صفحه 194 از 319 نخستنخست ... 94 144 184 190 191 192 193 194 195 196 197 198 204 244 294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست بسیار عزیزم سلام و تبریک عید سعید فطر
    پوزش مرا در تاخیر ارسال بسیار طولانی پاسخ بپذیرید
    همانطور که اعلام فرمودید در رابطه با گرد و غبار میتوان به جرات اعلام کرد که غبار ریز امکان ثبت تصاویر ان بسیار ضیعف میباشد
    پس میتوان نتیجه گرفت که احتمال قوی سنسور شما دچار کثیفی شده است که خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به وضیعت لنز و سرویس رایگان برای شما دوست عزیز اقدام شود
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    جناب آقای قاسمی سلام و تشکر از پاسخگویی مسئولانه ی شما و همکاران محترمتان.
    جهت تمیز کردن سنسور و چک کردن لنز مورد اشاره، به تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه نمودم که متاسفانه در هنگام مراجعه ی بنده، جنابعالی تشریف نداشتید و توفیق ملاقات شما حاصل نشد.
    همکاران محترم شما چند بار اقدام به تمیز کردن سنسور برای اینجانب نمودند.در همان محل با استفاده از کاغذ سفید، تست انجام دادم که متاسفانه لکه های موجود برطرف نشده بود و یا جای آنها تغییر می کرد. البته همکار شما تاکید کرد که هر چند بار بخواهم سنسور را برای بنده تمیز خواهند کرد. که لازم است از بابت همکاری ایشان (میز شماره یک) کمال تشکر را داشته باشم. اما روش تمیز کردن به نظرم خیلی ابتدایی آمد، استفاده از تکه ای پنبه به صورت کاملاً خشک.
    بنده نیز ضمن تشکر از تلاش های ایشان، تصمیم گرفتم که لوازم تنظیف تهیه کنم که یک بسته پاروی تمیز کننده به همراه مایع تمیزکردن سنسور (هر دو مورد از برند Visible Dust)، خریداری نمودم که البته مطمئن هم نیستم آیا کالای مناسبی تهیه کرده ام یا نه؟ و نگرانم که استفاده از آنها خوب است یا خیر؟
    Nikon D7000 l Nikkor 18-105 l Nikkor 50mm D f/1.8 l Micro Nikkor 105mm G l SIGMA 70-300mm APO MACRO l Manfrotto 190x PROB
    Gopro Hero 3+

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasalizadeh نمایش پست ها
    جناب آقای قاسمی سلام و تشکر از پاسخگویی مسئولانه ی شما و همکاران محترمتان.
    جهت تمیز کردن سنسور و چک کردن لنز مورد اشاره، به تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه نمودم که متاسفانه در هنگام مراجعه ی بنده، جنابعالی تشریف نداشتید و توفیق ملاقات شما حاصل نشد.
    همکاران محترم شما چند بار اقدام به تمیز کردن سنسور برای اینجانب نمودند.در همان محل با استفاده از کاغذ سفید، تست انجام دادم که متاسفانه لکه های موجود برطرف نشده بود و یا جای آنها تغییر می کرد. البته همکار شما تاکید کرد که هر چند بار بخواهم سنسور را برای بنده تمیز خواهند کرد. که لازم است از بابت همکاری ایشان (میز شماره یک) کمال تشکر را داشته باشم. اما روش تمیز کردن به نظرم خیلی ابتدایی آمد، استفاده از تکه ای پنبه به صورت کاملاً خشک.
    بنده نیز ضمن تشکر از تلاش های ایشان، تصمیم گرفتم که لوازم تنظیف تهیه کنم که یک بسته پاروی تمیز کننده به همراه مایع تمیزکردن سنسور (هر دو مورد از برند Visible Dust)، خریداری نمودم که البته مطمئن هم نیستم آیا کالای مناسبی تهیه کرده ام یا نه؟ و نگرانم که استفاده از آنها خوب است یا خیر؟
    سلام
    من هم دوربینم رو برای تمیز کردن سنسور بردم پیش آقای قاسمی اما بازم کثیف مونده ( عکسش تو صفحه قبل است)
    اگر شما با این مایع و پارو به نتیجه رسیدید خبر بدید ممنونم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    19

سلام جناب قاسمی. من یه دوربین کنون 5Dمارک 1دارم هات پیکسلش خیلی رفته بالا و نویزای رنگی زیادی میده. میخواستم بدونم هزینه تعمیرش چقدره و این چقد طول میکشه تحویل بدن چون باید از زنجان بیام. ممنون و اینکه هزینه نصب نرمافزار گارد چقدره. ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر آشنا M.Rasouli آواتار ها
    تشکر کرده
    290

ضمن سلام و احترام خدمت اساتید گرامی:
    چند روز پیش سفارشی برای خرید دوربین دی 7000 دادم که امروز دستم رسید! :)
    در حال حاضر گذاشتم باتری شارژ بشه.
    تو حالت خاموشی که از منظره یاب دوربین نیگاه میکردم یه حالت بنفش مانند داشت یعنی یکم بنفش نشون می دید! آیا این طبیعه هست؟!
    ولی گوشه ها رو عادی نشون میده... !!!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

نقل قول نوشته اصلی توسط m like mother نمایش پست ها
    سلام
    من هم دوربینم رو برای تمیز کردن سنسور بردم پیش آقای قاسمی اما بازم کثیف مونده ( عکسش تو صفحه قبل است)
    اگر شما با این مایع و پارو به نتیجه رسیدید خبر بدید ممنونم
    دوست عزیز سلام.
    چند سال قبل یک دوربین D70s داشتم که برای تمیز کردن سنسور توی نمایشگاه دوربین دیجیتال، خدمت خود آقای قاسمی بردم و اونجا دیدم که از پنبه و مایع مخصوص سنسور استفاده می کردند. انصافآ دوربین هم خیلی خوب تمیز شد. مدتی بعد هم وقتی میخواستم همون دوربین رو بفروشم، بردم تعمیرگاه مرکزی دوربین و باز هم به خوبی سنسور رو تمیز کردن و مشکلی نداشتم.
    اما این بار که دوربین D7000 رو بردم، از پنبه خشک استفاده کردن که برای من تعجب برانگیز بود.
    پارو و مایعی که خریدم البته هزینه اش خیلی زیاد بود ولی واقعا ناچار بودم. چون هر بار برای تمیز کردن سنسور، باید مدتها منتظر میشدم تا فرصت و موقعیت مناسبی پیش بیاد و بتونم از اهواز به تهران برم و البته این بار هم که نتیجه ی چندان مناسبی نگرفتم.
    البته باید عرض کنم واقعا نوع برخوردها با مشتریان و همین که دوستان تعمیرگاه مرکزی دوربین خودشون رو موظف میدونن که پاسخگو باشند، جای تشکر داره.
    من خودم با این مایع و پارو اقدام به تمیز کردن سنسور کردم که به نظرم میرسه نتیجه ی خوبی گرفتم. البته همواره نگران این مساله هستم که یه وقت نکنه مساله ای حساس رو رعایت نکنم و منجر به ایجاد مشکل برای سنسور بشود. چون زیاد شنیدم که افرادی خودشون اقدام کردن و به مشکل برخوردن.
    Nikon D7000 l Nikkor 18-105 l Nikkor 50mm D f/1.8 l Micro Nikkor 105mm G l SIGMA 70-300mm APO MACRO l Manfrotto 190x PROB
    Gopro Hero 3+

تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasalizadeh نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام.
    چند سال قبل یک دوربین D70s داشتم که برای تمیز کردن سنسور توی نمایشگاه دوربین دیجیتال، خدمت خود آقای قاسمی بردم و اونجا دیدم که از پنبه و مایع مخصوص سنسور استفاده می کردند. انصافآ دوربین هم خیلی خوب تمیز شد. مدتی بعد هم وقتی میخواستم همون دوربین رو بفروشم، بردم تعمیرگاه مرکزی دوربین و باز هم به خوبی سنسور رو تمیز کردن و مشکلی نداشتم.
    اما این بار که دوربین D7000 رو بردم، از پنبه خشک استفاده کردن که برای من تعجب برانگیز بود.
    پارو و مایعی که خریدم البته هزینه اش خیلی زیاد بود ولی واقعا ناچار بودم. چون هر بار برای تمیز کردن سنسور، باید مدتها منتظر میشدم تا فرصت و موقعیت مناسبی پیش بیاد و بتونم از اهواز به تهران برم و البته این بار هم که نتیجه ی چندان مناسبی نگرفتم.
    البته باید عرض کنم واقعا نوع برخوردها با مشتریان و همین که دوستان تعمیرگاه مرکزی دوربین خودشون رو موظف میدونن که پاسخگو باشند، جای تشکر داره.
    من خودم با این مایع و پارو اقدام به تمیز کردن سنسور کردم که به نظرم میرسه نتیجه ی خوبی گرفتم. البته همواره نگران این مساله هستم که یه وقت نکنه مساله ای حساس رو رعایت نکنم و منجر به ایجاد مشکل برای سنسور بشود. چون زیاد شنیدم که افرادی خودشون اقدام کردن و به مشکل برخوردن.
    منم وقتی رفتم تعمیرگاه ایده ال برخورد با مشتری و کلا محیط تعمیرگاه بسیار خوب و استاندارد بود اما متاسفانه لکه ها اصلا و اصلا پاک نشده بود. هر چند رایگان بود اما وقتی نتیجه نداده باز باید یه فکری بکنم براش.

اگر مبلغی رو که بابت خرید پاور و مایع دادید بگید یا تو پیغام خصوصی بگید و از کجا خریدید ممنون میشم؟
    ضمنا نوشتید به "نظرم میرسه نتیجه خوب یگرفتم" ...... مگه نتیجه کامل نگرفتید؟

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    جناب قاسمي عزيز
    سلام و عرض احترام
    من يك Canon 60D دارم و يك فلاش Nissin 866 MK II. فلاش من با دوربين هاي كانن ديگر در مود TTL به خوبي كار مي كند (حتي در حالتي كه فلاش بانس شده باشد) و نوردهي مناسب انجام مي دهد ولي با دوربين من هميشه عكس ها در مود TTL دچار نوردهي كم مي شود (عكس ها تاريك مي افتند). لطفاً راهنمائي بفرمائيد. اگر لازم است مثل هميشه حضوراً مزاحمتان شوم.
    با سپاس و ارادت فراوان
    استاد بزرگوار اقای چگینی
    با عرض سلام و تشکر ازشما
    فنریت قسمت hot show تاپ کاور را چک کنید
    منتطر پاسخ هستم
    با تشکر سازمان تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    95

آقای قاسمی برای تمیز کردن سنسور به روش "تر" از چه مایع ایی استفاده کنم بهتره؟ ضمنا من تو پستهای قبلی هم گفتم که هنوز لکه ها هست چکار باید بکنم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من یک دوربین sony مدل HX9v دارم . چند روز پیش وصلش کردم به کامپیوتر تا عکساشو خالی کنم . بعد از خالی کردن عکسا ، مدام یه پیغام میده با این مضنون:
    writing to the memory card was not completed correctly recover data
    بعد از اون من مموری کارت را جداگانه توی لب تاپ چک کردم اونجا همه عکسارو نشون میداد و مشکلی نبود . حتی مموری کارتو Format کردم ولی بازم وقتی میذارم تو دوربین همین پیغامو میده . وقتی هم که ok میکنم میگه باید مموری را reinsert کنم . نمیدونم باید چی کار کنم ؟ لطفاً منو راهنمایی کنید.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    استاد بزرگوار اقای چگینی
    با عرض سلام و تشکر ازشما
    فنریت قسمت hot show تاپ کاور را چک کنید
    منتطر پاسخ هستم
    با تشکر سازمان تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    جناب قاسمی بزرگوار و عزیز
    سلام و سپاس از بذل توجهتان
    منظور حالت فنری این بخش است؟
    فایل پیوست 49033
    خاصیت فنری دارد. مشکل اینجاست که فلاش با دوربین ارتباط برقرار می کند و مثلاً با تغییر فاصله کانونی لنز، عدد مربوطه در فلاش هم تغییر می کند ولی عکس هائی که با فلاش می گیریم همگی کم نور و تاریک ثبت می شوند.
    ارادت و سپاس