صفحه 252 از 319 نخستنخست ... 152 202 242 248 249 250 251 252 253 254 255 256 262 302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,511 تا 2,520 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Saami نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی ، خسته نباشید

میخاستم بدونم که بعد از عمر مفید شاتر ، شاتر حتما باید عوض بشه؟؟؟؟
    و هزینه تعویض شاتر 6دی چقدر میشه؟؟؟؟

با تشکر از توجهتون
    دوست عزیزم سامی
    با عرض سلام و تشکر از شما
    در این اواخر کمپانی های معظم تلاش مضاعفی جهت بهبود روند ساخت مکانیک دوربین و خصوصا شاتر دوربین انجام داده اند . به طوری که خرابی در سری دوربینهای تک رقمی به حداقل 450000 shot cont رسیده است . خرابی قبل از این تعداد گارانتی محسوب میشود . در صورت داشتن کارت گارانتی وبیمه ایده ال تعویض شاتر رایگان میباشد .لازم به ذکر است گزارشی مبنی بر تعویض شاتر به بخش فنی ارجاع داده نشده است .هزینه تقریبی 3800000 ریال است
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط km427 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت جناب آقای قاسمی
    یه دوربین 5 دی مارک یک دست دوم گرفتم روش برچسب تعمییرات ایده ال خورده امکان اینکه مشخص بشه چه نوع تعمییری روی دوربین صورت گرفته وجود داره ؟

فایل پیوست 63763
    دوست عزیزم احسان
    دوربینهای ورودی در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین پس از سرویس بدنه و حسگر با هولوگرام معرفی میشود .

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.navid نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قاسمی

دوربین من کنون 70D هست چند روز پیش ارور01 داد کا کانتکت لنز باید پاک بشه وفتی لنز جدا میکنم و دوباره وصل میکنم مشکلش حل میشه و ارور نمیده
    دلیلش چیه؟ هزینش چقدر میشه؟
    مرسی
    نوید جان دوست عزیزم
    لطفا مشخصات لنز را اعلام فرمایید
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    با سلام و ضمن عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای قاسمی و همکاران محترم ایشان در تعمیرگاه مرکزی دوربین.

مورد: استعلام وضعیت گارانتی شرکت ایده آل دوربین
    متقاضی: اینجانب سید مهدی رضوی دارای کارت گارانتی به شماره 660769
    تاریخ فعالسازی در سایت: 1393/08/14

طبق فرمایش جنابعالی:

تماس تلفنی با سرکار خانم عظیمی: "بررسی میکنم و به تلفنی که هنگام ثبت نام قید شده تماس خواهم گرفت"
    پس از یک هفته، تماس با خانم عظیمی: "من به یاد ندارم، چشم بررسی میکنم و بهتون اطلاع میدهم"
    و در پی عدم حصول نتیجه، تماس با گارانتی ایده آل: "اگر درست ثبت نام کردین مشکلی ندارد"

لطفا تکلیف اینگونه مشکلات در ثبت نام گارانتی را مشخص بفرمائید که نهایتا باید ش.پیگیری بصورت تلفنی دریافت شود یا خیر؟
    بدیهی است چنین پرسشی، برای بسیاری از دوستان که اقدام به خرید محصولات با گارانتی ایده آل نمودند بوجود آمده است لذا، خواهشمندم در اسرع وقت اقدام فرمائید.
    با تشکر
    دوست عزیزم مهدی
    با سلام و تشکر از خرید محصول با گارانتی ایده ال
    بخش فنی و شرکت ایده ال دوربین به زودی سایت جدید را رونمایی خواهد کرد . عذر خواهی اینجانب را بپذیرید . شخصا پیگیری امر شما هستم و گزارش اعلام میگردد
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر همراه AliShamshirian آواتار ها
    تشکر کرده
    493

پیش فرض چند مشکل با دوربین canon 500d

با سلام خدمت جناب آقای قاسمی
    دوربین بنده - canon 500D - دیروز صحیح و سالم در حال کار بود. امروز که خواستم استفاده کنم پیغام card write protected نمایش داده می‌شد، در صورتی که کارت قفل نبود، چند مموری دیگر را هم آزمایش کردم؛ مشکل همچنان برقرار بود. در صورتی که کارت‌ها روی دوربین‌های دیگر بدون ایراد استفاده می‌شدند. دوربین را کنار گذاشتم، دو سه ساعت بعد که خواستم دوربین را مجدداً بررسی کنم، دوربین اصلاً روشن نمی‌شد، در صورتی که باطری کاملاً پر بود.
    اگر برای حل مشکل راهنمایی بفرمایید ممنون می‌شوم.
    با تشکر

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    احسان دوست عزیزم با سلام
    کارت گارانتی صادر گردید .منتظر حضورتان هستم
    با سلام و احترام خدمت آقای قاسمی عزیز
    بله قرار شد پست کنند
    ممنون از پیگیری و محبتتون
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

هزینه تعویض سنسور 1100D چقدر هست؟ با تشکر

كاربر آشنا mhtdmhtd آواتار ها
    تشکر کرده
    957

از این که قابل دونستید و جواب دادید بسیار متشکرم اجری معنوی در پس این زحمات شماست ... راستش من لنز رو از اهواز و از طریق فروشگاهی که خریدم ارسال کردم صاحب فروشگاه هم گفت چون لنز ضربه خورده شامل گارانتی نمیشه. هفته اول با گارانتی ایده ال تماس گرفتم که متاسفانه جواب مناسبی ندادند . گفتم لنز بنده است تماس گرفتم جهت پیگیری ... گفتند ما خودمون به فروشگاه خبر می دیم شما با اونجا هماهنگ باشید ! گفتم عرض دیگری دارم ( می خواستم راجع به دوربین بگوبم که بفرستم یا نه) گوشی را قطع کرد!؟ می ترسم این دفعه بگم از اعضای سایتم بلاکم کنن !؟
    امروز بعد از حدود دو هفته از فروشگاه تماس گرفتند و گفتند که بابت تعمیر 100 تومن هزینه میشه که من قبول کردم حالا منتظر تعمیر و ارسالم. فقط امیدوارم که سنسور ثبت کننده تصویر و مابقی مکانیزم آسیب ندیده باشد . باز هم از جناب عالی کمال تشکر و امتنان را دارم که بنده را قابل دانستید .

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtdmhtd نمایش پست ها
    از این که قابل دونستید و جواب دادید بسیار متشکرم اجری معنوی در پس این زحمات شماست ... راستش من لنز رو از اهواز و از طریق فروشگاهی که خریدم ارسال کردم صاحب فروشگاه هم گفت چون لنز ضربه خورده شامل گارانتی نمیشه. هفته اول با گارانتی ایده ال تماس گرفتم که متاسفانه جواب مناسبی ندادند . گفتم لنز بنده است تماس گرفتم جهت پیگیری ... گفتند ما خودمون به فروشگاه خبر می دیم شما با اونجا هماهنگ باشید ! گفتم عرض دیگری دارم ( می خواستم راجع به دوربین بگوبم که بفرستم یا نه) گوشی را قطع کرد!؟ می ترسم این دفعه بگم از اعضای سایتم بلاکم کنن !؟
    امروز بعد از حدود دو هفته از فروشگاه تماس گرفتند و گفتند که بابت تعمیر 100 تومن هزینه میشه که من قبول کردم حالا منتظر تعمیر و ارسالم. فقط امیدوارم که سنسور ثبت کننده تصویر و مابقی مکانیزم آسیب ندیده باشد . باز هم از جناب عالی کمال تشکر و امتنان را دارم که بنده را قابل دانستید .
    دوست عزیزم با سلام و تشکر از جنابعالی
    جسارتا نتونستم جنابعالی را به یاد بیاورم و پوزش میخواهم . مطمینا بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین سرویس کاملا متفاوت به اعضای محترم سایت عکاسی
    در نظر گرفته اند و به این امر ادامه مسیر خواهند داد ولی این دال بر بی احترامی و عدم سرویس مناسب به دیگر مشتریان عزیز نمیباشد .
    خواهشمندم تلفن و شماره قبض خود را پیام خصوصی نمایید تا شخصا امر جنابعالی را پیگیری نماییم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar-agha نمایش پست ها
    هزینه تعویض سنسور 1100D چقدر هست؟ با تشکر
    دوست عزیزم با سلام به شما
    خواهشمندم اشکال دستگاه را دقیقا اعلام فرمایید
    منتظر پاسخ هستم