صفحه 189 از 284 نخستنخست ... 89 139 179 185 186 187 188 189 190 191 192 193 199 239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط gandolf05 نمایش پست ها
    حقیقتش من اون زمان چون پولم بدرد دوربینی با قابلیت خوب ماکرو نمیخورد
    یه دوربین کرایه کردم و کارم رو انجام دادم
    الان دنبال دوربینی برای خانواده هستم
    دیگه قابلیت ماکرو چندان در اولویت نیست
    بودجه همون 1 میلیون هست
    و هدف هم خرید دوربینی برای استفاده خانوادگی و مسافرت و مراسم خانوادگی هست
    دوربینی که ارزش پولی رو که پرداخت میگکنید داشتخ باشه
    من شهرستانم و اینجا هم شرکت های نمایندگی کم هست و فکر نمیکنید بدون گارانتی بخرم بهتر باشه ؟
    ممنون میشم باز دوستان نظرات خودشون رو اعلام کنند

من Canon SX260 HS رو پیشنهاد میدم ،البته مدل جدید تر اون یعنی SX270 هم اگر وارد ایران شده باشه میتونید بخرید و اگر دنبال GPS و WiFi هستید SX280 البته منوط به اینکه وارد ایران شده باشند......

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    من Canon SX260 HS رو پیشنهاد میدم ،البته مدل جدید تر اون یعنی SX270 هم اگر وارد ایران شده باشه میتونید بخرید و اگر دنبال GPS و WiFi هستید SX280 البته منوط به اینکه وارد ایران شده باشند......
    دوست عزيز با سلام به شما ميخواستم ببينم شما بين sx260 و s100 صرف نظر از super zoom بودن اولي كدوم رو بيشنهاد ميديد؟ ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    دوست عزيز با سلام به شما ميخواستم ببينم شما بين sx260 و s100 صرف نظر از super zoom بودن اولي كدوم رو بيشنهاد ميديد؟ ممنون
    Sample هایی که برات گذاشتم رو دیدی؟

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط carbuncle نمایش پست ها
    Sample هایی که برات گذاشتم رو دیدی؟
    ممنون از شما به خاطر اون تصاوير بله ديدم ولي مشكل اينجاست كه تو يكي از نظرات سايت dp خوندم كه تو فيلمبرداريش مشكلي هستش به اين جهت سوال كردم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

ممنون از شما به خاطر اون تصاوير بله ديدم ولي مشكل اينجاست كه تو يكي از نظرات سايت dp خوندم كه تو فيلمبرداريش مشكلي هستش به اين جهت سوال كردم
    نمیدونم اما میتونی SX280 رو هم ببینی اگه وارد ایران شده دربارش یه تحقیقی بکنی پردازنده جدیدی داره
    در هر صورت یه وسیله بدون نقص نمیتونی هیچ وقت پیدا کنی حالا باید ببینی این اشکالی که میگی گفتن، چیه و تا چه حدیه؟؟؟ یا اصلا شاید اصلا چیزی نباشه و اون فقط نظر شخصی یه کاربر باشه
    یا شاید اشکالی که گفته شده توی SX260 یا SX280 هم باشه نباید خیلی سخت گرفت اگه بیشتر برای عکسبرداری میخوای بخری پس به قابلیت های عکس بیشتر از فیلم بها بده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان...
    من الان حدود 2ماهیه میخوام یه دوربین دیجیتال در حد 500 تا 600 تومان بخرم...
    بین دوتا دوربین موندم که چی کار کنم
    Sony Cyber-Shot DSC-WX150
    Sony Cyber-Shot DSC-WX50
    تو سایت دیجی کالا کاربرای سایت نظرات زیادی دادن..الان تا یه حدودی دستم اومده چجوریه...
    از دوستان و اساتید خواهش میکنم اگه اطلاعات تجربی در مورد این دو دوربین دارن(مخصوصا معایبش)اینجا قرار بدن
    البته خودم wx50 رو ترجیح میدم یه جورایی...و فکر میکنم تنها مزیت wx150 نسبت به wx50زوم اپتیکالش باشه که دوبرابره(10x)...اگه کسی هم از دوستان در همین رنج قیمت دوربینی(کنون یا سونی--ترجیحأ سونی)سراغ داره معرفی کنه...ممنونم

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط miad.67 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من الان حدود 2ماهیه میخوام یه دوربین دیجیتال در حد 500 تا 600 تومان بخرم...
    بین دوتا دوربین موندم که چی کار کنم
    Sony Cyber-Shot DSC-WX150
    Sony Cyber-Shot DSC-WX50
    تو سایت دیجی کالا کاربرای سایت نظرات زیادی دادن..الان تا یه حدودی دستم اومده چجوریه...
    از دوستان و اساتید خواهش میکنم اگه اطلاعات تجربی در مورد این دو دوربین دارن(مخصوصا معایبش)اینجا قرار بدن
    البته خودم wx50 رو ترجیح میدم یه جورایی...و فکر میکنم تنها مزیت wx150 نسبت به wx50زوم اپتیکالش باشه که دوبرابره(10x)...اگه کسی هم از دوستان در همین رنج قیمت دوربینی(کنون یا سونی--ترجیحأ سونی)سراغ داره معرفی کنه...ممنونم
    با سلام خدمت شما اكر شما براتون عكسبرداري مهمتر باشه بنده تو اين رنج قيمت كانن sx150 يا sx160 رو معرفي ميكنم در غير اينصورت و در صورت تمايل به فيلمبرداري تو اين سطح دوربين هاي سوني كيفيت بسيار بهتري رو در اختيارتون قرار خواهد داد البته بايد نظرات اساتيد محترم اين انجمن هم شنيد
    miad.67 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام خدمت شما اكر شما براتون عكسبرداري مهمتر باشه بنده تو اين رنج قيمت كانن sx150 يا sx160 رو معرفي ميكنم در غير اينصورت و در صورت تمايل به فيلمبرداري تو اين سطح دوربين هاي سوني كيفيت بسيار بهتري رو در اختيارتون قرار خواهد داد البته بايد نظرات اساتيد محترم اين انجمن هم شنيد
    سلام اقا سجاد..مرسی از اینکه جواب دادی..
    دوربیهایی که شما گفتینو تو دیجی کالا دیدم...ولی یه مشکل بزرگی که هست اینه که این دوربین هایی که گفتید باتری قلمی میخوره و من دوس دارم باتریش لیتیومی باشه...بعدشم من یه دوربین میخوام فیلمبرداریشم خوب باشه واسه همین هم هست تو مدل های سونی بیشتر گشتم دنبالش..بازم ممنون از اینکه جواب دادی اقا سجاد
    دوستانه دیگه هم اگه آشناییت دارن از این دو نوع دوربین(مخصوصا wx50)لطفا راهنمایی کنن بنده رو...مرسی
    sajjjad تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط miad.67 نمایش پست ها
    سلام اقا سجاد..مرسی از اینکه جواب دادی..
    دوربیهایی که شما گفتینو تو دیجی کالا دیدم...ولی یه مشکل بزرگی که هست اینه که این دوربین هایی که گفتید باتری قلمی میخوره و من دوس دارم باتریش لیتیومی باشه...بعدشم من یه دوربین میخوام فیلمبرداریشم خوب باشه واسه همین هم هست تو مدل های سونی بیشتر گشتم دنبالش..بازم ممنون از اینکه جواب دادی اقا سجاد
    دوستانه دیگه هم اگه آشناییت دارن از این دو نوع دوربین(مخصوصا wx50)لطفا راهنمایی کنن بنده رو...مرسی
    این 2 دوربین از نظر کیفیت عکس خیلی فکر نمی کنم تفاوت داشته باشن
    تمام مشخصاتشون مثل همدیگست این 2 دوربین فقط توی چند مورد باهم تفاوت دارن مثل زوم و اندازه دیافراگم و حداقل سرعت شاتر و ...
    از نظر نوردهی دستی WX150 بهتره چون WX50 نوردهی دستی نداره
    محدوده دیافراگم WX50 بهتره بین 2.6-6.3 ولی WX150 بین 3.3-5.9
    محدوده فلاشWX50 بهتره که 5.3 متر در مقابل 3.7 متر WX150
    حداقل سرعت شاتر WX150 بیشتر از WX50 هست. 30 ثانیه در مقابل 4 ثانیه
    و زوم WX150 هم که بیشتره
    خیلی تفاوت های تعیین کننده ای ندارن اگه میخوای حالت های نوردهی دستی داشته باشه دوربینت WX150
    اگه نه همون WX50 بگیر
    miad.67 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

فقط یه راهنمایی کنید با بودجه یک میلیون بهترین انتخابم چیه؟hx30 خیلی سر تر از hx20 هست؟