صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43
Like Tree109تشکر

موضوع: اقتصاد در استودیو عکاسی

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

پیش فرض پاسخ: اقتصاد در استودیو عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    350

بنده همشهری را انتخاب مناسبی می دانم ! یک روز درمیان کادر کوچک یک ماهه حدود 100 هزار تومان. تیراژش رو حساب کنید بسیار بیشتر از مجلات فوق است.
    این بهترین نوع مشتری است قربان!

از شوخی گذشته بخش زیادی از مشتریان را همین جور افراد تشکیل می دهند پاسخگوی تلفنتان باید بتواند جذب کند . به هر حال این افراد هم مشتری هستند (بسیار مشتری تر از کسانی که مجبور نیستند هستند!) و هم پول در جیبشان است که به شما بدهند. و اتفاقاً اگر راضی از پیش شما بروند برایتان خاله و دایی و پسر عمع شان را هم می آورند.
    جنالب ميلاني
    فكر مي كنم كمي از استراتژي تبليغات، به نوع كار شما (نوعي) هم بستگي پيدا مي كنه
    به نظر من، اون جنس مشتري كه به همشهري مراجعه مي كنه، شايد محاسني هم داشته باشه، ولي من شخصا حاضر نيستم با كسي كه فرق كيفيت كار رو با كارهاي درپيت تشخيص نده و از من بپرسه كه چرا اين قيمت دارم كار مي كنم، سر 10 هزار تومن چونه بزنم!
    مثلا يكي مي پرسيد: آقا مگه هزينه چاپتون چقدر ميشه كه شما اينقدر مي گيريد؟؟؟...يعني طرف كاملا از مرحله پرته يا زيادي زرنگه يا تا حالا به عمرش به آتليه مراجعه نكرده يا بنده رو نوكر خودش مي دونه!
    بستگي داره كه فقط ديد بيزنسي و بازاري داشته باشيد ويا اينكه آينده و وجهه شغلي رو هم براي خودتون از حالا، در نظر داشته باشيد.
    به هر حال بحث مفيدي داريم و من شخصا دارم استفاده مي كنم.
    فعلا...
    A_Maddah، amirsooki، mreza1001 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

با سلام
    من چون تجربه تبلیغات در همشری رو دارم کاملا با آقای نعمت الهی موافقم.
    و یک نکته در مورد تبلیغ در همشهری این است که اگر شما موفق شدید که مشتری رو بگیرید زیاد نباید منتظر مشتری دومی باشید که از طریق مشتری اول معرفی شده است. واین هیچ ربطی هم به کیفیت کار شما ندارد ماهیت تبلیغ در این روزنامه است.
    و در کل فکر میکنم کسی که در همشهری تبلیغ می کند باید تا آخر عمر کاری این کار را انجام بدهد.
    مجید صادقی

كاربر همراه aphrodite آواتار ها
    تشکر کرده
    522

بله به هر حال از راهنمایی ممنون مشکل هم همین ملک تجاریست وگرنه مشکل مدرک ندارم.
    البته در دفتر فعالیت فیلمسازی هم انجام میشه چه بسا الویت داره و تقریبا بیشتر دوستان من یک آپارتمان که به نظر نمیاد موقعیت اداری هم داشته باشه اجاره کردند و دفتر فیلمسازی به راه انداخته اند.
    اصولا اکثر آپارتمان ها که خصوصا متراژ پایین هم دارند توسط خیلی ها به شرکت و دفتر تبدیل شده اند. و همون طور که یکی از دوستان اشاره کردند شاید اینجوری کار کردن حتی بهتر هم باشه به لحاظ اینکه مخارج گرفتم محل تجاری شوخی بردار نیست و تازه مشکلات شهرداری و هزار مالیات و .... اضافه میشه .
    ولی اینطوری به قول دوستمون در رو روی کسی باز نمی کنیم مگر اینکه کسی برای عکس وقت قبلی بگیره و بعد بفهمیم طرف مامور جاییه:biggrin:
    Maisam.H تشکر می‌کند.
    عکاسی ، حقیقت است و سینما حقیقتی است 24 بار در ثانیه. (گدار)
    www.monatehrani.co.cc
    www.monatehrani.propicnet.com

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5