صفحه 90 از 127 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    ببخشید من فوتوشاپم cs5 است ...........

سلام

احتمالا فایل های 8bf که مخصوص اجرای پلاگین در فتوشاپ هستند در پوشه Plugin کپی نشده اند

که باید فایل های 8bf رو خودمان بصورت دستی در پوشه ی Plugin فتوشاپ کپی کنیم (بعضی پلاگین های اینگونه اند مثل پلاگین های Topaz) تا اجرا شوند.

شاد باشید.....
    Omidep تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

مرسی از راهنماییتون........فایل های 8bf? اصلا چی هست؟؟؟؟........من فیلترnik software color effex و silver effex رو میخوام نصب کنم..........یا kodak..........ولی همه این جوری میشه............حالا 8bf رو از کجا بیارم کپی کنم؟

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

ببخشید من فوتوشاپم cs5 است یه سری پلاگین رو که میخوام نصب کنم آدرس نصب رو درست میدم (program file/adobe/photoshop cs5/plug in) ولی وقتی نصب تموم میشه وارد فیلتر هام نشده ........مشکل از چیه ؟؟؟؟ممکنه ورژن پلاگین با فوتوشاپم نخونه؟؟؟؟نمیدونم چرا اینجوری میشه......کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟توی برنامه های نصب شده هست ولی توی خود فوتوشاپ نیست
    مگه شما فتوشاپتون رو در درایوی که ویندوزتون هست نصب کردید؟!
    با این کار سرعت و عملکرد فتوشاپ و خودِ ویندوزتون را پایین میارید

مرسی از راهنماییتون........فایل های 8bf? اصلا چی هست؟؟؟؟........من فیلترnik software color effex و silver effex رو میخوام نصب کنم..........یا kodak..........ولی همه این جوری میشه............حالا 8bf رو از کجا بیارم کپی کنم؟
    در فولدر پلاگین فوتوشاپ دقت کنید ببینید پوشه ی Nik Software ایجاد شده یا خیر اگر ایجاد شده بببینید فایلی با پسوند 8bf اونجا هست یا خیر؟ اگر نیست از جایی که NIK نصب شده فایل مربوطه را کپی و در پوشه ی پلاگین فتوشاپ قرار دهید:

01.jpg
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    45

با سلام
    من دقيقا كار اين دو قسمتي كه با فلش مشخص كردم نميدونم .ممنون ميشم كسي كمكم كنه.

Untitled-1.jpg

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

Eror.jpg

باسلام

جدیدا موقع ویرایش به این ارور بر میخورم!
    در قسمت Preference مقدار memory update , Scratch disks رو افزایش دادم اما بی تاثیر بوده

رم سیستم 4
    و درایو ها هر کدام لااقل 20 تا 40 گیگابایت فضای آزاد دارند

تشکر کرده
    1534

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi 85 نمایش پست ها
    با سلام
    من دقيقا كار اين دو قسمتي كه با فلش مشخص كردم نميدونم .ممنون ميشم كسي كمكم كنه.

Untitled-1.jpg
    Scratch Disk درایویه که فتوشاپ از اون به عنوان یک فضای موقت یا یک حافظه ی مجازی استفاده می کنه برای زمانی که سیستم از رم کافی برخوردار نیست یا اصطلاحا زمانی که رم کم میاره، در این قسمت باید درایوهایی رو تیک بزنید که از فضای خالیِ مناسب و زیادی برخوردار باشه و معمولا درایو C یا هر درایوی که سیستم عاملتون در اون نصبه تیک نخوره بهتره چون هم عملکرد سیستم عامل پایین میاد هم خود فتوشاپ. (اگر هارد از فضای کافی برخوردار نیست از یک هارد اکسترنالِ پر سرعت هم میشه استفاده کرد) و Memory Usage هم مقدار رم و حافظه رو برای اختصاص دادن به فتوشاپ تعیین می کنه، معمولا بیشتر از 80 یا 85 هم نباشه بهتره چون ممکنه باعث هنگ شدن بشه.
    امید بنی اسدی

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidep نمایش پست ها
    Scratch Disk درایویه که فتوشاپ از اون به عنوان یک فضای موقت یا یک حافظه ی مجازی استفاده می کنه برای زمانی که سیستم از رم کافی برخوردار نیست یا اصطلاحا زمانی که رم کم میاره، در این قسمت باید درایوهایی رو تیک بزنید که از فضای خالیِ مناسب و زیادی برخوردار باشه و معمولا درایو C یا هر درایوی که سیستم عاملتون در اون نصبه تیک نخوره بهتره چون هم عملکرد سیستم عامل پایین میاد هم خود فتوشاپ. (اگر هارد از فضای کافی برخوردار نیست از یک هارد اکسترنالِ پر سرعت هم میشه استفاده کرد) و Memory Usage هم مقدار رم و حافظه رو برای اختصاص دادن به فتوشاپ تعیین می کنه، معمولا بیشتر از 80 یا 85 هم نباشه بهتره چون ممکنه باعث هنگ شدن بشه.
    سلام

در مورد قسمت بولد کرده یکی دو دفعه ای که اشتباها تیک درایو سیستم عامل و فتوشاپ (پیش فرض C) رو برداشتم، دیگه فتوشاپ اجرا نشد.

شاد باشید.....
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

تشکر کرده
    1534

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Neyshaburi نمایش پست ها
    Eror.jpg

باسلام

جدیدا موقع ویرایش به این ارور بر میخورم!
    در قسمت Preference مقدار memory update , Scratch disks رو افزایش دادم اما بی تاثیر بوده

رم سیستم 4
    و درایو ها هر کدام لااقل 20 تا 40 گیگابایت فضای آزاد دارند
    علت اصلی پر شدن رم هست که حتی با وجود تعیین Scratch Disk هم نمیشه منتظر تغییر زیاد بود البته اگه بتونید مقدار زیادی از فضای هارد یا هارد اکسترنال رو به فوتوشاپ و فایل های Temp فتوشاپ اختصاص بدید ممکنه مشکل حل بشه. من خودم برای رفع این مشکل در Cs6 نرم افزار Memory Improve Master استفاده می کنم که رمِ اشغال شده را تا حد زیادی خالی و مدیریت می کنه هر موقع به این ارور برخورد کردید می تونید با این نرم افزار رمتون رو خالی کنید. و یا از قبل تنظیم کنید. در ضمن از Photoshop CC کمتر این ارور رو میده می تونید از اون استفاده کنید.
    Kholeno و S_Neyshaburi تشکر می‌کنند.
    امید بنی اسدی

تشکر کرده
    1534

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    سلام

در مورد قسمت بولد کرده یکی دو دفعه ای که اشتباها تیک درایو سیستم عامل و فتوشاپ (پیش فرض C) رو برداشتم، دیگه فتوشاپ اجرا نشد.

شاد باشید.....
    اشتباها؟! طبیعیه که درایو پیش فرضِ سیستم عامل توش دخل و تصرفی نشه بهتره و در افزایش عملکرد سیستم عامل و نرم افزارهای نصب شده بهتر عمل می کنه. حالا اینکه فتوشاپ به علت برداشتن این تیک اجرا نشده کمی عجیب به نظر می رسه و مشکل از جای دیگه ای بوده. من بر حسب کارم زیاد نرم افزار نصب می کنم خصوصا نرم افزارهای گرافیکی و برای همه هم این تیک رو بر می دارم ولی تا حالا این مشکل برای کسی پیش نیومده. ( شاید فوتوشاپ رو با Run As Administrator باز می کنید یا از قبل روی این تنظیم بوده و باز میشه در این صورت وقتی تیک C رو بر می دارید بایستی پوشه ی Temp ویندوز رو هم از توی C به درایو دیگه ای جابجا کرد تا مشکلی در اجرا پیش نیاد )
    ALI.Barutkub تشکر می‌کند.
    امید بنی اسدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام بر استادان گرامی
    من چند روزه که دوربین خریدم و چند هفته س که با فروم آشنا شدم(یعنی خیلی مبتدی دیگه)
    حالا منرفتم فتوشاپ که عکس خام رو باز کنم این پیغامو داد
    باید چی کار کنم حالا؟(nikon d3200 دارم)
    Untitled.png

صفحه 90 از 127 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 ... آخرینآخرین