صفحه 54 از 319 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4827

نقل قول نوشته اصلی توسط idin.offline نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت آقای قاسمی

بنده حدود ۲ هفته هستش که یک دوربین کنون550دی رو خریداری کردم که البته با گارانتی ایده‌آل هستش.جدیداً موضوعی توجه منو به خودش جلب کرده که حس می‌کنم شاید ایراد مکانیکی داخل بادی باشه
    من هروقت دوربینو از حالت مستقیم به سمت بالا میبرم صدای شبیه تق از درون بادی به گوشم میرسه که البته این صدا خیلی‌ کم هستش و در سکوت شنیده می‌شه .

نکته بعدی قضیه نور سنجی دوربین هستش
    به عنوان مثال وقتی‌ می‌خوام از دوربین در حالت فیلمبرداری استفاده کنم و قفل نور سنجی غیر فعال هست دوربین هر لحظه که می‌خواد عملیات نور سنجیو انجام بده صدای بسیار خفیفی از بادی یا لنز به گوش بنده میرسه(البته این صدا هم در صورتی هست که در محیط سکوت مطلق باشه)
    سلام
    ببخشید به‌ جای آقای قاسمی جواب می‌دهم...
    بنده دوربین CANON 400D دارم. مشابه این صدایی رو که می‌فرمایید بنده هم می‌شنوم، اما وقتی فلاش دوربین(pop-up) رو باز می‌کنم این صدا از بین می‌ره.
    تصور بنده این‌ است که این صدا از قطعات نگه‌دارنده‌ی فلاش دوربین در حالت بسته ناشی می‌شود. تست بفرمایید شاید مساله‌ی مشابهی باشد.

اما در مورد نورسنجی! نورسنجی اصولا پروسه‌ای نرم‌افزاری است، نباید صدای خاصی تولید کند...
    مطمئن هستید صدا از فکوس اتوماتیک نیست؟ در حالت MF تست بفرمایید شاید مشکلی نباشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    دوربین عکاسی slr ساخته شده از اجزاء مکانیکی و الکترونیکی هست با حرکت و تکان خوردن اجزاء مکانیکی مثل شاتر اینه ....جزیی جا به جا میشوند و کمی صدا تولید میکنند چیزه عجیب غریبی نیست که چند بار سوال میکنید !
    عصبانی نشوید دوست عزیز!
    سعید غلامی شهبندی

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

سلام سعید عزیز
    اختیار دارین آقا
    من همین الان دو تستی رو که فرمودین انجام دادم و مشکل همچنان پا بر جاست. البته حرف شما در مورد نورسنجی درست بود ولی نکته ی جدید که متوجه شدم این هست که دوربین وقتی در حالت Live view مود فیلمبرداری قرار میگیره این صدای خیلی خیلی خفیف رو تولید میکنه.باز خوبه که شما میدونین مشکل از کجای بادی دوربینتون هست .

تشکر کرده
    1572

شرمنده حواسم نبود به نقل قول فوروارد کنم

كاربر آشنا Golden آواتار ها
    تشکر کرده
    127

سلام سعید عزیز
    اختیار دارین آقا
    من همین الان دو تستی رو که فرمودین انجام دادم و مشکل همچنان پا بر جاست. البته حرف شما در مورد نورسنجی درست بود ولی نکته ی جدید که متوجه شدم این هست که دوربین وقتی در حالت Live view مود فیلمبرداری قرار میگیره این صدای خیلی خیلی خفیف رو تولید میکنه.باز خوبه که شما میدونین مشکل از کجای بادی دوربینتون هست .
    صدای IS میباشد.
    Dslr

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

با عرض سلام خدمت آقای قاسمی

بنده حدود ۲ هفته هستش که یک دوربین کنون550دی رو خریداری کردم که البته با گارانتی ایده‌آل هستش.جدیداً موضوعی توجه منو به خودش جلب کرده که حس می‌کنم شاید ایراد مکانیکی داخل بادی باشه

من هروقت دوربینو از حالت مستقیم به سمت بالا میبرم صدای شبیه تق از درون بادی به گوشم میرسه که البته این صدا خیلی‌ کم هستش و در سکوت شنیده می‌شه .

یعنی‌ دقیقا هردفعه دهانه ی دوربینو به سمت بالا و پائین حرکت میدم این صدا شنیده می‌شه.این موضوع رو با یکی‌ از دوستان که همین دوربینو داشتن در میون گذاشتم و ایشون هم بد از تست گفتم که این صدا از دوربینشون به گوش میرسه به صورت خیلی‌ خفیف.

حال می‌خواستم از شما سوال کنم یه آیا این صدا دربادی های۵۵۰ طبیعی هستش و یا دوربین بنده و دوستم دچار مشکلی‌ هست ؟

برام جالبه این صدا از روز اول روی دوربین بنده بود و این که من هنوز با این دورین حتی ۳۰۰شات هم عکس نگرفتم

نکته بعدی قضیه نور سنجی دوربین هستش

به عنوان مثال وقتی‌ می‌خوام از دوربین در حالت فیلمبرداری استفاده کنم و قفل نور سنجی غیر فعال هست دوربین هر لحظه که می‌خواد عملیات نور سنجیو انجام بده صدای بسیار خفیفی از بادی یا لنز به گوش بنده میرسه(البته این صدا هم در صورتی هست که در محیط سکوت مطلق باشه)

می‌خواستم بدونم این صدای نورسنجی به صورت خفیف طبیعی‌ هست یا نه؟
    از این که سوال بنده طولانی‌ شد عذر خواهی‌ می‌کنم ، منتظر جواب از شما هستم
    ممنون
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    سوال شما را با مدیر بخش سرویس کانن کره جنوبی در میان گذاشتم بعلت تعطیلی امروز به جنابعالی اطلاعات دقیق خواهیم داد
    در رابطه با سوال دوم می توانم به طور یقین قول دهم با نصب برنامه خصوصی کانن به روی دوربین اشکال مطمینا مشخص وپس از ان رفع خواهد شد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    سوال شما را با مدیر بخش سرویس کانن کره جنوبی در میان گذاشتم بعلت تعطیلی امروز به جنابعالی اطلاعات دقیق خواهیم داد
    در رابطه با سوال دوم می توانم به طور یقین قول دهم با نصب برنامه خصوصی کانن به روی دوربین اشکال مطمینا مشخص وپس از ان رفع خواهد شد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    سلام خدمت آقای قاسمی
    بابت جوابی که به این سرعت از دادین متشکرم .پس منتظر جواب اولین سوالم هستم....

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام خدمت آقای قاسمی
    بابت جوابی که به این سرعت از دادین متشکرم .پس منتظر جواب اولین سوالم هستم....
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وتشکر از شما
    بعلت طولانی بودن توضیحات راجع به صدای بوجود امده لطفا تلفن خود را پیام خصوصی نمایید
    باتشکر تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    ویرایش توسط tamir : Monday 18 April 2011 در ساعت 21:37

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

واقعا نمیدونم چطور از جناب آقای قاسمی باید تشکر کنم.من سه روز پیش مشکلم رو از طریق همین سایت با ایشون در میون گذاشتم ایشون به من جواب مساعد دادند و نحوه رفع مشکل رو فرمودند هنوز من برای یکبار هم آقای قاسمی رو از نزدیک توفیق ملاقاتشون رو نداشتم ولی واقعا شیفته اخلاق ایشون شدم که بدون هیچگونه آشنایی قبلی با من تماس گرفتند و قطعه مورد نیاز منو برام پست کردند و هرچی اصرار میکنم که مبلغشو بپردازم ایشون میفرمایند بعد از اینکه قطعه به دستتون رسید با من تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم جهت پرداخت واقعا توی این دور زمونه که هیچکس به دیگری اعتماد نمیکنه ایشون ندیده و نشناخته برای من قطعه دوربین رو پست کردند بدون اینکه هزینه رو اول براشون بفرستم واقعا که دستتون درد نکنه جناب قاسمی. از مسئولین سایت هم تشکر میکنم که باعث این آشنایی های زیبا میشوند و من مطمئنم یه دوست خوب و با مرام پیدا کردم که میتونم همه رقمه روش حساب کنم.کاش از دستم بر میومد و لطفشو جبران میکردم امیدوارم بزودی ملاقاتتون کنم بازم ازتون ممنون هستم جناب بزرگوار آقای قاسمی... مقصود من از این پست فقط و فقط تشکر از جناب قاسمی بود و تشکر از مسئولان سایت

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    173

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    با سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    بله امکان تعویض وجود دارد هرینه تعویض برای شما عضو محترم سایت عکاسی 480000ریال می باشد
    موعد تحویل 48ساعت است
    باتشکر وپوزش مجدد
    تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    با عرض سلام دوباره
    جناب آقای مهندس قاسمی عزیز از پاسختون بسیار سپاسگذارم

كاربر آشنا pooria-ir آواتار ها
    تشکر کرده
    74

سلام
    خسته نباشید
    من یه SX210 دارم،با گارانتی ایده آل
    2 هفته پیش اومدم بابت تمیز کردن لنز دوربینم،ضمنا مطرح کردم که لنزش موقع Zoom in-Zoom out خیلی صدا میده،موقه زوم این صداش خیلی زیاده و موقع زوم اوت قر قر میکنه،اما گفتن طبیعیه،جمهع واسه خونه خواهرم یه دونه دیگه خریدیم با اون مقایسه کردم اما اون اصلا صدا نمیداد !
    حالا من چیکار میتونم بکنم /؟ با توجه به اینکه صدای زوم هم خیلی تو فیلم میفته و کاملا احساس میشه که مشکل داره

صفحه 54 از 319 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 154 ... آخرینآخرین