرد
    حسابی شوکه شده ام . 7D این که تبلیغ داره مقاوم در برابر آب یا درزاش مقاومه ... سر هیچ چی از دست بدم ... باورم نمیشه ... سر هیچ این همه مواظب بودم ازش
    حتی روز بعد سفرم هم کار میکرد .... تو رو خدا خواهشن در صورت داشتن راه حل کمکم کنید.... سپاس 09124275933

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط 11173 نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی
    من اسکویی هستم یه دوربین 7D دارم .
    متاسفانه در یک سفر که مواظب بودم بارون نمناک که میومد و شبنم ، رو دوربین نشینه و من سعی میکردم پاکش کنم
    بعد دو روز که از سفر برگشتم دوبینم از کار افتاد.... اوردم پیش همکارتون گفت این دوربین آب رفته توش و دیگه کار نمیکنه و کاریش نمیشه کرد
    حسابی شوکه شده ام . 7D این که تبلیغ داره مقاوم در برابر آب یا درزاش مقاومه ... سر هیچ چی از دست بدم ... باورم نمیشه ... سر هیچ این همه مواظب بودم ازش
    حتی روز بعد سفرم هم کار میکرد .... تو رو خدا خواهشن در صورت داشتن راه حل کمکم کنید.... سپاس 09124275933
    عذرمیخوام احیانا آب از کدوم قسمت دوربین وارد شده؟
    چون عجیبه بنده با 7D زیر باران شدید هم عکاسی کردم مشکلی نبوده.

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    میشه بپرسم در چنین شرایط بارونی از چه لنزی با این دوربین استفاده میکردید؟ و اگر جناب قاسمی عزیز نیز پاسخ بدهند ممنون میشم که ایا از 70D هم در شرایط بارونی میشه استفاده کرد؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    توی آب نیوفتاده .... زیر بارون شدید هم نبوده .... هوا مه آلود بوده و شبنم نشسته روش .... روز بعد متوجه شدم اال سی دی زیرش یکم آب جمع شده .... ولی کار میکرد ... خاموش کردم و باتریش هم درآوردم ولی بعد سه روز دیدم کار نکرد..... اصلا 7D به استحکام بدنه و مقاوم بودن در برابر گرد و غبار و آب مشهوره.... خواهشا کسی اگه جایی رو میشناسه که مطمن باشه راهنمایی کنه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط victor نمایش پست ها
    میشه بپرسم در چنین شرایط بارونی از چه لنزی با این دوربین استفاده میکردید؟ و اگر جناب قاسمی عزیز نیز پاسخ بدهند ممنون میشم که ایا از 70D هم در شرایط بارونی میشه استفاده کرد؟
    لنز 17-85
    مگه نوع لنز تاثیر داره در آسیب پذیر بودن دوربین؟!!!