صفحه 195 از 284 نخستنخست ... 95 145 185 191 192 193 194 195 196 197 198 199 205 245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed5230 نمایش پست ها
    سلام من یه عکاس آماتورم که خیلی به عکاسی علاقه دارم.میخوام یه دوربین زیر 1 میلیون بخرم.که فوکوس دستی داشته باشه و قدرت زوم خوبی(30X) داشته باشه و بتونم باهاش از این عکس هایی که توش پس زمینه تاره و لی خوده سوژه شفافه بگیرم!.بیشتر عکاسی طبیعت رو دوست دارم.
    با این بوجه طبق سرچی که کردم به گزینه های زیر رسیدم شما اساتید کدوم رو پیشنهاد میدید لطفا با ذکر علت من خودم فوجی 20 رو مد نظر قرار دارم ولی بعضی ها میگن برند خوبی نیست.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
    1-fujifilm finpix sh20
    2-fujifilm finpix hs25
    3-canon powershot sx500 si
    4-olympus 810-uz
    سعید عزیز ضمن خوش آمد گویی به فروم، فوجی دوربین خیلی خوبیه یادمه دوستان همیشه میگن تو منوال خیلی قوی هست ولی چون شما مثل من اول راهی فکر نمیکنم زیاد رو این مد راحت باشی مگه اینکه هدفت کلا عکاسی حرفه ای باشه و بخوای ادامه بدی که اینجوری این برند خوب به کارت میاد. در مورد گزینه هات من اظهار نظر نمیکنم چون در مقامی نیستم بخوام راهنمایی کنم مطمئنا بقیه اساتید و دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن. فقط به نظرم قبل از خرید دوربین یک مقدار مطالعه بیشتر داشته باش در مورد عکاسی.
    اگه هم خیلی میخوای حرفه ای ادامه بدی میتونی چند ماه صبر کنی و پس انداز بیشتر داشته باشی و با یک dslr شروع کنی. اینم به نظرم خوب پیشنهادیه.
    بازم از دوستان و اساتید درخواست دارم نظرات مطمئن تر و کاملتری ارائه بدن.
    به امید پیشرفت روز به روزت تو عکاسی و دیدن عکسهای زیبا
    یا حق
    Moty و saeed5230 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed5230 نمایش پست ها
    سلام من یه عکاس آماتورم که خیلی به عکاسی علاقه دارم.میخوام یه دوربین زیر 1 میلیون بخرم.که فوکوس دستی داشته باشه و قدرت زوم خوبی(30X) داشته باشه و بتونم باهاش از این عکس هایی که توش پس زمینه تاره و لی خوده سوژه شفافه بگیرم!.بیشتر عکاسی طبیعت رو دوست دارم.
    با این بوجه طبق سرچی که کردم به گزینه های زیر رسیدم شما اساتید کدوم رو پیشنهاد میدید لطفا با ذکر علت من خودم فوجی 20 رو مد نظر قرار دارم ولی بعضی ها میگن برند خوبی نیست.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
    1-fujifilm finpix sh20
    2-fujifilm finpix hs25
    3-canon powershot sx500 si
    4-olympus 810-uz
    درود
    دوست من اگر برای یادگیری و تنطیمات دستی دوربینی زیر 1 تومن می خواهید دوربینی تهیه کنید قطعا بهترین گزینه در دوربین های انتخابی شما دو گزینهفوجی هست من دوربین hs20 رو داشتم و تجربه بسیار خوبی نیز با این دوربین داشتم البته به شرط اینکه انتظارتون در حد همین دوربین باشه و نه بیشتر و اینکه با این دوربین می توانید عکسهایی با زمینه تار بیاندازید ولی قطعا میزان کنترل و کیفیت به اندازه دوربین های slr نیست
    saeed5230 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

برای خرید یک کامپکت تا حدود1 میلیون تومان درخواست راهنمایی دارم برای یکی از دوستان,
    فعلا بین نیکون (P310 (T8,500,000 و کنون (S110 (T11,600,000 نمیدونم کدوم رو بهشون پیشنهاد بدم وگیرهم داده که خودم یک مدل رو دقیقا اسم ببرم.

راستش من هیچ وقت ازاین اخلاقها نداشتم که یه پیشنهاد رو اکیدا به کسی بگم بخره. همیشه خرید وانتخاب نهایی رو میگذارم به عهده طرف. اینه که نمیدونم به این دوستمون چی باید بگم. وعزیز هم هست.
    darkness_land تشکر می‌کند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    برای خرید یک کامپکت تا حدود1 میلیون تومان درخواست راهنمایی دارم برای یکی از دوستان,
    فعلا بین نیکون (P310 (T8,500,000 و کنون (S110 (T11,600,000 نمیدونم کدوم رو بهشون پیشنهاد بدم وگیرهم داده که خودم یک مدل رو دقیقا اسم ببرم.

راستش من هیچ وقت ازاین اخلاقها نداشتم که یه پیشنهاد رو اکیدا به کسی بگم بخره. همیشه خرید وانتخاب نهایی رو میگذارم به عهده طرف. اینه که نمیدونم به این دوستمون چی باید بگم. وعزیز هم هست.
    روی کاغذ که S110 سنسور بزرگ تر، زوم بیشتر ،عکاسی RAW و ظاهرا نویز کمتر داره .....

اما P310 عامه پسندتر ساخته شده ،فیلم برداری فول اچ دی 30fps ،مگاپیکسل16 ، مانیتور با کیفیت تر و دیافراگم 2 دهم باز تر در ابتدا ی رنج که تاثیر آنچنانی نداره و 1 واحد بازتر در انتهای رنج که چون در 100 میلیمتر هست نسبت به 120 میلیمتر کنون فرق چندانی نداره ......

من اگر باشم S110 میخرم ....

ّ
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها

سلام
    پیشنهاد میکنم برای این رنج قیمت ، از برندهایی مثل فوجی استفاده کنید.
    kiavash تشکر می‌کند.
    Nikon D750

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    روی کاغذ که S110 سنسور بزرگ تر، زوم بیشتر ،عکاسی RAW و ظاهرا نویز کمتر داره .....

اما P310 عامه پسندتر ساخته شده ،فیلم برداری فول اچ دی 30fps ،مگاپیکسل16 ، مانیتور با کیفیت تر و دیافراگم 2 دهم باز تر در ابتدا ی رنج که تاثیر آنچنانی نداره و 1 واحد بازتر در انتهای رنج که چون در 100 میلیمتر هست نسبت به 120 میلیمتر کنون فرق چندانی نداره ......

ّ

راستی اگر P330 که امسال تولید شده در بازار پیدا بشه به نظر من از S110 هم بهتره....
    kiavash تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها

ّ

باتشکر از دوستان عزیز, اخه اختلاف قیمت اینها حدود400 هزار تومن هست و به همین خاطر چندان معقول نمیدونم که کانن اس110 ارزش اینقدر هزینه رو داشته باشه.واسه همینه که مردد هستم. البته دارم روش کار میکنم که یه جی15 بخره وهردو مون رو خلاص کنه.از فوجی کدام رو پیشنهاد میدید؟

راستی این Fx1 فوجی درقیاس با جی15 کنون حرفی برای گفتن داره؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    69

سلام دوستان خوبم
    کسی‌ تجربه ای با fuji finepix fx50 داره؟
    می‌خوام بخاطر ضّد آب بودنش بگیرم
    دوربین خودم sony H20 هست ازش راضیم. کیفیتش از این بدتر نیست که؟

تشکر کرده
    8926

سلام
    ببخشيد كسي درباره فوجي Fx1 نظري نداره بالاخره؟ دوربين خوبيه يا فقط پول طراحي داريم ميديم؟!
    ممنون

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

من تجربه عملي با اين XF1 ندارم اما احتمالا كيفيت تصويرش مشابه x10 و با وجود كمي بزرگتر بودن سنسورش، تفاوتي با ساير رقبايش مانند s110 يا G15 ندارد
    ممكن است در عمل هندلينگ ضعيفتري نسبت به رقبايش داشته باشد
    اگر حتما فوجي مي خواهيد x10/x20 به نظرم بهتر هستند
    و در رقبايش سري s كنن و يا سري LX پاناسونيك انتخابهاي بهتري هستند
    Omid Sariri، M.Meghdari، M. Beyrami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan