صفحه 53 از 62 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 521 تا 530 , از مجموع 612
Like Tree1050تشکر

موضوع: فیلمبرداری با دوربین های Dslr

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام
    سوالی دارم به نظر شما با تجربه ها ایا ارزش داره برای ساخت فیلم از دوربین کانن 70دی یا کلا دوربین عکاسی استفاده کرد؟ canon70d تصاویر فوق العاده ای به ادم میده ادم وسوسه میشه که دیگه از دوربین تصویر برداری استفاده نکنه ! چون قیمت کانن از یه دوربین تصویر بزداری خوب پایین تره . نظرتون چیه ؟

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط alialiali100055 نمایش پست ها
    سلام
    سوالی دارم به نظر شما با تجربه ها ایا ارزش داره برای ساخت فیلم از دوربین کانن 70دی یا کلا دوربین عکاسی استفاده کرد؟ canon70d تصاویر فوق العاده ای به ادم میده ادم وسوسه میشه که دیگه از دوربین تصویر برداری استفاده نکنه ! چون قیمت کانن از یه دوربین تصویر بزداری خوب پایین تره . نظرتون چیه ؟
    تا منظور شما از "فیلم" چی باشه ؟
    برای کلیپ های کوتاه و یا تبلیغاتی چرا که نه...
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

می خوام استدی کم بخرم ...
    تو یک سایت این دیدم به قیمت 550 تومن، کسی تست کرده ببینم چطوره ؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

این نوع دستگیره‌ها ، بد نیستند برای کار روی دست نسبت به گرفتن خود دوربین ، نسبت به قیمت .
    حالت ژیروسکوپی هم‌دارند ، ولی اینطوری تصور نکنید که همیشه دوربین را تراز نگهمیدارند مانند استیدی‌کم ، به ویژه در حرکت‌های تند و شدید ...
    اما تا حدی می‌توانند بالانس دوربین را در حالت حرکت‌های خفیف و آهسته حفظ کنند .
    .:Soheil:. و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    این نوع دستگیره‌ها ، بد نیستند برای کار روی دست نسبت به گرفتن خود دوربین ، نسبت به قیمت .
    حالت ژیروسکوپی هم‌دارند ، ولی اینطوری تصور نکنید که همیشه دوربین را تراز نگهمیدارند مانند استیدی‌کم ، به ویژه در حرکت‌های تند و شدید ...
    اما تا حدی می‌توانند بالانس دوربین را در حالت حرکت‌های خفیف و آهسته حفظ کنند .
    پس یخورده هزینه بیشتر این مدل بگیرم بهتره ؟

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

اگر مقدور است ، اول تست کنید ، بعد بخرید.
    .:Soheil:. تشکر می‌کند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با سلام.من یه دوربین G16 دارم که از اون به عنوان دوربین عکاسی استفاده میکنم .برای داشتن فیلم خوب دوربین فیلمبرداری sony cx240 خریدم که درمقابل فیلم دوربین G16 خیلی پایین تره. بنابر این ترجیح میدم از g16 هم تو عکاسی هم فیلمبرداری استفاده کنم.درمقابل خیلی ها میگن از دوربین عکاسی نباید استفاده فیلمبرداری درازمدت بشه .از طرفی یه دوربین فیلمبرداری خوب با کیفیت بالا ، مبلغ بالایی رو هم میطلبه که با همون مبلغ میشه یه دوربین خوب DSLR خرید که هم عکاسی خیلی خوب و هم فیلم عالی داشته باشه .آیا اشکالی داره یه دوربین canon 700d یا با پول بیشتر canon 70d که فیلمبرداری فوق العاده ای داره خرید و اقدام به عکس و درکنارش فیلمبرداری هم کرد.در چه حالتی عمر سنسور کم میشه و سنسور آسیب میبینه .من به فیلم و عکس خیلی علاقه دارم و برای مصارف خونگی و مهمونیها و مسافرتها و .... میخوام .ممنون میشم راهنمایی کنید.

تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad1 نمایش پست ها
    با سلام.من یه دوربین G16 دارم که از اون به عنوان دوربین عکاسی استفاده میکنم .برای داشتن فیلم خوب دوربین فیلمبرداری sony cx240 خریدم که درمقابل فیلم دوربین G16 خیلی پایین تره. بنابر این ترجیح میدم از g16 هم تو عکاسی هم فیلمبرداری استفاده کنم.درمقابل خیلی ها میگن از دوربین عکاسی نباید استفاده فیلمبرداری درازمدت بشه .از طرفی یه دوربین فیلمبرداری خوب با کیفیت بالا ، مبلغ بالایی رو هم میطلبه که با همون مبلغ میشه یه دوربین خوب DSLR خرید که هم عکاسی خیلی خوب و هم فیلم عالی داشته باشه .آیا اشکالی داره یه دوربین canon 700d یا با پول بیشتر canon 70d که فیلمبرداری فوق العاده ای داره خرید و اقدام به عکس و درکنارش فیلمبرداری هم کرد.در چه حالتی عمر سنسور کم میشه و سنسور آسیب میبینه .من به فیلم و عکس خیلی علاقه دارم و برای مصارف خونگی و مهمونیها و مسافرتها و .... میخوام .ممنون میشم راهنمایی کنید.
    تو کیفیت اول 70D بعد 700D ...
    نباید طولانی مدت فیلم برداری بشه ، مثلا هر 10 دقیقه ، 5 دقیقه به سنسور استراحت بدید ....
    فیلتر UV مناسب باید روی لنز باشه ، از ورود نور مستقیم خورشید و لیزر هم جلوگیری بشه .
    mohamad.k، bamdad1 و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با سلام و عرض تشکر از جوابتون .پس اینطور که شما میگید دوربین های DSLR رو به صورت خیلی خیلی محدود میشه استفاده کرد و نه به عنوان یه دوربین فیلمبرداری جدی.مثلا اگه شما بخواید از یه مهمونی ، تولد و .... به مدت یک ساعت یا حتی بیشتر به صورت ممتد فیلم بگیرید باید سراغ یه دوربین صرفا فیلمبرداری برید .پس چرا در حال حاضر فیلمبرداری با دوربین های DSLR به صورت خیلی جدی مطرح شده و حتی خیلی از فیلم سازها و مستند سازها برای کارهاشون استفاده میکنند .ممنون میشم راهمایی کنید.

تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad1 نمایش پست ها
    با سلام و عرض تشکر از جوابتون .پس اینطور که شما میگید دوربین های DSLR رو به صورت خیلی خیلی محدود میشه استفاده کرد و نه به عنوان یه دوربین فیلمبرداری جدی.مثلا اگه شما بخواید از یه مهمونی ، تولد و .... به مدت یک ساعت یا حتی بیشتر به صورت ممتد فیلم بگیرید باید سراغ یه دوربین صرفا فیلمبرداری برید .پس چرا در حال حاضر فیلمبرداری با دوربین های DSLR به صورت خیلی جدی مطرح شده و حتی خیلی از فیلم سازها و مستند سازها برای کارهاشون استفاده میکنند .ممنون میشم راهمایی کنید.
    معمولا اونهایی که تو مراسم استفاده می کنند حواسشون هست و از 2-3 دوربین استفاده می کنند .
    برای یک فیلمساز هم داغون کردن یک 5D iii زیاد مهم نیست ...
    تازه اونقدر هم مسئله حاد نیست ...
    nicebluesky و bamdad1 تشکر می‌کنند.

صفحه 53 از 62 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... آخرینآخرین