صفحه 14 از 33 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 322
Like Tree513تشکر

موضوع: Canon 580EX II

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوربين 7 دي خودم رو ميخوام با فلاش 580 ست كنم
    به صورتي كه دوربين فلاش نزند و فقط 580 من فلاش بزنه
    از دوستان درخواست راهنمايي دارم
    ممنون از لطف شما دوستان
    سلام
    بعد از فعال کردن فلاش بصورت اسلیو و Enable کردن وایرلس دوربین در منوی تنظیمات فلاش
    مطابق عکس زیر wireless func. رو تنظیم کنید(گزینه هایلایت شده)

در این حالت فلاش دوربین فقط پری فلاش زده و در نوردهی نهایی شرکت ندارد.
    F.KamranNia، Vahid، M.R.Mir و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

Flash Control>Built-in flash func>Wireless func
    روی گزینه سوم که یه معنای فقط فلش خارجی است.
    تکراری
    ویرایش توسط F.KamranNia : Monday 27 December 2010 در ساعت 21:20 دلیل: تکراری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

سلام بر دوستان عزیز من به تازگی این فلاش رو خریداری کردم.و می خواستم از اون به صورت off-camera استفاده کنم.
    می خواستم ببینم از کجا می تونم سافت باکس و گیره مخصوص فلاش های اکسترنال رو پیدا کنم؟
    لطفا قیمت رو هم بگید.

و یک سوال دیگه ای که داشتم این بود که:من از باطری با مارک c.f.l برای فلاشم اسنفاده می کنم.آیا این مدل باطری ضرری به فلاش نمی زنه؟و بهترین مارک باطری برای این فلاش چیه؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanazemi87 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز من به تازگی این فلاش رو خریداری کردم.و می خواستم از اون به صورت off-camera استفاده کنم.
    می خواستم ببینم از کجا می تونم سافت باکس و گیره مخصوص فلاش های اکسترنال رو پیدا کنم؟
    لطفا قیمت رو هم بگید.

و یک سوال دیگه ای که داشتم این بود که:من از باطری با مارک c.f.l برای فلاشم اسنفاده می کنم.آیا این مدل باطری ضرری به فلاش نمی زنه؟و بهترین مارک باطری برای این فلاش چیه؟
    سلام
    دست روي چيزهاي بد قلقي گذاشتيد! ....ولي معمولا توي باب همايون پاساژهاي ايران پگاه و جوانمرد از اين جور گيره ها پيدا ميشه.بين 10 الي 15 تومن!
    سافت باكس مخصوص اين فلاشها معمولا سايز كو چكتري دارن و جنس نامرغوب شو ميتونيد تو پاساژ جوانمرد پيدا كنيد.با يه تبديل براي سر فلاشتون حدود 40 هزار تومن!
    ...نگار هم يك مدل 8 ضلعي شو آورده كه به نظر با كيفيت تر مياد.قيمت گذاشته 170 هزار. نميدونم اين قيمت با پايه و گيره و مخلفاتش هست يا نه.زنگ بزنيد بپرسيد.
    يكي دو تا سايت داخلي فروش لوازم نور پردازي هم هستند كه از اين جور چيزا دارن.
    موفق باشيد
    K_NMT و n27 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanazemi87 نمایش پست ها
    لطفا قیمت رو هم بگید.

در مورد باطری باید بگم که باطری های Camelion خوب باطری هائی هستند مخصوصا اونهائی که Always Ready هستند رابخرید چون این سری حتی در صورت استفاده نکردن هم شارژشون را خیلیدیر از دست میدن . خود کارخانه ادعا میکنه در یک سال نگهداری فقط 10 درصد شارژ را از دست میدن و 90 % با قی میمونه
    n27 تشکر می‌کند.

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

من میخوام یه 7D بخرم و سوالی در مورد فلاش داشتم. لازمه 580 بگیرم یا 340 کارو راه میندازه؟ سوال اینه که میتونم از دوربین که خودش ترانسمیتر داخلی داره از فلاش با قابلیت نور سنجی استفاده کنم یا نه؟ آخه ظاهرا خود ۵۸۰ سنسور نورسنجی داره رو خودش. حالا اگر من با دوربین فلش رو تریگ کنم (slave) آیا باز هم قابلیت نورسنجی رو دارم یا نه؟ منظورم بروی ۳۴۰ هستش. ممنون میشم پاسخ رو سریعتر بدید.
    n27 تشکر می‌کند.

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    904

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd61 نمایش پست ها
    من میخوام یه 7D بخرم و سوالی در مورد فلاش داشتم. لازمه 580 بگیرم یا 340 کارو راه میندازه؟ سوال اینه که میتونم از دوربین که خودش ترانسمیتر داخلی داره از فلاش با قابلیت نور سنجی استفاده کنم یا نه؟ آخه ظاهرا خود ۵۸۰ سنسور نورسنجی داره رو خودش. حالا اگر من با دوربین فلش رو تریگ کنم (slave) آیا باز هم قابلیت نورسنجی رو دارم یا نه؟ منظورم بروی ۳۴۰ هستش. ممنون میشم پاسخ رو سریعتر بدید.
    منظورتون از 340 همون 430 هست دیگه؟

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

نقل قول نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
    منظورتون از 340 همون 430 هست دیگه؟

البته. پوزش از اشتباه. با ۴۳۰ هم میشه off-camera با استفاده از نورسنجیه خود دوربین عکس گرفت؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd61 نمایش پست ها
    شما با استفاده از 7D و 430EXii ميتوانيد بصورت Off camera و نورسنجي دوربين (TTL ) عكاسي كنيد كه در واقع روش نرمال هست.
    430exii همونطور كه خودتون هم گفتيد مانند 580 سنسور نورسنجي (external metering sensor) كه البته چندان دقيق هم نيست روي خودش نداره.
    n27 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

در حالتی که 580EX II روی HotShoe نصب هست، هنگامی که Flash Exposure Bracketing رو Set میکنم ( مثلاً 1+/0 / 1- ) باید 3 بار بطور دستی دکمه Shutter رو بزنم. راهی نیست که هر سه تا شات رو بشه با یه بار زدن شاتر، پشت سر هم گرفت ؟

صفحه 14 از 33 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین