صفحه 12 از 32 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

پیش فرض پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

من هم می خواستم در مورد بیمه ها بپرسم ، بعضی فروشنده ها میگن این بیمه سامان و کارآفرین بدرد نمی خوره و دکوریه و بیمه ایران خوبه؟ البته بعضیم کاملا تائید میکنن. تا چه حد این حرفا صحت داره یا باز هم از افسانه های ساختگی این فروشنده هاست؟

چند درصد برای بیمه باید هزینه کرد بعضی میگن 3 درصد ، بعضی هم می گفتن ناقصش 3 درصد با شرایط کاملش 5 درصد؟ اینم از داستان های ساختگی این فروشنده هاست؟

بیمه نورنگار چطوره ؟ این طور که من متوجه شدم از سایتشون شرکت بیمه خاصی محصولاتشون رو بیمه نمیکنه بلکه شرایط گارانتیشون شرایط بیمه رو هم داره که خودشون اسمشو گذاشتن بیمه و گارانتی نورنگار درسته؟ یا من اشتباه می کنم؟

كاربر جديد a6l3i آواتار ها
    تشکر کرده
    221

سلام دوستان

هفته بعد دارم میرم آلمان و باید یه 500D بگیرم. ممنون میشم بتونم یکی-دو روزه به نتیجه برسم. من از اول تاپیک رو خوندم. سوالاتی که واسم مونده ایناست:

1- دوستان گقتن ایده آل از ساپورت تعمیرگاه مرکزی دوربین بهره میبره. خواستم بدونم نورنگار چه میکنه ؟
    2- کلاٌ بین این ها قوی ترین و مجهز ترین مرکز تعمیر و خدمات رو کدوم داره؟ ( ایده آل، نورنگار ، آفورمار یا نیکونگرش)
    3- کدوم بیشتر مسئولیت قبول میکنه و بقول خودمون لارج ترن؟ ( مثلا تو لپ تاپ 4 ساله از زیگورات DELL میگیرم و خدائیش بارها برام مادر برد ، LCD ، کیبورد ، هارد ، آداپتور و ... رو عوض کردن ، بدون اطلاع! (البته تو 12 سیستم ) فقط وقتی سیستم رو تحویل میگریم میگن فلان بردش رو عوض کردیم! واقعا محشر عمل میکنن. تو دوربین همچین بازرگانی ای داریم؟)

3- در نهایت موندم که اصلا از ایران بگیرم یا از همون جا ( که فکر نکنم به این تاپیک مربوط شه!!)

ممنون
    . . . پرندگان فقط برای استراحت لانه تعریف میکنند ولی برای پرواز هرگز . . .

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

تا يكي دوسال پيش نورنگار هم تعميراتشو مي فرستاد تعميرگاه مركزي (ايده آل) ولي الان ظاهرا خودش تعميرگاه زده كه از خدماتش بي اطلاعم.

تعميرگاه هاي ايده آل و آفومار هر دو خوبند ولي با توجه به قيمت پايين تر و خدمات مناسب تر ايده آل، اغلب (و بنده هم همين طور) ايده آل رو توصيه مي كنند.

نيكونگرش مخصوص نيكن است كه تا جايي كه مي دانم تعميراتشان را به همان تعميرگاه مركزي مي سپارند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا Hamidreza2007 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

من الان یک هفته هست دنبال خرید یه 500d کانن هستم...(شهرستانم)
    قرار بود یکی از تهران بگیره که نشد...خودمم فعلا نمیتونم برم تهران
    یا باید از شیراز بگیرم یا اصفهان.

تو این دوتا شهر گارانتی هاشون همون گارانتی های تهران (نورنگار،ایده ال، افومار و ...) هست ؟ اگه نبود چی ؟ گارانتی چی بگیرم ؟
    در مورد بیمه چی ؟ من تهران قصدم کارافرین بود...اگه اصفهان و شیراز نداشتن چی بگیرم ؟ ایران ؟ سامان ؟

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

قيمت نورنگار ايده آل و آفومار كه من از شهرستانهاي مختلف دارم بين 5 تا 10 درصد بيشتر از قيمت دفاتر مركزي تهران است .دليلش هم مشخصه .
    Chik تشکر می‌کند.

كاربر همراه A. Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    1476

سلام من وقتی دوربینم رو می خریدم (از شهرستان ) دوربینم رو با گارانتی نورنگار سفارش دادم ولی وقتی دوربینم اومد فروشنده گفت که نورنگار تموم کرده بود گارانتی آهونگار داده آیا این شرکت معتبره ؟؟ایاقیمتشون فرق نمی کنه ؟؟
    این هم سایتش ********
    ممنون میشم جواب بدید
    ویرایش توسط farhad44 : Sunday 18 April 2010 در ساعت 10:35 دلیل: حذف لينك سايت تجاري

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza20 نمایش پست ها
    سلام من وقتی دوربینم رو می خریدم (از شهرستان ) دوربینم رو با گارانتی نورنگار سفارش دادم ولی وقتی دوربینم اومد فروشنده گفت که نورنگار تموم کرده بود گارانتی آهونگار داده آیا این شرکت معتبره ؟؟ایاقیمتشون فرق نمی کنه ؟؟
    این هم سایتش ********
    ممنون میشم جواب بدید
    اگر مبلغي اضافه براي اين گارانتي از شما دريافت شده است اعتراض كنيد و مبلغ را پس بگيريد.
    Kaveh Ghobadi، Hamidreza2007 و a6l3i تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    33

سلام...آقا ما دیروز رفتیم اصفهان....
    چندتا از مغازه ها رو هم رفتم ولی نورنگار گیرم نیومد خلاصه اینکه نمایندگی کانن گفت میتونم فردا برات بیارم.... (500D )
    منم که داشتم برمیگشتم شهرستان ولی به خاطر این گارانتی با رفیقم موندیم....
    جاتون خالی رفتیم یه پارک بخوابیم شب آنچنان سرمایی خوردیم که نگو و نپرس... :biggrin:
    به غلط کردن افتاده بودم... ولی فردا برام با نورنگار آوورد ... 820 تومان هم دوربین دراومد که فکر کنم به نسبت 800 تومن خود نورنگار توی تهران 20 تومن اختلاف رو خوب گرفتم...
    از این تاپیک و اینکه راهنمایی کردید هم ممنون
    a6l3i تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza20 نمایش پست ها
    این هم سایتش ********
    ممنون میشم جواب بدید
    آقا منم یه چندجا رفتم از آهونگار تهریف بدی کردن مغازه دار ها
    گرچه 30 تومن ارزونتر از نورنگار یکی از مغازه ها میداد ولی ترجیح دادم از نمایندگی کانن با گارانتی و بیمه نورنگار بگیرم...
    خود نمایندگی هم میگفت من نماینده آفومارم ولی اگه آفومار هم نمیخوای یا نورنگار بگیر یا حامی...
    a6l3i تشکر می‌کند.

كاربر همراه A. Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    1476

مبلغ اضافی که نگرفتن ولی به من گفت که من (فروشنده)سر این قضیه که از من پول خرید نورنگار رو گرفته ولی بجاش با گارانتی آهونگار داده 15 تومن ضرر کرده ؟درسته؟؟
    a6l3i تشکر می‌کند.

صفحه 12 از 32 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین