صفحه 37 از 45 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 361 تا 370 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر آشنا challenger آواتار ها
    تشکر کرده
    392

سلام .
    من یکم سوال عجیب و غریبی دارم ! و شاید هم ناشیانه . اما جایی بهتر از اینجا فکر نمیکنم بشه مطرح ش کرد .
    من چند سال هست برای دل خودم و بصورت خیلی غیر حرفه ای عکاسی میکنم . برام هم صرفا یک تفریح ه . دوست
    دارم تصاویری که برمیدارم ، تصاویر با کیفیتی باشه از اون لحظات و مکان های مورد نظرم . صرفا برای خودم هست.
    الان هم یک 7 دی دارم و به غیر از یکی چندتا لنز دیگه ای که دارم همه EF هستن، این 6 دی بخاطر فول فریم بودن و wifi
    داشتن ش برام جذابه . اما نکته ای که هست اینه که فول فریم های کنون بر خلاف نیکون ، فلاش pup up ندارن و من هم
    هیچ تجربه ای از استفاده از فلاش خارجی ندارم . بنظرم یکم استفاده ازش پر درد سر هست . اینطوری فکر میکنم، شاید
    هم نباشه واقعا . میخوام دوستان راهنمایی کنن . توصیه میکنند به تغییر برای من یا خیر ؟
    در کل استفاده از فلش ، با اون اندازه بزرگش چقدر پر دردسر هست ؟ اگر نیست هم ممنون میشم انتقال تجربه بفرمائید .
    البته ای کاش مثل D600 نیکون فلاش سرخود می داشت .

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    سلام .
    من یکم سوال عجیب و غریبی دارم ! و شاید هم ناشیانه . اما جایی بهتر از اینجا فکر نمیکنم بشه مطرح ش کرد .
    من چند سال هست برای دل خودم و بصورت خیلی غیر حرفه ای عکاسی میکنم . برام هم صرفا یک تفریح ه . دوست
    دارم تصاویری که برمیدارم ، تصاویر با کیفیتی باشه از اون لحظات و مکان های مورد نظرم . صرفا برای خودم هست.
    الان هم یک 7 دی دارم و به غیر از یکی چندتا لنز دیگه ای که دارم همه EF هستن، این 6 دی بخاطر فول فریم بودن و wifi
    داشتن ش برام جذابه . اما نکته ای که هست اینه که فول فریم های کنون بر خلاف نیکون ، فلاش pup up ندارن و من هم
    هیچ تجربه ای از استفاده از فلاش خارجی ندارم . بنظرم یکم استفاده ازش پر درد سر هست . اینطوری فکر میکنم، شاید
    هم نباشه واقعا . میخوام دوستان راهنمایی کنن . توصیه میکنند به تغییر برای من یا خیر ؟
    در کل استفاده از فلش ، با اون اندازه بزرگش چقدر پر دردسر هست ؟ اگر نیست هم ممنون میشم انتقال تجربه بفرمائید .
    البته ای کاش مثل D600 نیکون فلاش سرخود می داشت .
    استفاده از فلاش سر خود خیلی توصیه نمیشود(نه برای کنترل فلاشهای دیگر) .ولی اگر علاقه ای به خرید فلاشهای بزرگ ندارید میتوانید یک فلاش 90 ex کنون بخرید که بسیار کوچک است و اگر زمانی هم فلاشهای دیگر کنون رو خریداری کردید میتوانید به عنوان مستر از آن استفاده کنید(فلاشهای کنون دیگر را به صورت آف کمرا تریگر کنید)
    usef تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا challenger آواتار ها
    تشکر کرده
    392

با تشکر از پاسخ شما .این فلش رو دیده بودم . البته فکر میکنم توان این فلش از یه پاپ آپ هم کمتر باشه. خیلی از "نواقص" ش بیشتر تعریف شده تا از توانایی هاش .
    من متشکر میشم اگر یه مقداری از مشکلات یا عدم مشکلات کار کردن با فلش های خارجی واقعی تر روی دوربین توضیح بدید .

536966_1364211474223.jpg

بطور مثال با یه 270ex که از خیلی از فلش هم کوچک تره ،تبدیل به یه همچین موجودی میشه !

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما .این فلش رو دیده بودم . البته فکر میکنم توان این فلش از یه پاپ آپ هم کمتر باشه. خیلی از "نواقص" ش بیشتر تعریف شده تا از توانایی هاش .
    من متشکر میشم اگر یه مقداری از مشکلات یا عدم مشکلات کار کردن با فلش های خارجی واقعی تر روی دوربین توضیح بدید .

536966_1364211474223.jpg

بطور مثال با یه 270ex که از خیلی از فلش هم کوچک تره ،تبدیل به یه همچین موجودی میشه !
    فرمودید که قصد خرید فلاش بزرگ ندارید،برای همین این مدل رو پیشنهاد کردم.به نظر من هم کاملا ارزش خرید داره.
    اینجا هم اکثر مصرف کننده ها 5ستاره بهش دادن.
    Canon Speedlite 90EX Flash for Canon EOS M Camera 6825B002 B&H
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد silverboy آواتار ها
    تشکر کرده
    6

سلام

یه فلش kenlock 22 flash
    یکی داره ، می خواستم بدونم اینها امکان وصل شدن به دوربین 1100D من رو داره و می شه که دوربین این فلش رو بشناسه ؟
    روی دوربین برای اتصال چند تا دایره فلزی هستش ولی این فلش فقط 1 دونه داره
    32738427_2585092_5267e16d74e13.jpg

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

سلام
    این فلاش kenlock را دوربین 1100 نمیشناسه.سعی هم نکنید روی دوربین سوارش کنید.امکان آسیب به دوربین وجود داره.
    ویرایش توسط Rouzbeh Ehsani : Friday 20 December 2013 در ساعت 17:23
    K_NMT، farhad44 و hmirzaei تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    یک سوال، میبخشید اگر که تکراری است.
    من کنون ۶۰۰ دی با لنز اوریجینال و لنز ۵۵-۲۵۰ دارم. می‌خواستم یک فلاش واسش بگیرم که زمانی‌ که نور کم هست عکس با کیفیت بهتری داشته باشم.
    ممنون میشم اگر راهنمایی‌ کنید چه فلاشی خوب هست؟
    مثلا canon 320 EX چطوره؟ چیزی در حدود همین قیمت می‌خوام
    ممنون

كاربر آشنا danial آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام دوستان قصد خرید فلاش یرای دوربین 6D دارم..... تا 800 تومان چه پیشنهادی دارید؟

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط danial نمایش پست ها
    سلام دوستان قصد خرید فلاش یرای دوربین 6D دارم..... تا 800 تومان چه پیشنهادی دارید؟
    دوست عزیز یک درخواست رو در چندین تاپیک مطرح نکنید !!!!

فلاش Canon Speedlite 430EXII برای شما مناسبه .
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

با سلام
    بنده قصد خرید یک فلاش برای 650D رو دارم . البته فعلا جهت استفاده(تقریبا همه منظوره )ویا بیشتر بصورت اکسترنال در فضای خونه و همچنین در آینده ممکنه در داخل سافت باکس و کلا جزئی از آتلیه خونگی (البته نه به منظور کسب درآمد) استفاده بشه.
    البته بین 430canon, 866nissin, 622 nissin موندم قیمت نایسین ها وسوسه انگیزه اما اما نمیدونم چقدر اذیت می کنن و از طرفی میگم 622 رو بگیرم که یه مدت کارم رو راه بندازه بعدا یه فلش کنن دیگه... یا کنن بگیرم که هیچ مشکلی نباشه تا بعد ... البته قیمت 622 خیلی برام راحت تره. و همچنین نمیدونم به 430 و یا 580 دست دوم فکر کنم یا نه. مثلا یه فلاش کنن دست دوم تمیز چقدر میشه روش حساب کرد.
    از راهنمایی اساتید ممنون میشم.
    ویرایش توسط Mehrdad-PL : Monday 3 March 2014 در ساعت 15:50

صفحه 37 از 45 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... آخرینآخرین