صفحه 34 از 85 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 84 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 331 تا 340 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    خير ارزش خريدن نداره.
    چون احتمالا دوربين حرفه اي ( به قول خودتون ) كه در آينده خواهيد خريد يا كنونه يا نيكون!( ايران اينجوريه ديگه چه ميشه كرد ) و ef-42 رو دستتون باد خواهد كرد :(
    سلام
    شما چه فلاشی به من پیشنهاد میکنی؟
    نمی خوام زیاد خرج کنم.ممکنه تا چند سال دیگه این فلاشها هم با سیاستهای شرکت(تغییر الگوی نورسنجی) نسازه و از رده خارج بشن و اون موقع هم نتونم از ttl استفاده کنم و باید دستی کار کنم.اگه بخوام یه فلاش ارزون دستی بخرم که قابلیت آف کمرا هم داشته باشه چه فلاشی پیشنهاد میکنید با چه قیمتی.
    با تشکر
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سلام
    نمی خوام زیاد خرج کنم.ممکنه تا چند سال دیگه این فلاشها هم با سیاستهای شرکت(تغییر الگوی نورسنجی) نسازه و از رده خارج بشن و اون موقع هم نتونم از ttl استفاده کنم و باید دستی کار کنم.اگه بخوام یه فلاش ارزون دستی بخرم که قابلیت آف کمرا هم داشته باشه چه فلاشی پیشنهاد میکنید با چه قیمتی.
    با تشکر
    سلام
    بهترين كار خريد فلاش دست دوم تميز هست...پيشنهاد اول من SB-26 ,SB-25 , SB-24 نيكونه. ( كه در ناصر خسرو قابل پيدا كردنه ). فلاشهاي قدرتمند و با كيفيتي هستند.
    از برند هاي ديگه هم مثل كنون و نيسين ميتونيد پيدا كنيد. فقط يادتون نره كه قدرت كافي و قابل تنظيم داشته باشه.
    البته تهيه دست دوم براي شما كه دزفول تشريف داريد احتمالا يه خرده سخت تر باشه .
    S.M.Noorbakhsh، ehsan+ و Miri تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1367

سلام
    بهترين كار خريد فلاش دست دوم تميز هست...پيشنهاد اول من SB-26 ,SB-25 , SB-24 نيكونه. ( كه در ناصر خسرو قابل پيدا كردنه ). فلاشهاي قدرتمند و با كيفيتي هستند.
    از برند هاي ديگه هم مثل كنون و نيسين ميتونيد پيدا كنيد. فقط يادتون نره كه قدرت كافي و قابل تنظيم داشته باشه.
    البته تهيه دست دوم براي شما كه دزفول تشريف داريد احتمالا يه خرده سخت تر باشه .
    این فلاشها برای دوربینهای دیجیتال استفاده میشن(ولتاژ بالا ندارن).قیمتشون در چه حدودی هست؟گاید نامبرشون 24-25-26 (به ترتیب) هست؟
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

این فلاشها برای دوربینهای دیجیتال استفاده میشن(ولتاژ بالا ندارن).قیمتشون در چه حدودی هست؟گاید نامبرشون 24-25-26 (به ترتیب) هست؟
    بله.ولتاژ sb-26 حدود 5 ولته. من دارمش و روي D3000 و D90 استفاده كردم. ولتاژ بقيه شون هم تو همين مايه هاست.قيمت حدود 100 تا 130 يا 140 تومن.
    اگه SB-26 تميز گير آورديد كه در خريدش شك نكنيد.
    گايد نامبر هر سه برابر با 50 متر در 85 ميليمتر و ايزو 100
    S.M.Noorbakhsh و ehsan+ تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1367

بله.ولتاژ sb-26 حدود 5 ولته. من دارمش و روي D3000 و D90 استفاده كردم. ولتاژ بقيه شون هم تو همين مايه هاست.قيمت حدود 100 تا 130 يا 140 تومن.
    اگه SB-26 تميز گير آورديد كه در خريدش شك نكنيد.
    گايد نامبر هر سه برابر با 50 متر در 85 ميليمتر و ايزو 100
    قیمتشون با توجه به دست دوم بودن و منوال بودن برام زیاده.اگه لینکی ازشون داری که اطلاعاتشون رو بخونم ممنون میشم.
    یه سئوال دیگه هم دارم گاید نامبر 50 زیاد نیست؟چون تا حالا با فلاش اکسترنال کار نکردم نمیدونم.کاربرد من عکس خانوادگی (دسته جمعی توی مراسمات)-پرتره-ماکرو (کلا استفاده عمومی هست).
    با این فلاشهای نیکون یا نیسن میشه عکسبرداری متوالی با فلاش داشت؟
    اگه فلاش تروتمیز باشه معمولا قیمتش چقدر کمتر از نو میشه؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

قیمتشون با توجه به دست دوم بودن و منوال بودن برام زیاده.اگه لینکی ازشون داری که اطلاعاتشون رو بخونم ممنون میشم.
    یه سئوال دیگه هم دارم گاید نامبر 50 زیاد نیست؟چون تا حالا با فلاش اکسترنال کار نکردم نمیدونم.کاربرد من عکس خانوادگی (دسته جمعی توی مراسمات)-پرتره-ماکرو (کلا استفاده عمومی هست).
    با این فلاشهای نیکون یا نیسن میشه عکسبرداری متوالی با فلاش داشت؟
    اگه فلاش تروتمیز باشه معمولا قیمتش چقدر کمتر از نو میشه؟
    - در مورد این SB های دوست داشتنی در نت اطلاعات فراوان یافت میشه.کافیه گوگل کنید.یه نمونه:

کد:
    http://bythom.com/sb24.htm
    - خیر گاید نامبر 50 زیاد نیست. تازه بعضی جاها کم هم میاد:) یادتون نره که گول اون 50 متر رو نخورید.اون عدد تقسیم بر دیاف میشه. مثلا اگه با f معادل 5 عکاسی می کنید برد فلاشتون میشه 10 متر ( البته در ایزو 100 ) و ....

SB-26 حالت استروبوسکوپیک ( شلیک متوالی داره ) ولی بقیه رو یادم نیست.

80 درصد قیمت نو برآورد خوبی بهتون میده.
    M. Beyrami، S.M.Noorbakhsh، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

سلام
    با تشکر
    چرا SB-400 نمیخرید؟ همه جیز داره و خیلی سریع شارژ میشه و کم حجم و ارزون (200 تا 250).
    ehsan+ تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1367

سلام
    منوال فلاش فوجی ef42رو پیدا کردم اما خودم زیاد ازش سر در نیاوردم
    اگه قیمتش 180 گیر بیاد میارزه بگیرم یا نه چون ttl قابل استفاده هست .اگه میشه یه نگاهی بهش بندازید تو صفحه 12 نوشته در صورت عکاسی متوالی فلاش داغ میکنه اما نمیدونم میشه باهاش عکاسی مثلا 8 تا در ثانیه گرفت یا نه و همچنین در صورت استفاده آف کمرا ttl هست یا نه و یه مورد دیگه پرفلاش رو شناسایی میکنه یا نه.
    اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم
    ویرایش توسط ehsan+ : Wednesday 20 July 2011 در ساعت 01:03

تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Ahmadi نمایش پست ها
    چرا SB-400 نمیخرید؟ همه جیز داره و خیلی سریع شارژ میشه و کم حجم و ارزون (200 تا 250).
    فلاشهای نیکون به صورت دستی روی دوربین من کار میکنند و ارزش این هزینه رو فعلا برای من ندارن.

گاید نامبر sb-26 توی سایت نیکون 36 زده بود به نطرم اگه فلاش فوجی با گاید نامبر42 بگیرم که یه کم قویتر و ttl هم داره بهتر باشه.منتظر راهنمایی دوستان هستم چون از منوالش زیاد سر در نیاوردم(فقط اطلاعاتی در مورد رابطه با دیافراگم و ایزو رو یاد گرفتم)

مهمترین چیزی که میخوام بدونم اینه که پری فلاش رو میتونه تشخیص بده(توی منوالش بصورت آف کمرا نشونش نداده)و در عکسبرداری متوالی میتونه شلیک کنه یا نه.
    با تشکر

تشکر کرده
    1367

ببخشید که تعداد سئوالاتم زیاد شده اما یه سئوال دیگه هم دارم
    وجود سنسور در جلوی دوربین چه فایده ای داره ؟توی مد دستی نورسنجی رو تصحیح میکنه؟

صفحه 34 از 85 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 84 ... آخرینآخرین