صفحه 254 از 319 نخستنخست ... 154 204 244 250 251 252 253 254 255 256 257 258 264 304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای مهندس قاسمی عزیز
    حدود 10 روز قبل اطلاعات گارانتی لنز 70 -200 کانن را در سایت ایده آل ثبت کردم. ظاهرا همه چیز بدرستی انجام شد ولی نه کد رهگیری از سیستم دریافت کردم نه اطلاعات دیگه ای از طریق ایمیل یا پیامک.ممنون میشم راهمایی بفرمایید که برای اطمینان از ثبت گارانتی چکار کنم.(البته در تماس تلفنی, خانمی که جواب تلفن را دادند بدون سئوال در مورد مشخصات بنده یا محصول ثبت شده فرمودند که سایت در حال بروز رسانی است و اطلاعات ثبت شده است!)
    باتشکر
    دوست عزیزم
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    بله اطلاعات شما در سیستم ایده ال ثبت و به زودی برای شما چوت در کلاس VIP قرار دارید کارت به شما ارسال خواهد شد
    چنانپه مایل هستید که کد رهیگیری خصوصی داشته باشید لطفا مشخصات لنز را پیام خصوصی نمایید تا شخصا پیگیری نماییم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط AliShamshirian نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از پاسخ سریع شما.
    در مورد باطری تا جایی که به یاد دارم این بود که قبل استفاده از دوربین آن را شارژ کرده بودم و دوربین باطری را پر نشان می‌داد. در حال حاضر هم بر روی شارژر باطری پر نشان داده می‌شود. در مورد درب کارت‌خوان هم، که به صورت طبیعی بسته می‌شود؛ مگر این که اتصالات آن مشکلی داشته باشد که بنده از آن بی‌اطلاعم.
    دوست عزیزم علی
    با سلام و تشکر از پاسخ شما
    اطلاعاتی که فرمودید میتوان حدس زد که دوربین شما در قسمت DC-DC PCB ASSY دچار مشکل گردیده است و باعث شده است که دوربین فعال نباشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش مراجعه وحتما اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

باسلام من لنز نیکون 50 میلیمتر f1.8D را تازه خریداری کردم
    وقتی با این لنز در دیافراگم 1.8 عکس میگیرم احساس میکنم جایی که فوکوس انجام داده ام فوکوس نیست یعنی کمی آن طرفتر فوکوس شده است البته من با لنز 105-18 و لنزهای دیگر این مشکل را نداشته ام.
    امروز آمدم تعمیرگاه مرکزی آنجا چک کردند ولی بعد از برگشت باز تست کردم با دقت بیشتر همان اتفاق را دوباره دیدم .
    لطفا راهنمایی کنید . دوربین D7000

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

سلام
    دوستان فقط سوالهای مربوط به تعمیر تجهیزات را در این تاپیک مطرح نمایند.
    هر پست دیگری خارج از این موضوع حذف خواهد شد.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

@tamir

سلام. ابتدا معذرت خواهی میکنم از همه دوستان چون من تازه در این انجمن عضو شدم و اگه جای بدی مشکلمو مطرح کردم لطفا منو مطلع کنید.
    من دو ماه پیش یعنی 93/06/29 یک دوربین دیجیتال Canon PowerShot SX510 hs خریداری کردم. و یه مشکلی براش پیش اومده. یک نقطه کوچک سفید رنگ روی نمایشگرش هست وسط صفحه یکم سمت راست.و اینکه در عکسها هم دیده میشه حتی در کامپیوتر. مشکل از نمایشگرش نیست. خواستم بدونم مشکل از کجاشه و آیا قابل رفع هست؟ آیا مشمول گارانتی میشه؟ اصلا هم بهش ضربه ای وارد نشده و لنز هم سالمه و تمییز هم هست.اگه خواستید نمونه عکس هم میذارم. و سوال دومم هم اینکه دوربینم رو در تاریخی که در بالا گفتم از فروشگاه دیجی کالا خریدم. اولش که بدستم رسید فکر کردم خودشون گارانتی و بیمه نامه رو فعال کردن . (گارانتی و بیمه ایده آل دوربین) اما وقتی یه هفته پیش با شرکت ایده آل دوربین تماس گرفتم گفتن که باید همون موقع ته برگ ها رو برای ما ارسال میکردید و الان هم که دو ماه گذشته اشکالی نداره میتونید بفرستید و منم یه هفته پیش هر دو ته برگ رو با ذکر مشخصات تو صندوق پستی انداختم.آیا مشکلی پیش نمیاد و گارانتی فعال میشه؟ (هر چند که ایشون گفتند ولی گفتم از اساتید هم بپرسم بهتره) شرمنده از اینکه طولانی شد. اولین بارمه که دوربین دیجیتالی میخرم . این مشکل هم براش پیش اومده دارم دیوونه میشم خواهشا راهنماییم کنید. با تشکر از همه دوستان. بازم ببخشید که سرتون رو درد آوردم.( آقای قاسمی اگه ممکنه یه شماره تلفنی یا ایمیلی از خودتون بمن بدید چند تا سوال اضافه داشتم خواستم بپرسم نمیخوام تاپیک شلوغ بشه.)
    ویرایش توسط Reza_Ultimate : Saturday 29 November 2014 در ساعت 20:02

كاربر همراه Behzad43 آواتار ها
    تشکر کرده
    1203

دوست عزيز REZA-Ultimate
    من پاسخ سئوال شما رو تو خصوصي دادم.
    صندوق خصوصي شما پر شده و قادر به دريافت پيام جديد نيستيد.
    دوربين رو به تعميرگاه مركزي ارائه بديد و مطمئن باشيد كه آقاي قاسمي مشكلتون رو حل مي كنند.
    نگران نباشيد.
    غلامرضا فرخ نسب

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

با سلام و احترام
    جناب آقای قاسمی مجددا تعداد زیادی نقاط سفید و قرمز و آبی در عکسهای ظاهر میشود
    تعداد شات زده شده 928 عکس هستش
    و حتی هنوز هم فیلمی با این دوربین نگرفته ام
    سری قبل اگر بخاطر داشته باشید 375 شات بود که در مهر ماه خدمت رسیده بودم برای رفع مشکل
    نمیشه این مشکلو بصورت اساسی و برای همیشه حل کرد؟
    تعداد نقاظ فوق خیلی بیشتر از سری قبل است.
    با تشکر
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SaEiD_MaFiA نمایش پست ها
    اول اینکه واقعا تشکر میکنم از جناب قاسمی عزیز دوست خوبم که واقعا در پاسخگویی یکه تاز هستن. سال نو شما هم مبارک
    خدمت شما عارضم که دوربین بنده نیکون D3200 هستش و ادجاست فوکوس نداره! فکر نمیکنم هم شما چنین چیزی روش نسب کرده باشید چون اصلا توی این رده چنین امکانی به دوربین اضافه نمیشه.

نمیشه کاریش کرد که کلا لنز درست کار بکنه روی همه دوربین ها؟
    اینطور که متوجه شدم ایراد از موتور فوکوس هستش
    گاهی اوقات (فقط گاهی اوقات) در فواصل نزدیک مثل 1 متری فوکوس درست کار میکنه... اما غالبا اشتباه و مقداری جلوتر فوکوس میکنه.
    بازهم خاطرنشان میکنم که اینن مشکل فرونت فوکوس حتی توی ویزور هم با چشم کاملا مشخصه! ینی اصلا تابلوهه که لنز یه مقدار جلوتر فوکوس کرده!
    وقتی هم دستم رو از روی نیم شاتر برمیدارم و مجدد فوکوس میکنم... متاسفانه موتور فوکوس لنز اصرار بر فوکوس روی همون نقطه خطا داره
    حتی برای تست به صورت دستی فوکوس رو تنظیم دقیق کردم. که با فشردن نیمه شاتر مجدد توسط موتور فوکوس خود لنز... محدوده فوکوس باز به همون خطا برمیگرده!
    چیکارش کنم؟

-----------------------------------
    یک سوال دیگه بیزحمت... میخواستم بدونم لاستیک زوم لنزهای نیکون ( 18-105 ) که بر اثر گرما گشاد شده تعویض میشن؟؟؟ همچنین لاستیک های بدنه دوربین که بر اثر گرما گشاد شده... چفت میشن به دوربین؟

سلام.اقای قاسمی دوربینم نیکون d3200 .دو روز خریدم ولی یک مشکلی بدجور اذیتم میکنه.وقتی در حالت live view می خوام عکس بگیرم فوکوس انجام نمیشه.گیج میزنه.ولی در حالتی که از ویزور فوکوس درست و عکس با کیفیت عالی گرفته میشه.خواهشا کمکم کنید.

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    جناب آقای قاسمی مجددا تعداد زیادی نقاط سفید و قرمز و آبی در عکسهای ظاهر میشود
    تعداد شات زده شده 928 عکس هستش
    و حتی هنوز هم فیلمی با این دوربین نگرفته ام
    سری قبل اگر بخاطر داشته باشید 375 شات بود که در مهر ماه خدمت رسیده بودم برای رفع مشکل
    نمیشه این مشکلو بصورت اساسی و برای همیشه حل کرد؟
    تعداد نقاظ فوق خیلی بیشتر از سری قبل است.
    با تشکر
    با سلام و احترام امروز مجدداد چند شات زدم و متوجه شدم در تمام عکسها و در تمام مد ها در قسمت بالا عکسها و LCD یک نقطه قرمز وجود داره اول فکر کردم فقط از LCD هستش
    ولی وفتی عکسها را نگاه کردم در نور روز و و محیط باز این مشکل بود با دیاف بسته خیلی اوضاع وخیم بود...
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

سلام
    چرم مصنوعی قسمت دستگیره یک کم جدا شده،میشه چسبوندش؟
    هزینش چقدر میشه؟
    فایل پیوست 64848
    EOS 40D