صفحه 83 از 97 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام بر دوستان. ی فلش نایسین 866 مارک دو خریدم می خوام ی تریگر هم واسش بخرم اما نمی دونم چی بخرم و چ مارکی... شنیدم هنل با نایسین سازگاری نداره. خواهشا اگه می دونید معرفی کنید و رنج قیمتش رو هم بگین. ممنون

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود
    میخواستم بدونم تریگرهایی مثل هانل TF رادیویی هستند دیگه؟ و این که تریگرای فلاش استودیویی (مثل همین مدلای چینی ارزون قیمت S&S) هم رادیویی هستند؟
    در حقیقیت از عنوان کردنش میخوام این سوال رو بپرسم که فرکانسشون در یک رده هست؟ میشه با تغییر فرکانس ریسیور (مثلا" همون تریگر ارزون قیمت) کاری کرد که با یه فرستنده (بر فض مثال هانل TF ) هر دو گیرنده کار کنه؟
    من یه 622 نیسان مارک 1 دارم و چند تا فلاش آنالوگ.آنالوگ ها با همون مدل چینی کار میکنند ولی نیسان نه.چه راهکاری رو مناسب میدونید؟ و البته ارزون قیمت
    چون قراره فلاش ها جدا از هم استفاده بشه
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط emad559 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. ی فلش نایسین 866 مارک دو خریدم می خوام ی تریگر هم واسش بخرم اما نمی دونم چی بخرم و چ مارکی... شنیدم هنل با نایسین سازگاری نداره. خواهشا اگه می دونید معرفی کنید و رنج قیمتش رو هم بگین. ممنون
    درود
    من تریگر هنل کومبی دارم و دوتا فلاش نیسین (866MII و 622MII) توی بروشور تریگر نوشته بود که با نیسین همساز نیست! ولی گویا با مارک 1 این مشکل بوده و من هیچ مشکلی در چند سال پیش نداشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    درود
    میخواستم بدونم تریگرهایی مثل هانل TF رادیویی هستند دیگه؟ و این که تریگرای فلاش استودیویی (مثل همین مدلای چینی ارزون قیمت S&S) هم رادیویی هستند؟
    در حقیقیت از عنوان کردنش میخوام این سوال رو بپرسم که فرکانسشون در یک رده هست؟ میشه با تغییر فرکانس ریسیور (مثلا" همون تریگر ارزون قیمت) کاری کرد که با یه فرستنده (بر فض مثال هانل TF ) هر دو گیرنده کار کنه؟
    من یه 622 نیسان مارک 1 دارم و چند تا فلاش آنالوگ.آنالوگ ها با همون مدل چینی کار میکنند ولی نیسان نه.چه راهکاری رو مناسب میدونید؟ و البته ارزون قیمت
    چون قراره فلاش ها جدا از هم استفاده بشه
    رادیویی که رادیویی هستند، من مدل کمبی دارم که زیر جای باتریش چهار تا میکرو سویچ داره و میتونید با چیدمان این سویچها به 24 کانال جورواجور برسید اینکه این فرکانسها در مدلهای گوناگون یکی هستند رو نمیدونم!
    mh.noori و hossein137 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Prt نمایش پست ها
    درود
    من تریگر هنل کومبی دارم و دوتا فلاش نیسین (866MII و 622MII) توی بروشور تریگر نوشته بود که با نیسین همساز نیست! ولی گویا با مارک 1 این مشکل بوده و من هیچ مشکلی در چند سال پیش نداشتم

رادیویی که رادیویی هستند، من مدل کمبی دارم که زیر جای باتریش چهار تا میکرو سویچ داره و میتونید با چیدمان این سویچها به 24 کانال جورواجور برسید اینکه این فرکانسها در مدلهای گوناگون یکی هستند رو نمیدونم!
    مهم ترین موضوعی که بهش فکر میکنم فرکانس کاری هست.چند تا از رادیو تریگرهای مخصوص اکسترنال رو که دیدم فرکانسش روی 2.4 گیگا هرتز بود.اما آیا اون مدل های چینی هم حول همین فرکانس کار میکنه؟ بر رض که 1000 تا کانال هم داشته باشه با حالت های مختلف.وقتی چند گیگا بالا و پایین باشه و یا حتی به گیگا نرسه.به چه دردی میخوره برای موضوع گفته شده؟
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    مهم ترین موضوعی که بهش فکر میکنم فرکانس کاری هست.چند تا از رادیو تریگرهای مخصوص اکسترنال رو که دیدم فرکانسش روی 2.4 گیگا هرتز بود.اما آیا اون مدل های چینی هم حول همین فرکانس کار میکنه؟ بر رض که 1000 تا کانال هم داشته باشه با حالت های مختلف.وقتی چند گیگا بالا و پایین باشه و یا حتی به گیگا نرسه.به چه دردی میخوره برای موضوع گفته شده؟
    خوب این فرکانس 2.4 گیگا هرتز گویا بسیار عمومی هستش و بیشتر دستگاهها ی خانگی مانند تلفنهای بیسیم و همین تریگرها روی همین فرکانس کار میکنند، اینکه از چه کدهای برای شناسایی هم استفاده میکنند رو نمیدونم!
    hossein137 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

سلام
    کسی از دوستان فلاش تریگر Hahnel Tuff TTL را برای فلاش های کانن استفاده کرده؟ با توجه به اینکه قیمتش نسبت به مدل های مشابه برندهای دیگر پایین تر هست آیا کارآیی مناسبی داره؟
    یا گزینه بهتری با قیمت مشابه در بازار وجود دارد؟
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Arabi نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان فلاش تریگر Hahnel Tuff TTL را برای فلاش های کانن استفاده کرده؟ با توجه به اینکه قیمتش نسبت به مدل های مشابه برندهای دیگر پایین تر هست آیا کارآیی مناسبی داره؟
    یا گزینه بهتری با قیمت مشابه در بازار وجود دارد؟
    آقا کسی نیست کمک کنه؟؟؟
    در یکی دو روز آینده برای خرید دارم می آم تهران
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

دوستان عزیز سلام . من یک فلاش استودیویی mettel600 باطری دار دارم که میخوام براش یک تریگر با سرعت سینک بالا بگیرم . لطفا راهنمایی بفرمایید . پیشاپیش ممنون از لطفتون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

دوستان این تریگر چطوره
    PHOTTIX ATLAS II 2.4GHZ WIRELESS TRIGGER
    فروشگاه پیکسل - Phottix Atlas II 2.4Ghz Wireless Trigger

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

سلام
    راديو تريگري هست كه من بتونم ٢تا فلاش كه دارم رو بصورت جدا از دوربين ازشون استفاده كنم؟
    يعني ٢تا كفشك داشته باشه برا فلاش هام
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

صفحه 83 از 97 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 ... آخرینآخرین