صفحه 16 از 37 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 361
Like Tree448تشکر

موضوع: آيا خريد تجهيزات عكاسي از كشورهاي ديگر منطقي است؟

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

خاطرم هست یکی از دوستان نوشته بودند که خرید دوربین و تجهیزات جانبی آن در کشورهای شرق آسیا بویژه در تایلند مقرون به صرفه است. میخواهم بدانم (مشخصا برند نیکون که اغلب در این کشور تولید میشود) تا چند درصد نسبت به ایران خودمان ازانتر است؟ مثلا برای D90 یا D7000 این تفاوت چقدر است؟
    من شخصا خودم در تیرماه نیکون دی 90 رو در بانکوک قیمت گرفتم که از ایران 100000 گرونتر بود. دلیلش رو با توجه به اینکه همونجا هم مونتاژ میشه نمیدونم.!
    کانن 5 دی مارک 2 هم اونجا از ایران 250 تا 300 گرونتر بود
    A_Maddah، ahmadsht و persian.boy تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrmoeini نمایش پست ها
    با سلام
    خاطرم هست یکی از دوستان نوشته بودند که خرید دوربین و تجهیزات جانبی آن در کشورهای شرق آسیا بویژه در تایلند مقرون به صرفه است. میخواهم بدانم (مشخصا برند نیکون که اغلب در این کشور تولید میشود) تا چند درصد نسبت به ایران خودمان ازانتر است؟ مثلا برای D90 یا D7000 این تفاوت چقدر است؟ دیگر آنکه با توجه به اینکه گارانتی محصول خریداری شده در آن دیار در این سامان چندان ارزشی ندارد، آیا میتوان از مکانهای معتبر دوربین را بدون گارانتی خرید؟ منظورم پرداخت مبلغ خود دوربین بدون گارانتی است و اینکه معمولا گارانتی معتبر در این گونه کشور ها چند درصد به مبلغ نهایی اضافه میکند؟
    سلام دوست عزیز
    حین سفری که داشتم , چند روزی در مالزی بودم . برای برند کنن , همچین روایتی اصلا درست به نظر نمی آمد . به صورت اتفاقی محصولات متفاوت و مشابه را در فروشگاههای متفاوتی قیمت کردم , اما نتیجه کاملا ناامید کننده بود . به نظر من خرید در بازار ایران , با توجه به اینکه از امتیازی به نام گارانتی ( حالا در همین حد و اندازه های کشور خودمان ) برخوردارید , مقرون به صرفه تر است .
    A_Maddah و persian.boy تشکر می‌کنند.
    احمد شيخ‌الاسلامي

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
    دوست عزيز بهترين مرجع وب‌سايت خود گمرك آلمان هست كه مي‌تونيد شرايط و ضوابط را اونجا پيدا‌ كنيد. ولي معمولا بسته‌هاي پستي تا سقف خاصي از عوارض گمركي معاف هستند. در ضمن در برخي كشورها چنانچه روي بسته كلمه Gift قيد بشه از گمركي معاف ميشه كه گاهي فروشنده‌ها در صورت تمايل خريدار اين كار را انجام ميدن (البته اكثرا فروشنده‌هاي آسيایي).

راستش من نتونستم چیزی تو سایتش پیدا کنم. ولی با خودم میگم اگه قرار باشه دولت نخواد مالیات بگیره خوب همه از امریکا خرید میکنن. از طرف دیگه آخه به عقل جور در نمیاد که اداره گمرک یا پست آلمان همه بسته های پستی رو باز کنن و چک کنن. میخاستم ببینم کسی قبلان تو اروپا این تجربه رو داشته یا نه؟

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsht نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حین سفری که داشتم , چند روزی در مالزی بودم . برای برند کنن , همچین روایتی اصلا درست به نظر نمی آمد . به صورت اتفاقی محصولات متفاوت و مشابه را در فروشگاههای متفاوتی قیمت کردم , اما نتیجه کاملا ناامید کننده بود . به نظر من خرید در بازار ایران , با توجه به اینکه از امتیازی به نام گارانتی ( حالا در همین حد و اندازه های کشور خودمان ) برخوردارید , مقرون به صرفه تر است .
    به نقل از امید محبی
    من شخصا خودم در تیرماه نیکون دی 90 رو در بانکوک قیمت گرفتم که از ایران 100000 گرونتر بود. دلیلش رو با توجه به اینکه همونجا هم مونتاژ میشه نمیدونم.!
    کانن 5 دی مارک 2 هم اونجا از ایران 250 تا 300 گرونتر بود
    با سلام خدمت استاد محبی و دیگر دوستان
    در تایید صحبت شما باید اضافه کرد قیمت وسایل دیجیتالی در مالزی و تایلند به خاطر مالیات زیاد ، گرونه . دلیلی هم که شرکت ها علاقه دارن اونجا کار کنن اینه که مالزی و تایلند از لحاظ کیفیت کاری از چین بهتره و مشتری رو ارضا میکنه و همچنین قیمت تموم شده برای کمپانی هم کمتر از ژاپن در میاد . قیمت تو انگلیس و آلمان هم به همین دلیل خیلی گرونه اما آمریکا عالیه . اگه کسی بتونه جنس از آمریکا بگیره واقعا برد کرده . من شنیدم اگه با پست کمپانیه FedEx از آمریکا براتون چیزی بفرستن ، فقط هزینه ی حمل و نقل گرفته میشه .
    Walkman و omid mohebbi تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد محبی و دیگر دوستان
    در تایید صحبت شما باید اضافه کرد قیمت وسایل دیجیتالی در مالزی و تایلند به خاطر مالیات زیاد ، گرونه . دلیلی هم که شرکت ها علاقه دارن اونجا کار کنن اینه که مالزی و تایلند از لحاظ کیفیت کاری از چین بهتره و مشتری رو ارضا میکنه و همچنین قیمت تموم شده برای کمپانی هم کمتر از ژاپن در میاد . قیمت تو انگلیس و آلمان هم به همین دلیل خیلی گرونه اما آمریکا عالیه . اگه کسی بتونه جنس از آمریکا بگیره واقعا برد کرده . من شنیدم اگه با پست کمپانیه FedEx از آمریکا براتون چیزی بفرستن ، فقط هزینه ی حمل و نقل گرفته میشه .
    به کجا بفرستند؟
    Hamid Moradi و foroozandeh تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    به کجا بفرستند؟
    سلام.به کانادا و اروپای غربی.

تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    سلام.به کانادا و اروپای غربی.
    چه سودی برای ما دارد؟
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    4662

مسعود خان ، یکی از کاربرا از آلمان در مورد خرید از آمریکا راهنمایی می خواست . قرار نیست که حتما ما سودی ببریم . بنده گفتم که اگه با FedEx براشون بیاد دیگه احتمالا مالیات نمیدن.

تشکر کرده
    4662

قراره واسه ما سودی داشته باشه ؟ یه کاربر از آلمان میخواست از آمریکا خرید کنه (البته اگه مطلب سرکاری نباشه ) منم اطلاعاتم رو با توجه به سوالش بیان کردم .

تشکر کرده
    13646

پست دیگری را نقل قول کرده بودید.
    برای این گویا نبود.

( والبته سوال آن دوست گرامی نیز چیز دیگری بود)
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 16 از 37 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین