صفحه 174 از 319 نخستنخست ... 74 124 164 170 171 172 173 174 175 176 177 178 184 224 274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ermya86 نمایش پست ها
    با سلام
    چگونه باطری گریپ اصل نیکون را از گریپ بدلش تشخیص بدیم
    با تشکر
    دوست عزیزم با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    در سری گریپ مربوط به شرکت نیکون کمترین نوع بدل وجود دارد لطفا مدل دوربین را اعلام فرمایید
    منتظر پاسخ هستم
    با تشکر بخش فنی تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha نمایش پست ها
    سلام خمت اساتید محترم
    دوربین s3isموقع زوم کردن خاموش میشه
    آیا قابل تعمیره؟ هزینه تعمیرش چند در میاد؟
    دوست عزیزم تنها
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده مربوط به قسمت TOP COVER ASSY است که در داخل قطعه مزبور کلید ولوم خراب و مستلزم تعویض کامل میباشد
    هزینه تعویض برای شما دوست عزیز و کاربر محترم سایت عکاسی 580000 ریال و مدت تحویل 48 ساعت برای شما میباشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    1-ابتدای میر داماد -برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین تلفن7-88786036
    2-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان189 واحد 6 شرکت ایده ال دوربین تلفن 88840065
    3-خ جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 واحد 1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین تلفن 66749494
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    خیلی ممنون بابت چک آپ دوربین :)))))
    آقای قاسمی من یه لنز 17-85 کانن دارم که یهو مشکل گیجی فوکس پیدا کرده!!
    توی رنج 17 تا حدودی میتونه بعد چند ثانیه فوکس کنه ولی توی رنجای دیگه اصلا !!!
    میخواستم ببینم قابل تعمیره!!
    اگه هست ، لطفا آدرس تعمیرگاه مرکزی رو برام بفرستید تا لنز رو از هرات بفرستم مشهد و از اونجا یکی از آشنایان لنز رو پست کنه خدمتتون!!

پیشاپیش ممنون
    دوست عزیزم
    با عرض سلام و تشکر فراوان از شما دوست عزیز
    اشکال اعلام شده میتواند مربوط به خرابی SWM ASSY UNITباشد که بیشترین حالت مربوط به ضربه است و در مرحله دوم قرار گرفتن در میدان مغناطیست ولی به هر ترتیب مستلنرم بازدید توسط نرم افزارو کارشناس است
    1-ابتدای میر داماد -برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین تلفن7-88786036
    2-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان189 واحد 6 شرکت ایده ال دوربین تلفن 88840065
    3-خ جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 واحد 1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین تلفن 66749494
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    سلام
    یه عدد 20-10 Sigma f4 ماونت نیکون!
    اتوفوکوس توی Live View در D5100 پاسخگویی نداره و کلا از فوکوس خارج میشه در حالی که در ویزور به خوبی فوکوس انجام میشه؟
    مشکل از لنز هست یا کلا به همین منواله؟

متشکر
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    میتوانم به جرات اعلام کنم که دوربین و لنز شما احتیاج به AF ADJUSTD توسط نرم افزار و ابزار الات خاص دارد پس نگران نباشید
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال بهصورت کاملا رایگان اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mSafdel نمایش پست ها
    با عرض خسته نباشید خدمت دوستان بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین
    دوربین 1000D دارم، در حین عکاسی از مسابقات دوچرخه سواری بعد از گرفتن 543 شات که در عرض 4 ساعت گرفته شده بودن، دوربین خاموش شد و فقط گاهی فشار دکمه شاتر باعث تکان خفیف لنز میشد. بعد از گذشت 2 ساعت وضعیت دوربین به حالت عادی برگشت. می خواستم از شما درباره علت این مشکل راهنمایی بگیرم تا دفعات بعد چنین مشکلی برام پیش نیاد چون امروز قسمت پایانی مسابقات را متاسفانه از دست دادم! با تشکر
    دوست عزیزم با عرض سلام خدمت شما
    خاموش شدن ناگهانی در دوربین سری 1000 امری طبیعی نیست و همچین روشن شدن مجدد نیز همچنین
    ایا دوربین شما مجهز به گریپ بود است -ایا از فابریک بودن باطری و سالم بودن مطمین هستید -در سری دوربین 1000 دی خاموش شدن ناگهانی و روشن شدن ان در یک مرحله خاص میتواند برای یکبار طبیعی باشد ولی چنانچه مایل هستید
    مراجعه تا نسبت به بازدید دقیق توسط نرم افزار تخصصی کانن و اعلام وضیعت به وجودامده اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alimasumi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    یک مشکل دارم با دوربین یا لنز

یک دوربین 60 دی کنان با یک لنز 200-18 دارم دیروز با دوربین عکاسی کردم هیچ مشکلی نداشت ولی امروز که دوربین رو روشن کردم دوربین خطای لنز روز میدهerorr 01 نمیدونم مشکل از چیه و دوربین عکس نمیگیره و روی صفحه دوربین همه مینویسه مانوال فوکوس ولی ولی هر بار که شاتر رو میرنم همین ارور رو میده و لنز هم فکوس نمیکنه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزیزم با عرض سلام و تشکر از شما
    ایا دوربین شمادارای بیمه و گاراتتی ایده ال دوربین میباشد ؟
    ایا از نخوردن ضربه به دوربین و لنز مطمین هستید ؟
    اشکال اعلام شده از طرف شما مربوط به عدم ارتباط بین لنز و دوربین است که در سری دوربین 60 و همچنین لنز 200-18 امر طبیعی نیست خواهشمندم از ارتباط مطمین بین لنز و دوربین مطمین شود به قسمت منو ریست رفته و دوربین و حالت مشتری را ریست کلی کنید
    منتظر پاسخ شما هستم

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    با عرض سلام و تشکر فراوان از شما دوست عزیز
    اشکال اعلام شده میتواند مربوط به خرابی SWM ASSY UNITباشد که بیشترین حالت مربوط به ضربه است و در مرحله دوم قرار گرفتن در میدان مغناطیست ولی به هر ترتیب مستلنرم بازدید توسط نرم افزارو کارشناس است
    خیلی ممنون
    اگه امکانش هست آدرس ایمیل تعمیرگاه مرکزی دوربین رو برام بفرستید ( چون لنز رو پست میکنم و میخواستم غیر حضوری توضیح بدم و در پیگیر موضوع باشم)
    به ادرس 1 خواهم فرستاد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

دوست عزیزم با عرض سلام و تشکر از شما
    ایا دوربین شمادارای بیمه و گاراتتی ایده ال دوربین میباشد ؟
    ایا از نخوردن ضربه به دوربین و لنز مطمین هستید ؟
    اشکال اعلام شده از طرف شما مربوط به عدم ارتباط بین لنز و دوربین است که در سری دوربین 60 و همچنین لنز 200-18 امر طبیعی نیست خواهشمندم از ارتباط مطمین بین لنز و دوربین مطمین شود به قسمت منو ریست رفته و دوربین و حالت مشتری را ریست کلی کنید
    منتظر پاسخ شما هستم
    با سلام و تشکر از پاسخگویی
    دوربین تا اخر اسفند ماه پارسال یعنی یک ماه پیش دارای اعتبار گارانتی بود اون هم از شرکت ایده ال
    هیچ ضربه ای به لنز و دوربین وارد نشده منو و تنظیمات رو هم ریست کردم ولی مشکل حل نشد دوربین مقدار اف لنز رو 00 میزنه و در قسمت فوکوس هم منوال فوکوس مینویسه و فوکوس هم کار نمیکنه وقتی هم که کلید شاتر رو فشار میدم ارور لنز نمایش داده میشه در صورتی که با لنز غیر اتوماتیک ( سامیانگ 8 میلیمتر ارور لنز داده نمیشه و عکس هم گرفته میشه دوربین بدون لنز هم عکس میگیره یعنی عملیات عکاسی رو انجام میده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام. بنده حدود سه ماه قبل درربین کانن 3400 رو خریداری کردم . روی چعبه برچسب شرکت ایده آل وجود داشت اما در داخل جعبه کارت گارانتی وجود نداشت . فروشنده بعد از سه هفته کارت گارانتی رو تحویل داد و اظهار داشت که نسخه شرکت ایده آل را به آدرس شرکت ارسال کرده.من هم گارانتی دوربین رو ثبت نام و فعال کردم. اما حالا مشکلی در استفاده از دوربین پیش آمده .تصاویر گرفته شده در دو طرف چپ و راست عکس به صورت کشیده و صاف ( مثل حالت اتو کشیده ) نشون داده میشه. خصوصا اگه صورت انسان باشد.خواهشا:
    1) این مشکل قابل رفعه؟
    2) آیا از لحاظ گارانتی ثبت شده ، مشکلی وجود نداره و این دوربین گارانتی شده یا نه؟
    شماره سریال: 412060001131
    کد رهگیری:2414

كاربر جديد masoud_56 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوست عزیزم مسعود
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    شخصا مورد شما پیگیری و اعلام وضیعت میشود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    آقای قاسمی عزیز سلام.
    میدونم خیلی سرتون شلوغه.خیلی وقته منتظر اعلام نتیجه پیگیری شما هستم .
    ممنون از لطف شما.