صفحه 192 از 319 نخستنخست ... 92 142 182 188 189 190 191 192 193 194 195 196 202 242 292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط KingArash نمایش پست ها
    با عرض سلام

جناب قاسمی، 2 سال پیش یک دوربین فیلم برداری canon legria hf r17e با گارانتی اصلی خریدم, از همان روز اول صدای تق تق ضعیف از داخل دوربین به گوش می رسید که قاعدتا باید به موتور فوکوس مربوط باشد که متاسفانه در فیلم ضبط شده در محیط های آرام هم شنیده می شود، به علت نداشتن تجربه کار با دوربین های فیلم برداری فکر کردم حتماً طبیعی است تا اینکه چند روز پیش مدل جدیدتر اما چینی این دوربین رو دست یکی از دوستان دیدم که این صدا رو به هیچ وجه نداشت! نه از دوربین و نه در فیلم ضبط شده! به نظر شما این ایراد به صورت نرم افزاری قابل حل است یا اینکه بایستی دوربین باز شده و تعمیر مکانیکی شود؟ (آخرین آپدیت رو هم روش نصب کردم افاقه نکرد)
    با تشکر از راهنمایی شما
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکالی را که اعلام فرمودید مربوط به خرابی موتور دیاف و یا قسمت VR است که مطمینا توسط نرم افزار میتوان اعلام وضیعت کرد امکان جوابگوی صیحیح ممکن نیست چون امکان این است که مربوط به قسمت مکانیک باشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا اعلام وضیعت دقیق شود
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی من چند بار پيغام گذاشتم براتون جواب نداديد
    من يک لنز 24-70 L کنون دارم که احتياج به تنظيم عدسی ها داره
    اگر قطعه خاصی احتياج نداشته باشه ( جز يک واشر yb2-0323-000پارت ديگه اي احتياج نداره)

اگر ميشه هزينه تنظيمش رو بگيد که من با کنون مقايسه کنم و اگر شد بفرستم خدمتتون (من ايران نيستم)
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    قطعه اعلام شده از طرف شما فقط مربوط به تنظیم و بالا امدن عدسی میباشد مطمینا لنز شما احتیاج به اجاست توسط ویدیو پرزکتور و دیگر اقلام مکانیکی و نرم افزار است
    سرویس و نصب برنامه برای کلیه اعضای محترم سایت عکاسی به صورت کاملا رایگان است
    با تشکر سازمان نعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    با این اوصاف جناب آقای دوستانی که قصد خرید دوربین نیکون d600 رو دارند خیالشون راحت باشه؟ با یکبار مراجعه پیش شما دیگه این مشکل حل میشه؟ بعد برای تعمیر این مشکل حتما باید با تعداد شات بالابه این مشکل بخوره تا حل شه یا نه همون اول که دوربین صفر هست میشه با مراجعه حلش کرد؟ هزینش هم اگه برآورد کردین ممنون میشم اعلام کنین
    معذرت از تعداد سوالهای زیاد اینم آخریش: دوستانی که دوربین هاشون بیمه نیست و گارانتی نداره با چقدر هزینه میتونن بیمه و گارانتی ایده آل داشته باشن.
    سپاس
    با سلام و تشکر از شما
    دوست عزیزم امیر
    فقط تعداد خاصی با شماره سریالهای مشخص شده دچار این اشکال شده اند این اشکال در تولید جدید کاملا رفع گردیده است
    دررابطه با سوال دوم به زودی سرویس دوره ای مربوط به اعضای محترم سایت عکاسی انچام میگردد پیشنهاد من به شما مراجعه در تاریخ خاص میباشد که کلیه امور خدماتی و بیمه و گارانتی به صورت کاملا رایگان و به مدت 1 هفته است که به زودی اعلام میگردد

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

جناب آقای قاسمی سلام
    قبلا این سوال رو پرسیده بودم ولی چون تشریف نداشتید جوابی نگرفتم پس دوباره زحمتتون میدم:
    تریگری که روی دوربین 450 بنده نصب بود ضربه خورد و از پایه شکست.
    از همون لحظه دوربین یه اروری داد که شماره اش یادم نیست ولی نوشته بود اتصال بین لنز و دوربین برقرار نیست!
    با چند بار روشن و خاموش کردن مشکل لنز حل شد ولی از اون زمان دوربین مرتبا باتری خالی میکنه حتی اگه اصلا روشنش نکنم و باتری هم پر باشه!
    بنظر شما مشکل از باتریه (قبل از این مشکل سالم بود ولی خب 4 سال کار کرده) یا از مدارهای داخلی دوربین؟
    ممنون میشم هزینه هر کدوم رو هم بفرمایید
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1461

با سلام من یک لنز nikor 50 f/1.4D دارم که تو اتو فکوس اشتباه میکنه (همون قضیه back/front Focus) دوربینم (دی90) با لنز 18 105 این مشکل رو نداره می خواستم ببینم این لنز قابل تنظیم(تعمیر) هست یانه و چه زمانی می بره وچقدر هزینه داره؟ ممنونم.

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mdei نمایش پست ها
    جناب آقای قاسمی سلام
    قبلا این سوال رو پرسیده بودم ولی چون تشریف نداشتید جوابی نگرفتم پس دوباره زحمتتون میدم:
    تریگری که روی دوربین 450 بنده نصب بود ضربه خورد و از پایه شکست.
    از همون لحظه دوربین یه اروری داد که شماره اش یادم نیست ولی نوشته بود اتصال بین لنز و دوربین برقرار نیست!
    با چند بار روشن و خاموش کردن مشکل لنز حل شد ولی از اون زمان دوربین مرتبا باتری خالی میکنه حتی اگه اصلا روشنش نکنم و باتری هم پر باشه!
    بنظر شما مشکل از باتریه (قبل از این مشکل سالم بود ولی خب 4 سال کار کرده) یا از مدارهای داخلی دوربین؟

ممنون میشم هزینه هر کدوم رو هم بفرمایید
    سلام و پوزش فراوان از شما و تیریک عید سعید فطر
    نگران پایه تریگر نباشید چون در بخش فنی قطعه مورد نظر وجود دارد
    راجع به قسمت مصرف باطری در دوربین شما نرم افزار خصوصی کانن این اجازه را به قسمت فنی میدهد تا پس از تشخیص توسط نرم افزار این اشکال توسط نرم افزار تنطیم و رفع شود .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی مراجعه تا توسط کارشناس بازدید و به صورت کاملارایگان دوربین شما توسط نرم افزار رفع اشکال نماییم
    لطفا در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید
    باتشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط afzali نمایش پست ها
    با سلام من یک لنز nikor 50 f/1.4D دارم که تو اتو فکوس اشتباه میکنه (همون قضیه back/front Focus) دوربینم (دی90) با لنز 18 105 این مشکل رو نداره می خواستم ببینم این لنز قابل تنظیم(تعمیر) هست یانه و چه زمانی می بره وچقدر هزینه داره؟ ممنونم.
    دوست عزیزم افضلی
    خواهشمندم تلفن خود را پیام تا به صورت تلفنی مراحل تنطیم به صورت نرم افزار دوربین شما گزارش داده شود

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم افشین سلام و پوزش فراون در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال دوربین شما در 2 قسمت لحاظ است
    1- کثیف بودن af sensor
    2- احتیاج به af adjust
    در یکی از مراکز خدماتی ما کلیه موارد سرویس صفحه حسگر -وضیعت شاتر -به روز رسانی و حتی نصب برنامه af adjust که فقط در گروه تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین وجود دارد به صورت کاملا رایگان برای فقط اعضای محترم سایت عکاسی انجام میگردد .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به رفع اشکال توسط نرم افزار و ابزارالات خاص تنظیم اقدام فوری شود
    با تشکر گروه تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    دوست گرامی جناب آقای قاسمی
    سمیمانه از تلاشها و وقت فراوانی که گذاشتید تا خرابی و کمبودهای دوربین من را درست کنید سپاسگذاری می کنم.
    پاینده باشید

پ.ن.: برای اگاهی دوستان گرامی فروم یادآور میشم که من هفته پیش بدون وقت قبلی به تعمیرگاه مرکزی دوربین خدمت آقای قاسمی برای چاره جویی ایرادهای دوربینم رفتم، ایشان هم با وجود انبوه کارهایی که داشتند ولی نزدیک 45 دقیقه از وقتشون رو تنها برای بررسی دوربیم من گذاشتند، افزون بر این در زمان کار پاسخگوی پرسشهای فنی من هم بودند. و اگرچه یک قطعه یدکی هم برای من جایگزین کردند ولی من رو بسیار شرمنده کردند با وجود پافشاری من هیج بهایی هم بایت این تلاشها نگرفتند!

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

آدرس کاملتون رو بگید لطفا

كاربر جديد ehsanpcb آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام .
    جناب قاسمی با تشکر از نهایت لطف جناب عالی در پاسخ مشکل بنده ، لطف می نمایید ساعت حضور و آدرس تان را جهت مراجعه حضوری ذکر نمایید.
    ارادتمند احسان...