صفحه 62 از 319 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 611 تا 620 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط lenuxe نمایش پست ها
    سلام

جناب قاسمی عزیز چند روزی هنگام عکاسی پیغامی روی صفحه دوربیم میاد که نوشته لنز به بدنه وصل نیست

و با کمی تکون دادن لنز درست میشه

دوربین بنده D40 و لنز هم 200-70
    با اجازه قبل از جواب حرفه ای تر آقای قاسمی شماقسمت کانکتور لنز و بدنه دوربین رو باز بینی کنید خوردگی یا کج شدگی نداشته باشند اگه فقط با این لنز این مشکل پیش میاد احتمالا ایراد از لنز هست کمی اسپری خشک ناهید یا الکل روی دستمالی بریزید محل کانکتور های دوربین و لنز رو تمیز کنید اگه مشکل تکرار شد به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید

كاربر همراه lenuxe آواتار ها
    تشکر کرده
    125

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    با اجازه قبل از جواب حرفه ای تر آقای قاسمی شماقسمت کانکتور لنز و بدنه دوربین رو باز بینی کنید خوردگی یا کج شدگی نداشته باشند اگه فقط با این لنز این مشکل پیش میاد احتمالا ایراد از لنز هست کمی اسپری خشک ناهید یا الکل روی دستمالی بریزید محل کانکتور های دوربین و لنز رو تمیز کنید اگه مشکل تکرار شد به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید
    چند روز پیش دوربین رو انداخته بودم رو شونه ام و فکر کنم یکی دو ساعتی اینجوری باهش رفتم به احتمال خیلی زیاد سنگینی 200-70 کار خودش رو کرده باشه! بیچاره مونت D40
    حمید قاسمی

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

پیش فرض پیکسل سوخته؟

با سلام
    اگر احیانا سوال تکراری میباشد پیشاپیش عذر میخواهم . نقطه قرمزی که در عکس مشاهده میکنید تقریبا در تمام عکسهایم به نوعی دیده میشود . در عکسهای روشن به رنگ مایل به سفید و در عکسهای تیره به رنگ قرمز . آیا این مربوط به سنسور است و اگر هست که خودم هم همین احتمال را میدهم راه حل چیست؟
    [IMG][/IMG]
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط Asri نمایش پست ها
    با سلام
    اگر احیانا سوال تکراری میباشد پیشاپیش عذر میخواهم . نقطه قرمزی که در عکس مشاهده میکنید تقریبا در تمام عکسهایم به نوعی دیده میشود . در عکسهای روشن به رنگ مایل به سفید و در عکسهای تیره به رنگ قرمز . آیا این مربوط به سنسور است و اگر هست که خودم هم همین احتمال را میدهم راه حل چیست؟
    [IMG][/IMG]
    بله پیکسل سوخته سنسور هست اگه زیاد حساس هستین به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید با نرم افزار پیکسل مپینگ کارخونه سازنده دوربینتون مشکل رو حل میکنند

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم مسعود
    با عرض سلام وپوزش از شما
    بله قطعات رسید انشالله فردا دوشنبه اطلاعات کامل داده میشود .در ضمن کار دوبله سری 60Dدر شرف اتمام است در صورت اماده شدن به شما اعلام میشود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    منتظریم :)
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

fazel graphic
    Guest

سلام
    چند وقته که یک لکه روی سنسور دوربینم دیده میشه
    اول فکر کردم لنز کثیف شده ولی وقتی تمیز کردم متوجه شدم که از سنسوره
    چون وقتی لنز رو هم تعویض میکنم باز هم اون لکه هست
    میخواستم بدونم که این مشکل با مراجعه به تعمیرگاه مرکزی به صورت سرپایی حل میشه ؟
    یه مشکل دیگه اینکه چند تا پیکسل سوخته هم در عکسها دیده میشه. آیا این مشکل هم مثل مشکل قبلی سرپایی حل میشه ؟
    چون به دوربین نیاز دارم و نمیتونم بذارم تو تعمیرگاه بمونه.
    با تشکر از شما

تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
    سلام
    چند وقته که یک لکه روی سنسور دوربینم دیده میشه
    اول فکر کردم لنز کثیف شده ولی وقتی تمیز کردم متوجه شدم که از سنسوره
    چون وقتی لنز رو هم تعویض میکنم باز هم اون لکه هست
    میخواستم بدونم که این مشکل با مراجعه به تعمیرگاه مرکزی به صورت سرپایی حل میشه ؟
    یه مشکل دیگه اینکه چند تا پیکسل سوخته هم در عکسها دیده میشه. آیا این مشکل هم مثل مشکل قبلی سرپایی حل میشه ؟
    چون به دوربین نیاز دارم و نمیتونم بذارم تو تعمیرگاه بمونه.
    با تشکر از شما
    سلام
    با اجازه اقای قاسمی
    دوست عزیز سنسور شما کثیف شده و اون لکه گردوخاک هست .
    مشکل دیگه شما هم با مراجعه به تعمیرگاه مرکزی حل میشه و زمان زیادی هم نیاز نیست .سرپایی انجام میشه:)
    ممنون
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

با سلام خدمت جناب آقای قاسمی
    من حدود 2 ماه پیش یک d7000 با گارانتی ایدال خریدم قسمت دوم برگه گارانتی رو هم پست کردم . ولی برگه خودم رو گم کردم متاسفانه! البته کپی ضمانت نامه رو دارم
    حالا سنسور دوربینم کثیف شده و چند لکه کوچیک روش دیده میشه میخواستم برای سرویس ببرم گارانتی . چه کار باید کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz radin نمایش پست ها
    من حدود 2 ماه پیش یک d7000 با گارانتی ایدال خریدم قسمت دوم برگه گارانتی رو هم پست کردم . ولی برگه خودم رو گم کردم متاسفانه! البته کپی ضمانت نامه رو دارم
    حالا سنسور دوربینم کثیف شده و چند لکه کوچیک روش دیده میشه میخواستم برای سرویس ببرم گارانتی . چه کار باید کنم؟
    هزینه تمیز کردن سنسور زیاد نیست
    یادمه که فراخوان سرویس دوربین دادن تو سایت که بچه های سایت به صورت رایگان دوربیناشون سرویس میشد . من هم سونی رو که گارانتی ایده ال نبود بردم خدمت اقای قاسمی و رایگان سرویس شد .
    این از این
    در مورد کارت گارانتی جناب قاسمی باید پاسخ بدن که به نظر من و با شناختی که از ایشون دارم مشکل شما حل شدنی هست.
    ممنون
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz radin نمایش پست ها
    ممنون . منتظر پاسخ جناب قاسمی میمونم

صفحه 62 از 319 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 162 ... آخرینآخرین