صفحه 33 از 284 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط zoo18820 نمایش پست ها
    متاسفانه از دوستان کسی این سبک دوربین ها رو نداره . فقط برای سوال آخر g9 از نظر شما چه جور دوربینی هست؟
    و بزرگترین معایبش چیه؟برای شروع نیازامو بر طرف میکنه؟دیگه تمرکزم رو گذاشتم رو این دوربین
    سلام
    چی باعث شد که رو G9 تمرکز کنید؟ در رنج قیمت G9 دوربین بهتری اگه گیرتون نیاد که صد در صد میاد..حداقل دوربین قشنگتری میتونید بخرید
    Pouyashariat61 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط DSC-H7 نمایش پست ها
    سلام
    چی باعث شد که رو G9 تمرکز کنید؟ در رنج قیمت G9 دوربین بهتری اگه گیرتون نیاد که صد در صد میاد..حداقل دوربین قشنگتری میتونید بخرید
    قیافه زیاد مهم نیست . من دلیلمو میگم اگه اشتباه بود بگید اشتباهه ممنون . من گفتم اگه نیکون d60 بگیرم چون نمیخوام لتز بخرم براش با همون لنزی که روشه شاید عکسش جالب در نیاد . نمیدونم درست میگم یا نه یعنی با لنزی که روش هست و عوض نشه کیفیت عکسش بهتر از g9 میشه ؟ و لنز نیکون رو اگه نخوام عوض کنم میتونم عکس های شفاف تر و با جزئیات بیشتری از g9 داشته باشم؟ آخه هر به هر کی میگی میگه کلی باید یراش هزینه کنی لنز بخری سه پایه می خواد اینجوری آدم ناامید میشه . نمی خوام تا 1 سال تا دستم راه نیفتاده به لنزش دست بزنم . حالا شما بگید چیکار کنم ؟ واقعا داستانیه این دوربین خریدن من

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

قیافه زیاد مهم نیست . من دلیلمو میگم اگه اشتباه بود بگید اشتباهه ممنون . من گفتم اگه نیکون d60 بگیرم چون نمیخوام لتز بخرم براش با همون لنزی که روشه شاید عکسش جالب در نیاد . نمیدونم درست میگم یا نه یعنی با لنزی که روش هست و عوض نشه کیفیت عکسش بهتر از g9 میشه ؟ و لنز نیکون رو اگه نخوام عوض کنم میتونم عکس های شفاف تر و با جزئیات بیشتری از g9 داشته باشم؟ آخه هر به هر کی میگی میگه کلی باید یراش هزینه کنی لنز بخری سه پایه می خواد اینجوری آدم ناامید میشه . نمی خوام تا 1 سال تا دستم راه نیفتاده به لنزش دست بزنم . حالا شما بگید چیکار کنم ؟ واقعا داستانیه این دوربین خریدن من
    صبح به خير
    ظاهرا حسابي تو انتخاب گير كردي
    ببين من با جي 7 يكي از دوستان عكس گرفتم خيلي خوب بود ولي نهايتا وقتي دي40 گرفتم به نظر خودم كيفيت عكساش خيلي شفاف تر جي 7 بود (براحتي ميتوني بگي عكس مال كدوم دوربينه) اين لنزي هم كه روي دوربين هستش لنز بدي نيست به هر حال لنز نيكور است و لااقل از لنز كيت كانن بهتر است وقتي گفته مي شود لنز ضعيفي است يكي مسئله محكمي است دوم رنج زوم محدود حدود سه برابر سوم در مقايسه با لنز هاي چند صد هزار توماني است وگرنه از لنز هاي دوربين هاي كامپكت يا اس ال آر لايك ها كه كيفيت بهتري ممكن است داشته باشد.
    به هر حال عكس دي 60 با همان لنز كيت كيفيت بهتري از جي 9 خواهد داشت.
    البته به جي 9 يا هر اس ال آر لايك ديگه شما زوم قويتري داريد
    اين داستان ظاهر جي 9 هم راسته درست مثل قوطي مكعب مستطيل هست البته با اندازه بسيار كوچكتر و قابل حمل تر نسبت به رقبا مثل فوجي
    با تشكر
    zoo18820 تشکر می‌کند.
    آذري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    صبح به خير
    ظاهرا حسابي تو انتخاب گير كردي
    ببين من با جي 7 يكي از دوستان عكس گرفتم خيلي خوب بود ولي نهايتا وقتي دي40 گرفتم به نظر خودم كيفيت عكساش خيلي شفاف تر جي 7 بود (براحتي ميتوني بگي عكس مال كدوم دوربينه) اين لنزي هم كه روي دوربين هستش لنز بدي نيست به هر حال لنز نيكور است و لااقل از لنز كيت كانن بهتر است وقتي گفته مي شود لنز ضعيفي است يكي مسئله محكمي است دوم رنج زوم محدود حدود سه برابر سوم در مقايسه با لنز هاي چند صد هزار توماني است وگرنه از لنز هاي دوربين هاي كامپكت يا اس ال آر لايك ها كه كيفيت بهتري ممكن است داشته باشد.
    به هر حال عكس دي 60 با همان لنز كيت كيفيت بهتري از جي 9 خواهد داشت.
    البته به جي 9 يا هر اس ال آر لايك ديگه شما زوم قويتري داريد
    اين داستان ظاهر جي 9 هم راسته درست مثل قوطي مكعب مستطيل هست البته با اندازه بسيار كوچكتر و قابل حمل تر نسبت به رقبا مثل فوجي
    با تشكر
    صبح بخیر .واقعا ممنونم . دستت درد نکنه خیلی کارمو راحت کردی . پس همون نیکون رو می گیرم . یه سال باهاش کار میکنم بعد عوض می کنم . همین که عکسم کیفیت بهتری داره خیلیه . وزن این دوربینم زیاد نیست مثل s5 هستش از نظر وزنی.
    زومشم بسه فعلا برای من در حال حاضر خیلی از زوم مهمتر هم هست که این دوربین داره . این لنز کیت نیکون لرزشگیر داره؟و چه چیزهایی رو لنز هست که با عوض کردنش رو دوربین تاثیر می زاره ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

صبح بخیر .واقعا ممنونم . دستت درد نکنه خیلی کارمو راحت کردی . پس همون نیکون رو می گیرم . یه سال باهاش کار میکنم بعد عوض می کنم . همین که عکسم کیفیت بهتری داره خیلیه . وزن این دوربینم زیاد نیست مثل s5 هستش از نظر وزنی.
    زومشم بسه فعلا برای من در حال حاضر خیلی از زوم مهمتر هم هست که این دوربین داره . این لنز کیت نیکون لرزشگیر داره؟و چه چیزهایی رو لنز هست که با عوض کردنش رو دوربین تاثیر می زاره ؟
    خواهش مي كنم فقط اين دوربين اندازه اش نسبت به جي 9 بزرگتر است و از نظر حمل ونقل مشكل تر است ضمنا اگه اينو بگيري فكر نكنم يك سال ديگه بخواهي عوضش كني مي توني يك سال ديگه اگه خواستي لنز بهش اضافه كني . ضمنا فقط با يه نظر مي خواهي دوربين انتخاب كني؟(براي اينكه دوباره تو شك بيفتي!)
    zoo18820 تشکر می‌کند.
    آذري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    خواهش مي كنم فقط اين دوربين اندازه اش نسبت به جي 9 بزرگتر است و از نظر حمل ونقل مشكل تر است ضمنا اگه اينو بگيري فكر نكنم يك سال ديگه بخواهي عوضش كني مي توني يك سال ديگه اگه خواستي لنز بهش اضافه كني . ضمنا فقط با يه نظر مي خواهي دوربين انتخاب كني؟(براي اينكه دوباره تو شك بيفتي!)
    بعد از یک سال لنزی که به درده من بخوره یا تله هست یا واید دیگه بقیه لنز ها که به کار من نمی آد درسته؟لنز دست دوم هم گیر میاد؟میشه اعتماد کرد به لنز دست دوم؟در ضمن با این دوربین چیا خیلی واجبه که فقط همونا رو بگیرم که فروشنده نخواد جنس های خودشو قالب کنه؟

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

بعد از یک سال لنزی که به درده من بخوره یا تله هست یا واید دیگه بقیه لنز ها که به کار من نمی آد درسته؟لنز دست دوم هم گیر میاد؟میشه اعتماد کرد به لنز دست دوم؟در ضمن با این دوربین چیا خیلی واجبه که فقط همونا رو بگیرم که فروشنده نخواد جنس های خودشو قالب کنه؟
    والا چيزهايي که با اين دوربين لازمه بخريد علاوه بر حافظه
    سه پايه
    کيف
    فيلتر UV

لنزهاي دست دوم هم بسيار زياد خريد و فروش ميشن بايد ابتدا تست کنيد بعد خريد نماييد
    zoo18820 تشکر می‌کند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه Tooraj آواتار ها
    تشکر کرده
    1459

پیش فرض پاسخ: خريد دوربين غير حرفه اي

نقل قول نوشته اصلی توسط aleckhan نمایش پست ها
    کمک......کمک......

سلام. سوالی داشتم از حضور دوستان...من میخوام یه کامپکت بخرم با بودجه 100 الی 160 تومن...میخواستم ببینم از این دوربینها کدام خوبه...سونی w35 وw55 ,کنون A460 , A470,الیمپوس FE 270... اگر شما هم دوربینی سراغ دارید به من بگید ممنون میشم...
    دوست عزیز

اولین انتخاب در سایت flickr کانن SD1000 است که در ایران IXUS75 نام دارد و حدود 190 تومان است . کمی بیشتر از بودجه شماست ولی میتوانید مد نظر داشته باشید.
    shabab تشکر می‌کند.
    تورج فارسی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: خريد دوربين غير حرفه اي

در خصوص اصل وفرع بايد عرض كنم كه لااقل بنده تا حالا دوربين كانن غير اصل نديدم .شايد ساخت كشورهاي مختلف باشه (چين ژاپن مالزي ...)كه همگي خوب هستند
    مگه اينكه يه فروشنده لاكردار بخواد دوربين دست دوم رو بعنوان نو بفروشه كه اگه از نمايندگيهاي رسمي كانن و يا فروشنده هاي معتبر خريد كنيد اين مشكل هم حل ميشه .
    در خصوص گارانتي هم بحث زياد هست . بنده اعتقادي به گارانتي ايراني آنهم براي يه دوربين كامپكت ندارم اگرچه ميتونه يه اطمينان خاطر براي شما باشه لذا بستگي به شما داره
    ویرایش توسط shabab : Saturday 21 June 2008 در ساعت 09:35

كاربر آشنا aseman550 آواتار ها
    تشکر کرده
    139

پیش فرض بهترين دورپين كامپكت 1/12 مگاپيكسل

دوستان سلام
    بهترين دوربين كامپكت با رزولوشن 12.1 مگاپيكسل و بدنه محكم براي همراهي دايم و استفاده روزانه را كدام مدل وبرند مي دانيد؟
    پست هاي مشابه اين درخواست را مرور كردم ولي تاريخ پستها قديمي است و دوربين هاي جديد را شامل نميشود.
    موفق باشيد.
    ویرایش توسط aseman550 : Monday 30 June 2008 در ساعت 08:37 دلیل: اشتباه تايپي

صفحه 33 از 284 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 133 ... آخرینآخرین