صفحه 19 از 37 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 361
Like Tree448تشکر

موضوع: آيا خريد تجهيزات عكاسي از كشورهاي ديگر منطقي است؟

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

من تا حالا بانه جايي كه وسائل عكاسي حرفه اي بفروشه نديدم شما سراغ داريد ؟(لطفا pm بديد)
    Sina.J تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

با تجربه بنده (که البته چندان جدید هم نیست؛1385)برای خرید eos3 و 28-135 پس از سفری به هلند و نروژ و امارات (ابوظبی) وجستجوی حداقل 10 فروشگاه در هر کدام از اونها و باز با توجه به اینکه عنوان میکردم ,میخواهم دوربین را از کشور ببرم بیرون(یعنی با احتساب کسر مالیات فروش , که البته در فرودگاه آنرا پس میدادند) باز هم به ایران برگشتم و در همینجا با اختلاف 300 هزار تومان کمتر (در 2 میلیون) دوربین و لنز را خریدم. تمام مطلب رو عرض کردم که به این نکته برسم که این مسئله بالاتر بودن قیمتهای خارج از ایران مال امروز و دیروز نیست(نظر شخصی)

كاربر جديد MirAliReza آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض خرید از ژاپن

دوستی دارم که سفر کاری به ژاپن در پیش دارد اما متاسفانه از بازار آنجا، قیمت ها و بقیه موارد اطلاع درستی ندارم
    اختلاف قیمت در ژاپن با تهران چگونه ست و اصلن اختلافی هست؟
    قصد خرید هفت دی دارم و اینکه اگر اختلاف قیمت قابل توجهی باشد فول فریم تهیه کنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    قصد دارم یک دی 7000 نیکون بخرم. امکان خرید از نروژ و ژاپن و ایتالیا رو دارم میخواستم ببینم کدوم بهتره اگه کسی یک منبع معتبر برای تعیین قیمت تو این کشورها رو بهم نشون بده خیلی ممنون میشم. تو تهران با لنز کیت حدود 1800 در میاد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    119

[QUOTE=shabab;220249]من تا حالا بانه جايي كه وسائل عكاسي حرفه اي بفروشه نديدم شما سراغ داريد ؟
    دوست عزیز اگه به جواب رسیدی منو هم در جریان بزار.چون در آینده نزدیک قصد مسافرت به اونجارو دارم.
    مرسی
    shabab تشکر می‌کند.
    مهدی رمضانی
    Nikon D90 + AF-S 18-105 mm

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_nakhlband نمایش پست ها
    سلام
    قصد دارم یک دی 7000 نیکون بخرم. امکان خرید از نروژ و ژاپن و ایتالیا رو دارم میخواستم ببینم کدوم بهتره اگه کسی یک منبع معتبر برای تعیین قیمت تو این کشورها رو بهم نشون بده خیلی ممنون میشم. تو تهران با لنز کیت حدود 1800 در میاد.
    همان تهران خريد كنيد قيمتهاي اروپا حداقل 1.5 برابر ايران است .

دوست عزیز اگه به جواب رسیدی منو هم در جریان بزار.چون در آینده نزدیک قصد مسافرت به اونجارو دارم.
    مرسی
    انشالله شهريور ماه .

كاربر آشنا A.Rahimi آواتار ها
    تشکر کرده
    41

پیش فرض قیمت لنزهای کنون در مالزی

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی
    نمیدونستم در چه جایی این سوالو مطرح کنم.دیدم اینجا بهترین جاست.
    در هفته های آتی میخوام برم مالزی و اگه لنزهای کنون سری L اونجا ارزون باشه میخوام یه دونه تله یا شایدم یه واید بخرم.میخواستم ببینم که وضعیت قیمت لنز در مالزی چگونه است؟ آیا به صرفه هست که از اونجا لنز بخرم؟ در ضمن من الان یک 7D و یک لنز 18-135 دارم.به نظر شما میرم مالزی اگه قیمت ها خوب و به صرفه بود لنز واید بخرم یا تله؟
    منتظر پاسخ های ارزشمندتون هستم.
    با تشکر
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر همراه patomat آواتار ها
    تشکر کرده
    480

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Rahimi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی
    نمیدونستم در چه جایی این سوالو مطرح کنم.دیدم اینجا بهترین جاست.
    در هفته های آتی میخوام برم مالزی و اگه لنزهای کنون سری L اونجا ارزون باشه میخوام یه دونه تله یا شایدم یه واید بخرم.میخواستم ببینم که وضعیت قیمت لنز در مالزی چگونه است؟ آیا به صرفه هست که از اونجا لنز بخرم؟ در ضمن من الان یک 7D و یک لنز 18-135 دارم.به نظر شما میرم مالزی اگه قیمت ها خوب و به صرفه بود لنز واید بخرم یا تله؟
    منتظر پاسخ های ارزشمندتون هستم.
    با تشکر
    بهتر بود در تاپیک خرید از خارج از کشور مطرح کنید
    دوستان منتقل کنند
    بارها در مورد خرید خارجی اونجا بحث شده(یا اصولا ایران ارزانتره یا تفاوتی نداره:معمولا در بحث ها نهایتا به این نتیجه رسیده اند دوستان)
    و اما اینکه واید بخرید یا تله رو کسی نمیتونه به شما بگه!در واقع دو تا کاربرد کاملا متفاوت از هم هستند و فقط شما هستید که باید ببینید به چه لنزی احتیاج دارید!
    اول نیازهاتون رو بشناسید بعد خرید کنید
    Navid7h و persian.boy تشکر می‌کنند.
    نردبان این جهان ما و منی است/عاقبت این نردبان افتادنیست/لاجرم هرکس که بالاتر نشست/استخوانش سخت تر خواهد شکست/
    علی فلاحی نژاد

كاربر جديد Parhameus آواتار ها
    تشکر کرده
    29

سلام دوستان
    من توی این مدت زیار قیمتهای داخل و خارج رو چک کردم. بعد از اینکه 2 تا از دوستام به نروژ و آلمان رفتن، فهمیدم خرید از اروپا اصلاً به صرفه نیست. دبی هم که دوستان حسابی بحثشو کردن.
    ولی توی آمازون و ای-بی که قیمتهارو چک کردم خیلی جالبه.
    دوربینهای نه چندان جدید و لنزها توی ایران قیمت خوبی دارن، یعنی فکر نکنم کلاً خریدش از خارج به صرف باشه.
    دوربینهایی که تازه وارد بازار میشن توی ایران قیمت کاذبی پیدا میکنن، برای 6 ماه یا 1 سال. البته این قضیه برای تمام اجناس برقراره! مخصوصاً قطعات کامپیوتری.
    مهمتر از همه وسایل جانبی کم استفاده تره! فلاش، مثلاً کانن 430 فکر کنم تو ایران حدود 400 باشه، و تو سایتهای معتبر 269 دلار، و بسیار وسوسه انگیزه که دست دوماش تا 150 دلار پیدا میشه. این مثالو زدم که ببینید چقدر دست دوما قیمتش خوبه.
    وسایل جانبی کم استفاده تر مثل تله کانورتر یا اکستنشن تیوب اختلاف قیمتش بیشتره. رینگ معکوس و این چیزها هم که فکر نکنم تو ایران پیدا بشه.
    یعنی نکته ی دیگه اینه که خیلی لوازم ساده تو ایران نمیاد انگار، از ویدئوهایی که تو یوتیوب دیدم برای تکنیکهای مختلف، هی از ووسائل ساده ای استفاده میکنن راحت، که ما ندارین، یا اقلاً من ندیدم.

حالا با این همه پر چونگی، اگه کسی اطلاعی از خرید از EBAY و amazon داره، و اینکه از چه راهی میشه وارد ایران کرد لوازمو بگه لطفاً.
    پرهام آقایی
    Canon EOS 50D, Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS, Hoya UV,CPL,Close-up +4

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Parhameus نمایش پست ها
    حالا با این همه پر چونگی، اگه کسی اطلاعی از خرید از EBAY و amazon داره، و اینکه از چه راهی میشه وارد ایران کرد لوازمو بگه لطفاً.
    سلام؛
    شما دو راه داريد
    يكي اينكه به شركتهايي كه در اين زمينه (خريد و تحويل جنس از آمازون و ...) فعال هستند سفارش دهيد كه كمي ريسكي است و قطعا بايد جاي معتبري را انتخاب كنيد و گرانتر از چيزي كه انتظار داريد براي شما تمام مي شود و يا اگر امكان پرداخت اينترنتي داريد به آدرس يك دوست يا فاميل (همه جا به غير از ايران و دو سه تا كشور ديگه) ارسال كنيد و از آن طرف از طريق مسافر جنس را دريافت كنيد (اگر امكان پرداخت اينترنتي نداريد، شايد از طريق همان آشناي خارج از كشور)

صفحه 19 از 37 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین