صفحه 257 از 319 نخستنخست ... 157 207 247 253 254 255 256 257 258 259 260 261 267 307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط *EBI* نمایش پست ها
    درود
    بله قابل تعمیره.... Prism باید تعویض بشه...
    یادمه روی دوربین Canon 400D حدود 100 تومن هزینش شد..
    موفق و پیروز
    lممنون از پاسخ شما فردا میبرم برا تعمیر راستی هزینه سرویس کلی دوربین چقدره مثلا نظافت سنسور

كاربر آشنا *EBI* آواتار ها
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza kia نمایش پست ها
    lممنون از پاسخ شما فردا میبرم برا تعمیر راستی هزینه سرویس کلی دوربین چقدره مثلا نظافت سنسور
    والا من همه قیمتی دیدم....از 20 تومن تا 60 تومن ( فقط تمیز کاری و عیب یابی)....

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fhamid68 نمایش پست ها
    سلام
    چرم مصنوعی قسمت دستگیره یک کم جدا شده،میشه چسبوندش؟
    هزینش چقدر میشه؟
    فایل پیوست 64848
    EOS 40D
    با عرض سلام و پوزش فراوان از شما در تاخیر ارسال پاسخ
    قطعه معیوب دوربین RUBBER است که به علت شرایط دما و تعرق دست شما باعث کشیدگی شده است و مستلزم تعویض میباشد .خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت به تعویض رایگان اقدام شود .
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط miladkhan نمایش پست ها
    سلام
    من ساکن اصفهان هستم.میخواستم ببینم که تعمیرگاه مرکزی دوربین در اصفهان دارای شعبه است.؟
    ممنون
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    باید به عرض برسانم تنها مراکز خدماتی ما در تهران به شرح زیر میباشد
    1-خیابان جمهموری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11 شماره 1117 66749494
    2-میدان هفت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189-واخد 6 88840065
    لطفا در هنگام مراجعه و یا ارسال حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mdei نمایش پست ها
    با سلام
    بنده به تازگی یک لنز 24-105 دست دوم با ظاهری تمیز از یکی از دوستان عکاس خریداری کردم
    ولی متاسفانه بعد از مدتی طی مقایسه و تستهای دقیقتری که انجام دادم متوجه شدم لنز اصلا شفافیت و شارپی مناسبی نداره
    مشکل از کجاست و آیا قابل رفع هست؟
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    باید به اطلاع کلیه دوستان عزیز برسانم در ماه نوامبر پس از دوره اموزش اجاست لنز در زاپن دستگاه کالیبره جدید با کلیه ابزارالات از کانن خریداری و به زودی به اطلاع کلیه دوستان عزیزی که دغدغه عدم تنظیم لنزهای کانن را دارند اعلام میگردد تا جهت کالبیره دقیق به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال مراجعه کنند

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Geloria نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما
    من دوربینم سونی DSLR-A100 هستش و چند وقته که واسش مشکلی پیش اومده که فکر کنم مشکل سخت افزاری باشه ولی مطمعن نیستم حتی تمام تنظیماتش هم چک کردم و ریست کردم ، وقتی که میخوام عکس بگیرم چشمی دوربین هیچ تاری یا مات بودن نداره ولی وقتی عکس گرفته میشه تار و انگار کشیده شدس ، ولی وقتی عکس رو با فلش میگیرم اصلا مشکلی نداره و با کیفیت و صاف هستش ! گاهی هم هنگام عکس گرفتن انگار چرخ دندش واسه 4 ،5 ثانیه فقط صدای بلند مثل صدای دریل میده ! حالا اگه مشکل سخت افزاریه پس چرا با فلش عکس هیچ مشکلی نداره ؟! واقعا نمیدونم چشه ! اگه میشه یه راهنمایی کنید

با تشکر
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا عکس بدون فلاش با INFO کامل ارسال شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2611 نمایش پست ها
    سلام خدمت آقای قاسمی عزیز
    دوربینم کانن 5دی مارک 2 هستش شاتر را می زنم خطای 30 میده . خاموش روشن کردم باتری هم در آوردم دوباره زدم مشکل حل نشده . خودم احساس می کنم مشکل شاتر داره . راه حلش چیه ؟ مشکل دیگه اینکه دوربین دست دوم بود خریدم دیدم سنسورش گردوخاک داره تمیزش کردم (با پارو مخصوص) هربار که لنز عوض می کنم دوباره گردو خاک میگیره فکر می کنم دوربین دست کسی بوده که با پارچه پرزدار تمیز می کرد صفحه فوکوسش هم تمیز نیست میشه این مشکل رو حل کرد . ضمنا من از دوستان آقای شجاعی هستم (ساری) اگر مشکل تعمییر گاه حل میشه بدم آقا شجاعی بیاره خدمت شما . با تشکر
    دوست عزیزم علی
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    اشکال 30 در سری دوربینهای تک رقمی امری رایج و تنها در 20 درصد مربوط به شاتر است اشکال عمده مربوط به مکانیک و میروباکس دوربین است که مستلزم بازدید دقیق توسط نرم افزار و سخت افزار است .متاسفانه صفحه فوکس اسکرین قابل تمیز شدن نیست و مستلزم تعویض است .بحث کثیفی سنسور جزو دغدغه های کمپانی های سازنده است که تا این ساعت امکان راه حل اساسی بوجود نیامده است.ذز بخش فنی تلاش برای تمیز شدن سنسور انجام میشود
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یال شرکت ایده ال دوربین مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال سریع اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط canon g6 نمایش پست ها
    با سلام. دوست عزیز من یه دوربین آلفا 100 دارم که مدتی پیش از دستم زمین افتاد. الان وقتی عکس میگیرم تصویر کمی متمایل به چپ ثبت میشه.یعنی اونی که تو ویزور میبینم کمی از یک طرفش زده میشه .ضمنا وقتی دوربین رو روشن میکنم با صدا و لرزش روشن میشه. امکانش هست واسم تعمیرش کنید و حدودا چقدر ممکنه هزینه تعمیرش بشه؟
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوربین شما مستلزم تنظیم دقیق صفحه حسگر و قسمت ویزور است که به علت ضربه وضیعت ثبت تصاویر شما با قسمت ویزور یکسان نیست . صدای لرزش مربوط به موارد اعلام شده است .شکستگی پایه سنسور جزو موارد رایج در سونی میباشد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    سلام
    من جهت تمیز کردن سنسور دوربین nikon d600 قصد دارم از بوشهر سفری به تهران انجام دهم .
    جهت برنامه ریزی میخواستم بپرسوم که چقدر تمیز کردن سنسور دوربین من زمان میبرد ؟؟
    چون اگر زمان اندکی میبرد من بلیط رفت رو برای صبح و برگشت رو شب همانروز تهیه کنم و اگر یک روز زمان میخواهد که طور دیگه ای برنامه ریزی کنم
    ممنون میشم دوستان واقع در تعمیرگاه مرکزی راهنمایی فرمایند
    متشکرم
    دوست عزیزم جمال
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    به اطلاع دوستان بسیار عزیز میرسانم هماهنگی لازم با نیکون مبنی بر تعویض کامل SHUTTER UNIT در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین در ایران انجام گردیده است .دوربین در ابتدا در بخش فنی رفع اشکال کامل مبنی بررفع کامل OIL از صفحه حسگر و شتشو کامل انجام میگردد .چنانچه در استفاده مجددا اشکال مزبور بوجود امد مستلزم تعویض کامل شاتر به صورت رایگان است . موعد شتشو کامل دوربین و رفع OIL 24 ساعت و درصورت تعویض کامل شاتر 72 ساعت پس از تایید کمپانی نیکون است .لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza kia نمایش پست ها
    سلام سوالی داشتم علت عدم نمایش اطلاعات در ویوفایندر چیه آیا قابل تعمیره؟ ممنون
    با عرض سلام و تشکر از شما دوست عزیز
    لطفا مدل دوربین را اعلام فرمایید