صفحه 261 از 319 نخستنخست ... 161 211 251 257 258 259 260 261 262 263 264 265 271 311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,601 تا 2,610 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    به نظر میرسه شما پرده شاتر رو خش انداختید ...
    آقاي mreza1001 بنظرتون اين خط و خش ها مشكل ساز ميشه، مثلا اگه همين خط و خش ها رو سنسور بود تاثيرش كاملا روى عكس و كيفيتش مشخص و مرخص بود، حالا ميخوام بدونم اين خط ها روي كيفيت عكس تأثير ميذاره يا مشكلي نداره؟

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

فکر کنم خود آقای قاسمی جواب بدن بهتر باشه . خوشبختانه روی سنسور نیست
    محمد رضا میلانی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

دوست بسیار عزیزم حمید
    باسلام و پوزش از شما
    حمید جان اشکال بوجود امده مربوط به release shutter است که مستلزم تعویض است .هزینه تعویض برای اعضای محترم سایت عکاسی 480000 ریال و مدت تحویل 24 ساعت است .
    لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidSHS نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    دوربین Canon 550D من با اینکه شارژش فول هست اما وقتی روشنش میکنم اکثر دستورات (بغیر از روشن شدن ال سی دی پشت دوربین و تنظیم ایزو ) رو بخوبی انجام میده ولی شات نمیزنه ! یعنی فوکوس میکنه ، دیاف و شاتر رو هم تعیین میشه کرد اما وقتی میخوام عکس بگیرم متاسفانه چراغ چشمک زنی که داخل ویزور و سمت راست وجود داره (چراغ فوکوس ) روشن میشه و ثابت می مونه و عکس گرفته نمیشه !

راه های متفاوتی رو اجرا کردم مثل باز و بست کردن اجزای دوربین از قبیل باطری گریپ ، لنز ، باطری ها و چک کردن تنظیمات مربوط به فوکوس دستی و تنظیمات داخلی و تعویض لنز و تست با یک لنز دیگه و ... ولی هیچ کدوم تاثیری نداشت . البته اینو هم بگم که هر از چندگاهی بعد از باز و بست کامل دوربین چند تا شات میشه باهاش زد اما دوباره میشه همون آش و همون کاسه .
    لطفا راهنمایی بفرمائید چطور باید این مشکل رو حل کرد .
    اگر نیاز به ارسال داره چقدر زمان میبره تا تعمیر بشه و چقدر هزینه داره ؟
    دوست بسیار عزیزم حمید
    باسلام و پوزش از شما
    حمید جان اشکال بوجود امده مربوط به release shutter است که مستلزم تعویض است .هزینه تعویض برای اعضای محترم سایت عکاسی 480000 ریال و مدت تحویل 24 ساعت است .
    لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnasiri نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی احوالتون؟ ببخشید من چند ماه پیش دوربینو برا سرویس فرستادم پیشتون خودتون زحمت کشیدید پیکسل سوخته هاشو رفع کردین و نرم افزار گارد هم روش نصب کردین که این کارو با این که برا دوربین من بسیار زمان بر شده بود لطف کردینو رایگان انجام دادین فقیط یه مشکلی پیش اومده اینکه دوربین من دکلانشورو نمیخونه اون قسمتی که 3 تا پین هست قبل ارسال به سرویس کار میکرد بعد سرویس دیگه کار نمیکنه علتش سخت افزاریه یا نرم افزازی من به شدت به این قسمت دوربینم نیازمند. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. سپاس
    دوست عزیزم امیر جان
    سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    امیر جان لطفا کلیه موارد منو را ریست و اعلام وضیعت فرمایید
    منتظر پاسخ هستم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط akimora نمایش پست ها
    منظورم این عکس هست که حالت کرکره داره و هنگام گرفتن عکس جمع میشه تا نور به سنسور برسه
    فایل پیوست 65601فایل پیوست 65602
    یکم روش خط افتاد وقتی جاش انداختم، کلا این قطعه چی هست و کارش چیه؟ خط های روش مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگه بخواهیم عوضش بکنیم چقد هزینه میبره؟
    با تشکر

جناب اقاي قاسمي جواب من رو فراموش كردين بدين، لطفا عكس هارو چك كنيد، در صورت امكان اگه بتونيد شماره مستقيم محل كارتون رو به من بدين ممنون ميشم.

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط akimora نمایش پست ها
    منظورم این عکس هست که حالت کرکره داره و هنگام گرفتن عکس جمع میشه تا نور به سنسور برسه
    فایل پیوست 65601فایل پیوست 65602
    یکم روش خط افتاد وقتی جاش انداختم، کلا این قطعه چی هست و کارش چیه؟ خط های روش مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگه بخواهیم عوضش بکنیم چقد هزینه میبره؟
    با تشکر
    دوست بسیار عزیزم سلام و پوزش از شما در تاخیر ارسال پاسخ
    حالت کرکره در دوربین شما قطعه ای بنام پردهای شاتر است که ترکیبی از قطعات سخت افزار و مدار الکترونیک است که در مجموع shutter unit نامیده میشود و ماموریتش ثبت تصاویر به روی صفحه حسگر دوربین است . و عملیات عکاسی در اخرین قسمت ان توسط شاتر انجام میگردد .خطوطی که به روی پرده شاتر افتاده است نگران کننده نیست .شاتر در هنگامی مستلزم تعویض است که اخطارهای دردوربین بوجود میاید که در نرم افزار بخش خدمات گواه بر تعویض باشد و یا شکستگی پرده دوربین و یا به سر رسیدن عدد معرفی شده (تعداد گرفتن عکس )از سوی کمپانی باشد .لطفا از دست زدن به این قسمت اکیدا خوداری نمایید چون احتمال خش افتادن به صفحه حسگر دوربین شما بسیار زیاد است که بسیار خطرناک میباشد .

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mors110 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من یک عدد فلاش کانن مدل 430EX دارم که موقع فلاش زدن ناگهان صدای مانند ترکیدن ترقه از داخلش آمد و الان فلاش روشن میشه و روی دیس پلی همه چیزو نشون میده ولی شارژ نمیکنه و صدای سوتی که موقع شارژ میداد رو نمیده بقیه موارد کاملا سالمه(خودم فکر میکنم خازنش سوخته) البته باید متخصص ببینه.
    سوال من اینکه فکر میکنید چقدر خرج داره و من بهتر برای تعمیر کدوم یکی از نمایندگی های شما ببرم و چقدر زمان برای تعمیر میبره
    با تشکر
    دوست عزیزم با سلام و پوزش از شما
    دوست عزیزم احتمالا با توضیحاتی که جنابعالی فرمودید صدای ناهنجار مربوط به
    1-خراب شدن خازن فلاش شما
    2- ترکیدگی برد رابطه تخلیه که مجموعه لامپ و اعضای دیگر است
    لطفا توضیح بفرمایید ایا چراغ تایید فول بودن فلاش روشن میشود یا خیر
    در صورتیکه چراغ تایید شارز روشن شود قسمت تخلیه قطه و خرابی خازن کنسل است در غیر اینصورت قسمت شارز تغذیه قطع گردیده است
    لازم به ذکر است بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین فاقد نمایندگی در سراسر ایران است .لطفا در هنگام مراجعه حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط btak1368 نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    خسته نباشید
    من 3-4 ماه پیش دوربین 60d با گارانتی ایده آل گرفتم
    قبلا دقت نکرده بودم.
    الان که عکسهایی که باهاش گرفتم رو میبینم متوجه شدم که یک نقطه قرمز در یک جای خاص تقریبا در تمامی عکس هام هستش.
    این یک نقطه همون پیکسل سوختگی هستش؟چجوری میشه فهمید تعداد این نقاط چقدر هستش؟
    شنیدم پیکسل سوختگی رو گارانتی با re map کردن درست میکنه.
    من الان چه کاری باید انجام بدم با توجه به اینکه دوربین هنوز در گارانتی است؟
    آیا هزینه ای دارد؟
    چون ممکنه بخوام این دوربین رو تا یک ماه آینده بفروشم.
    دوست بسیار عزیزم
    با سلام و تشکر از شما برای خرید محصول با گارانتی ایده ال دوربین
    بله حدس شما درست و نقطه اعلام شده پیکسل میباشد . نگران نباشید دراولین فرصت با در دست داشتن کارت گارانتی به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال مراجعه تا نسبت به رفع اشکال توسط نرم افزارخصوصی کمپانی معظم کانن که تنها در اختیار نماینده رسمی خدمات در ایران است اقدام گردد. لازم به ذکر است پیکسل سوخته به کرار جزو موارد رایگان گارانتی شرکت ایده ال میباشد .لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.M نمایش پست ها
    جناب قاسمی دوربینو از طریق یکی از دوستان که عکاسی دارن و گفتن با شما در ارتباطن دوباره براتون پست کردم(خراسان شمالی..بجنورد)
    م دوربینم شش دیه کاننه اگه از بجنورد و اقای داریوش اورانوس بخت باری بدستون رسید متعلق به بنده اس .لطف کنید سنسورو شستشو بدین تست هم‌بکنید .چون مسیر طولانیه دوبارع کاری نشه ..... با سپاس
    دوست بسیار عزیزم هادی
    با سلام و پوزش بسیار فراوان از شما
    شستشو صفخه خسگر دوربین شما با موفقیت انجام و اماده تحویل میباشد