صفحه 77 از 127 نخستنخست ... 27 67 73 74 75 76 77 78 79 80 81 87 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

جناب نصرالهی من فکر می کنم کار شما از ابتدا اشتباه است. اگر می خواهید بکگراند را بعدا در نرم افزار تعویض کنید موقع عکاسی باید به این قضیه فکر کنید و از فون کروماکی یا حداقل یک بکگراند ساده و یکدست با نور مناسب استفاده کنید تا بعدا در نرم افزار به راحتی بکگراند را تغییر دهید
    کوروش تشکر می‌کند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه chimeh آواتار ها
    تشکر کرده
    207

پیام عزیز
    والا من قصد تغییر بکگراند رو در این عکس ندارم!
    نکته از بین بردن چروک ها و خط و خطوطی است که بعد از چند بار استفاده از هر بکگراندی پیش می آید . تا بحال با استمپ و براش و patch این نواقص رو به صورت موضعی و با زمان زیاد بر طرف کرده ام.
    با سوالی که یکی از دوستان در دو صفحه قبل کرد و جواب دوستان در خصوص مرتب کردن بکگراند در 2 دقیقه، این روش ها رو آزمایش کردم که نتایج آنها همراه با نواقصی بود.
    ظاهرا روش gussian blur در عکس هایی با رزولوشن پایین مشکلی ندارند ولی در عکس های اصلی مختلفی که از این روش استفاده کردم با این شیارها مواجه شدم.
    Kholeno تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط chimeh نمایش پست ها
    پیام عزیز
    والا من قصد تغییر بکگراند رو در این عکس ندارم!
    نکته از بین بردن چروک ها و خط و خطوطی است که بعد از چند بار استفاده از هر بکگراندی پیش می آید . تا بحال با استمپ و براش و patch این نواقص رو به صورت موضعی و با زمان زیاد بر طرف کرده ام.
    با سوالی که یکی از دوستان در دو صفحه قبل کرد و جواب دوستان در خصوص مرتب کردن بکگراند در 2 دقیقه، این روش ها رو آزمایش کردم که نتایج آنها همراه با نواقصی بود.
    ظاهرا روش gussian blur در عکس هایی با رزولوشن پایین مشکلی ندارند ولی در عکس های اصلی مختلفی که از این روش استفاده کردم با این شیارها مواجه شدم.
    سلام
    من همیشه برای عکس های با ابعاد اصلی (18 مگاپیکسل) از این روش استفاده می کنم. از Content Aware اشتفاده نمی کنم. من ابتدا Layer اصلی را Duplicate می کنم. بعد سوژه را از پس زمینه جدا می کنم (با Select Color Range یا پلاگین Remask) و پس زمینه بدون سوژه را در یک لایه جداگانه قرار می دهم. سوژه بدون پس زمینه را هم در یک لایه بالاتر قرار می دهم. بعد لایه ای را که فقط شامل پس زمینه بدون سوژه است را Gaussian Blur (و بعضی مواقع Box Blur) می کنم و بعد لایه اصلی (که شامل کل عکس است و در پائین همه لایه ها قرار دارد ) را هم Gaussian Blur می کنم و هیچ شیاری باقی نمی ماند.
    ارادتمند
    mojtaba79 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

درووووووود به همه ي دوستان گلم
    عزيزان ي سوالي دارم كه ممنون مي شم كمكم كنيد. من ميخوام يك عكسي رو كه دارم تبديل به سايز 8*6 بكنم. اما در برنامه ي photo impact اين سايز رو نداره و بيشتر سايز ها به فرم inch و pixel هستن.ممنون ميشم كه بگين سايز 8*6 چند پيكسل ميشه.خيلي ضروريه
    پيشاپيش از لطف شما دوستان گلم سپاسگذارم

كاربر همراه industrialphoto آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط lysaho نمایش پست ها
    عزيزان ي سوالي دارم كه ممنون مي شم كمكم كنيد. من ميخوام يك عكسي رو كه دارم تبديل به سايز 8*6 بكنم. اما در برنامه ي photo impact اين سايز رو نداره و بيشتر سايز ها به فرم inch و pixel هستن.ممنون ميشم كه بگين سايز 8*6 چند پيكسل ميشه.خيلي ضروريه
    درود تا جایی که یادمه هر 2.5 سانت میشد یک اینچ برابر با 72 پیکسل
    و سایز 8*6 سانت میشه : 227*170
    lysaho تشکر می‌کند.
    مهدی بابائی

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط lysaho نمایش پست ها
    سلام
    بستگی دارد که با چه رزولوشنی بخواهید چاپ کنید. اگز بخواهید با رزولوشن 240 پیکسل در اینچ چاپ کنید و ابعاد عکس هم 8 در 6 سانتیمتر باشد سایز عکس 756 در 567 پیکسل خواهد بود
    lysaho تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

فرض بفرمائید، عکسی از شخصی دارید که رنگ موهایش قهوه ای است. (عکس اول)
    عکس دیگری از اینترنت گرفته اید (عکس دوم) که رنگ موهایش، روشن است و میخواهید رنگ موی عکس اول را به رنگ نمونه ی اینترنتی در بیاورید.

از ابزار Brush در مد Color استفاده کردم، ولی ظاهراً اگر رنگ موی عکس اول، تیره باشد، جواب نخواهد داد.

راهی برای اینکار هست ؟

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

من معمولا برای این تیپ کار‌ها از لایه تنظیمی HSL در وضعیتی که گزینه color فعال‌ه استفاده می کنم... اگه نمونه بذارید، می‌تونم یه تست هم بکنم...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

سلام دوستان
    خسته نباشید

ببخشید گزینه آپدیت در فتوشاپ ما باز نمی شود
    علت خاصی دارد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

دوستان سرعت فوتوشاپ من خیلی پایین اومده....با اینکه هیچ پلاگینی هم روش نصب نکردم...مشکل کجاست؟؟؟هم طول میکشه بالا بیاد هم کند شده سرعتش...

صفحه 77 از 127 نخستنخست ... 27 67 73 74 75 76 77 78 79 80 81 87 ... آخرینآخرین