صفحه 18 از 32 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

با سلام
    من میخواستم بدونم آیا سایت زیر متعلق به شرکت نو نگار هست اگه هست برای خرید اینترنتی مطمن هستش چون من شهرستان هستم
    www.dorbinshop.com

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم بدونم آیا سایت زیر متعلق به شرکت نو نگار هست اگه هست برای خرید اینترنتی مطمن هستش چون من شهرستان هستم
    www.dorbinshop.com
    بله متعلق به نورنگار هست
    بله مطمئن هستن و من ازشون خرید کردم کارشون خیلی تمیز هست
    amirhalgord تشکر می‌کند.
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

با سلام به دوستان یه مطلبی رو لازم دونستم به همه عزیزان خریدرا بگم و اون اینه که (البته تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم ولی لازم دیدم اینجا هم بگم)
    من بالاخره با راهنمایی های عزیزان سایت دیروز تصمیم گرفتم از دیجی کالا خرید کنم (550d) که پس از تماس تلفنی قرار شد که بریم خود نمایندگیش تو خیابان مفتح و اونجا با کمی تخفیف (طبق گفته مسئول پاسخگویی تلفنی) خرید کنم و با دوستم از محل کار مرخصی گرفتیم و با کلی زحمت رفتیم اونجا و کمی نشستیم بعد مسول فروشش اومد و سفارشمون رو آورد ولی موقع تست کردن انگار زورش میومد بسته رو باز کنه انگار رفته بودیم بیسکوییت بخریم ، در صورتی که تو سایتش زده هنگام تحویل آموزش هم داده میشه ؟!! بعد موقع حساب کردن گفتیم قرار بود که تخفیف بدین ولی اون آقای محترم گفتن که اصلا تخفیف نداره و ما گفتیم تو تماس تلفنی خودتون گفتین و ایشون با بی ادبی گفت هر کی گفته اشتباه کرده و ... یه عذر خواهی هم از ما نکرد . من هم که از رفتار این اقای محترم شوکه شده بودم خسته و خیلی ناراحت اومدم بیرون . من از ندادن تخفیف ناراحت نشدم ، از اون رفتار بی ادبانه مسوول فروش ناراحت شدم انگار نه انگار که ما اونهمه راه رو برای خرید از دیجی کالا نرفته بودیم . فقط می خواستم یه درده دل کرده باشم ، و بگم از جایی که خرید می کنید مطمئن باشد چون فقط ارزون خریدن مهم نیست بلکه احترام به مشتری از ارکان هر خرید و فروشیه و من هم به همین راحتی از روی این قضیه نمیگذرم .
    از دست همچین اشخاصی و اینجور سایتها به کجا میشه شکایت کرد ؟؟؟
    Fereidoon، aidin594، M. Beyrami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

معمولا فروشگاههايي كه امكان خريد آنلاين دارن به خريدار تخفيف نميدن . بالاخره داشتن يك سايت آپديت شده ، ارسال جنس و همچنين گارانتي هاي عجيب وغريب طلايي و نقره اي و ... مستلزم هزينه است.و لذا معمولا اين سايتها قيمتهاي بالاتري از بازار دارند (بازار ناصرخسرو)
    aidin594، king4 و mokhtari58 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    معمولا فروشگاههايي كه امكان خريد آنلاين دارن به خريدار تخفيف نميدن . بالاخره داشتن يك سايت آپديت شده ، ارسال جنس و همچنين گارانتي هاي عجيب وغريب طلايي و نقره اي و ... مستلزم هزينه است.و لذا معمولا اين سايتها قيمتهاي بالاتري از بازار دارند (بازار ناصرخسرو)
    بله مستلزم هزینه هست ولی طی تماس تلفنی خود شرکت گفت که با مراجعه حضوری شما ، امکان تخفیف خواهد بود . واز طرف دیگر آیا ندادن تخفیف اجازه بی احترامی و گستاخی فروشنده رو به مشتری میده ؟ در این زمینه پول مهم نیست این ادب و احترام به مشتری هست که حرف اول رو می زنه دوست عزیز . جلبش اینجاست که از امروز صبح یعنی هنوز یک روز از اون اتفاق نگذشته سایت قیمت دوربین رو 10000 تومن گاهش داده . به نظر شما این چه معنی میده ؟؟؟
    معلومه که خودشونم فهمیدن که چیکار کردن . واقعا برای اینچنین شرکتهایی مثل دیجی کالا متاسفم .
    aidin594 تشکر می‌کند.

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

سلام،
    بايد عرض کنم که بي احترامي به مشتري و مشتري (نا)مداري در ايران نهادينه است، البته ناگفته نماند هستند شرکت هايي که در رفتارشان با مشتري کمي وضعيت بهتري از ديگران دارند. اما به نظر من اين بي احترامي به مشتري ريشه در مشکلات بسياري دارد (اقتصادي - اجتماعي- آموزشي - فرهنگي و...).
    جالب است که بقاي اينگونه شرکت ها به مشتري ها و اعتبار بدست آمده است. اما اينجا رفتار کاملا برعکس است. به نظرم با معرفي اينگونه شرکت ها کمکي هرچند کوچک به اصلاح رفتار آنها خواهد شد.
    sepehrmm، Anoosh-Em، aidin594 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

خرید از این سایتها برای کسانی هست که حس از خونه بیرون اومدن را ندارند یا ناچارند(مثلا طرف شهرستان زندگی میکنه)، چون قیمت اجناسشون بالاتر از بازار است.
    خرید دوربین از شرکت هایی که کارشون دوربینه کار درست تری بنظر میرسه. شما که تا اونجا رفتید بهتر نبود به بازار مربوطه می رفتید و خرید را انجام می دادید؟
    Anoosh-Em، king4 و mokhtari58 تشکر می‌کنند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط boyman354 نمایش پست ها
    خرید از این سایتها برای کسانی هست که حس از خونه بیرون اومدن را ندارند یا ناچارند(مثلا طرف شهرستان زندگی میکنه)، چون قیمت اجناسشون بالاتر از بازار است.
    خرید دوربین از شرکت هایی که کارشون دوربینه کار درست تری بنظر میرسه. شما که تا اونجا رفتید بهتر نبود به بازار مربوطه می رفتید و خرید را انجام می دادید؟
    اتفاقا می خواستم برم از نور نگار بخرم ولی انقدر ناراحت بودم که دیگه حوصله خرید رو نداشتم .
    راستی امروز صبح به شرکت دیجی کالا ایمیل زدم و اونا در جواب گفتن که سایتشون تخفیف نداره و فکر کردن که من به خاطر تخفیف ندادن ناراحتم .
    واقعا برای این شرکت و کسانی که از این سایت خرید می کنن متاسفم

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

تا جايي كه يادمه ديجيكالا فقط براي تهران ارسال داشت ولي نورنگار به همه نقاط ايران با پست و تيپاكس و دربسته بندي نسبتا خوب جنس ارسال ميكند . همچنين امكان چونه و تخفيف جزيي در خريد حضوري از اين شركت وجود دارد .
    mokhtari58 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

تو سایت دیجی کالا که نوشته تحویل رایگان!! در تمام ایران
    shabab تشکر می‌کند.

صفحه 18 از 32 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین