صفحه 139 از 284 نخستنخست ... 39 89 129 135 136 137 138 139 140 141 142 143 149 189 239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

سلام دوستان
    من یه کوهنوردم و زیاد کوه میرم و حتی 1 عکس حرفه ای هم نگرفتم اما زیاد عکس گرفم و عکسام نشون داده که استعدادم خوبه همه عکسام با موبایل بوده
    اما همیشه علاقه داشتم حالا میخوام یه دوربین بگیرم موندم اس ال آر بگیرم یا یه سوپرزوم یا کامپکت ؛با توجه به اینکه 1.اطلاعات عکاسی ندارم ،2.اکثرا تو کوه وقت زیادی واسه تنظیم ندارم وسرعت لازمه 3. منظره ها دور نزدیک پر نور پر برف هستند
    قریبا فعالیتم کوهنوردیم نیمه حرفه ای به بالا هست اما دوس دارم عکس های خوبی بگیرم و کم کم به سمت عکاسی از طبیعت برم
    اگه سوپرزوم بگیرم آیا بزودی به جائی نمی رسم که به slr و یه لنز خوب نیاز داشته باشم؟چون حتما بسمت عکاسی از طبیعت خواهم رفت
    از لحاظ وزن مشکل ندارم ؛چون که قوی ام ؛)
    آیا این سوپرزوم ها میتونه مطابق 3100 5100 d90 d60 بم جواب بده؟یا
    ایا کیفیت خوب خروجی میده؟ آیا مجبور به خریدن یکی دیگه برای رسیدن با اهدافم نخواهم شد؟
    خودم نظرم d3100 , و صد البته d5100 هست ,و یا d90 , و یا hx100
    اما دوستانم سونی میگن بگیر
    شما بگین چی بگیرم و چه لنزی ,ویا چه سوپرزوم؟ با توجه به 4 موردی که گفتم و البته مطمئنا وقت واسه آموزش هم بزودی میزارم ممنونم زود جواب بدین دوستم دبی هست بگم اونجا بگیره

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

خودم نظرم d3100 , و صد البته d5100 هست ,و یا d90 ,
    و یا hx100
    g12
    fz0150 panasonic
    canono sx40
    Fuji HS20

دوستان کدام یک ؟مرا یاری کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :s

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

دوستان کدام یک ؟مرا یاری کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوست عزيز
    وقتي يك سؤال رو چند جا مي پرسيد قطعاً به جواب درستي نخواهيد رسيد. اگه الان من بگم HX100 عاليه و حرف نداره. شما ميريد همون رو بخريد؟؟
    شما بايد نيازتون رو بشناسيد و با توجه به امكانات دوربين ها انتخاب كنيد.
    اين دوربين ها همه تاپيك مجزا دارند اونها رو بخونيد و ببينيد كدوميك با نياز شما هماهنگ تره.
    اگه من به جاي شما بودم يك بدنه با لنز مناسب مثلاً D90+18-105 يا D5100+18-105 و سه پايه خوب مي خريدم و در كنارش يك كامپكت با زوم مناسب مثلاً SX230 و به مرور و بر حسب نيازم لنزهام رو تكميل مي كردم.

پ ن:
    براي مثال عرض كنم با تني چند از دوستان يك كوهنوردي چند روزه با شب ماني داشتيم. من علاوه بر كوله پشتي كوهنوردي خودم، يك كوله پشتي لووپرو فست پك 250 محتوي دوربين و لنز و سه پايه وفلاش و ... به وزن تقريبي 10 كيلو هم روي شكمم بسته بودم و بودند دوستاني كه با HX100 و S90 و G12 و حتي A1100 عكس مي گرفتند و راضي هم هستند اما براي من كه قصد عكاسي نجومي داشتم و به هدفم هم رسيدم بردن اين تجهيزات لازم بود و البته كاملاً قابل پيشبينيه كه دست اونا براي عكسهاي متفرقه بازتر بودو راحت مي تونستند هر موقع بخوان دوربين رو از جيب يا كيف كمري دربيارن و چيليك! عكسشون رو بگيرن اما براي من اينگونه نبود و به همين دليل براي رفع اين نقيصه مدتيه قصد خريد S95 يا دوربيني در همين رده رو دارم تا نيازم رفع بشه.

موفق باشيد

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

به همه گفته های قبلی دوستان، این موارد رو هم اضافه کنید:
    کیفیت ساخت و سیلینگ مناسب(بدلیل وجود گرد و غبار زیاد در مسافرتهای اینچنینی)، جنس بدنه مقاوم(معلومه برای چی!)، عمر باطری بالا، سرعت آماده بکار شدن
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی برای یکی از اقوام که قصد خرید ی دوربین با کیفیت و عالی داره نیازمند کمک دوستان بودم بین مدلهای G12 - Nikon Coolpix P7100 - Panasonic Lumix DMC-LX5 ویا هر چیز بهتری که دوستان تو این رنجا سراغ دارن بود جه حدود 750تا800 حالا یکم بیشتر کدو مدل یا مدلهای مد نظر رو پیشنهاد میکنن ی سوال هم داشتم در باره زوم اپتیکال که ایا در نهایت زوم اپتیکال کیفیت عکس با حالت بدون زوم فرق میکنه ؟با تشکر و سپاس

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی برای یکی از اقوام که قصد خرید ی دوربین با کیفیت و عالی داره نیازمند کمک دوستان بودم بین مدلهای G12 - Nikon Coolpix P7100 - Panasonic Lumix DMC-LX5 ویا هر چیز بهتری که دوستان تو این رنجا سراغ دارن بود جه حدود 750تا800 حالا یکم بیشتر کدو مدل یا مدلهای مد نظر رو پیشنهاد میکنن ی سوال هم داشتم در باره زوم اپتیکال که ایا در نهایت زوم اپتیکال کیفیت عکس با حالت بدون زوم فرق میکنه ؟با تشکر و سپاس
    با سلام و وقت بخیر کسی تو این بخش نیستش حدود 6 روزه هیچ کدوم از دوستان جواب ندادن با تشکر

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

تو این مدلها G12 از همشون بهتره و از اون بالاتر دیگه میره تو دسته SLR ها که سایز بزرگ و محدودیت لنز کیتشون و ... هست که باید ببینید با سلیقه شما جور هست یا نه .
    اما چند روزی چند تا از نمایندگیهای سونی تهران دوربین NEX3 رو با لنز فیکس 16 میلیمتر و رم 499 تومن میدن که با بقیه پولتون هم میتونید لنز 18-55 اش رو هم بگردید پیدا کنید که قابل قیاس با هیچ کدوم از دوربینهایی که نام بردید نیستن . این کاهش قیمت برای جمع کردن این مدل برای جایگزینی مدل جدیده و مطمئنا برای خریدش کمی عجله هم لازمه.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    تو این مدلها G12 از همشون بهتره و از اون بالاتر دیگه میره تو دسته SLR ها که سایز بزرگ و محدودیت لنز کیتشون و ... هست که باید ببینید با سلیقه شما جور هست یا نه .
    اما چند روزی چند تا از نمایندگیهای سونی تهران دوربین NEX3 رو با لنز فیکس 16 میلیمتر و رم 499 تومن میدن که با بقیه پولتون هم میتونید لنز 18-55 اش رو هم بگردید پیدا کنید که قابل قیاس با هیچ کدوم از دوربینهایی که نام بردید نیستن . این کاهش قیمت برای جمع کردن این مدل برای جایگزینی مدل جدیده و مطمئنا برای خریدش کمی عجله هم لازمه.
    باسلام و وقت بخیر من با به دوتا از نمایندگی های سونی در خ جمهوری مراجعه کردم و و این مدلی که شما فرمودین رو حدود 750 بودش کجا این قیمت میدن میشه راهنمایی بفرمایید
    2-والا متاسفانه ایزوش از 200 شروع میشه که میگن خوب نیستش
    3-من فقط بیشتر برای مد اتو میخوام استفاده کنم ایا عکس هاش قابل قبوله
    4-ایا nex-5 گزینه بهتری نیستش؟ فقط میوام تو مسافرت خارج از کشور ببرم و عکسهای قشنگی بگیره که با پرنتر خودم بعضی هاشو تا سایز A-4 چاپ کنم
    5-لنز خودن این دوربی ها خوبه یا باید عوض کنم و در کل اگر مورد های خاصی ار این دوربین میدونن با توجه به داشتن قیافه وحشتناکش خدا کنه مسخرمون نکنم با تشکر
    در ضمن فرق این دومدل چیه و کدوم بهتره Sony Alpha NEX-3 - Sony Alpha NEX-C3

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

شما تمام نمایندگیهای جمهوری رو دیدین؟ بیشتر منظورم پاساژ حافظ بود چون اون نمایندگی که من دیدم فقط یه دونه داشت که با اون قیمت احتمالا به ساعتم نمیگشه فروشش.
    از نظر ظاهرش هم نمیدونم چی بگم چون ممکنه خیلیا باشن که حالشون از آنجلینا جولی هم به هم بخوره .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    شما تمام نمایندگیهای جمهوری رو دیدین؟ بیشتر منظورم پاساژ حافظ بود چون اون نمایندگی که من دیدم فقط یه دونه داشت که با اون قیمت احتمالا به ساعتم نمیگشه فروشش.
    از نظر ظاهرش هم نمیدونم چی بگم چون ممکنه خیلیا باشن که حالشون از آنجلینا جولی هم به هم بخوره .
    بله از چندین فروشگاه و نمایشگاه از سه راه جمهوری گرفته تا پل حافظ