صفحه 65 از 284 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 641 تا 650 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    20

پیش فرض نياز به پاسخ فوري

لطفا همه افرادي كه مطلبمو خوندن و مي تونن كمكم كنن نظر بدن.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: درخواست كمك خيلي فوري

ْG10 یکی از بهترین دوربینهای کامپکت موجود در بازار است. در صورتی که پاناسونیک هم در لیستتان باشد میتوانید به LX3 هم فکر کنید.
    ME، maziaran و reza76622201 تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

دوست عزيز ، منظور فهم مشخصاته. ضمنا اكثر افراد آماتور از دوربين فقط مگاپيكسل و در حالت يكم پيشرفته تر زومش(اونم به تفكيك زوم اپتيك و ديجيتال نمي دونن)
    دوست عزیز
    امیدوارم با ما آشنا تر بشید.

من در محیط آنلاین کلا بد اخلاق هستم! تو ذوق بسیاری زدم و می‌زنم ولی اگر کمی تحمل کنید راه دوری نمیره!

آماتور معنی دقیق تری داره و به نظرم عکاسان آماتور بهترین و خلاقترین عکاسان هستند.
    در مورد فهم مشخصات هم باز می‌گم خیلی خوبه. ولی اگر مطالعه بیشتری داشته باشید یقینا درهای بسیاری برویتان باز خواهد شد.

ضمنا منظور بنده فيلمبرداري نبود(اميدوارم شما به تمسخر نگرفته باشيد كه اين در شان يه مدير سايت نيست) نكنه شما وقتي ازتون ميپرسن چقدر فيلم گرفتيد اونو با تعداد عكس بيان مي كنيد!؟!؟!؟، من خيلي از جاهاي ديدني ايران رفتم و مناظر زيبايي رو شكار كردم.
    تمسخر که یقینا نه.
    اما خوب یه کوچولو شوخی کردم. چون تاحالا ندیده بودم کسی اینجا به عنوان رزومه تعداد عکسی که گرفته رو بیان کنه.
    به هرحال اینها که همه حرف است و هیچ.
    زمانی که برای عکاسی می‌گذارید. علاقه‌ای که دارید. مطالعه‌ای که می‌کنید و نهایتا خروجی کارتان مهم است.(آنهم برای خودتان نه کس دیگر... پس اینکه توانسته‌اید لحظات خوبی رو شکار کنید یعنی اینکه موفق بودید. حتی اگر نظر دیگران در مورد عکستان این نباشد. حالا اگر قرار شد از عکاسی کسب درامد کنید داستان چیز دیگریست)

لطف مي كنيد آدرس مقاله مرتبط با اين موضوع رو بديد ؟ ضمنا فكر نمي كنيم وضوح و مات نبودن تصوير ربطي به SLR بودن يا نبودنو همچنين عمق ميدان داشته باشه. در دو مدل مشابه دو برند يكي تصويرش شفاف تره با اينكه CCD يك اندازه دارن.
    http://www.akkasee.com/digitalcamera
    http://www.akkasee.com/darkroom

به فهرست مقالات توجه کنید.
    مطالب بسیار گسترده و دقیقی هم در همین تالار گفتگو وجود داره.

وضوح و مات بودن تصویر ربط مشخصی به لنز، سایز سنسور، پرسسور، تنظیمات دوربین، وضعیت نوری و احتمالا ۱۰ تا چیز دیگه داره که میشه جداگانه در موردشون بحث کرد.
    احساسی که من نسبت به کل صحبتهای شما داشتم رو گفتم.(هنوز هم گمان می‌کنم که جواب مناسبی دادم) حالا اگر این مشخصات رو دقیق کنید که مثلا G10 داینامیک رنج بیشتر، نویز کمتر، شارپنس بیشتر، اشباع رنگ نمی‌دونم چیچی داره یا سونی T فلان؟ میشه در موردش صحبت کرد و یا حتی خودتان نتیجه رو در سایتهای مرجع جستجو کنید.

در نتیجه تا زمانی که سوال شما برای خودتان گنگ باشد جواب ما هم گنگ است. و یا حتی ممکن است دور از نظر شما باشد.
    M.vatandoost، nalibre و reza76622201 تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

ممنون از توضيحتون. اما مفهوم وايد يعني عريض بودن و من ترجيحا دوربيني مي خوام كه سطح عرضي وسيعتري رو پوشش بده
    به نقل از کدام فرهنگ عکاسی؟
    اینها مفهوم متفاوتی دارند. اگر قصد داشته باشید بخوانید و بدانید؟ این دوستانی که اینجا پاسخ داده‌اند یقینا درک بهتری نسبت به مشخصات فنی که گمان می‌کنید برایتان مفهوم است دارند.
    M.vatandoost تشکر می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

سلام دوستان. یکی از اقوام اینجانب قصد خرید مجموعهء زیر را دارد :
    40D + 17-55 IS + 70-200 f4L IS
    حال با توجه به اینکه بوجه ایشان 3 میلیون است بهتر از این مجموعه را اگر پیشنهاد بدبد ممنون میشم . علایق ایشان عکاسی منظره و پرتره و تا حدی پرنده نگاری و ... میباشد.
    محمد سعدی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از اقوام اینجانب قصد خرید مجموعهء زیر را دارد :
    40D + 17-55 IS + 70-200 f4L IS
    حال با توجه به اینکه بوجه ایشان 3 میلیون است بهتر از این مجموعه را اگر پیشنهاد بدبد ممنون میشم . علایق ایشان عکاسی منظره و پرتره و تا حدی پرنده نگاری و ... میباشد.
    سلام

من 55-17 را به دليل مشكلات خاصش توصيه نمي كنم ( سيل نبودن بدنه و ورود گرد و خاك به داخل لنز، وجود نسخه هاي ريفزبيشد در بازار با مشكلاتي در رينگ زوم، حلقه ي زير فيلتر ، فوكوس بينهايت و .... قيمت بالا، نداشتن هود در پك، EFS بودن و عدم سازگاري با دوربين هاي فول فريم و.... ) . هر كي اين لنز رو خريده پس از مدتي فروخته.

البته شارپنس و فوكوس سريع و تصاوير پر رنگ و لعاب و بوكه ي بي نظيري داره.
    ویرایش توسط farhad44 : Wednesday 18 March 2009 در ساعت 21:42 دلیل: توضيح بيشتر
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

سلام

شما 45000 عکس را با چه دوربینی گرفته اید ؟ در چه مدت؟ ببخشید سوال شد برام آخه من ده سالی هست که عکس می گیرم ولی عکسهایم به تازگی از مرز 10000 گذشته است. (با احتساب عکسهایی که از در و دیوار گرفته ام و دور انداخته ام یا بعد از دیجیتالی شدن پاک کرده ام) این را هم بگویم که مثل شما حرفه ای نیستم شاید دلیلش همین باشد....

بگذریم....

اگر کارتان عجله ایست و می خواهید برای ثبت خاطرات شب عید و مسافرت این ایام یک دوربین بخرید که هیچ.

اما اگر برای عکاسی برنامه و هدف مشخصی دارید بعد از کمی مطالعه در مورد عکاسی و مشخص کردن هدف خود از عکاسی بهتر می توانید تصمیم گیری کنید.
    Amir Tavakoli و partow تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

من دانشجوی معماری هستم و 1 دوربین عکاسی خیلی خوب میخوام که در عین حال قابلیت فیلمبرداری با کیفیت مناسب هم داشته باشه
    میخوام بدونم دوربین powershot G10 canon بهتره یا powershot SX1 IS؟به نظر شما مگاپیکسلی که G10 داره مهمتره یا زومی که SX1 IS؟
    البته اگه دوربین بهتری سراغ دارید بهم معرفی کنید

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط v.a.k نمایش پست ها
    من دانشجوی معماری هستم و 1 دوربین عکاسی خیلی خوب میخوام که در عین حال قابلیت فیلمبرداری با کیفیت مناسب هم داشته باشه
    میخوام بدونم دوربین powershot G10 canon بهتره یا powershot SX1 IS؟به نظر شما مگاپیکسلی که G10 داره مهمتره یا زومی که SX1 IS؟
    البته اگه دوربین بهتری سراغ دارید بهم معرفی کنید
    اين تاپيك را حتما" مطالعه كنيد:

انتخاب DSLR برای عکاسی معماری
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض توصیه شماا برای خرید دوربین خانگی

سلام
    پیشاپیش سال نو مبارک، من چند سال یه Canin A510 داشتم که امروز گم کردم. الآن میخوام یه دوربین بخرم اما واقعاً اطلاعاتی ندارم در مورد اینکه چی بخرم ممنون میشم اگر کمک بفرمایین. میخوام برم مسافرت و باید دوربین بخرم و باز هم ممنون تر میشم اگز سریع تر جواب بگیرم از حضرات.

اینها چندان مهم نیست:
    1. تنظیمات دستی
    2. مگاپیکسل بالا
    3. برند

ترجیحات:
    1. قابلیت فوکوس اپتیکال بیشتر
    2. لرزش گیر
    3. شارژر
    4. زمان فیلم برداری بیشتر
    5. هرچقدر کامپکت تر بهنر

خواسته ها:
    1. کیفیت خوب عکس
    2. قابلیت عکس برداری بهتر در نور کم بدون فلاش
    3. قابلیت تشخیص رنگ یعنی مثلاً موقع عکس یرداری به غیر از رنگ قرمز یا سبز مابقی رو سیاه سفید کنه و یا یک طیف رنگی رو پررنگتر کنه و ...
    4. عکس ها شارپ باشن (ترجیح میدم بشه هم عکس های عروسکی گرفت و هم عکسهایی با رنگ طبیعی)

قیمت: ماگزیمم 400 تومن هرچقدر کمتر بهترتر دم عیدی

هدف: گرفتن عکسهای خانوادگی در منزل و مسافرت

بازم از کمکتون بسیار بسیار ممنونم

صفحه 65 از 284 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 165 ... آخرینآخرین