صفحه 80 از 319 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

ضمن تشکر از شما، نه بیمه دارد و نه گارانتی در هر حال بیارم خدمتتون تعمیر می فرمایید؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

سلام ممنون از پاسخ . هیچ نوع گارانتی یا بیمه ندارد. دوربین گارانتی آهونگار بود که متاسفانه...
    اگر بیارم با دریافت هزینه اصلاح میشود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اینکه روی هر سه لنز شما این اشکال دیده می شود مربوط به عدم استاندارد بودن دوربین شما است (طبق اطلاعاتی که شما داده اید)
    ولی در نرم افزار خصوصی نیکون برنامه ای وجود دارد که کلیه قسمتهای فوکس را ADJ می کند وپس از نصب برنامه شروع به اصلاح قسمت AFمیکند
    خواهشمندم چنانچه شما کارت گارانتی ایده ال ویا بیمه دارید با مراجعه به یکی از مراکز خدمات ما (تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال )نسبت به رفع اشکال بصورت رایگان اقدام نمایید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

درود بر شما جناب قاسمی

وجود یک مورچه ی زنده داخل لنز نو ( با گارانتی ایده آل خریداری شده ) نشانگر چیست ؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    درود بر شما جناب قاسمی

وجود یک مورچه ی زنده داخل لنز نو ( با گارانتی ایده آل خریداری شده ) نشانگر چیست ؟
    جسارتا جای جناب قاسمی جواب میدم تا خودشون خدمت برسن
    داشتن بیمه یا گارنتی ایده آل فقط نشون دهنده تعهدی است که شرکت برای انجام خدمات اون کالا داره (تا اونجایی هم که من دیدم برای ارائه خدمات تلاش زیادی صورت میگیره) و نشون دهنده این نیست که کالا حتما توسط ایده آل وارد شده و به فروش میرسه.

در ضمن اگر مورچه زنده داخل لنز بوده نباید مدت زیادیاز ورودش به لنز گذشته باشه.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا hamed.asl آواتار ها
    تشکر کرده
    228

سلام...

البته زنده بودن مورچه دلیل به تازه بودن ورود نیست! مورچه تا 3 ماه بدون تغزیه زنده میمونه...

تو یه کتاب معماری خوندم...

شرمنده از اف تاپیک
    تجهیزات : دوربین

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    جسارتا جای جناب قاسمی جواب میدم تا خودشون خدمت برسن
    داشتن بیمه یا گارنتی ایده آل فقط نشون دهنده تعهدی است که شرکت برای انجام خدمات اون کالا داره (تا اونجایی هم که من دیدم برای ارائه خدمات تلاش زیادی صورت میگیره) و نشون دهنده این نیست که کالا حتما توسط ایده آل وارد شده و به فروش میرسه.

بله، بنده هم نگفتم که شرکت گارانتی-کننده اون لنز رو وارد کرده :) طرف ادعا کرد از ژاپن خودمون وارد کردیم !! جالب این که روز اول گفت: همین امروز صبح خریدم، اینم فاکتور خریدش !!!

در مورد زمان اندکی که شما اشاره کردید، به فروشنده هم همین موضوع رو گفتم. گفت روز اول که شما تست کردی توش مورچه بود ؟ گفتم اونموقع دیده نشده، ولی الان داره دیده میشه. گفت همون موقع باید عنوان میکردید.
    ما لنز دست دو که نمیفروشیم آقا، حتماً پیش شما بوده رفته توش ( من بودم که بدهکار شدم ... فکرش رو بکنید ! مورچه بره تو 200-70 ورژن II اونم توسط خریدار ! پس باید فاتحه ی سیلینگ کنن رو خوند. فروشنده گفت من لنز فروختم، سیبیل مشتری رفته توش !!! اومده مدعی شده، سیبیل رو در آوردیم و مطابقت دادیم با سیبیل مشتری، به همون بوری سیبیل خودش بوده !!!!!! ) نهایتاً با کلی کشمکش و یه پرداخت مبلغ اضافی ( بابت اینکه از هفته پیش تا الان این لنز 250 تومن گرونتر شده و منه فروشنده متضرر میشم و اینا)، یکی دیگه گرفتم که پشت دستم رو داغ کنم که دیگه این چیزا رو از داخل کشور تهیه نکنم. حتی از همین فروشگاه های بظاهر معتبر و در مجتمع های معتبر !!

جالب بود میگفت میدم برات بازش میکنن، مورچه رو درش میارن. (مورچه، طفلکی به پشت عدسی جلوئی له و لورده شده بود) تو دلم گفتم، این لنز که یه دفعه باز شده و توش مورچه رفته ... دفعه دوم باز بشه حتماً توش شاپرک هم پر پر میزنه یا غورباقه واسمون ابوعطاء میخونه و میافته گردن من خریدار. ( البته خدا میدونه دومی باز شده یا نه، ما که به روی مبارک خودمون نیاوردیم، فقط از گذشت روزگار درس گرفتیم .... و "تجربه به گرانی بدست میاد" رو کاملاً وجدان کردیم )

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    با سلام جناب قاسمی

مدتیه وقتی میخوام اطلاعات (عکس ها و فیلم ها) دوربینم (5D Mark II) رو به روی کامپیوتر منتقل کنم، از طریق اتصال خود دوربین به کامپیوتر، تمامی عکسارو کپی میکنه، اما روی کپی کردن فیلم ها خطای شماره 70 رو روی دوربین نمایش میده(میگه دوربین رو خاموش و باز روشن کنید)، و این در صورتیه که با کارت خوان چنین مشکلی ندارد و براحتی ویدیو ها و عکسارو کپی میکند

خواست بدونم این خطای شماره 70 چیه و آیا مشکلی داره دوربینم، چیکار باید بکنم؟؟!!

ممنون و تشکر....
    ؟؟؟؟
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد zarbang آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام

لطفا راهنمایی کنین چه جوری از رشت دوربین رو بفرستم.آدرس،تلفن

و اینکه تعمیر ارور 30 چقدر طول میکشه؟

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaniran نمایش پست ها
    واسه چی پیش میاد؟Error o6
    اگر Sensor Cleanغیرفعال کنم چی بهتر نیست؟
    با سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال در موقعی بوجود می اید که قسمت لرزش گیر حسگر فعال نشود ومدار لرزش گیر که از فلاش تغذیه می کند کار نکند این امر باعث می شود مدار لرزش گیرغیر فعال شود
    وارور06در دوربین بوجود بیاید
    فعال کردن SENSOR CLEAN انقدر محسوس نیست که باعث شود صفحه حسگر کاملا تمیز شود

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط malekjmd نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسخ . هیچ نوع گارانتی یا بیمه ندارد. دوربین گارانتی آهونگار بود که متاسفانه...
    اگر بیارم با دریافت هزینه اصلاح میشود؟
    دوست عزیزم با سلام وپوزش در تاخر ارسال پاسخ
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود

صفحه 80 از 319 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 180 ... آخرینآخرین