صفحه 286 از 319 نخستنخست ... 186 236 276 282 283 284 285 286 287 288 289 290 296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام .من یه کنون ۶۰d دارم از دیروز فکوس دوربین یعنی وقتی تا شاتر رو تا نصفحه فشار میدم تو چهار حالت دستی p.tv.av.m عمل نمیکنه ولی تو فیلم او بقیه گزینه ها فکوس اتوماتبک عمل میکنه.با دو لنز امتهان کردم

كاربر آشنا smohammad.miri آواتار ها
    تشکر کرده
    230

نقل قول نوشته اصلی توسط naseh نمایش پست ها
    از اینا که بگذریم...شما یه کم زیادی چیز نمیشکونی ؟!....دوربین کامپکت ، لنز ، دوربین اس ال آر .... یه کم مواظب باش برادر من !
    عرض کنم که به غیر از لنز، موارد دیگه شکستن نبود، لطفا تو مطالعه متن یکم مواظب باش برادر من :)

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم اقای میری
    با عرض سلام و و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    با تشکر از شما و همچنین انتقاد سازنده و پوزش بسیار فراوان از اتفاق پیش امده
    دوست عزیزم اقای میری .اولویت بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / و شرکت ایده ال دوربین کیفیت در خدمات و صداقت در کار است .مطمینا تلاش ما رسیدن به حداکثر اولویت و رضایت مندی دوستان عزیزی بماند شما و به حداقل رساندن خطاهی فردی و مجموعه میباشد .خوشحال هستیم از اعتماد مجدد شما برای ارسال مجدد لنز و دوربین بعد از
    عدم رضایت مندی شما از بخش فنی که در متن ذیل فرمودیده اید
    لازم به توضیح میباشد در بخش فنی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین در صورت درخواست ، قطعات تعویضی .عودت داده میشود که مطمینا جنابعالی نسبت به این امر درخواستی مطرح ننموده اید لازم به ذکر است سرویس کاملا متفاوت در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین برای کلیه اعضای محترم سایت عکاسی و مشتریات تکراری ما کاملا محسوس میباشد
    دوستان بسیار عزیز کیفیت و صداقت در اینمرکز خدماتی منجر به اخذ دریافت نمایندگی رسمی خدمات قویترین برندهای موجود در دنیا گردیده است و این افتخار جز با راهنمایی های شما دوستان عزیز و انتقادهای سازنده میسر نبود
    اینجانب شخصا از دوستان بسیار عزیز که با انتقادات سازنده جهت پیشبرد اهداف این مجموعه را یاری نموده اند کمال تشکررا دارم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    ممنون از پاسختون، «در صورت درخواست» رو شما دارید مطرح می‌کنید اینجا، در صورتی که روی فرم رسید تعمیر مورد دوم قید شده که «قطعات تعویض‌شده در تعمیرگاه عودت داده نخواهدشد»، پس این صداقت و شفافیتی که ازش حرف می‌زنید کجاست؟

قاعدتا دوستانی که در فروم عکاسی شناخته‌شده هستند و مراجعه زیادی به تعمیرگاه داشتند مثل تمامی اصناف روی خوش از بابت «آشنایی» دیده‌اند، من هم شکی در ادب و برخورد خوب شخص آقای قاسمی ندارم. ولی داستان همه‌اش برخورد اولیه نیست...

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghoobi نمایش پست ها
    سلام خدمت آقای قاسمی عزیز
    من یه سؤال داشتم راجع به توان و تحمل مونت بدنۀ Canon 100D
    می‌خواستم بدونم که این بدنه تحمل وزن لنز 135 L رو داره (750 گرم)؟ با توجه به این که وزن خود بدنه 407 گرمه؟ یعنی مشکلی پیش نخواهد اومد اگه وقتی لنز به بدنه وصله، اون رو روی سه‌پایه سوار کنیم؟
    و آیا قاعده و رابطه‌ای برای محاسبۀ تحمل و توان مونت بدنه‌های مختلف در برابر وزن لنزها وجود داره یا نه؟ (طبعاً لنزهای تلۀ بلند و خیلی سنگین مستثنا هستند)
    ممنون و سپاسگزارم
    دوست عزیزم یعقوبی
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    در قسمت مکانیک دوربین سری 100d کاملا میروباکس فلز میباشد و شرکت معظم کانن هرگونه ایمنی را در موارد فوق لحاظ کرده است . لازم به ذکر است حتی در دوربینهای تک رقمی کانن نیز اعلام شده است در صورت استفاده از لنزهای سنگین استفاده از تک پایه برای دوربینهای کانن الزامی است و همچنین کمک توسط دست جزو الویتها میباشد
    با تشکر بخش فنی تمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    yaghoobi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed Dehghani نمایش پست ها
    درود بر همگی

من از چشمی دوربین نیگاه می کنم چند ذره غبار می بینم آیا قابل تمیز کردن هست

روی سنسورش هم غبار دیده میشه ، تمیزکردن و سرویس دوربین 5D چنده هزینه اش ؟

ممنون
    دوست عزیزم حمید
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین کلیه سرویس و شستشو صفحه حسگر کاملا به صورت رایگان و انی میباشد
    لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای سایت عکاسی هستید تا نسبت به اوامر شما اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_zavar نمایش پست ها
    جناب قاسمی
    مدتیه که سنسور دوربین 600D من کثیف شده و متاسفانه تا به حا موفق به پاک کردنش نشدم.
    برای مراجعه حضوری و ملاقات با شخص شما، به آدرس دفتر جمهوری مراجعه کنم یا هفت تیر؟

با احترام و تشکر
    دوست عزیزم افشین
    با عرض سلام و تشکر از شما و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اینجانب در روزهای زوج دردفتر جمهوری و روزهای فرد در شرکت ایده ال در خدمت شما دوستان بسیار عزیز هستم .لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرماید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکربخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza740 نمایش پست ها
    با سلام .من یه کنون ۶۰d دارم از دیروز فکوس دوربین یعنی وقتی تا شاتر رو تا نصفحه فشار میدم تو چهار حالت دستی p.tv.av.m عمل نمیکنه ولی تو فیلم او بقیه گزینه ها فکوس اتوماتبک عمل میکنه.با دو لنز امتهان کردم
    دوست عزیزم علیرضا
    با عرض سلام و تشکر از شما خواهشمندم به قسمت منو ها رفته و دو گزینه clear all custom func .clear setting را کاملا ریست و مجدا تست فرمایید
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

[QUOTE=ms1342;414404]

با سلام و تبریک عید سعید فطر
    فقط هنگام اجرای رویه کالیبراسیون تاچ پنل دوربین فیلمبرداری عکس العمل نشون میده( هر نقطه را لمس میکنم X جابجا میشه).
    جه نتیجه ای میشه گرفت؟
    ضمناً دستگاه من سونی HC-26 است نه HC-32. ممنون میشوم هزینه تعمیر (تعویض) تاچ پنل رو بفرمایید، چقدر میشه؟
    با آقای تقی زاده هم تماس خواهم گرفت.
    متشکرم
    با عرض سلام و پوزش از شما
    باید به عرض برسانم تاچ سری H26 و HC32 یکسان است .همانطور که قبلا اطلاعات داده شد چنانچه عملیات توضیح داده شده کار نکند قسمت کربن و میدان مقاومت تاچ دوربین شما از کار افتاده است که مستلزم راه اندازی میباشد .هزینه صرفا برای اعضای محترم سایت عکاسی 520000 ریال میباشد .لطفا در هنگام مراجعه حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

كاربر آشنا afshin_zavar آواتار ها
    تشکر کرده
    82

دوست عزیزم افشین
    با عرض سلام و تشکر از شما و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اینجانب در روزهای زوج دردفتر جمهوری و روزهای فرد در شرکت ایده ال در خدمت شما دوستان بسیار عزیز هستم .لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرماید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    جناب قاسمی عزیز
    از شهرستان،بابت تمیز کردن سنسور دوربین 600D در دفتر واقع در جمهوری، مزاحمتون شدم لیکن تشریف نداشتید، با راهنمایی خانم منشی، به میز یک مراجعه کردم و آقایی که اونجا بودن حدود یک دقیقه بعد صدام کردن که نمیدونم چطور تمیز کردن اما دو تا لک رو نتونستن تمیز کنن و احتمالا باید سنسور تعویض بشه و البته باید ببینن توی انبار سنسور موجودی دارن یا نه
    البته به خاطر کمبود حوصله، توضیح هم ندادن که صرفا از دمنده استفاده کردن یا از تجهیزاتی مثل پارویی و محلول.

اما با هر کس که صحبت کردم، شدیدا و قویا توصیه کردن که به خاطر لک، نباید سنسور عوض بشه

حال از شما به عنوان نماینده کمپانی معظم کانن درخواست راهنمایی و ارائه راه حل موثر برای برطرف کردن لک از روی سنسور رو دارم.

با احترام و تشکر
    افشین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    77

دوست عزیزم با عرض سلام و تبریک عید فطر به شما و خانواده محترمتان
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / و شرکت ایده ال دوربین کلیه تنظیمات فوکس توسط ابزار الات خاص و نرم افزارهای خصوصی کمپانی نیکون که اختصاصا در اختیار این سازمان میباشد انجام میگردد . چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد به صورت کاملا رایگان انجام میگردد . خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به رفع اشکال در همان روز اقدام و تحویل گردد
    با تشکر فراوان از جناب آقای قاسمی که یه هفته ای ایشون رو اذیت کردم برای مشکل فکوس دوربین 5300
    دست شما و دیگر همکارانتان درد نکنه،
    فقط یه نکته، با توجه به اینکه فرمودید دوربین اینجانب در اثر ضربه دچار مشکل شده بود، چطور میتونم از نماینده فروش (فروشگاه پیکسل) در این مورد شکایت کنم؟ چون این دوربین رو چند هفته نیست که با دوربین d3200 قدیمیم جایگزین کرده بودم و تحت عنوان "نو" ولی Onbox از این دوستان خریداری کرده بودم (اون موقع حدود 650 شات خورده بود و تا الان فک نکنم خودم حتی 100 شات زده باشم). که متاسفانه چون چند روز اول با 18-105 و با اپرچر بسته تست کرده بودم، متوجه خطای فکوس نشده بودم و حتی وقتی هم که با 35mm متوجه شدم، فکر میکردم باید یه امر عادی باشه تا در اثر ضربه.
    خوشحال میشم کمک کنید تا اینگونه فروشگاها که اسم و رسمی برای خودشون دست و پا کردن و دیگه مشتری مداری رو کنار گذاشته اند، متوجه بشوند که از اعتماد مشتری ها، مخصوصا اون هایی که چند سال ازشون خرید میکنن ،سوء استفاده نکنند.

با تشکر فراوان از حسن رفتار و دقت در امور خدمات پس از فروش ایده آل

كاربر جديد
    تشکر کرده
    77

دوست عزیزم با عرض سلام و تبریک عید فطر به شما و خانواده محترمتان
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / و شرکت ایده ال دوربین کلیه تنظیمات فوکس توسط ابزار الات خاص و نرم افزارهای خصوصی کمپانی نیکون که اختصاصا در اختیار این سازمان میباشد انجام میگردد . چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد به صورت کاملا رایگان انجام میگردد . خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به رفع اشکال در همان روز اقدام و تحویل گردد
    با تشکر فراوان از جناب آقای قاسمی که یه هفته ای ایشون رو اذیت کردم برای مشکل فکوس دوربین 5300
    دست شما و دیگر همکارانتان درد نکنه،
    فقط یه نکته، با توجه به اینکه فرمودید دوربین اینجانب در اثر ضربه دچار مشکل شده بود، چطور میتونم از نماینده فروش (فروشگاه پیکسل) در این مورد شکایت کنم؟ چون این دوربین رو چند هفته نیست که با دوربین d3200 قدیمیم جایگزین کرده بودم و تحت عنوان "نو" ولی Onbox از این دوستان خریداری کرده بودم (اون موقع حدود 650 شات خورده بود و تا الان فک نکنم خودم حتی 100 شات زده باشم). که متاسفانه چون چند روز اول با 18-105 و با اپرچر بسته تست کرده بودم، متوجه خطای فکوس نشده بودم و حتی وقتی هم که با 35mm متوجه شدم، فکر میکردم باید یه امر عادی باشه تا در اثر ضربه.
    خوشحال میشم کمک کنید تا اینگونه فروشگاها که اسم و رسمی برای خودشون دست و پا کردن و دیگه مشتری مداری رو کنار گذاشته اند، متوجه بشوند که از اعتماد مشتری ها، مخصوصا اون هایی که چند سال ازشون خرید میکنن ،سوء استفاده نکنند.

با تشکر مجدد از حسن رفتار و دقت در امور خدمات پس از فروش ایده آل