صفحه 12 از 51 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 503
Like Tree655تشکر

موضوع: راه اندازی استدیو عکاسی (حرفه ای)

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض پاسخ: راه اندازی استدیو عکاسی (حرفه ای)

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa.r نمایش پست ها
    دوستان واسه کار فشن و اسپورت توی استودیو چه ستی رو پیشنهاد میدن ؟
    به نظر شما با بودجه 3 تا 4 میلیون بهترین چیزی که میشه خرید چیه تا لازم نشه موقعی که کار گسترش پیدا کرد اونا رو عوض کنیم ؟
    سلام دوست عزیز
    به فروم عکاسی خوش آمدید.
    با 3-4 میلیون چیزهای خیلی خوبی می شه خرید که فکر کنم کارشما که بگیره (انشالله) باز هم نیاز به تعویض نخواهید داشت . من اگر بودم و پول شما را داشتم حداقل یک ست 300 ژول برانکالر می خریدم .گرچه کار شما با ست 250و 200ژول فلاشهای ارزان قیمت هم راه خواهد افتاد .مثل ست های چینی آلتون و ویستار و یا ست متز .
    موفق باشید
    یا حق
    ویرایش توسط A_Maddah : Sunday 5 April 2009 در ساعت 17:44
    Simaei تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

دوست عزیز پیشنهاد من این است که اول به گرفتن مجوز فکر کنید تا بعدا پشیمان نشوید
    سلام به همه دوستان

در حال گرفتن تصمیماتی هستم که به راهنمایی شما نیاز دارم.

1 تصمیم دارم برم گواهی محارت حرفه ای از سازمان فنی حرفه ای بگیرم. کسی میتونه راهنمایی کنه باید به کجا مراجعه کنم؟ یا لینک آزمونش رو داره؟ من سرچ کردم اما به چیز مطمئی نرسیدم این لینک رو ببینید درست پیدا کردم یا نه؟

کد HTML:
    http://www.tehrantvto.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=299
    2 اینی که من دنبالشم همون آزمون های مهارت ادواری هستش یا چیز دیگه؟

3 از طرفی گویا برای اینکه آدم تو این آزمون شرکت کنه باید معرفی نامه اتحادی رو داشته باشه. میشه لطفا یکی آدرس و تلفن اتحادیه تهرانرو برام بفرسته؟ همونیه که تو خیابون آزادیه؟ یا جای دیگس؟

4 سوال بعد اینکه برای دایر کردن آتلیه چند تا مجوز لازمه؟ یکی اتحادیه یکی جواز کسب که شهرداری میده.از ارشادم باید مجوز گرفت یا نه؟ یا اماکن با شهرداریه یا نه؟

5 یه سوال دیگه اینکه آیا جایی که به شهرداری معرفی می کنی برای کسب حتما باید جواز تجاری داشته باشه؟ مثلا تو جواز اداری هم میشه آتلیه زد یا نه؟

6 یکی دیگه اینکه اگر آتلیه داشته باشی مالیات چی ها میان سراغت یا نه؟(اگه جواز کسب داشته باشی که میدونم میان نظرتون در باره فعالیت با سایر مجوز ها و بدون جواز شهرداری چیه؟) چون من کار اصلیم عکاسی نیست ولی میخوام فعالیتم جنبه قانونی داشته باشه.بنابر این ممکنه فعالیتم از نظر اقتصادی سر به سر باشه (در واقع ضرر) ولی مالیات دیگه بد چیزیه چون می دونم که اگه سروکلشون پیدا شه دیگه عمران بشه از زیرش در رفت.

:cool: چه قدر سوال!
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كمك براي راه اندازي يك اتليه

با سلام خدمت تمام اساتيد
    من مي خوام يه اتليه باز كنم مي خواستم از بچه ها كه سر رشته دارن تو اين كار كمك بگيرم مثلا چه دوربيناي بگيرم براي عكاسي و فيلمبرداري از مجالس و عكس هاي پرسنلي وسايل متفرقه چاپگر ،همه وهمه كه تو اين كار احتياجه من خودم زياد اوستا نيستم تو اين كار تمام وسايل ام رو در حد متوسط رو به بالا بگيرن خواهشن كمك كنين هزينه مغازه رم ول كننين اون رو دارم

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

از دوستان کسی قيمت يک 3 پايه خوب به همراه بازو برای نور بالای سر رو داره؟
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    13944

سلام
    سه پایه صلیبی چینی اگر گیرت بیاد بین 160تا 175قیمت دارد.من یکی دارم والان 5 سال بیشتر است داره کار می کنه و خیلی ازش راضی هستم .
    بازوی نور بالای سر هم سه نمونه بود یکی ایرانی بودکه خیلی خوب بود 170 تومن قیمت داشت .یکی دیگر هم باز ایرانی بود و 90 تومن قیمت داشت .نوع دیگری بود فکر کنم چینی بود که 220 قیمت داشت.البته قیمتها مال 5 روز پیش است وراستش کمی فراموش کارم و هنوز هم کمی شک دارم قیمتها را کاملا درست گفته باشم .
    اما یادم است که به این مورد دیگه هم فکر کردم که فکر کنم بهتر از بازو بود .اگر یک پانتو گراف با یک ریل بگیرید از نظر قیمت کمتر در می ایدو به نظرم خیلی بهتر هم باشد.اگر با سه ریل باشه که دیگر خیلی بهتر خواهد بود.
    پایدار باشید
    یا حق
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    84

ممنون اسد جان ولی ميخوام از ايران بگيرم بيارم اينجا.بايد تو چمدون جا بشه .اينکه گفتی 170 وزنه و اينا هم داشت؟3 پايه معمولی
    خوب برای لايت چنده؟
    ویرایش توسط Aryan : Tuesday 28 July 2009 در ساعت 10:14
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    13944

سلام
    راستش ادریس جان بازوی ایرانی که نو د تومن بود در چمدان بزرگ جای می گیره و البته می شه در کاتن بسته بندی کرد و برد اما ان یکی که قیمتش بالاتر بود را دیگه نگاه نکردم البته فروشنده می گفت از سقف اویزون می شه و خیلی امکاناتش و کار باان بهتر از بقیه است.اما اون نود تومنی را باید به دیوار های جانبی بچسبانید.
    سه پایه معمولی برای نور هم بین 18 تا 24 تومن متغییر است فکر کنم سومیتا 22تومن باشه.
    من بشخصه بازویی که از سقف اویزون بشه یا پانتو گراف را بیشتر می پسندم .
    متاسفانه شماره فروشگاه رو هر چی گشتم پیدا نکردم مگر نه زنگ می زدم قیمت دقیق و اطلاعات رو کامل می گرفتم .
    پایدار باشید
    یا حق
    Aryan تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    84

اسد جان من چيزی مثل اين مد نظرم هست .شما هم همين رو گفتديد ؟در ضمن چرخ داره زيرش ؟
    [IMG]http://i29.*******.com/vi0477.jpg[/IMG]

تشکر کرده
    13944

سلام
    نه ادریس جان منظور من این بازو نیست .من این بازو را هم در ناصر خسرو دیدم ولی قیمت نکردم .اونایی که مد نظر من بودند یکی به سقف وصل می شد و یکی به دیوار جانبی.
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    84

ممنون اگه يک وقت رفتی يه زحمت بکش برام بپرس .اينجا خيلی گرونه کمترين قيمتش 200$ هست .

صفحه 12 از 51 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین