صفحه 157 از 319 نخستنخست ... 57 107 147 153 154 155 156 157 158 159 160 161 167 207 257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط crash_CTR4 نمایش پست ها
    سلام يه دوربين مدل 1000D دارم که کيفيت عکساش دیگه اون شفافيت، شارپنز و جزييات اولش رو نداره یه جورایی تار میندازه
    تو تاپيک مختص 1000D از اين سايت در مورد لنزش پاسخهایی داده شد ولی در مورد مشکلات خود دوربين ارجاع داده شدم به اين تاپيک
    حالا مي خواستم بدونم ايا ممکنه با ضربه خوردن به دوربين(مثلن از دستت بيفته رو زمين) دوربين مشکل دار بشه در اين صورت چه چيزيش ممکنه اسيب ديده باشه!؟
    سلام دوست عزیز
    شرمنده از تاخیر ارسال پاسخ
    بله مطمینا یکی از مسایلی که باعث افت کیفیت و فوکس خراب در دوربینها است به علت ضربه است
    تشخیص ضربه توسط نرم افزار های خصوصی کمپانی معطم کانن انجام میشود لذا خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از دو مراکز خدماتی ما
    تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شوذ
    چنانجه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال باشد کلیه هزینه ها به صورت رایگان انجام میشود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط .hossein. نمایش پست ها
    سلام
    لنز کیت Nikon 18-55 vr G بنده مدتی است که وقتی روشنش می کنم یا فاصله ی کانونی رو تغییر می دم صدایی از خودش تولید می کنه. انگار که یه چیزی داره توش جابه جا می شه. خاموش و روشن بودن لرزش گیر هم فرق آن چنانی نداره.
    در ضمن گاهی اوقات که دکمه ی شاتر رو تا نیمه فشار می دم ؛ در ویزور دروبین می بینم که یه چیزی بالا پایین می ره.

می خواستم بدونم این مشکل از چیه و آیا قابل رفع و رجوع است؟
    لنز هم جدیدا ضربه ای نخورده؛ ولی سال قبل یه ضربه خورد که البته تا دو هفته ی پیش هیچ مشکلی وجود نداشت.
    پیشا پیش از شما تشکر می کنم.
    دوست عزیزم اقای حسینی
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    نگران نباشید صدای را که اعلام فرمودید مربوط به عملیات vr است و نشانگر فعال بودن لرزشگر لنز شما است
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دورین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط i love nikon نمایش پست ها
    جهت یادآوری
    Nikon 300mm f:4
    سپاس
    با سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر بوجود امده
    منتظر شما در هفته جدید در دفتر هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط moma.shir نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی
    یکی از دوستان یه دوربین کنون 600D داره که وقتی دست گرفتم متوجه شدم که لاستیکی که زیر دست قرار می گیره گشاد شده ، با توجه به این که دوطرف آن به دوربین چسبیده ولی وسط آن آزاد هست و لاستیک کمی کش آورده .
    می خواستم ببینم این مورد مشهود هست و هزینه آن چقدر می شود
    آیا گارانتی شامل حال این مورد می شود
    ممنون
    دوست عزیزم اقای شیرزاد
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    خرابی لاستیکهای سری جدید دوربینهای کانن امری رایج است که بخاطر تزریق اسید دست +معادلات شیمیایی بکار رفته از جمله گریس برای راحتی عکاس بوجود میاید و باعث بزرگی پلاستیکها میشود
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال باشد تعویض کامل قطعه مزبور به صورت کاملا رایگان انجام میشود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    سلام
    یک دوربین Canon Powershot SX220 HS داخل اب افتاده و متاسفانه بعد از مدت کمی روشن شد اما eror برای لنز داد و دیگه کار نمیکنه
    من سوئد هستم و اینجا گفتن تعمیر نمیشه
    آیا فکر میکنین درست گفتن؟
    میتونم هفته آینده بفرستمش ایران اگه تعمیر شدنی باشه و هزینش معقول باشه

یکسری عکس هم از داخلش گرفتن به من دادن که مدارهای داخلش رو نشون میده و اثرات آب روی اونها
    دوست عزیزم ایمان
    با سلام به شما و تشکر از حسن اعتمادتان
    نگران نباشید در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین کلیه قطعات اورجینال طبق تایید کمپانی معظم کانن وجود دارد
    خواهشمندم در اولین فرصت نسبت به ارسال اقدام و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید

تشکر کرده
    1

[QUOTE=A.Khandan;316159]سلام
    دوربین بنده 500 دی کانن هست . وقتی باطری دوربین رو به شارژر وصل میکنم بعد از چند ثانیه چراغ قرمز رنگ شارژر خاموش میشه باطری هم شارژ نمیشه باید دوباره باطری رو از توی شارژر در بیارم و دوباره جا بزنم .ولی بازهم بعد از چندثانیه چراغ شارژر خاموش میشه.باطری هم شارژ نمیشه...
    ایراد از باطری هست یا شارژر؟[/QUOTE
    دوست عزیزم اقای خندان
    با عرض سلام وتشکر از شما
    مطمینا شارز سالم است با توجه به مواردی که اعلام کردید خرابی باطری شما محرز است ولی جهت اطمینان خاطر خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به آزمایش دقیق اقدام شود

تشکر کرده
    1

دوربین بنده 500 دی کانن هست . وقتی باطری دوربین رو به شارژر وصل میکنم بعد از چند ثانیه چراغ قرمز رنگ شارژر خاموش میشه باطری هم شارژ نمیشه باید دوباره باطری رو از توی شارژر در بیارم و دوباره جا بزنم .ولی بازهم بعد از چندثانیه چراغ شارژر خاموش میشه.باطری هم شارژ نمیشه...
    ایراد از باطری هست یا شارژر؟[/QUOTE]

با عرض سلام وتشکر از شما
    مطمینا شارز سالم است با توجه به مواردی که اعلام کردید خرابی باطری شما محرز است ولی جهت اطمینان خاطر خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به آزمایش دقیق اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی،
    من چند ماه پیش یگ گریپ MB-D11 برای دوربینم (D7000) گرفتم... الان مشکلی که دارم اینه که وقتی از خشاب باتری های قلمی استفاده می کنم، دوربین میگه که باتری ها خالی هستند و روشن نمیشه! در حالی که با خشاب باتری لیتیومی مشکلی نداره!!! در ضمن وقتی باتری لیتیوم داخل دوربین و خشاب باتری قلمی در گریپ هست هم همین خطا رو میده! حتی وقتی که اولویت در استفاده از باتری داخل دوربین باشه!
    به نظرتون مشکل از باتری ها (باتری های مورد استفاده Ni-MH از سری با ماندگاری شارژ طولانی ساخت سونی (هلوگرام دار) هستند و 2100mAh. ضمن اینکه همین باتری ها رو در فلاش SB700 هم تست کردم و بخوبی کار می کنند!) است یا خشابشون (یا خود گریپ)!؟
    با سلام دوست عزیزم امیر
    در اولین فرصت نسبت به پاسخ صحیح اقدام میشود

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم ایمان
    با سلام به شما و تشکر از حسن اعتمادتان
    نگران نباشید در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین کلیه قطعات اورجینال طبق تایید کمپانی معظم کانن وجود دارد
    خواهشمندم در اولین فرصت نسبت به ارسال اقدام و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید
    بسیار ممنون از پاسختون
    از بابت قابلیت ها و توانایی ها و امکانات شما با توجه به تجربه دوستانم مطمئن هستم ولی از بابت دوربین خودم نه !
    هفته آینده دوربین رو ارسال میکنم تا حضوری بیارن خدمت شما
    فقط شماره تماس یا آدرس رو اگر لطف کنین ممنون میشم

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

آدرس یا تلفن دفتر تعمیر رو کسی میدونه ؟