صفحه 285 از 319 نخستنخست ... 185 235 275 281 282 283 284 285 286 287 288 289 295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    77

با سلام خدمت شما
    دوربین D5300 من دچار مشکل دقت فکوس هستش ولی در لایو وییو درست کار میکنه. در حالت چشمی حتی با منوال فکوس و با کمک گرفتن از چراغ نشانه فکوس، بازهم خطا به همان اندازه هستش.
    میخواستم بدونم رفع ایراد فکوس چقدر زمانبر هستش؟ یعنی همون روز آماده تحویل هستش؟ و آوردن یکی از لنزهم کافی هستش؟
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام،
    من امروز دوربین خریدم ، فروشنده میگفت با گرانتی ایده آل است و شما کافیه شماره فاکتور را ثبت کنید، و کارت گارانتی نیاز نیس! آیا صحیح گفته اند؟

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
    سلام،
    من امروز دوربین خریدم ، فروشنده میگفت با گرانتی ایده آل است و شما کافیه شماره فاکتور را ثبت کنید، و کارت گارانتی نیاز نیس! آیا صحیح گفته اند؟
    سلام
    آخرین باری که حدود 1 ماه قبل اقدام به ثبت گارانتی این شرکت نمودم، شماره سریال برگ گارانتی از مصرف کننده درخواست میشد!! اگر جدیدا چنین شده باشد(که بعید است) اطلاعی ندارم.
    بهتر است با شرکت گارانتی ایده آل تماس تلفنی و استفسار نمائید.

ثبت کارت گارانتی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

[QUOTE=ms1342;414302]
    نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با سلام وتشکر از شما دوست عزیز
    بله در مراکز خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و ایده ال دوربین تعمیرات کلیه دوربینهای فیلمبرداری نیز انجام میشود
    هزینه تعویض تاچ برای شما عضو محترم سایت عکاسی 320000ریال میباشد
    موعد تحویل 48 ساعت میباشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین[/QUOTE

-----------------------------------------------
    با سلام
    سونی مدل DCR-HC26 دارم تاچ اسکرین آن کار نمیکنه چه تستی بکنم تا مطمعن بشم باید تعویض شه؟
    بیش از یک سال استفاده نکرده بودم.
    برای تعمییر هزینه اش چقدره؟ باکجا تماس بگیرم؟
    متشکرم
    دوست عزیزم با عرض سلام و تبریک عید فطر
    جهت تست قسمت تاچ کافی است دست خود را بروی گزینه درخواستی لمس کنید و عکس العمل را ببینید اگر حرکت و لمس شما درخواست شما را پذیرفت تاچ شما سالم و در غیر اینصورت تاچ فعال نیست .لازم به ذکر است اشکال کارنکردن تاچ در سری سونی HC 32 امری رایج است
    خواهشمندم در صورت تمایل با تلفن 66745700 اقای تقی زاده متصدی بخش فیلمبرداری هماهنگ و حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavashabtahi نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    دوربین D5300 من دچار مشکل دقت فکوس هستش ولی در لایو وییو درست کار میکنه. در حالت چشمی حتی با منوال فکوس و با کمک گرفتن از چراغ نشانه فکوس، بازهم خطا به همان اندازه هستش.
    میخواستم بدونم رفع ایراد فکوس چقدر زمانبر هستش؟ یعنی همون روز آماده تحویل هستش؟ و آوردن یکی از لنزهم کافی هستش؟
    با تشکر
    دوست عزیزم با عرض سلام و تبریک عید فطر به شما و خانواده محترمتان
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / و شرکت ایده ال دوربین کلیه تنظیمات فوکس توسط ابزار الات خاص و نرم افزارهای خصوصی کمپانی نیکون که اختصاصا در اختیار این سازمان میباشد انجام میگردد . چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد به صورت کاملا رایگان انجام میگردد . خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به رفع اشکال در همان روز اقدام و تحویل گردد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
    سلام،
    دوست عزیزم اقای روبرت
    با عرض سلام و تشکر از شما جهت خرید محصولتان با گارانتی ایده ال دوربین
    به اطلاع کلیه عزیزان محترمی که محصولات خود را با گارانتی ایده ال دوربین خریداری مینماید اعلام میگردد حتما در هنگام خرید از دریافت کارت گارانتی مطمین شوید.کارت مخدوش - تاریخ گذشته فاقد اعتبار است
    فروشندگان محترم ملزم به تحویل کارت گارانتی هستند .خواهشمندم چنانچه فروشگاهی نسبت به تحویل کارت گارانتی ایده ال دوربین قصور و کوتاهی مرتکب گردیدند بوسیله پیام خصوصی اعلام تا شخصا نسبت به برخورد با فروشگاه متخلف اقدام نمایم .
    ثبت کارت گارانتی و دریافت کد رهیگیری حتما با ثبت شماره کارت گارانتی و بقیه موارد امکان پذیر است

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

[QUOTE=tamir;414396]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ms1342 نمایش پست ها
    دوست عزیزم با عرض سلام و تبریک عید فطر
    جهت تست قسمت تاچ کافی است دست خود را بروی گزینه درخواستی لمس کنید و عکس العمل را ببینید اگر حرکت و لمس شما درخواست شما را پذیرفت تاچ شما سالم و در غیر اینصورت تاچ فعال نیست .لازم به ذکر است اشکال کارنکردن تاچ در سری سونی HC 32 امری رایج است
    خواهشمندم در صورت تمایل با تلفن 66745700 اقای تقی زاده متصدی بخش فیلمبرداری هماهنگ و حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت عکاسی هستید
    با سلام و تبریک عید سعید فطر
    فقط هنگام اجرای رویه کالیبراسیون تاچ پنل دوربین فیلمبرداری عکس العمل نشون میده( هر نقطه را لمس میکنم X جابجا میشه).
    جه نتیجه ای میشه گرفت؟
    ضمناً دستگاه من سونی HC-26 است نه HC-32. ممنون میشوم هزینه تعمیر (تعویض) تاچ پنل رو بفرمایید، چقدر میشه؟
    با آقای تقی زاده هم تماس خواهم گرفت.
    متشکرم
    ویرایش توسط ms1342 : Saturday 18 July 2015 در ساعت 19:15

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    16535

سلام خدمت آقای قاسمی عزیز
    من یه سؤال داشتم راجع به توان و تحمل مونت بدنۀ Canon 100D
    می‌خواستم بدونم که این بدنه تحمل وزن لنز 135 L رو داره (750 گرم)؟ با توجه به این که وزن خود بدنه 407 گرمه؟ یعنی مشکلی پیش نخواهد اومد اگه وقتی لنز به بدنه وصله، اون رو روی سه‌پایه سوار کنیم؟
    و آیا قاعده و رابطه‌ای برای محاسبۀ تحمل و توان مونت بدنه‌های مختلف در برابر وزن لنزها وجود داره یا نه؟ (طبعاً لنزهای تلۀ بلند و خیلی سنگین مستثنا هستند)
    ممنون و سپاسگزارم

كاربر آشنا Hamed Dehghani آواتار ها
    تشکر کرده
    116

درود بر همگی

من از چشمی دوربین نیگاه می کنم چند ذره غبار می بینم آیا قابل تمیز کردن هست

روی سنسورش هم غبار دیده میشه ، تمیزکردن و سرویس دوربین 5D چنده هزینه اش ؟

ممنون

كاربر آشنا afshin_zavar آواتار ها
    تشکر کرده
    82

جناب قاسمی
    مدتیه که سنسور دوربین 600D من کثیف شده و متاسفانه تا به حا موفق به پاک کردنش نشدم.
    برای مراجعه حضوری و ملاقات با شخص شما، به آدرس دفتر جمهوری مراجعه کنم یا هفت تیر؟

با احترام و تشکر