صفحه 20 از 37 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 361
Like Tree448تشکر

موضوع: آيا خريد تجهيزات عكاسي از كشورهاي ديگر منطقي است؟

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

سلام
    آیا کسی تجربه خربد تجهیزات عکاسی از چین (گوانگجو) رو داشته.
    دوست دارم وضعیت قیمت ها را بدونم و انواع بازارهاشو بشناسم.

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin594 نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی تجربه خربد تجهیزات عکاسی از چین (گوانگجو) رو داشته.
    دوست دارم وضعیت قیمت ها را بدونم و انواع بازارهاشو بشناسم.
    سلام،

البته بستگی داره چی میخواهید بخرید، اگر جنسهای با برندهای بین المللی باشه، پیشنهاد میکنم بهش فکر هم نکنید، من چندی پیش به یکی از شهرهای صنعتی نزدیک گواگجو رفتم، تمام اجناس خارجی (غیر چینی) بیش از قیمت بین الملیش عرضه میشه، شاید بخاطر سیاستهای حمایتی دولت چین از تولیدات داخلیش باشه، حتی اجناسی که توی خود چین با برند خارجی تولید میشه هم گرون هستند!

شاید اگه وسایل جانبی بخواهیدف بتونید یه چیزهایی گیر بیارید، برای مثال من لنز کنون 15-85 رو که آن زمان تهران حدود 720-750 قیمت داشت بالای یک ملیون قیمت گرفتم، یا سه پایه منفروتو 190 اینجا حدود 120 قیمتش بود ولی اونجا (از فروشگاه زنجیره والمارت قیمت کردم) بالای 280 تومن در میومد، جالبتر اینکه من ارز رو با قیمت مسافری تهیه کرده بودم.

سفر خوشی داشته باشید و سعی کنید لذت برید (مخصوصا از غذاهاشون!)
    aidin594 و mrif100 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

سلام دوستان
    زود جواب بدین دوستم دبی هست بگم اونجا یه دوربیم 3100 یا 5100 بخره واسم
    بنظرتون اونجا بی گارانتی یا با گارانتی بخره یا اصلا ایران بخرم؟ کسسی قیمت این دو رو داره یا d90?

كاربر جديد pavpar آواتار ها
    تشکر کرده
    90

من امروز دارم از دبی بر میگردم. قیمتها با اینکه شامل تخفیف جیتکس شده اما عموما بالاست. خودم اول قصد خرید نیکیون d7000 داشتم، در بهترین حالت و فروشگاه ۱۶۰۰ دلار برام در می اومد. اما من یک سونی آلفا ۷۷ گرفتم، ازش راضی ام و هم از قیمتش (۱۹۱۸ دلار با کیف و مموری ۴ گیگ)، اما در کل میخوام بگم در فروشگاههای بزرگ مثل دبی مال که قیمت خون باباشون رو میگن مثلا همون نیکون رو ۶۹۹۹ درهم که با تخفیف جیتکس روز بعد از فروشگاه آشنا آخرش به ۵۹۰۰ درهم، که باز هم گرون بود. البته من یک اشتباه کردم و یک فیلترUV, PL هرکدوم ۱۰۰درهم گرفتم که فکر میکنم سرم کلاه رفت. در کل گرونه آقا، بغیر از موارد خاص آدم سرش ۳۰-۴۰ُ٪ کلاه میره.
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط pavpar نمایش پست ها
    من امروز دارم از دبی بر میگردم. قیمتها با اینکه شامل تخفیف جیتکس شده اما عموما بالاست. خودم اول قصد خرید نیکیون d7000 داشتم، در بهترین حالت و فروشگاه ۱۶۰۰ دلار برام در می اومد. اما من یک سونی آلفا ۷۷ گرفتم، ازش راضی ام و هم از قیمتش (۱۹۱۸ دلار با کیف و مموری ۴ گیگ)، اما در کل میخوام بگم در فروشگاههای بزرگ مثل دبی مال که قیمت خون باباشون رو میگن مثلا همون نیکون رو ۶۹۹۹ درهم که با تخفیف جیتکس روز بعد از فروشگاه آشنا آخرش به ۵۹۰۰ درهم، که باز هم گرون بود. البته من یک اشتباه کردم و یک فیلترUV, PL هرکدوم ۱۰۰درهم گرفتم که فکر میکنم سرم کلاه رفت. در کل گرونه آقا، بغیر از موارد خاص آدم سرش ۳۰-۴۰ُ٪ کلاه میره.
    سلام ؛با گارانتب اونجا گرونه چون واقعا خدمات میدن اما قیمت های بی گارانتی چگونه است ؟ آخه میدونی؟بی گارانتی اونجا همون با گارانتی تو ایرانه؛)

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daemi نمایش پست ها
    سلام ؛با گارانتب اونجا گرونه چون واقعا خدمات میدن اما قیمت های بی گارانتی چگونه است ؟ آخه میدونی؟بی گارانتی اونجا همون با گارانتی تو ایرانه؛)
    تقریبا فقط نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر با گارانتی اجناس را به فروش میرسانند(با قیمت بسیار بالا).فروشگاه های کوچک که قیمتهای معمولا مناسبتری دارند جنسهایشان بدون گارانتی است.(تا آنجایی که من دیدم)
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام دوستان
    زود جواب بدین دوستم دبی هست بگم اونجا یه دوربیم 3100 یا 5100 بخره واسم
    بنظرتون اونجا بی گارانتی یا با گارانتی بخره یا اصلا ایران بخرم؟ کسسی قیمت این دو رو داره یا d90?
    نميدونم دير شده يانه .؟
    اما از سيتي سنتر ديره دوبي ميتونيد خريد خوبي بكنيد. هر چند كه گارانتي رو فقط در فروشگاه بزرگ گرند استور ميتونيد بگيريد كه عملا تو ايران به دردتون نخواهد خورد.
    راهرو سمت راست در كنار ورودي اصلي سيتي سنتر بعد از فروشگاه بسكين رابينز كه وارد راهرو ميشيد بعد از 5 تا مغازه يه فروشگاه كوچيك برادران هندي هستش كه اسمش اگه درست يادم مونده باشه ميكروديجيتال بود. و روبروش هم يه فروشگاه بزرگتره. از همون ميكروديجيتال بخريد قيمتها مناسب تري از كل بازار سيتي سنتر ارائه ميكنه و ميتونيد كمي چونه هم بزنيد.
    تو همون سيتي سنتره هم تو فروشگاههاي كرفور ميتونيد گاها قيمتهاي خيلي خوبي پيدا كنيد.
    خريد از سنترهاي بزرگي مثل دوبي مال و ابن بطوطه يا فستيوال رو اصلا توصيه نميكنم.
    چندبار از اين برادر هندوستاني خريد كردم و كاملا راضي بودم اما اينكه در كل به نفعتون باشه يا خير مستقيما به درهم و قيمت روز اون مربوطه.
    chimeh تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daemi نمایش پست ها
    آخه میدونی؟بی گارانتی اونجا همون با گارانتی تو ایرانه؛)
    ظاهراً بعضی وقتا هم اینطور نیست. اواخر بهار 90 یه بدنه+لنز کیت از دبی برام رسید، با گارانتی، که قیمتش معادل با-گارنتی در تهران بود. حسنش این بود که خیالم از بابت Refurbished نبودن راحت شد. جالب اینکه قیمت در نمایندگی های کنن داخل شهر، با قیمت در Free-Duty هم یک درهم تفاوت نداشته !! یک عدد 580EXII هم بهمراهش گرفتم که دقیقاً قیمت آفومار بود ( اونموقع )

كاربر جديد pavpar آواتار ها
    تشکر کرده
    90

آمید آقای گل سلام، اونجا که فرمودید رفتم تقریبا ۱۰۰۰ درهم از دبی مال ارزونتر بود اما بازهم خیلی از قیمتی که در ایران فرموده بودید بالاتر بود. حالا یه دفعه ما هم جو گیر شدیم و بجای D7000 یک سونی A77v گرفتیم. در ضمن از میکرودیجیتال دو تا فیلتر ۷۲ UV, PL خریدم دونه ای به قیمت ۱۹۹درهم بود، جفتشون رو با کمی چونه ۲۰۰درهم البته فکر میکنم جا داشت، اما دیروقت بود. اما کاملا حق باشماست احتمالا بخاطر بالا رفتن ارز دیگه صرف نمیکنه نیکون و کنون بخریم.
    omid mohebbi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

دوستان واقعا ممنون از این همه محبتتون
    اما نظرم روی بدون گارانتی هست
    شنیدم تو خیابان سبخه پیدا میشه
    کسی تجربه داره؟
    آخه با گارانتی دبی که بدرد ما نمی خوره و اگر بی گارانتی بگیریم تازه میشه همون با گارانتی شرکت های ایران
    بچه ها من چند تا دوربین واسه مغازم میخوام بگیرم ،اگه اینو هم قیمت همکار بگیرم از بازار تهران بنظرتون قیمتش چقدر تفاوت میکنه؟

صفحه 20 از 37 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین