صفحه 247 از 284 نخستنخست ... 147 197 237 243 244 245 246 247 248 249 250 251 257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hezarandish نمایش پست ها
    با سلام
    آقای چگینی به نظر شما s110 شایستگی آن را دارد که برای یک عکاس دوربین دوم باشد...دوربینی که به دلیل سایز مناسبش بتواند در مواقع مقتضی از پس کار برآید...
    اصولا شما از بین کامپکت های حرفه ای و پیشرفته کنون کدامیک را شایسته میبینید؟
    اگر محدودیت بودجه نباشد G1x MK II
    اگر محدودیت باشد G1x یا G16
    اگر محدودیت بیشتر باشد S120 بعد از آن S110! (به نظرم S200 هنوز به بازار ایران نیامده است)
    hezarandish، Ali M.Rezaei و BRAD تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اگر محدودیت بیشتر باشد S120 بعد از آن S110! (به نظرم S200 هنوز به بازار ایران نیامده است)
    EOS M چطور؟

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hezarandish نمایش پست ها
    EOS M چطور؟
    EOS-M کامپکت نیست. شما در خصوص کامپکت ها پرسیده بودید. دوربین های کامپکت قابلیت تعویض لنز ندارند.
    اگر کامپکت بودن برایتان مهم نیست به نظرم EOS-M انتخاب اول است.
    amir_2013 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام ب همه دوستان
    چن تا سوال داشتم:

1-Eos M آیا فوکوس اتومات موقع فیلم برداری داره؟؟یا ب صورت دستی انجام میشه؟؟؟(سایتای مختلف چیزای مختلفی نوشتن ، میشه کلا راجب فوکوسش ی توضیحی بدید)

2- در مود فیلم برداری با دوربین Eos m با لنزهای مختلف ، مثلا لنز اصلی خودش 18-55 ، آیا محدودیت ده یا بیست دقیقه ای برای مود فیلم برداری وجود دارد؟؟؟
    ی وقت مثلا با لنز 18--55 ، ی ساعت فیلم گرفتم ، لنزش داغ نشه از کار بیفته؟؟؟؟

3-آیا لنز 22 مدل Eos m ، از 200 تومن بیش تر می ارزه؟؟؟؟

4-برای خرید باتری اورجینال ، منتها از برند های ارزون قیمت ، چی پیشنهاد میدید برای این مدل؟؟؟؟قیمتش چ قدر است؟؟؟

5- خرید رم و کیف خوب چی پیشنهاد میدید؟؟؟

ممنون میشم اگه مثه همیشه تو این موردم کمک کنید..

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

جناب چگینی با عرض سلام،

بنده پریروز حین گذر از جلوی یک مغازه دوربین فروشی در تبریز دوربین S200 به رنگ مشکی رو مشاهده کردم که جهت فروش در ویترین قرار داده شده بود. خودم هم خیلی تعجب کردم ولی واقعیت بود. حالا نمی دونم مسافری اومده بود یا اینکه از طریق شرکت وارد کننده اومده بود. مغازه هم بسته بود و نتونستم بپرسم. اندازش هم، هم اندازه دیگر محصولات سری S هست. کلا کنون اندازه دوربینهاشو به طور محسوسی کاهش داده هم سری S و هم سری SX
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2013 نمایش پست ها
    سلام ب همه دوستان
    چن تا سوال داشتم:

1-Eos M آیا فوکوس اتومات موقع فیلم برداری داره؟؟یا ب صورت دستی انجام میشه؟؟؟(سایتای مختلف چیزای مختلفی نوشتن ، میشه کلا راجب فوکوسش ی توضیحی بدید)

2- در مود فیلم برداری با دوربین Eos m با لنزهای مختلف ، مثلا لنز اصلی خودش 18-55 ، آیا محدودیت ده یا بیست دقیقه ای برای مود فیلم برداری وجود دارد؟؟؟
    ی وقت مثلا با لنز 18--55 ، ی ساعت فیلم گرفتم ، لنزش داغ نشه از کار بیفته؟؟؟؟

3-آیا لنز 22 مدل Eos m ، از 200 تومن بیش تر می ارزه؟؟؟؟

4-برای خرید باتری اورجینال ، منتها از برند های ارزون قیمت ، چی پیشنهاد میدید برای این مدل؟؟؟؟قیمتش چ قدر است؟؟؟

5- خرید رم و کیف خوب چی پیشنهاد میدید؟؟؟

ممنون میشم اگه مثه همیشه تو این موردم کمک کنید..
    سلام
    1- چون این دوربین سنسور نوع ( Hybrid CMOS) دارد قابلیت فوکوس ممتد در حین فیلمبرداری را دارست.(مانند 650D , 700D, 100D) این قابلیت به همراه لنزهای STM این دوربین، فوکوس ممتد اتوماتیک نرم و سریع و بی صدا را فراهم می کنند.
    2- زمان فیلمبرداری ارتباطی به لنز ندارد. معمولاً در فیلمبرداری، کمتر پیش می آید که بخواهیم مدت طولانی بی وقفه فیلمبرداری کنیم. مگر اینکه قصد فیلمبرداری از یک سخنرانی یا مصاحبه را داشته باشیم (که بهتر است از دو دوربین از دو زاویه مختلف فیلم بگیریم). به هر حال به نظرم زمان فیلمبرداری ممتد این دوربین نیز مانند بقیه دوربین های کانن 30 دقیقه باشد.
    3- به نظر من حیف است لنز 22 م م پرایم f/2 را بفروشید.
    4- باتری های هنل معمولاً باتری های خوبی هستند. قیمت را نمی دانم.
    5- رم Sandisk Extra به ظرفیت 16 GB به قیمت خدود 100000 تومان به نظرم مناسب است. کیف های Lowepro و Tamrac و Vanguard معمولاً کیف های خوبی هستند.
    ata_m3، S_Mahdi و amir_2013 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام
    1- چون این دوربین سنسور نوع ( Hybrid CMOS) دارد قابلیت فوکوس ممتد در حین فیلمبرداری را دارست.(مانند 650D , 700D, 100D) این قابلیت به همراه لنزهای STM این دوربین، فوکوس ممتد اتوماتیک نرم و سریع و بی صدا را فراهم می کنند.
    2- زمان فیلمبرداری ارتباطی به لنز ندارد. معمولاً در فیلمبرداری، کمتر پیش می آید که بخواهیم مدت طولانی بی وقفه فیلمبرداری کنیم. مگر اینکه قصد فیلمبرداری از یک سخنرانی یا مصاحبه را داشته باشیم (که بهتر است از دو دوربین از دو زاویه مختلف فیلم بگیریم). به هر حال به نظرم زمان فیلمبرداری ممتد این دوربین نیز مانند بقیه دوربین های کانن 30 دقیقه باشد.
    3- به نظر من حیف است لنز 22 م م پرایم f/2 را بفروشید.
    4- باتری های هنل معمولاً باتری های خوبی هستند. قیمت را نمی دانم.
    5- رم Sandisk Extra به ظرفیت 16 GB به قیمت خدود 100000 تومان به نظرم مناسب است. کیف های Lowepro و Tamrac و Vanguard معمولاً کیف های خوبی هستند.
    بسیار سپاسگزارم

در ارتباط با فروش لنز 22 ، بودجه کنونی ام اجازه نمی دهد که 200 تومن بیشتر هزینه کنم..همینطور یکی از عزیزان هم گفت که بیش تر از 18-55 استفاده می شود و لنز 22 کاربرد چندانی ندارد..به همین دلیل تصمیم به فروش آن گرفتم..حالا یعنی ارزش داره نگه داشتنش؟؟(آخه با خودمم فک کردم گفتم ی لنزه ثابت ک استفاده چندانی نداره)

در مورد رم هم اگر از رم های ultra استفاده کنم به جای extra و در عوض 32 گیگ را به جای 16 گیگ بخرم ، در فیلم برداری به مشکل خواهم خورد؟؟؟(در 50 یا 60 فریم)

آیا فوکوس با دوربینه یا بصورت دستی با لنزه؟؟؟

ممنون میشم اگه در این موردم راهنمایی کنید و نظرتونو بگید..تشکر
    ویرایش توسط amir_2013 : Thursday 4 September 2014 در ساعت 01:58

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

بسیار سپاسگزارم

در ارتباط با فروش لنز 22 ، بودجه کنونی ام اجازه نمی دهد که 200 تومن بیشتر هزینه کنم..همینطور یکی از عزیزان هم گفت که بیش تر از 18-55 استفاده می شود و لنز 22 کاربرد چندانی ندارد..به همین دلیل تصمیم به فروش آن گرفتم..حالا یعنی ارزش داره نگه داشتنش؟؟(آخه با خودمم فک کردم گفتم ی لنزه ثابت ک استفاده چندانی نداره)

در مورد رم هم اگر از رم های ultra استفاده کنم به جای extra و در عوض 32 گیگ را به جای 16 گیگ بخرم ، در فیلم برداری به مشکل خواهم خورد؟؟؟(در 50 یا 60 فریم)

در مسافرت های درون شهری.ومکانهایی که دوست دارید دوربین حجم کمتری بگیرد میتوانید از لنز 22 استفاده کنید که ابعاد کوچکتری دارد ویک کیف جداگانه کوچک هم برای این وضعیت تهیه کنید
    در ضمن همانطور که جناب چگینی بیان نمودند لنز22 این دوربین از دیا فراگم 2برخوردار است وهمانطور که قبلا ابراض علاقه به عکاسی وفیلمبرداری درشب کرده بودید اینلنز 22 در شب بهتر از 18-55 به دلیل دیافراگم بزرگتر عمل می کند
    amir_2013 تشکر می‌کند.
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

تشکر کرده
    20782

بسیار سپاسگزارم

سلام
    اگر بودجه تان محدود است ست 4 تکه را بخرید که تبدیل EF-M به EF را ندارد و قیمتش 1340000 تومان است (با گارانتی ایده آل). لنز 22 میلیمتری یک لنز پرایم با اپرچر باز است و کیفیت تصویر این لنز به مراتب بهتر از لنز زوم 18-55 است علاوه بر آن هم در نور کم کاربرد زیاد دارد و هم کنترل عمق میدان با آن امکان پذیر است و به نظرم حیف است که از دستش بدهید. شما که فعلاً لنز EF یا EF-S ندارید که تبدیل به کارتان بیاید بنابر این می توانید تبدیل را بعداً بخرید ولی لنز را نگه دارید.
    فوکوس توسط همکاری مشترک بین دوربین و لنز انجام می شود و به صورت اتوماتیک است. اگر بخواهید می توانید دستی هم فوکوس کنید ولی زوم کردن دستی است و با چرخاندن حلقه زوم، فاصله کانونی تغییر می کند (مثل دوربین های کامپکت نیست که روی دوربین دکمه ای برای این کار وجود داشته باشد)
    با رم Ultra کلاس 10 مشکلی برای فیلمبرداری نخواهید داشت.
    BRAD، Mh.Shahnazar و amir_2013 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    جناب چگینی با عرض سلام،

بنده پریروز حین گذر از جلوی یک مغازه دوربین فروشی در تبریز دوربین S200 به رنگ مشکی رو مشاهده کردم که جهت فروش در ویترین قرار داده شده بود. خودم هم خیلی تعجب کردم ولی واقعیت بود. حالا نمی دونم مسافری اومده بود یا اینکه از طریق شرکت وارد کننده اومده بود. مغازه هم بسته بود و نتونستم بپرسم. اندازش هم، هم اندازه دیگر محصولات سری S هست. کلا کنون اندازه دوربینهاشو به طور محسوسی کاهش داده هم سری S و هم سری SX
    s200 اومده تو بازار ولی مشخصات s110 بهتره .
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.