صفحه 78 از 102 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1019
Like Tree1303تشکر

موضوع: فیلتر پلاریزه

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

مدل zeta wideband اش رو دوستی زحمت کشید برام از بلاد کفر فرستاد، نور رو به میزان بسیار زیاد و خوبی از خودش عبور میده و تأثیرش بر روی رنگ به طور خاص در سچوریت شدن آسمان دیده میشه. تا جایی که یادمه یه مدل گرانتر از این مدل هم هست که بسیار باریکه.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    بندر 90 گرفتم اینم عکسش :

در مورد تقلبی بودنش اطلاعی ندارم دوستان صاحب نظر اگه نظرشونو بگن ممنون میشم؟

دوست گرامی فیلتر شما اصل نیست.

این لینک رو ببینید:

Hoya CPL filter fake? - PentaxForums.com

کسی که این فیلترها رو خریده هر دو اصل هستند. رنگ کاغذ فیلتر شما با این نمونه که خریداری شده تفاوت دارد. پشت جعبه فیلتر شما QR Code دارد که فیلتر اصلی ندارد و همچنین به نوع نوشتاری و تفاوت 77mm CIR-PL SLIM روی بار کد توجه کنید که با نمونه اصلی تفاوت دارد.

اگه در گوشیتون برنامه scanner برای بار کد و QR دارید می تونید کد رو اسکن کنید و از اصالت محصول مطمئن بشید.

پشت جعبه فیلتر شما، خط دوم جایی که نوشته water, glass, etc این کلمات با ویرگول جدا شده اند در حالیکه در نونه اصلی با نقطه جدا شده اند.

همچنین در بیشتر جاهایی که ویرگول به کار رفته در نمونه اصلی به صورت نقطه هستند.

تفاوتهای فاحش دیگر نیز هستند که با یه نگاه ساده پی به وجودشون می برید مثل نوشته های زیر بار کد.
    SHOK53، davoud maani، AshegheDVB و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها

این لینک رو ببینید:

کسی که این فیلترها رو خریده هر دو اصل هستند. رنگ کاغذ فیلتر شما با این نمونه که خریداری شده تفاوت دارد. پشت جعبه فیلتر شما QR Code دارد که فیلتر اصلی ندارد و همچنین به نوع نوشتاری و تفاوت 77mm CIR-PL SLIM روی بار کد توجه کنید که با نمونه اصلی تفاوت دارد.

اگه در گوشیتون برنامه scanner برای بار کد و QR دارید می تونید کد رو اسکن کنید و از اصالت محصول مطمئن بشید.

پشت جعبه فیلتر شما، خط دوم جایی که نوشته water, glass, etc این کلمات با ویرگول جدا شده اند در حالیکه در نونه اصلی با نقطه جدا شده اند.

تفاوتهای فاحش دیگر نیز هستند که با یه نگاه ساده پی به وجودشون می برید مثل نوشته های زیر بار کد.
    شايد اف تاپيك محسوب بشود كه تا حالا نگرفتم ولي نتوانستم با يك تشكر ساده از اين همه دقت و نكته بيني شما بگذرم. شايد يكي از پيش نيازهاي عكاس واقعي بودن همين دقت و نكته بيني باشد. بازهم مي بخشيد و اگر لازم است اين پست منتقل شود.

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

این لینک رو ببینید:

البته تو این لینکی که گذاشتین طرف عکس فیلترهایی رو که خریده و در مورد اصل بودنشون سوال کرده و کاربرهای دیگه هم نظر خودشون رو دادن و واقعا معلوم نیست اون فیلترها هم اصل باشن. اما نکته ای که به نظر من میرسه اینه که اتفاقا احتمال اینکه اصل نباشن بیشتره، چون تو متن پشت قاب punctuation اشتباه داره. برای جدا کردن لغات در وسط جمله هیچ وقت از نقطه استفاده نمی کنن بنابراین فیلتر دوستمون که با ویرگول کلمات از هم جدا شده احتمال اصل بودنش بیشتره.

-----
    البته من اصلاح می کنم که طبق خط آخر پست مذکور، فیلتر سمت چپ ظاهرا اصل هست. اما فیلتر سمت راست که به علامت گذاری اون اشاره کردم همچنان در مورد اصالتش شک وجود داره.
    ویرایش توسط qorashi : Thursday 30 October 2014 در ساعت 03:34
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط qorashi نمایش پست ها
    البته تو این لینکی که گذاشتین طرف عکس فیلترهایی رو که خریده و در مورد اصل بودنشون سوال کرده و کاربرهای دیگه هم نظر خودشون رو دادن و واقعا معلوم نیست اون فیلترها هم اصل باشن. اما نکته ای که به نظر من میرسه اینه که اتفاقا احتمال اینکه اصل نباشن بیشتره، چون تو متن پشت قاب punctuation اشتباه داره. برای جدا کردن لغات در وسط جمله هیچ وقت از نقطه استفاده نمی کنن بنابراین فیلتر دوستمون که با ویرگول کلمات از هم جدا شده احتمال اصل بودنش بیشتره.
    دوست عزیز کلمه punctuation کجا نوشته شده؟

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

دوست عزیز کلمه punctuation کجا نوشته شده؟
    منظور از punctuation، علامت گذاری در رسم الخط و نوشتار هست.
    SHOK53 و ata_m3 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط qorashi نمایش پست ها

-----
    البته من اصلاح می کنم که طبق خط آخر پست مذکور، فیلتر سمت چپ ظاهرا اصل هست. اما فیلتر سمت راست که به علامت گذاری اون اشاره کردم همچنان در مورد اصالتش شک وجود داره.
    دوست عزیز بنده هم با شما در مورد جدا نشدن کلمات با نقطه موافقم و کلا در رسم الخط زبان انگلیسی بعد از اولین کلمه یه ویرگول گذاشته میشه و بعد یک فاصله و بعد کلمه بعدی نوشته میشه.

اما در تمامی نمونه هایی که در گوگل جستجو کردم همشون فیلترهای با جعبه آبی بودن نه خاکستری.

جعبه آبی ساخت Tokina و جعبه خاکستری ساخت Kenko Tokina هست.

جهت روشن شدن بیشتر موضوع پیشنهاد میکنم جناب SHOK53 چند عکس از خود فیلتر بذارند.
    msh2200، SHOK53 و qorashi تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

این لینک رو ببینید:

درود

عطا جان بارکد خیلی قابل استناد نیست!
    ولی با این حال نتیجه کنترل بار کد به این شرح شد
    کلیک کنید
    (WEB Search)

در ضمن این نوع جعبه هم وجود داره
    hoya-filter-ringpolarisatsioon-slim-77mm-68303.jpg

این هم لینکش

بنظرم با این روش ها سخته بخواهیم در خصوص اصلی یا غیر اصلی بودن یک فیلتر صحبت کنیم!
    مطمئن باشید دوستان تقلبی زن در ساخت جعبه آنقدر دقت دارند که با مقایسه آنها نشود نتیجه مطلوب گرفت! تازه اگر انصاف داشته باشند.
    اخیرا شنیدم برخی افراد (البته در صنف دیگری هست ولی شما به این بخش بسط بدهید) فیلتر اصلی به تعداد مثلا 10 الی 30 عدد از حراجی (به دلیل گذشت سال ساخت و تغییر سری) حدود 30 درصد زیر قیمت خرید می کنند و جعبه را با مدل تقلبی برابر اصلی (از نظر ظاهر) تعویض می کنند!
    فیلتر اصلی به قیمت 15 درصد زیر قیمت بعنوان اصل فروخته می شود و فیلترهای فرعی هم به قمیت روز!
    با 30 عدد فیلتر می شود 60 عدد فیلتر با سود یکسان فروخت!

رضا جان بنظرم با خود شرکت سازنده مکاتبه کنی از همه مطمئن تره (انشااله جوابت را بدهند)
    ارادتمند.
    bf ، SHOK53، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود

عطا جان بارکد خیلی قابل استناد نیست!
    ولی با این حال نتیجه کنترل بار کد به این شرح شد
    کلیک کنید
    (WEB Search)

در ضمن این نوع جعبه هم وجود داره
    hoya-filter-ringpolarisatsioon-slim-77mm-68303.jpg

این هم لینکش

بنظرم با این روش ها سخته بخواهیم در خصوص اصلی یا غیر اصلی بودن یک فیلتر صحبت کنیم!
    مطمئن باشید دوستان تقلبی زن در ساخت جعبه آنقدر دقت دارند که با مقایسه آنها نشود نتیجه مطلوب گرفت! تازه اگر انصاف داشته باشند.
    اخیرا شنیدم برخی افراد (البته در صنف دیگری هست ولی شما به این بخش بسط بدهید) فیلتر اصلی به تعداد مثلا 10 الی 30 عدد از حراجی (به دلیل گذشت سال ساخت و تغییر سری) حدود 30 درصد زیر قیمت خرید می کنند و جعبه را با مدل تقلبی برابر اصلی (از نظر ظاهر) تعویض می کنند!
    فیلتر اصلی به قیمت 15 درصد زیر قیمت بعنوان اصل فروخته می شود و فیلترهای فرعی هم به قمیت روز!
    با 30 عدد فیلتر می شود 60 عدد فیلتر با سود یکسان فروخت!

رضا جان بنظرم با خود شرکت سازنده مکاتبه کنی از همه مطمئن تره (انشااله جوابت را بدهند)
    ارادتمند.
    مصطفی جان درسته. البته این یک نمونه رو من تو ebay دیدم ولی خوب شک کردم چرا که رنگ زردی که در این فیلتری که شما لینکش رو گذاشتید با رنگ زرد روی جعبه فیلتر دوستمون تفاوت داره و روشن تر و پرکنتراست تر هست در حالی که رنگ زردی که در جعبه فیلتر دوستمون به کار رفته بیشتر کدر هست.

یک مورد هم در لینکی که گذاشته اید قیمت این فیلتر رو 70 یورو اعلام کرده که میشه 287 هزار تومن. که ایشون 90 تومن گرفتند.
    حالا به نظر من قیمت بندر کمی پایین تر می تونه باشه اما اختلاف نزدیک به 200 تومن جای تامل داره.

در هر صورت اگه آقا رضا چند تا عکس هم از خود فیلتر بذارند مخصوصا از نوشته های خود فیلتر شاید بشه بهتر نظر داد.

ارادتمندم.
    msh2200 و SHOK53 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

دوست عزیز بنده هم با شما در مورد جدا نشدن کلمات با نقطه موافقم و کلا در رسم الخط زبان انگلیسی بعد از اولین کلمه یه ویرگول گذاشته میشه و بعد یک فاصله و بعد کلمه بعدی نوشته میشه.

اما در تمامی نمونه هایی که در گوگل جستجو کردم همشون فیلترهای با جعبه آبی بودن نه خاکستری.

جعبه آبی ساخت Tokina و جعبه خاکستری ساخت Kenko Tokina هست.

جهت روشن شدن بیشتر موضوع پیشنهاد میکنم جناب SHOK53 چند عکس از خود فیلتر بذارند.
    با سپاس بله حتما:

البته با یک گوشی دیگه عکس گرفتم که رنگ جعبه رو واضح تر نشون داده:
    msh2200، ata_m3 و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

صفحه 78 از 102 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 ... آخرینآخرین