صفحه 196 از 319 نخستنخست ... 96 146 186 192 193 194 195 196 197 198 199 200 206 246 296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

جناب آقای قاسمی
    با سلام وعرض خسته نباشید

یک دوربین s100 کانن مشکل Lens error داره. گاهی هنگام روشن شدن وقتی میخواد لنز رو بده بیرون نمی تونه و بالاخره Lens Error می ده و گاهی وقت ها موقع جمع کردن لنز.
    دوربین گارانتی نداره.
    ولی می خواستم ببینم هزینه تعمیرش حدوداً (حدوداً) چقدر میشه.

با سپاس

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    پوزش اینجانب را بابت عدم سرویس دقیق دوربین خود بپذیرید
    2 نکته به نظر اینجانب قابل اعلام میباشد
    1- سرویس وشتشو صفحه حسگر در کلیه مراکز خدمات دارای هیچ دستگاه خاص نبوده است و در کلاسهای اموزشی یاداوری شده است در ابتدا باید بار منفی از روی صفحه حسگر برداشته شود (منظور شستشو است )این بدین معنی است که ساختار تولید به روی بار منفی است و این میدان بار همیشه در جهت جذب حرکت میکند.
    در لابلای قسمت مکانیک و شاتر و میروباکس تمامی دورببنهای ساخته شده حتی در خط تولید که در مکان نسبتا خلا بسته میشود امکان نفوذ غبار به روی نقاط خاصی که بار منفی و مکش دارد امری کاملا شایع است .در مراکز خدمات پس از شتشو حتی با پنبه یا پاروهای که الیاف ان از نوعی پنبه است در ابتدا بار منفی از صفحه حسگر پاک میشود این محلول فقط فاصله شما را با کثیف شدن مجدد طولانی میکند و امکان کثیفی مجدد بسیار قوی میباشد. چه بسا غبار که در مواقع تمیز شدن صفحه پس از تست مراجعه کننده دیده نمیشود پس از زدن چند شاتر از مناطقی از دوربین خارج و به صفحه حسگر نزدیک میشود و مراجعه کننده این فکر به ذهن میرسد که سرویس در دوربین انجام نشده است چون صفحه حسگر کاملا حالت جذب را دارد و هرگونه به اصطلاح غبار را مکش میکند
    لازم به ذکراست کمپانی های معظم تولید کننده بیشترین دغدغه تولید دوربین را نیافتن راه حل مناسب برای کثیف شدن صفحه حسگر اعلام کرده اند و تا این لحظه موفق به رفع اشکال نشده اند
    دوست عزیزلیبل نصب شده فقط محض اطلاع بخش فنی جهت سرویس است وشما به راحتی میتوانید ان را از روی دوربین خود برداشته ودغدغه خاطری بوجود نیاید
    در پایان از کوتاهی که در بخش فنی در عدم شتشو صفحه حسگر دوربین شما بوجود امده پوزش فراوان میطلبم
    باتشکر و پوزش مجدد
    سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

آقای قاسمی از توضیحات کاملتون ممنونم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    19

ممنون آقای قاسمی از لطفی که کردین. حتما دوربینو میارم. بازم ممنون

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

استاد عزیزم اقای چگینی
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    با توجه به اعلام اشکال فلاش باید به عرض شما برسانم اشکال در قسمت Discharge lamp(لامپ تخلیه ) است که در بعضی مواقع گاز داخلی کامل تخلیه میشود و در بعضی مواقع کامل تخلیه نمیشود .خواهشمندم در اولین فرصت مراجعه تا اطلاعات دقیق داده شود
    با تشکر وپوزش فراوان
    سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    جناب قاسمی عزیز و بزرگوار
    من فلاش (نایسین 866 مارک 2) را در حالت وایرلس به صورت آف کمرا و در مد تی تی ال امتحان کردم و به خوبی نوردهی می کند (حتی وقتی فلاش به سمت سقف بانس شده نوردهی خیلی دقیق است) ولی در همان شرایط وقتی دوربین را روی دوربین می گذارم عکس ها تاریک ثبت می شود. حتی فلاش را با دست بالای دوربین نگهداشتم و به صورت وایرلس آف کمرا عکس گرفتم خیلی خوب بود در واقع فلاش فقط وقتی روی دوربین نصب است در نورسنجی مشکل دارد.
    ارادتمند

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    من فلاش (نایسین 866 مارک 2) را در حالت وایرلس به صورت آف کمرا و در مد تی تی ال امتحان کردم و به خوبی نوردهی می کند (حتی وقتی فلاش به سمت سقف بانس شده نوردهی خیلی دقیق است) ولی در همان شرایط وقتی دوربین را روی دوربین می گذارم عکس ها تاریک ثبت می شود. حتی فلاش را با دست بالای دوربین نگهداشتم و به صورت وایرلس آف کمرا عکس گرفتم خیلی خوب بود در واقع فلاش فقط وقتی روی دوربین نصب است در نورسنجی مشکل دارد.
    ارادتمند
    جناب چنگينی شما گفتيد فلش روی دوربين های ديگه درست عمل کرده ، اما آيا فلش ديگه اي رو روی دوربين خودتون تست کرديد؟
    ممکنه ارتباط از طريق هات شو به هر دليلی برقرار نميشه ، اگر با فلش ديگه اي تست کنيد از اين بابت مطمئن ميشيد
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

جناب آقای قاسمی
    با سلام وعرض خسته نباشید.دو سوال داشتم خدمتتون:
    1) دوربین 3400 کانن دارم.متاسفانه در موقع خرید دوربین رو بیمه نکردم و فقط گارانتی داره. خدمات رایگان شامل حال این دوربین میشه یا نه؟
    2) مدتیه که عکسهای گرفته شده یه مقدار تار به نظر میرسه. با چاپ کردن عکسها متوجه این موضوع شدم . لطفا بفرمایید قابل حله یا خیر.
    متشکرم.

كاربر جديد ehsanpcb آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام دوست عزیز و پوزش در تاخیر پاسخ
    اشکال اعلام کرده مربوط به عدم فالعیت استاندارد لنز شما است که مهمترین مورد ضربه و یا فشار غیر متعارف است .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری شود .خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    با سلام خدمت آقای قاسمی
    طبق دستور شما روز 5 شنبه به تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه کرده و دوربین را به آقای افشار نشان دادم که ایشان در عرض 20-30 ثانیه و با ذکر فقط یک جمله که" از لنزشه " مرا به صندوق حواله داده و برای بنده قبض صادر شد و فرمودند شنبه بعد از ساعت 11 تماس بگیرم. امروز (شنبه 9/6/92) تماس گرفتم که آقای حسینی فرمودند یکی از قسمت های لنز مشکل دارد و 48 هزارتومان هزینه دارد (همین) . می خواستم اگر امکان دارد علت اصلی خرابی (جهت تکرار نشدن) و نیز توضیحی در مورد قطعه خراب شده بگیرم .
    با توجه به تاکید شما در ابراز اینکه بنده عضو سایت عکاسی هستم و بنده در تمام مراحل این نکته را گوشزد نمودم؛ تفاوت عضو بودن یا نبودن بنده در سایت , در سرویس دهی و جواب گویی واحد تحت نظر شما چه تاثیر و فایده ای دارد را ذکر نمایید. (با توجه به شرایط جامعه و مشاهده نوع برخورد و سرویس دهی و جوابگویی اکثر واحدهای خدمات پس از فروش تمامی اجناس در ایران بنده به شخصه توقع خاصی از آنها نداشتم ولی متاسفانه با توجه به مراجعه به سایت شما و نوع جوابگویی و تعهد شما در پاسخ گویی و البته تعریف دیگر دوستان در این سایت سطح توقع بنده از واحد تحت نظر شما بالا رفته بود و این توقع بالا و نوع جواب گویی و سرویس دهی واحد تحت نظر شما برای بنده کمی سنگین آمد. )
    با عرض معذرت بابت رک بودن بنده و با تشکر از پاسخ گویی شما...
    شماره قبض جهت بررسی موضوع: 209812

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

سلام جناب قاسمی عزیز
    eyecup برای دوربین 60d موجود دارید؟ قیمت را لطف میکنید؟ امکان ارسال با پست هست؟ ممنون
    فایل پیوست 49402
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

سلام جناب قاسمی عزیز
    آیا واقعیت داره که تولیدات جدید D600 فاقد مشکل معروف لکه های روغنی هستند؟و اگر این موضوع درست هست ,چطور این تولیدات جدید رو تشخیص بدیم؟آیا شماره سریالهای تولیدات اخیر مشخص هستند؟
    با تشکر

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    ارادتمند
    جناب قاسمي عزيز و بزرگوار
    من امروز دوربين 60D را با يك فلاش 580EXII و يك فلاش Nisssin 866 MKII ديگر (به جر مال خودم) چك كردم. دوربين با فلاش 580EXII كه روي دوربين بسته شده است به خوبي در مد ETTL‌كار مي كند و نوردهي درست است ولي با هر دو فلاش Nissin در حالتي كه فلاش روي دوربين بسته شده هم در مد TTL و هم در مد Auto كم نوردهي مي كند و عكس ها تاريك است ولي iهمان فلاش هاي نايسين در حالت off Camera با دوربين من و به صورت واير لس در مد TTL‌ به خوبي نوردهي مي كند!
    به نظر شما چكار بايد كرد؟ راهي هست؟