صفحه 264 از 319 نخستنخست ... 164 214 254 260 261 262 263 264 265 266 267 268 274 314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnasiri نمایش پست ها
    سلام بر آقای قاسمی بزرگوار. استاد کلیه موارد منو را ریست کردم.( از قسمت Clear senttings ) حتی firmwareشم اپدیت کردم به آخرین ورژن ( ورژن 1.1.1) باز نشد . ممنون میشم منو راهنمایی کنید چون اساسی نیازمند این قسمت دوربینم هستم
    امیر جان دوست عزیزم
    با سلام و پوزش فراوان از شما
    خواهشمندم در اولین فرصت دوربین به بخش فنی ارجاع تا شخصا نسبت به رفع اشکال اقدام نماییم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood_bbc نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سؤال دارم
    من یه لنز 15-55 نیکون دارم لنز کیت 3200 یه چند مدتی هست هم بد فوکوس میکنه و در خیلی موارد هم فوکوس نمیکنه
    از داخل ویزور تصویر تاری نداره ولی بعد از گرفتن عکس خیلی تار میشه به طوری که با 55-300 مقایسه میکنم خیلی مشهوده و کاملاً این موضوع مشخصه و کلا عکس فلو میشه
    روی خط های جدا سازی نور هم توی عکس خطای کروماتیک نداره ولی هر خط یه کشیدگی داره در عرض به طوری که باعث شده شارپ از بین بره
    می خواستم از اساتید راهنمایی بگیرم مشکل از کجاست و هزینه تعمیرش حدود چنده
    دوست عزیزم مخمد
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    محمد جان چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین است در اولین فرصت به یک از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به رفع اشکال توسط نرم افزار خصوصی نیکون اقدام نمایم . این مشکل توسط ابزارالات ونرم افزار خاص انجام میگردد .لطفا در هنگام مراجعه حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد فلاش نايسين ٨٦٦مارك٢
    دارم
    ولي فلاش ظاهرا از جا افتاده و فقط صداي زوم مياد ولي هيچي عقب جلو نميشه
    آيا قابل درست شدن هست؟
    دوست عزیزم با سلام وپوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    احتمالا پس از ضربه به فلاش شما قسمت کد دهنده زوم فلاش شما خراب و باعث شده است فقط صدای موتور شنیده شود .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و اعلام قرمایید از اعضای مخترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری گردد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    یک دوربین فیلمبرداری MDH1 دارم یک نقطه کوچک روی تصویر هست که چه زوم کنم چه نکنم اندازه اش تغییر نمیکنه
    این نقطه پیکسل سوخته هست؟
    چه کار کنم؟
    تو مشهد جایی برای تعمیر هست؟
    دوست عزیزم مسعود
    با سلام و پوزش از شما
    لطفا بفرمایید نقطه اعلام شده چه رنگ میباشد

كاربر فعال Hadi.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1612

با سلام

بالاخره دوربین من با کش و قوس فراوان به دستم رسید قابل ذکره که این دوبار پست کردن به تهران برای شستشوی سنسور 85 تومن برام آب خورد .از قرار جناب قاسمی عزیز با این دوستمون که آتلیه دارن و دوربینو از طرف ایشون پست کردم تماس هم گرفته بودند و عذرخواهی کرده بودند بابت مشکل پیش اومده که جا داره همین جا از پیگیریه جدیشون تقدیر و تشکر کنم و عرض کرده بودند که خودشون شخصن دوربینو چک میکنند و بعدش ارسال میکنند (بازم از لطفتون ممنون).
    ولی خوب فقط میتونم بگم مشکلم تا حدودی حل شده بود به لحاظ تماس جناب قاسمی و تاکید بنده و چندین بار تماس دوستم من انتظار تمیزی صد در صدی داشتم . در ادامه صحبتهام عکسی که از آسمان گرفتم رو میذارم تا دوستان آگاه نظر بدن
    فایل پیوست 66038

اینم لینک سایز بزرگترش : لینک

همه گوشه ها رو ببینید . به اضافه چند جایی در وسط تصویر دو تا لک بزرگ در پایین سمت چپ .

این برای بار دوم بود که دوربینو میدادم برای شتسشویه سنسور یکبار وقتی کراپدار داشتم که کاملن راضی بودم و ایندفعه هم به خاطر رضایت اون بار فرستادم.

شاید من انتظار بیجا دارم و نباید کاملن تمیز بشه و یا همکاران جناب قاسمی سهل انگاری میکنند .عکسها رو هم به خاطر قضاوت دوستان فرستادم .سایز بزرگترش حجمی نداره اونم ببینیند. جناب قاسمی عزیز شما هم ببینید خبره تر و آگاه تر از همه خود شمایید .

این مشکل حس عکاسی رو اصلن ازم گرفته .(با یکی دو تا ده تا لک میشه کنار اومد در فتوشاپ ولی خوب تعدادشون زیاده)

ممنون
    هادی . م

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.M نمایش پست ها
    با سلام

بالاخره دوربین من با کش و قوس فراوان به دستم رسید قابل ذکره که این دوبار پست کردن به تهران برای شستشوی سنسور 85 تومن برام آب خورد .از قرار جناب قاسمی عزیز با این دوستمون که آتلیه دارن و دوربینو از طرف ایشون پست کردم تماس هم گرفته بودند و عذرخواهی کرده بودند بابت مشکل پیش اومده که جا داره همین جا از پیگیریه جدیشون تقدیر و تشکر کنم و عرض کرده بودند که خودشون شخصن دوربینو چک میکنند و بعدش ارسال میکنند (بازم از لطفتون ممنون).
    ولی خوب فقط میتونم بگم مشکلم تا حدودی حل شده بود به لحاظ تماس جناب قاسمی و تاکید بنده و چندین بار تماس دوستم من انتظار تمیزی صد در صدی داشتم . در ادامه صحبتهام عکسی که از آسمان گرفتم رو میذارم تا دوستان آگاه نظر بدن
    فایل پیوست 66038

اینم لینک سایز بزرگترش : لینک

همه گوشه ها رو ببینید . به اضافه چند جایی در وسط تصویر دو تا لک بزرگ در پایین سمت چپ .

این برای بار دوم بود که دوربینو میدادم برای شتسشویه سنسور یکبار وقتی کراپدار داشتم که کاملن راضی بودم و ایندفعه هم به خاطر رضایت اون بار فرستادم.

شاید من انتظار بیجا دارم و نباید کاملن تمیز بشه و یا همکاران جناب قاسمی سهل انگاری میکنند .عکسها رو هم به خاطر قضاوت دوستان فرستادم .سایز بزرگترش حجمی نداره اونم ببینیند. جناب قاسمی عزیز شما هم ببینید خبره تر و آگاه تر از همه خود شمایید .

این مشکل حس عکاسی رو اصلن ازم گرفته .(با یکی دو تا ده تا لک میشه کنار اومد در فتوشاپ ولی خوب تعدادشون زیاده)

ممنون
    دوست عزیزم هادی
    با عرض سلام و تشگر از تذکر شما
    لازم به ذکر است شتشو کامل صفحه حسگر انجام گردید ولی در تصاویر کثیفی دیده میشود که به نظرم به صفحه حسگر نچسبیده است و بوسیله باد پوار رفع میشود . لازم به ذکر است که کلیه کثیفی بوجود امده در کلیه دوربینها مربوط به جذب بار منفی است .نگران نباشید لطفا ادرس خود را پیام خصوصی نمایید تا یک کیت تمیز کننده به صورت کادو برای شما ارسال و توضیحات کامل شتشو به شما اعلام گردد. پوزش مجدد اینجانب را بپذیرید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sma075 نمایش پست ها
    سلام
    دوربین من تو نور کم حتی در لایو ویو هم نقطه قرمزی در یک قسمت خاص وجود داره اما تو روز نمیتونم پیداش کنم. این چیه؟
    ضمنا هنگام عکاسی با نوردهی طولانی در شب هم تعداد این نقاط از انگشتان دو دست بیشتره. حالا این عادیه.
    دوست عزیزم با سلام و پوزش در تاخیر پاسخ
    نقاط اعلام شده به رنگ قرمز -ابی -سبز و حتی سقید مربوط به بالا رفتن حرارات داخلی main bord است که باعث بوجود امدن نقاطهای رنگی میشود که اصطلاح پیکسل سوخته میباشد .رفع این اشکال استفاده از دیتاهای ارسالی از طرف کمپانی و جایگزینی توسط نرم افزار است . چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به رفع اشکال به صورت کاملا رایگان اقدام شود .

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم با سلام و پوزش در تاخیر پاسخ
    نقاط اعلام شده به رنگ قرمز -ابی -سبز و حتی سقید مربوط به بالا رفتن حرارات داخلی main bord است که باعث بوجود امدن نقاطهای رنگی میشود که اصطلاح پیکسل سوخته میباشد .رفع این اشکال استفاده از دیتاهای ارسالی از طرف کمپانی و جایگزینی توسط نرم افزار است . چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به رفع اشکال به صورت کاملا رایگان اقدام شود .
    متشکر که پاسخ دادین
    من از گارانتی شما و این که چه دوربین هایی را گارانتی میکنید اطلاعی ندارم اما ظاهرا تنها گارانتی که تو ایران برای برند olympus وجود داره دایا سیستم هست (اگه اسم بردن خلاف قوانینه عذر میخوام). الان باید چه کار کنم. آیا راهی هست که خودم این مشکلو برطرف کنم یا فقط باید با گارانتی تماس بگیرم؟ در کل من چطور میتونم پیگیری کنم.
    اگه سوالم خارج از بحثه عذرم میخوام.
    با تشکر خیلی زیاد.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

با سلام
    جناب قاسمی صحبت از ورود و وجود دوربین های refurbished و به قول بازاری ها ریف در ایران بیشتر شده و در اغلب موارد نام و نشان فروشگاه یا سایتی که این دوربین ها رو عرضه می کند به گارانتی ایده آل می رسد.
    لطفا در صورت تمایل کمی توضیح بدهید آیا اصلا شرکت ایده آل این قبیل دوربین ها را مانند دورین های آک گارانتی می کند که فروشنده ای بتواند آنها به عنوان دوربین نو و با قیمت بالا بفروشد ؟
    و اینکه نکته و موردی در این باره وجود دارد که خریدار بتواند زریف بودن دوربین را در هنگام خرید تشخیص بدهد ؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

در مورد سوال آخر من هم مدتهاست سوالی مشابه دارم اما بنا به دلایلی مطرح نکردم
    بارها دیدم که تجهیزات دست دوم را گارانتی ایده آل میکنند و میفروشن آیا این کار اعتماد من مشتری را از بین نمیبرد؟ یا نمونه دیگر تعویض باتری های دوربین هاست که باز هم با گارانتی ایده آل فروخته میشوند
    آیا نباید دوربین وارد شده پلمپ باشد؟ حداقل باید پلمپ بوسیله شرکت ایده آل انجام شود تا دست فروشنده از محتویات داخل کارتن کوتاه باشد متاسفانه با چشم خودم دیدم که دست فروشنده ها تعداد زیادی برچسب ایده آل وجود دارد و بعد از هرسری باز کردن کارتن دوباره آن را برچسب میزنند!
    من به شخصه با وجود اینکه ایده آل را کاملا قبول دارم در خریدهایم بسیار مردد و با ترس خرید میکنم چراکه به فروشنده ها اطمینان ندارم
    ای کاش فکری برای این موضوع شود به خدا قسم خریدار گناه دارد که جنس در حد نو را بجای نو بخرد ، به خدا قسم خریدار گناه دارد که باتری تقلبی به آن داده شود.
    ارادت دارم جناب قاسمی و بابت زحماتی که تا به امروز برای شما داشتم تشکر میکنم