صفحه 35 از 319 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    بله بدون رم مشکلی نداره
    بله فقط قسمت cf کار نمی کنه

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    یکی از دوستام یک کنون S3IS داره که مدتیه وقتی میخواد زوم کنه دوربین خودبخود خاموش میشه لنز هم جمع میشه میره سر جاش . یکی اینکه این چه ایرادیه و دیگه اینکه اگه بخواد برای تعمیر باید کجا ببره و البته تخفیفی هم که به بچه های فروم میدیدو چطوری باید بگیره .
    ارادتمند شما
    دوست عزیزم سلام وپوزش فراوان به دلیل تاخیر در ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده مربوط به خرابی TOP COVER UINT ASSY می باشد در قسمت یاد شده کلید ولوم وجود دارد که پس از مدتی دچار از بین رفتن کربن داخل ولوم می شود ودوربین پس از زوم شدن باعث قطع سیستم کنترل پاور می شود
    هزینه برای اعضا سایت 340000ریال می باشد ومدت تحویل 48ساعت است
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط artin_9131 نمایش پست ها
    سلام
    بله بدون رم مشکلی نداره
    بله فقط قسمت cf کار نمی کنه
    دوست عزیزم احتمال زیاد PIN CF دستگاه شما دچار مشکل شده است واین اشکال مربوط به شما است که کارت را به صورت استاندارد نصب نکرده اید جهت مطمین شدن درب CF را باز کنید ایا PIN های موجود دچار خم یا اتصال به همدیگر نشده است
    با تشکر

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    یکی از دوستام یک کنون S3IS داره که مدتیه وقتی میخواد زوم کنه دوربین خودبخود خاموش میشه لنز هم جمع میشه میره سر جاش . یکی اینکه این چه ایرادیه و دیگه اینکه اگه بخواد برای تعمیر باید کجا ببره و البته تخفیفی هم که به بچه های فروم میدیدو چطوری باید بگیره .
    ارادتمند شما

دوست عزیزم سلام وپوزش فراوان به دلیل تاخیر در ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده مربوط به خرابی TOP COVER UINT ASSY می باشد در قسمت یاد شده کلید ولوم وجود دارد که پس از مدتی دچار از بین رفتن کربن داخل ولوم می شود ودوربین پس از زوم شدن باعث قطع سیستم کنترل پاور می شود
    هزینه برای اعضا سایت 340000ریال می باشد ومدت تحویل 48ساعت است

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم احتمال زیاد PIN CF دستگاه شما دچار مشکل شده است واین اشکال مربوط به شما است که کارت را به صورت استاندارد نصب نکرده اید جهت مطمین شدن درب CF را باز کنید ایا PIN های موجود دچار خم یا اتصال به همدیگر نشده است
    با تشکر
    پین ها مشکل ندارند حتی هنگامی که cf رو میزارم
    پیام ((cf card not formatted format card with this camera))
    رو میده بعد وقتی می خوای فرمت کنی پیام میده
    cannot format.change cf cart
    با چند تا رم هم امتحان کردم حتی یک رم نو هم خریدم..

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ghz نمایش پست ها
    با سلام

بنده یه کانن 50d دارم با نور های روشن و سفید مشکل داره، در نورهای زیاد وثل روز رنگ های سفید اوراکسپوز می شن. می خواستم ببینم که مشکلش چیه؟ بایدبستریش کنیم یا سرپایی خوب می شه

ممنون می شم راهنمایی کنید
    دوست عزیزم
    پوزش مرا بابت تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    در برنامه تنظیم ومرتب سازی دوربین کانن گزینه ای وجود دارد بنام AE BASIC ADJUST که کلیه عملیات تنظیم نوزسنجی از جمله AE SENSOR OUTPUT و SENIC AE ADJUST را تنظیم دقیق می کند پس از تنظیم نورسنج باید با توجه به اشکالی که شما اعلام کردید حتما WHITE BALANCE /READ CONFIRM OR WHIET به صورت کامل تنظیم وبه شما تحویل شود
    در رابطه با بستری شدن دوربینتان خیر به صورت اورزانسی انجام وبدون مبلغ به شما تحویل می شود
    مدت زمان انجام نصب برنامه و سرویس کامل 45 دقیقه برای اعضا محترم سایت می باشد می باشد
    با تشکر وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط artin_9131 نمایش پست ها
    پین ها مشکل ندارند حتی هنگامی که cf رو میزارم
    پیام ((cf card not formatted format card with this camera))
    رو میده بعد وقتی می خوای فرمت کنی پیام میده
    cannot format.change cf cart
    با چند تا رم هم امتحان کردم حتی یک رم نو هم خریدم..
    دوست عزیزم با توجه به اشکالی که شما اعلام کردید مطمینا قسمت CFشما دچار مشکل شده است قسمت مدار کارت خوان وهمچنین برد اصلی به صورت کامل در یک برد اصلی طراحی شده است این اشکال در دوربینهای کانن اشکال رایج می باشد ومستلزم تعمیر قسمت کارت خوان است با کمال شرمندگی نمی توانم شما را از سایت راهنمایی کنم چون احتمال خاموش شدن دوربینتان است لطفا باطری را خارج وتا زمان راه اندازی کامل استفاده نکنید
    در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام فور ی شود هرینه تعمیر نه تعویض (چون کارت خوان تعویض نمیشودوبا مین برد اصلی مشترک است ) 480000ریال ومدت تحویل برای شما عضو محترم سایت 24ساعت می باشد چنانچه گارانتی ایده ال وبیمه داشته باشید بدون دریافت هزینه انجام می شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali61 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. لطفا در مورد مشکلاتی که کثیف بودن سنسور در دراز مدت برای دوربین می توان پیش بیاورد توضیح بدهید . و اینکه سنسور دوربین بنده کثیف شده است بدلیل نداشتن تعمیرگاه مناسب در اینجا .و آیا میشود از مواد مخصوصی که جهت تمیز کردن سنسور در بازار عرضه میشود استفاده کرد . اگر برایتان امکان دارد روش تمیز کردن سنسور توسط خود عکاس را توضیح دهید .
    ممنونم
    دوست عزیزم علی جان با سلام
    متاسفانه کثیف شدن CCD را می توان اقرار کرد به یک مشکل برای شما عکاسان عزیز تبدیل شده است من پیشنهاد می دهم نسبت به تمیز کردن توسط خودتان اقدام نکنید که دچار مشکل وهمچنین خسارت خواهید شد در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا علاوه بر شتشو CCD اقدام به گزارش وضیعت دوربین از جمله تعداد شاتر -اخطارهای بوجود امده -وضیعت پیکسل خراب و به روز رسانی و.... به صورت کاملا رایگان انجام می شود

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

باسلام
    چند روز دیگه بیمه دوربینم تموم میشه. امکان تمیدید وجود داره؟
    احساس میکنم اوتوفوکوس دوربین ضعیف شده. چطوری بگم... انگار که خنگ شده و دیگه مثل گذشته فوکوس نمیکنه. با چند لنز دیگه هم امتحان کردم. ایراد از کجاست؟

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.J نمایش پست ها
    باسلام
    چند روز دیگه بیمه دوربینم تموم میشه. امکان تمیدید وجود داره؟
    احساس میکنم اوتوفوکوس دوربین ضعیف شده. چطوری بگم... انگار که خنگ شده و دیگه مثل گذشته فوکوس نمیکنه. با چند لنز دیگه هم امتحان کردم. ایراد از کجاست؟
    دوست عزیزم
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهشمندم شماره بیمه وهمچنین نوع دوربین ولنز را اعلام تا شما را راهنمایی کنم

صفحه 35 از 319 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین