صفحه 52 از 319 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط CanonEOS نمایش پست ها
    درود بر جناب قاسمی عزیز.سال نو مبارک.

امروز لنز بنده هنگام تعویض از دستم افتاد و به شدت به زمین برخورد کرد.لنز از لحاظ ظاهری کاملا سالم است

اما احساس میکنم شارپنس قبلی را ندارد.آیا شما راهی برای اطمینان از این موضوع دارید؟اگر لنز دچار آسیب

شده باشد قابل تعمیر است؟
    با سلام تبریک سال نو
    در بخش تعمیرگاه مرکزی وایده ال دوربین ابزارالات تست دقیق لنز بوسیله نرم افزار وسخت افزار وجود دارد که شما می توانید جهت مطمین شدن موضوع به بخش سرویس مراجعه تا بلافاصله وضیعت لنز به شما اعلام شود وچنانچه احتیاج به سرویس ونصب برنامه باشد به صورت کاملا رایگان(مخصوص اعضا محترم سایت ) این امر انجام شود
    با تشکر خش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

از توجه شما کمال تشکر را دارم
    با سلام تبریک سال نو
    در بخش تعمیرگاه مرکزی وایده ال دوربین ابزارالات تست دقیق لنز بوسیله نرم افزار وسخت افزار وجود دارد که شما می توانید جهت مطمین شدن موضوع به بخش سرویس مراجعه تا بلافاصله وضیعت لنز به شما اعلام شود وچنانچه احتیاج به سرویس ونصب برنامه باشد به صورت کاملا رایگان(مخصوص اعضا محترم سایت ) این امر انجام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_abdavi نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی عزیز
    پیشاپیش از سوال ناشیانم عذر خواهی میکنم
    روی لنز دوربین من یک خط حدود 2میلیمتر کمی بالاتر از مرکز لنز افتاده خواستم ببینم این خط باعث افت کیفیت عکس میشه یا نه؟! و ایا این خط شامل بیمه میشه؟!
    با سلام وتبریک سال نو
    دوست عزیز شعار ما در رابطه با گارانتی وبیمه ایده ال سرویس و راه اندازی در هر شرایط است برای ما مهم پاسخگو بودن گارانتی وبیمه است
    ما هیچ سوالی از عمدی وغیر عمدی بودن موضوع از مشتریان نمیکنیم .
    بنابراین کلیه اتفاقات در بخش ایده ال دوربین بدون سوال بیمه است وهیچ مبلغی از مشتریان دریافت نمیشود
    در رابطه با سوال افت کیفیت جهت مطمین شدن خواهشمندیم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی ویا ایده ال دوربین مراجعه تا بلافاصله اعلام وضیعت شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط BEN نمایش پست ها
    درود بر جناب قاسمی عزیز

ماونت لنز دوربین من (18-105) نیکون شکسته است ، می خواستم بدانم هزینه تعویض آن چقدر میشود ؟ و چه مدت تعویض آن طول می کشد ؟ بیمه ایده آل ندارم .
    با سلام وتبریک سال نو
    هزینه تعویض ماونت برای اعضا محترم سایت عکاسی 360000ریال ومدت تحویل 20دقیقه می باشد
    خواهشمندم حتما به بخش صدور قبض (تعمیرگاه مرکزی دوربین -ایده ال دوربین ) اعلام فرمایید از اعضا محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیرمحترم تعمیرگاه آقای قاسمی

مدتی پیش بنده برای لنز 70-24 مراجعه کردم شما رینگ بالای لنز رو چسباندید اما دوباره چسبش ور آمده و رینگ بالا آمده . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیزم اقای سعدی
    برنامه جدید D700 مربوط به قسمت گارد پیکسل سوخته از نیکون ژاپن رسید در صورت امکان در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه بفرمایید ام شود تا نسبت به نصب برنامه اقدام شود
    با تشکر تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

پیش فرض مشکل فلاش

با عرض سلام و احترام خدمت آقای قاسمی

بنده روم به دیوار یک دوربین fuji s602z دارم که سال گذشته فلاش دوربین از کار افتاده بود. دوربین را به تعمیرگاه مرکزی دادم تعمیر کردن و فلاشش فعال شد و گفتن برد فلاش رو تعویض کردن. در ایام عید مجدداً فلاش از کار افتاده. البته خود فلاش فکر نمی کنم مشکل داشته باشه. چون اصلن فلاش فعال نمیشه. من از فلاش اکسترنال هم استفاده می کنم وقتی فلاش اکسترنال را غیرفعال میکنم فلاش اصلی فعال نمیشه. البته در تنظیمات دوربین همیشه فلاش اکسترنال فعال بود و من متوجه نبودم که باید غیرفعالش کنم و فقط فلاش رو از دوربین جدا می کردم و خود بخود فلاش اصلی فعال میشه روی این حساب فکر می کنم از نظر فریموری میشه مشکلش رو حل کرد.
    مشکل چیه. فریمور رو میشه عوض کرد

با تشکر
    قاسمی

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با سلام ...
    ...ومدت تحویل 20دقیقه می باشد
    ...
    سلام جناب قاسمی

این مدت 20 دقیقه برای چه کاریه؟ ، چون من برای موضوع مشابه از یکشنبه منتظرم! و تلفنی هم که تماس گرفتم گفتند شنبه یا یکشنبه تماس بگیر شاید درست شده باشه!

پاینده باشید

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

با سلام خدمت دوستان و آقای قاسمی عزیز
    چند تا سوال داشتم
    روی فوکوس اسکرین دوربین کانن 550 دی بنده غبار چسبیده بود ولی برادرم با پنبه گوش پاکن میخواست تمیز کنه الان روی 4تا از نقاط فوکوس انگار بخار گرفته باشه اونجوریه
    به اصطلاح کوتینگش از بین رفته میخواستم ببینم آیا میتونم از شما یه صفحه فوکوس اسکرین بصورت پستی بخرم وخودم تعویض کنم؟چون من سر کار هستم و امکان اومدن به تهران رو ندارم
    سوال بعدی من اینه که آیا مایع تمیز کننده سنسور رو میتونم از شرکت شما سفارش بدم بهمراه لوازم تمیز کننده از قبیل پارو و غیره....؟؟؟
    سوال بعدی من اینه که فروشنده زمانی که دوربین رو خریدم یه کارت بمن داد ولی فراموش کرد مهر بزنه و منم حواسم از اون پرت تر همونطوری برای شرکت شما پست کردم آیا با این وضعیت کارت گارانتی دوربین من فعال شده یا نه؟ با توجه به اینکه من مداوما در مرز هستم و سر کارم در دکل های نفتی هستم امکان اینو ندارم به تهران بیام و همچنین این دوربین رو من پستی خریدم و مشکل فروشنده بود کارت گارانتی رو مهر نکرد آیا باید یه کارت دیگه ازش بگیرم؟
    منو راهنمایی کنید
    با تشکر از لطفتون و زحمتی که میکشید
    منتظر پاسخ شما بزرگوار هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی

این مدت 20 دقیقه برای چه کاریه؟ ، چون من برای موضوع مشابه از یکشنبه منتظرم! و تلفنی هم که تماس گرفتم گفتند شنبه یا یکشنبه تماس بگیر شاید درست شده باشه!

پاینده باشید
    دوست عزیزم با عرض سلام
    با تشکر از شما ایا به قسمت فنی اعلام نمودید از اعضا محترم سایت عکاسی هستید
    موعد در بخش فنی 3روز است ولی برای اعضا محترم سایت این موعد ومبلغ متفاوت می باشد ایا اعلام فرموده اید از اعضا سایت هستید یا خیر
    با این حال لطفا سریعا شماره قبض خود را اعلام فرمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yamahdi نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام خدمت آقای قاسمی

بنده روم به دیوار یک دوربین fuji s602z دارم که سال گذشته فلاش دوربین از کار افتاده بود. دوربین را به تعمیرگاه مرکزی دادم تعمیر کردن و فلاشش فعال شد و گفتن برد فلاش رو تعویض کردن. در ایام عید مجدداً فلاش از کار افتاده. البته خود فلاش فکر نمی کنم مشکل داشته باشه. چون اصلن فلاش فعال نمیشه. من از فلاش اکسترنال هم استفاده می کنم وقتی فلاش اکسترنال را غیرفعال میکنم فلاش اصلی فعال نمیشه. البته در تنظیمات دوربین همیشه فلاش اکسترنال فعال بود و من متوجه نبودم که باید غیرفعالش کنم و فقط فلاش رو از دوربین جدا می کردم و خود بخود فلاش اصلی فعال میشه روی این حساب فکر می کنم از نظر فریموری میشه مشکلش رو حل کرد.
    مشکل چیه. فریمور رو میشه عوض کرد

با تشکرام
    قاسمی
    دوست عزیزم
    با سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکالی را که اعلام کردید یک اشکال سخت افزار می تواند باشد تا نرم افزار ولی با تمام تفاضیل از شما خواهش می کنم در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا چنانچه این اشکال مربوط به بخش فنی باشد حتی بعد از یک سال بصورت رایگان انجام شود
    با تشکر تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iceman نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و آقای قاسمی عزیز
    چند تا سوال داشتم
    روی فوکوس اسکرین دوربین کانن 550 دی بنده غبار چسبیده بود ولی برادرم با پنبه گوش پاکن میخواست تمیز کنه الان روی 4تا از نقاط فوکوس انگار بخار گرفته باشه اونجوریه
    به اصطلاح کوتینگش از بین رفته میخواستم ببینم آیا میتونم از شما یه صفحه فوکوس اسکرین بصورت پستی بخرم وخودم تعویض کنم؟چون من سر کار هستم و امکان اومدن به تهران رو ندارم
    سوال بعدی من اینه که آیا مایع تمیز کننده سنسور رو میتونم از شرکت شما سفارش بدم بهمراه لوازم تمیز کننده از قبیل پارو و غیره....؟؟؟
    سوال بعدی من اینه که فروشنده زمانی که دوربین رو خریدم یه کارت بمن داد ولی فراموش کرد مهر بزنه و منم حواسم از اون پرت تر همونطوری برای شرکت شما پست کردم آیا با این وضعیت کارت گارانتی دوربین من فعال شده یا نه؟ با توجه به اینکه من مداوما در مرز هستم و سر کارم در دکل های نفتی هستم امکان اینو ندارم به تهران بیام و همچنین این دوربین رو من پستی خریدم و مشکل فروشنده بود کارت گارانتی رو مهر نکرد آیا باید یه کارت دیگه ازش بگیرم؟
    منو راهنمایی کنید
    با تشکر از لطفتون و زحمتی که میکشید
    منتظر پاسخ شما بزرگوار هستم
    دوست عزیزم
    با سلام وتشکر از خرید دوربین با گارانتی ایده ال
    سیاست کانن ونیکون عدم فروش قطعات بدون بازدیددوربین و راه اندازی توسط کارشناسان رسمی کمپانی است
    ولی با توجه به مشکلی که شما اعلام کرده اید این کار برای شما عضو محترم سایت عکاسی انجام می شود
    لطفا شماره سریال دوربین خود وشماره کارت گارانتی وادرس را برای من پیام خصوصی کنید
    با تشکر تعمیرگاه مرکز ی دوربین /ایده ال دوربین

صفحه 52 از 319 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 152 ... آخرینآخرین