صفحه 237 از 284 نخستنخست ... 137 187 227 233 234 235 236 237 238 239 240 241 247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    فارغ از بحث برند توصیه می کنم از کامپکت های فوجی استفاده نکنید. تا جایی که از مشخصات این سری فوجی اطلاع دارم سایز سنسور برخی 1/2.3 هست و باز هم از 1/1.7 دوربین s110 کوچکتر. کمینه f هم خیلی معمولی هست. تجربه شخصی من با کامپکت های پایین رده ی فوجی اینه که دربرابر هم رده های خودشون در کنون عقب تر هستن. البته کتمان نمی کنم استثنائاتی هم باشه که اگر هست دوستان دقیقتر اشاره کنن.
    فوجی سریfسنسورش1/2هست واز1/2.3بزرگتره والبته از 1/1.7کوچکتره
    دلیل که من پیشنهاد دادم رتبش در جدول دوربین های کامپکت ونیم حرفه ای سایت معتبر dxomarkهست
    البته من برند نیکون وکانن بیشتر قبول دارم حتی اگر روی کاغذ ضعیف تر باشه چون در نهایت می بینی نیکون وکانن کاربردی تره
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

یکی از برتری دوربین های کامپکت کانن با پردازندهdigic6(نظیر sx270....s120)سرعت فوکوس اتوماتیک 50درصد بیشتر ازدوربین های کامپکت با پردازنده digic5هست
    ولی از بابت کیفیت تصویر تفاوتش نزدیکه صفره (منبع سایت دیجی کالا ....بررسی دوربین (sx280,sx270))
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh.Shahnazar نمایش پست ها
    یکی از برتری دوربین های کامپکت کانن با پردازندهdigic6(نظیر sx270....s120)سرعت فوکوس اتوماتیک 50درصد بیشتر ازدوربین های کامپکت با پردازنده digic5هست
    ولی از بابت کیفیت تصویر تفاوتش نزدیکه صفره (منبع سایت دیجی کالا ....بررسی دوربین (sx280,sx270))
    این سایت مورد اشاره شما نه تنها مرجع مناسبی برای بررسی نیست که پر اشتباهات ریز و درشت هم هست. من فقط به جمله ذکر شده شما اکتفا می کنم:
    پردازنده digic6 در بهبود کیفیت خروجی در نور ضعیف و ایزو بالا (با بهبود سیستم کاهش نویز) کاراتر از پردازنده های پیشین شده. همچنین عکس برداری پیاپی رو بهبود بخشیده و در مود فیلم برداری هم به افزایش فریم در ثانیه کمک کرده.و بهبود سرعت فوکوس تنها یکی از مزایا هست. (منبع: سایت کانن)
    ملاحضه می فرمایید که چندان این سایت قابل ارجاع نیست.
    Dariush Chegini و Mh.Shahnazar تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام ب دوستان عزیز، مثل همیشه چند تا سوال داشتم
    1--راستشو بخواین بین G16 و G1x و Eos m ، سومی رو ب دلیل عدم زیبایی حذفش کردم..بین دو تای اولی تو بد برزخی افتادم..چیکار کنم؟؟؟
    یکی میگه Digic 6 تو شرایط نوری خوب عمل میکنه .. یکی میگه حالا ک انقد پول میدی حیفه دوربینت 60 فریم نداشته باشه..یکی میگه G1x بهتره..باور کنید گیج شدم..

2--رم 32 چی واسه این سبک دوربین بخرم؟؟؟

3--کیف چطور؟؟؟

4--باتری رو اگه بخوام زاپاس بگیرم، چی بگیرم ک قوی باشه؟؟

5--یکی از بچه های فروم گفت که با چشمی این دو تا ، تا 700 شات رو میشه گرفت و بدون اون تا 200 تا..اما اگه کسی هم پیدا بشه که بگه با باتری اینا فول اچ دی با فریم های مختلف 30 و 60 ، چن دقیقه میشه کلا گرفت ممنونش میشم..

بچه ها تو بد برزخیم..کمک کنید لطفا..دم همتون گرم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2013 نمایش پست ها
    1--راستشو بخواین بین G16 و G1x و Eos m ، سومی رو ب دلیل عدم زیبایی حذفش کردم..بین دو تای اولی تو بد برزخی افتادم..چیکار کنم؟؟؟
    یکی میگه Digic 6 تو شرایط نوری خوب عمل میکنه .. یکی میگه حالا ک انقد پول میدی حیفه دوربینت 60 فریم نداشته باشه..یکی میگه G1x بهتره..باور کنید گیج شدم..

3--کیف چطور؟؟؟

5--یکی از بچه های فروم گفت که با چشمی این دو تا ، تا 700 شات رو میشه گرفت و بدون اون تا 200 تا..اما اگه کسی هم پیدا بشه که بگه با باتری اینا فول اچ دی با فریم های مختلف 30 و 60 ، چن دقیقه میشه کلا گرفت ممنونش میشم..

بهترین مدل را حذف کردید
    بین اون دو مدل در همین 5 صفحه اخیر دائم بحث بوده زحمت بکشید چند صفحه ورق بزنید
    Dariush Chegini و amir_2013 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

3--کیف چطور؟؟؟

درود
    دوربین eos m به دلیل قابلیت تعویض لنز ادرزش خرید بیشتری به نسبت دو دوربین دیگر دارد
    در این رده دوربین ها یعنی میرور لس ها یک نگاهی به سری nex سونی هم بی اندازید که جزو بهترین ها در میرورلس ها هستند
    در خرید رم و کیف دقت کنیدسایر تجهیزات جانبی بااینجا مراجعه کنید
    ata_m3، amir.komeily، Mh.Shahnazar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

3--کیف چطور؟؟؟

با فرض کنار گذاشتن EOS M (به هر حال تصمیم شماست و ملاک های شما) بین اون دو دوربین G1X رو بردارید. البته که DIGIC6 کمک می کنه در نور ضعیف پردازش بهتری انجام بشه ولی برای سایز سنسور G1X که بسیار بزرگتر از G16 هست این مورد به چشم نمی یاد.
    اصلا در هنگام خرید به این 60 فریم دقت نکنید. شما خیلی از فیلم هایی که می بیند 24 فریم هستن. همون 30 فریم هم بسیار عالیه. این مورد رو بهش اهمیت زیادی ندید و ربطی به پول پرداختی نداره.
    هیچی از زبان عدد گویا تر نیست. لینک های زیر رو ببینید و این دو دوربین رو مقایسه کنید.
    eos m
    g1x
    g16
    ملاحضه می کنید به دلیل پردازنده جدیدتر برتری g16 در مواردی محسوس هست البته نه در خروجی عکس بلکه در کارایی دوربین مانند سرعت فوکوس، سرعت تغییر مودهای عکاسی، سرعت روشن و خاموش شدن.و گرنه در کیفیت خروجی g16 پایین تر از اون دو تا هست.
    و اما با حذف eos m بهتون پیشنهاد می دم g1x رو بردارید. پشیمون نمی شید.
    سری nex در قیمت نزدیک به g1x موردی پیشنهاد نمی دم (چون برتری خاصی ندارن)و nex های جدیدتر هم که قیمتی بالاتر از g1x دارند.
    Mh.Shahnazar و amir_2013 تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

بچه ها از راهنمایی همتون ممنونم
    لازم دونستم این مطلبم ازتون بپرسم
    تو سایت که یک نگاهی به SX280 و مدل های این چنینی انداختم با اینکه زومشون فوق العاده بالا و فضایی به نسبت سری G و Eos بود ، اما قیمت خیلی پایین تری هم داشتن..بعضا حتی حالت اسلوموشن هم تو فیلم برداریشون بود..و تو پایین ترین مدل ها هم 60 فریم تو حالت فول اچ دی عادی بود..
    میدونم ب لحاظ لنز و سنسور و اینا اینا اصن قابل مقایسه نیستند ، اما زوم G1x تنها 4 برابر و G16 5 برابره .. من خب زوم تا حدی برام مهم بود و هست..

کلا که میشه ی توضیح خوبی در این خصوص بدید و خیالمو راحت کنید..دم همتون گرم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

بچه ها از راهنمایی همتون ممنونم
    لازم دونستم این مطلبم ازتون بپرسم
    تو سایت که یک نگاهی به SX280 و مدل های این چنینی انداختم با اینکه زومشون فوق العاده بالا و فضایی به نسبت سری G و Eos بود ، اما قیمت خیلی پایین تری هم داشتن..بعضا حتی حالت اسلوموشن هم تو فیلم برداریشون بود..و تو پایین ترین مدل ها هم 60 فریم تو حالت فول اچ دی عادی بود..
    میدونم ب لحاظ لنز و سنسور و اینا اینا اصن قابل مقایسه نیستند ، اما زوم G1x تنها 4 برابر و G16 5 برابره .. من خب زوم تا حدی برام مهم بود و هست..

کلا که میشه ی توضیح خوبی در این خصوص بدید و خیالمو راحت کنید..دم همتون گرم
    میتونم بپرسم زوم 20X به چه کار شمامیاد بجز اینکه خیلی جذابه؟
    در اکثر موارد شما نهایت از 5x استفاده میکنید ضمن اینکه کیفیت لنز و سنسور را از دست می دهید
    Mh.Shahnazar و amir_2013 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

اگه کامپکت بودن دوربین برایتان الزامی نیست، M EOS طبیعتاً بهتر از گزینه های دیگر است. عکس هائی که عقیل احمدی عزیز (Lamagra) با این دوربین گرفته اند را ببینید. البته مهارت و هنر عقیل عزیز نقش اصلی را دارد ولی وقتی چنین عکاس خبره ای EOS M را به عنوان دوربین دوم انتخاب می کند، حای شکی باقی نمی ماند.