صفحه 115 از 284 نخستنخست ... 15 65 105 111 112 113 114 115 116 117 118 119 125 165 215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_p نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم تنها دوربین Campact شرکت کنون که دارای لنز L بود Powershot Pro1 بود
    بله تنها دوربین کانن که دررده کامپکت لنزش L بود همین مدلیه که فرمودید واشتباه نکردید
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام وتشکر از راهنمایی ومشاوره اساتید قبلا" پرسیده بودم در مورد دوربین nex 5 sony alpha .تایید کردین.
    680 برام خریدن از کانادا هنوز اونجاست

....... حالا چند سوال
    1. مبلغ 80 تومنش بابت گارانتیه .پرسیدن گفتن همه جای دنیا معتبره. اینجوره ؟ یا ایران وضعش فرق میکنه
    2. اصلا" بابت گارانتی ارزش داره اون 80 یا پس بگیره گارانتی رو (البته اماکاناتشو دارم اگه مشکل برخورد ببرمش اونجا برا گارانتی چون خودمم شاید برم)

3.تو کارتونش لنزی نبوده .فقط گفت 3 تا لنز رو هم بسته شده رو دوربین( فک کنم اشتباه میکنه یه لنزه) . درسته یا لنزاشو کم گذاشتن وباید لنزاشو جدا گرفت
    3. آیا دوربین بهتری ÷یشنهاد میکنید تا عوضش کنند (slr lik هم باشه ایراد نداره) تا همین رنج 700_800 (slr نمیخام)
    راستی گارانتیش 4 سالس .همون با گارانتی میگیرم خوبه؟
    nex 5 k هست الان بم گفت یه لنز داره .nex 5 d سه تا لنز داره درسته؟

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

اصلا تو خریدش شک نکن . راجع اون گارانتی هم بهتره به نمایندگی سونی زنگ بزنی که بعید میدونم معتبر باشه و احتمالا یه جایی مثل دبی قابل استفاده هست .
    در مورد لنزاشم اینا پک های مختلف داره که یکیش با لنز 16میلیمتر هست . یکی لنز 18-55 و یکی هم با دوتا لنز 18-55 و 55-؟؟؟ . یه سری از فروشگاههای اونور آب هم خودشون یه پکهایی به سلیقه خودشون میفروشن که لنزها تو کاتونهای جداگونه عرضه میشه که ممکنه تو پکشون حافظه و کیف و سه پایه و ... هم باشه .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ببخشین دوباره مزاحم شدم(وسواس رو خدا از همه دورکنه) گفتم که nex 5 sony alpha رو خریدن برام (کانادا) 680 تومن..........دوهفته ای وقت دارن عوضش کنن .تو این رنج دوربین دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟ ( slr lik یا کمپکت)اگه تا 800 مورد خوب دیگه ای هست ممنون میشم معرفی کنین.

2. بهتر نیست با این 800 یه دوربین slr like و یه دوربین فیلم برداری بگیرم( با توجه به اینکه اونجا کمی ارزون تره یعنی شما یه تومن در نظر بگیرین).نمیخوام بیشتر هزینه کنم

3.از نظر تعادل قیمت به کیفیت کدوم دوربینا خوبن ( قیمت مناسبی دارند ولی امکانات خوبی دارند

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

سلام.
    برای یکی از اشناها می خوام یک دوربین کامپکت یا SLR like بخرم و از دوستانی که با این سری دوربین ها کار کردن و اطلاعات اپدیت دارن کمک می خوام.
    دوربینی می خوام حداکثر تا سقف 400،000 تومن (البته با کیف و مموری).
    طرفی که دوربین رو براش می خوام بخرم یکمی سنش زیاده برای همین داشتن منوی فارسی براش مهمه و اینکه خروجی Jpeg خوبی داشته باشه (چون اهل کار با فتوشاپ و فایل خام و این حرفها نیست)
    بهترین گزینه (ترجیحا کانن) با این سقف قیمت رو اگه معرفی کنین ممنون می شم.در ضمن گزینه ای باشه که کمیاب نباشه و بشه تو تبریز پیدا کرد.
    من خودم نظرم رو SX20 بود ولی مثل اینکه کمی تو بازار کم شده و نمی دونم ایا زبان فارسی داره یا نه.
    ممنون.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

اقای مهران عزیز این مدل رو بررسی کنید :
    Canon Powershot SX210 IS
    یکی از دوستانم داره و چند تا عکس باهاش گرفتم.
    فکر کنم با لوازمی که مد نظر دارید به بودجه شون بخوره.
    Mehran Fani تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

تشکر کرده
    263

تو این رنج قیمت اگه مد نظرتون کیفیته فقط canon S90 or S95
    Mehran Fani و omid mohebbi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط kamramdr نمایش پست ها
    ببخشین دوباره مزاحم شدم(وسواس رو خدا از همه دورکنه) گفتم که nex 5 sony alpha رو خریدن برام (کانادا) 680 تومن..........دوهفته ای وقت دارن عوضش کنن .تو این رنج دوربین دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟ ( slr lik یا کمپکت)اگه تا 800 مورد خوب دیگه ای هست ممنون میشم معرفی کنین.

2. بهتر نیست با این 800 یه دوربین slr like و یه دوربین فیلم برداری بگیرم( با توجه به اینکه اونجا کمی ارزون تره یعنی شما یه تومن در نظر بگیرین).نمیخوام بیشتر هزینه کنم

3.از نظر تعادل قیمت به کیفیت کدوم دوربینا خوبن ( قیمت مناسبی دارند ولی امکانات خوبی دارند
    680 تومن با چه لنزی؟ اگه حتی با یه 18-55 هم باشه خیلی عالیه . شما کیفیت و کارایی این دوربینو با هیچ دوربینی تو این رنج قیمت نمیتونید پیدا کنید.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    تو این رنج قیمت اگه مد نظرتون کیفیته فقط canon S90 or S95
    سلام.
    این دو گزینه که از حدود بودجه خارج هست (490 و 430)
    با بررسی که کردم به نظرم همین SX210 مناسب باشه ولی بد نیست یه الترناتیو هم برای این گزینه معرفی کنین تا اگه این مدل رو پیدا نکردم اونو بخرم.(گزینه های نیکون و سونی و فوجی هم مد نظرم هستند.)
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

تشکر کرده
    263

خودم چند روز پیش s95 رو از پاساژ پایتخت که قیمتهاشم نسبتا بالاس پرسیدم گفت 400 تومن .
    Mehran Fani تشکر می‌کند.