صفحه 266 از 319 نخستنخست ... 166 216 256 262 263 264 265 266 267 268 269 270 276 316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد الیزا آواتار ها
    تشکر کرده
    0

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه بایدچی کارکنم ممنون میشم

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط الیزا نمایش پست ها
    مموری رو توکامپیوترچک کردم ظاهرا سالم بود مموری دیگه ای پیدانکردم که تودوربین چک کنم اگه از مموری نباشه از چی دوربین میتونه باشه ممنون میشم راهنماییم کنید
    اطلاعات مموری رو تخلیه کنید و روی دوربین بذاریدش؛ با دوربین سعی کنید اون رو فرمت کنید و تست کنید.

كاربر جديد الیزا آواتار ها
    تشکر کرده
    0

ممنون از راهنماییتون ولی قسمتی که تودوربین اونو فورمت میکنم غیر فغال شده وکار نمیکنه

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

ممنون از راهنماییتون ولی قسمتی که تودوربین اونو فورمت میکنم غیر فغال شده وکار نمیکنه
    دقت کنید دکمه قفل مموری روی Lock قرار گرفته نشده باشه:

فایل پیوست 66735

درضمن با توجه به اینکه تازه واردید عرض کنم، اینجا هر مسئله ای تاپیک اختصاصی خودش رو داره. عنایت بفرمایید مسائل و مشکلات رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید تا سریع تر به جواب برسید

موفق باشید
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

(قابل توجه مدیر)
    ای کاش دوستان این مکان را شلوغ نکنند تا جناب قاسمی آسانتر بتوانند به دوستان پاسخ دهند

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kouhsar نمایش پست ها
    با سلام
    جناب قاسمی صحبت از ورود و وجود دوربین های refurbished و به قول بازاری ها ریف در ایران بیشتر شده و در اغلب موارد نام و نشان فروشگاه یا سایتی که این دوربین ها رو عرضه می کند به گارانتی ایده آل می رسد.
    لطفا در صورت تمایل کمی توضیح بدهید آیا اصلا شرکت ایده آل این قبیل دوربین ها را مانند دورین های آک گارانتی می کند که فروشنده ای بتواند آنها به عنوان دوربین نو و با قیمت بالا بفروشد ؟
    و اینکه نکته و موردی در این باره وجود دارد که خریدار بتواند زریف بودن دوربین را در هنگام خرید تشخیص بدهد ؟
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    باید به عرض شما برسانم به زودی در سایت ایده ال دوربین قسمتی فعال میگردد که دوستان با ارسال شماره سریال دوربین یا محصول خریداری شده از وضیعت دوربین و یا محصول دیگر اگاه خواهد شد . در ضمن خواهشمندم در هنگام خرید چنانچه مایل بودید میتوانید به بخش فنی مراجعه تا کلیه اطلاعات را راجع به خرید یک محصول خوب اعلام نماییم . این اطلاع راجع به وضیعت شاتر - تایید سریال - باطری و کلیه لوازم است
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    در مورد سوال آخر من هم مدتهاست سوالی مشابه دارم اما بنا به دلایلی مطرح نکردم
    بارها دیدم که تجهیزات دست دوم را گارانتی ایده آل میکنند و میفروشن آیا این کار اعتماد من مشتری را از بین نمیبرد؟ یا نمونه دیگر تعویض باتری های دوربین هاست که باز هم با گارانتی ایده آل فروخته میشوند
    آیا نباید دوربین وارد شده پلمپ باشد؟ حداقل باید پلمپ بوسیله شرکت ایده آل انجام شود تا دست فروشنده از محتویات داخل کارتن کوتاه باشد متاسفانه با چشم خودم دیدم که دست فروشنده ها تعداد زیادی برچسب ایده آل وجود دارد و بعد از هرسری باز کردن کارتن دوباره آن را برچسب میزنند!
    من به شخصه با وجود اینکه ایده آل را کاملا قبول دارم در خریدهایم بسیار مردد و با ترس خرید میکنم چراکه به فروشنده ها اطمینان ندارم
    ای کاش فکری برای این موضوع شود به خدا قسم خریدار گناه دارد که جنس در حد نو را بجای نو بخرد ، به خدا قسم خریدار گناه دارد که باتری تقلبی به آن داده شود.
    ارادت دارم جناب قاسمی و بابت زحماتی که تا به امروز برای شما داشتم تشکر میکنم
    استاد بزرگوار جناب اقای شهبازی با عرض سلام و تشکر از شما
    بینهایت از جنابعالی متشکرم و باید به عرض برسانم در پروسه جدید که انشالله از فردوین ماه انجام میشود کلیه فروشگاههای که محصولات خود را با گارانتی ایده ال بفروش میرسانند به لوح جدید نماییدگی مجهز میگردند و کوچکترین تخلف منجر به باطل شدن نمایندگی و همچنین خسارت کلی به مصرف کننده میشوند .لازم به ذکر است از دوستان و سروارن گرامی ضمن تشکر از خرید محصول با گارانتی ایده ل به عرض میرسانم به زودی خط ارتباطی مستقیم اینجانب با فقط اعضای محترم سایت عکاسی برقرار که چنانچه امکان امدن به بخش فنی ایده ال و بخش فنی را نداشتند بوسیله ارتباط با خط مستقیم اینجانب کلیه وضیعت دوربین و تایید محصول به اطلاع و چنانچه کوچکترین کوتاهی انجام گردد شخصا و راسا پیگیری انجام میگردد
    ببا تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    اگه خدا بخواد امروز خدمتتون میرسم بابت تعمیر HS20فوجی؛ ممنون جناب قاسمی بابت پیگیری هاتون و پاسخ هاتون.
    فقط خواستم اگه امکانش باشه حدود هزینه رو بهم اعلام کنید برای :
    لنز بر اثر ضربه کاملا لق شده و دوربین که روشن میشه، خطای فوکوس داده میشه؛
    LCD شکسته و نیاز به تعویض داره؛
    چرم های روی بدنه جدا شدن و با کمترین فشار جابجا میشن؛
    قسمت مادگی مربوط به سه پایه هم شکسته و نیاز به تعویض داره؛
    و بطور کلی یه سرویس و تمیز کاری کامل میخوام برام انجام بشه.

متاسفانه دوربین بر اثر دو تا سانحه پشت سر هم به این وضعیت افتاده....
    دوست عزیزم سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    با تشکر از شما خواهشمندم در هنگام مراجعه به اینجانب مراجعه تا شخصا نسبت به رفع اشکال و اعلام مبالغ خدماتی اظهار نظر نماییم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_zavar نمایش پست ها
    احتراما لنزی با سریال 5135677 خریداری کردم که برای فعال شدن گارانتی،روی کارت گارانتی نوشته بود به صندوق بندازید یا در سایت ثبت و کد رهگیری دریافت کنید
    حال من دو مشکل دارم
    اول اینکه سایت، کد رهگیری نمی ده و فقط پیغام "ثبت شد" رو میده
    دوم اینکه هرچی سریال رو سرچ میکنم، پیغام میده که چنین چیزی ثبت نشده!

الان نمیدونم گارانتی فعال شده یا نه

ضمن اینکه هر از گاهی که با لنز جدید، شات میزنم، دوربین پیغام Error 01 Connector is faulty رو میده و دوباره که شات میزنم، خطا از بین میره و بعد از مدتی دوباره ظاهر میشه. کانکتور لنز رو با گوش پاک کن و الکل سفید تمیز کردم و از جا افتادن کامل لنز هم مطمئن هستم
    دوست عزیزم افشین
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ لطفا مدل لنز و دوربین خود را اعلام فرمایید

تشکر کرده
    1

سلام به همگی من یه دوربین سونی آلفا100 دارم که مشکلی براش پیش اومده رمو که داخل دوربین میزارم پیام no cardمیده نمیونم رمش مشکل پیدا کرده یادوربین کسی هست بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
    دوست عزیزم با سلام و پوزش در تاخیرپاسخ
    با توجه به وضیعتی که اعلام فرمودید به نظر میرسد عملیات قفل درب کارت خوان شما انجام نمیشود . لطفا از قفل شدن درب کارت خوان خود مطمین و گزارش فرمایید
    منتظر پاسخ هستم