صفحه 31 از 284 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

با سلام ببخشید من یه راهنمایی می خواستم در مورد خرید دوربین با این شرایط :
    1 - شفافیت عالی عکس 2 - امکانات زیاد 3- کمترین نویز 4- داشتن raw
    5 - سرعت شات خوب و سرعت خوب برای عکس های مداوم 6 - محو نبودن تصویر و نمایش کامل جزییات
    در ضمن عکس برداری تو شب برام خیلی مهمه که عکسی که در شب می گیرم نویز نداشته باشه یا خیلی ناچیز باشه
    بودجه من هم حداکثر 550 تومن هست . اگه تا ماه دیگه صبر کنم به 750 هم میرسه . ممنون میشم با توجه به هر دو بودجه دوربینی که این مشخصات رو داشته باشه معرفی کنید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Thumbs up پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

با سلام
    با توجه به مشخصاتي كه خواستي و قيمت اوليه ميتوني روي كانن 350 و در درجه بعدي روي نيكون دي 40 بررسي و مطالعه كني- (ضمنا چند بار اينو مي پرسيد؟!)
    با تشكر
    ویرایش توسط azarigh : Tuesday 27 May 2008 در ساعت 01:55
    zoo18820 تشکر می‌کند.
    آذري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Didyar نمایش پست ها
    مبارک باشه.
    دولنز خوبی که گرفتین چیه ؟
    منم میخوام برای 40 دی لنز بخرم
    با سلام دوست عزیز لنزها به مشخصات زیر است : ۱ - Canon EF-S 17-85 mm به قیمت ۴۰۰ تومان ۲ - Canon EF 70-300 mm IS به قیمت ۶۳۰ تومان . می تونی به آدرس زیر مراجعه کنی :
    www.digihouse.ir/lens/canon موفق باشی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به مشخصاتي كه خواستي و قيمت اوليه ميتوني روي كانن 350 و در درجه بعدي روي نيكون دي 40 بررسي و مطالعه كني- (ضمنا چند بار اينو مي پرسيد؟!)
    با تشكر
    ممنون از راهنماییتون . نیکون d60 چطوره؟ و آیا این مشخصاتی که من گفتم دوربین g9 داره یا نه؟و کیفیت تصویر این دوربین ها با g9 چقدر فرق می کنه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Wink پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط قادری نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز لنزها به مشخصات زیر است : ۱ - Canon EF-S 17-85 mm به قیمت ۴۰۰ تومان ۲ - Canon EF 70-300 mm IS به قیمت ۶۳۰ تومان .

با سلام خدمت سروران
    من مدتهای زیادی بصورت تقریبا نیمه حرفه ای با دوربینهای ۳۵ میلیمتری کار کرده ام اما اینک قصد تهیه یک دوربین دیجیتال حرفه ای با سقف بودجه تا ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان را دارم . بسیاری از سایتها و مدلهای دوربینها را بررسی کرده ام و نتوانستم یک دوربین انتخاب کنم . . هر کدام یک امتیاز خاص خودش را دارد .موارد مورد توجه من :کیفیت عکس از نظر قدرت نور دهی لنز و رزولوشن و شفافیت و رنگ واقعی تصویر و قابلیت استفاده از لنزهای مختلف است . بسیار ممنون خواهم شد از تجارب و راهنمایی شما بهره مند شوم . با تشکر
    ضمن تشکر از دوستانی که می خواستند قبول زحمت کرده و راهنمایی بفرمایند ُ. به اطلاع می رسانم خریدم را انجام دادم و دوربین Canon 40d را با دو لنز خوب خریداری کردم.

پس جمعا شد 2000000 تومان يا يكم بيشتر (با سقف بودجه 1500000 تومان جور در نمياد). اين حالت براي خيليا پيش مياد :biggrin: در هر حال مبارك باشه.
    سينااكبرنيا

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط zoo18820 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون . نیکون d60 چطوره؟ و آیا این مشخصاتی که من گفتم دوربین g9 داره یا نه؟و کیفیت تصویر این دوربین ها با g9 چقدر فرق می کنه؟
    چون شما صحبت نويز كم كردين نمي تونيد جي 9 رو بگيريد و كيفيت عكس و .. كه خواستين بايد SLR بگيريد دي 60 هم خوبه ولي گرونتره و اونقدر تفاوت زيادي نداره مي تونيد پول اضافه رو بدين به لنز- ضمنا بيشتر دوستان عقيده دارن براي عكاسي نجومي كانن بهتر از نيكون است حالا چقدر فرق داره من نميدونم ضمنا لنز زوم زياد بدرد شما نميخوره قاعدتا لنز ثابت مي خواهيد.
    zoo18820 تشکر می‌کند.
    آذري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    پس جمعا شد 2000000 تومان يا يكم بيشتر (با سقف بودجه 1500000 تومان جور در نمياد). اين حالت براي خيليا پيش مياد :biggrin: در هر حال مبارك باشه.
    با سلام
    هنر از عشق سرچشمه می گیره و آدم برای عشقش هر کاری می کنه!!! آره تقریبا ۷۰۰ تومان بیشتر از پیش بینی مجبور شدم مایه بگذارم که ارزشش رو داره . موفق باشید .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    چون شما صحبت نويز كم كردين نمي تونيد جي 9 رو بگيريد و كيفيت عكس و .. كه خواستين بايد SLR بگيريد دي 60 هم خوبه ولي گرونتره و اونقدر تفاوت زيادي نداره مي تونيد پول اضافه رو بدين به لنز- ضمنا بيشتر دوستان عقيده دارن براي عكاسي نجومي كانن بهتر از نيكون است حالا چقدر فرق داره من نميدونم ضمنا لنز زوم زياد بدرد شما نميخوره قاعدتا لنز ثابت مي خواهيد.
    یه سول دیگه داشتم یکی از دوستان می گفت اگه از فلاش دوربین استفاده کنی مشکل نویز نداری درسته؟ اگه با g9 تو شب بخوام عکاسی کنم با فلاش بازم نویز داره عکسام؟در ضمن بهترین دوربین compact که همین مشخصات رو داشته باشه هست یا نه؟ و اینکه من اگه بخوام بعدا عکس های هنری بگیرم و وارد عکاسی حرفه ای بشم نه اونجوری که بخوام هی لنز بخرم و خیلی تو خرج بیفتم در حدی که عکس هایی که میگیرم طبیعی و واقعی و شفاف باشه با تمام جزییاتش. و سوال دیگه من اینه که درسته میگن g9 نویز زیاد داره؟با فلاش هم عکس بگیریم بازم تو عکساش نویز هست؟ اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Question پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط zoo18820 نمایش پست ها
    یه سول دیگه داشتم یکی از دوستان می گفت اگه از فلاش دوربین استفاده کنی مشکل نویز نداری درسته؟ اگه با g9 تو شب بخوام عکاسی کنم با فلاش بازم نویز داره عکسام؟در ضمن بهترین دوربین compact که همین مشخصات رو داشته باشه هست یا نه؟ و اینکه من اگه بخوام بعدا عکس های هنری بگیرم و وارد عکاسی حرفه ای بشم نه اونجوری که بخوام هی لنز بخرم و خیلی تو خرج بیفتم در حدی که عکس هایی که میگیرم طبیعی و واقعی و شفاف باشه با تمام جزییاتش. و سوال دیگه من اینه که درسته میگن g9 نویز زیاد داره؟با فلاش هم عکس بگیریم بازم تو عکساش نویز هست؟ اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    سلام
    نميدونم چرا؟ هر جوري اين پستو ميخونم به نتيجه نميرسم يعني منظور ايشون رو نميفهمم
    جناب zoo18820 :
    پستتونو دوباره بخونين من كه هر جوري خوندمش نتونستم يه ارتباط منطقي بين جمله ها و خواسته هاتون ايجاد كنم
    سينااكبرنيا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    سلام
    نميدونم چرا؟ هر جوري اين پستو ميخونم به نتيجه نميرسم يعني منظور ايشون رو نميفهمم
    جناب zoo18820 :
    پستتونو دوباره بخونين من كه هر جوري خوندمش نتونستم يه ارتباط منطقي بين جمله ها و خواسته هاتون ايجاد كنم
    ببخشید منظورم این بود که g9 نویزش زیاده یا کم؟و نویز به چه چیزی بستگی داره؟ یعنی هر عکسی بگیرم اگه نور کافی نباشه نویز ایجاد میشه؟و اگه عکس هایی که میخوام بگیرم تو شب از فلاش استفاده کنم بازم عکسام نویز داره؟
    و چقدر فرق هست بین عکس هایی که مثلا با نیکون d60 بخوام بگیرم با g9 از نظر کیفیت شفافیت و زنده بودن عکس و داشتن رنگ طبیعی؟ببخشید که زیاد سوال می پرسم . چون چند دفعه رو چیزایی که خریدم به مشکل برخوردم مثلا یه چیزیو خریدم گفتم این کارمو را میندازه ولی یه مدت بعد (در مورد گوشی موبایل) مثلا خواستم عکس بگیرم دیدم خوب در نیومد و همش میگفتم من که پول دادم یه کم روش میذاشتم یه چیز بهتر میگرفتم که این مشکل رو نداشته باشم .
    نمی دونم متوجه شدید یا نه . ممنون میشم یه راهنمایی جامع کنید که دیگه خیالم راحت بشه

صفحه 31 از 284 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 131 ... آخرینآخرین