صفحه 32 از 284 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

منظور من از اينكه گفتم هرجوري ميخونم نميفهمم ، به خاطر اين بود كه بگم سوال شما نشون دهنده اين هست كه
    در مورد مفاهيم پايه اطلاعات خوبي ندارين ( وگرنه اين سوال رو نميپرسيدين) البته من هم اطلاعات زيادي ندارم ولي با يكم مطالعه ميشه فهميد كه:

ببخشید منظورم این بود که g9 نویزش زیاده یا کم؟و نویز به چه چیزی بستگی داره؟ یعنی هر عکسی بگیرم اگه نور کافی نباشه نویز ایجاد میشه؟
    در عکاسی با دوربین های دیجیتال در حالت های با حساسیت ( (ISO بالا و یا نور دهی بلند مدت (Long Exposure) عکس شما نویز پیدا می کند که بسته به نوع و کیفیت دوربین شما این نویز کمتر یا بیشترخواهد بود .

معمولا در دوربین های دیجیتال غیر حرفه ای کامپکت این نویز در ISOهای 400 یا 800 به شدت وجود دارد و در دوربین هایSLR نیمه حرفه ای یا حرفه ای تا مرز 800 یا 1000 یا حتی 1600 قابل چشم پوشی است.(و در دوربين هاي ديگه كه وضعيت بهتري دارند و البته گرونتر هم هستن حتي ايزوي بالاتر از اين ها 3200 و 6400) _ سايز سنسور _ مگاپيكسل و ............. هم نياز به بحث داره.

و اگه عکس هایی که میخوام بگیرم تو شب از فلاش استفاده کنم بازم عکسام نویز داره؟
    تو سايت در اين زمينه مقاله وجود داره با عنوان عكاسي در شب كه بهتره اونا رو مطالعه كنين:

http://www.akkasee.com/articles/7065/

http://www.akkasee.com/articles/7066/

و چقدر فرق هست بین عکس هایی که مثلا با نیکون d60 بخوام بگیرم با g9 از نظر کیفیت شفافیت و زنده بودن عکس و داشتن رنگ طبیعی؟
    با توجه به همون تقسيم بندي نصفه و نيمه بالا كه من خدمتتون عرض كردم اصلا مقايسه اين دو دوربين نه از لحاظ كاربردي و فني و نه از لحاظ انساني اگه اشتباه هم نباشه (كه به نظر من اشتباه هست ) عادلانه نيست.

ممنون میشم یه راهنمایی جامع کنید که دیگه خیالم راحت بشه
    به نظرم براي اينكه خيالتون راحت باشه بهتره اول از همه در زمينه عكاسي مطالعه تون رو بيشتر كنين كاري كه من در حال حاضرمشغول انجامش هستم (البته اگه اين پايان نامه اجازه بده)، براي اينكه با توجه به خواسته هام از عكاسي نياز هامو بهتر بشناسم و عاقلانه تر هزينه كنم و به عنوان يه عكاس كه از اين راه پول در نمياره (غير حرفه اي) از عكاسي لذت ببرم.

موفق باشيد.
    ashkan 78 و zoo18820 تشکر می‌کنند.
    سينااكبرنيا

كاربر همراه msk888 آواتار ها
    تشکر کرده
    37

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

سلام دوستان
    دوست دارم در این مورد نظر بدید:

به نظر شما میشه از کنون 350 دی برای عکاسی خبری استفاده کرد؟ اگه قرار باشه فقط یک لنز براش بگیرید، چه لنزی رو مناسب میدونید؟ با قیمت پایین!

350دی بدون لنز (bodyonly) چنده؟ کسی میدونه؟
    Canon EOS 30D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط zoo18820 نمایش پست ها
    ببخشید منظورم این بود که g9 نویزش زیاده یا کم؟و نویز به چه چیزی بستگی داره؟ یعنی هر عکسی بگیرم اگه نور کافی نباشه نویز ایجاد میشه؟و اگه عکس هایی که میخوام بگیرم تو شب از فلاش استفاده کنم بازم عکسام نویز داره؟
    و چقدر فرق هست بین عکس هایی که مثلا با نیکون d60 بخوام بگیرم با g9 از نظر کیفیت شفافیت و زنده بودن عکس و داشتن رنگ طبیعی؟ببخشید که زیاد سوال می پرسم . چون چند دفعه رو چیزایی که خریدم به مشکل برخوردم مثلا یه چیزیو خریدم گفتم این کارمو را میندازه ولی یه مدت بعد (در مورد گوشی موبایل) مثلا خواستم عکس بگیرم دیدم خوب در نیومد و همش میگفتم من که پول دادم یه کم روش میذاشتم یه چیز بهتر میگرفتم که این مشکل رو نداشته باشم .
    نمی دونم متوجه شدید یا نه . ممنون میشم یه راهنمایی جامع کنید که دیگه خیالم راحت بشه
    من فكر مي كنم كمي متوجه شدم اون خواسته هاي اوليه شما مبني بر نويز بسيار كم عكاسي نجومي و حالا عكس گوشي موبايل: بخدا همين جي 9 اونقدر دوربين خوبيه كه حد نداره يعني دو سال اول بعد از خريد تا به اصول عكاسي آشناتر بشيد به همه نياز هاتون جواب ميده و هروقت نداد عوضش كنين.
    آذري

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Wink پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    من فكر مي كنم كمي متوجه شدم اون خواسته هاي اوليه شما مبني بر نويز بسيار كم عكاسي نجومي و حالا عكس گوشي موبايل: بخدا همين جي 9 اونقدر دوربين خوبيه كه حد نداره يعني دو سال اول بعد از خريد تا به اصول عكاسي آشناتر بشيد به همه نياز هاتون جواب ميده و هروقت نداد عوضش كنين.
    عكاسي نجوم !!!!........ من بازم نفهميدم چي شد يعني هركي بخواد تو شب عكاسي كنه الزاما سوژه هاش ماه و ستاره هستن!!!! اونم با اين دوربينا!!!!!

ولي تو پست ايشون من كه اثري از نجوم نميبينم :confused:

الانه كه اين پستو شوتش كنن قاطيه باقاليا :biggrin::biggrin::biggrin:
    سينااكبرنيا

تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    عكاسي نجوم !!!!........ من بازم نفهميدم چي شد يعني هركي بخواد تو شب عكاسي كنه الزاما سوژه هاش ماه و ستاره هستن!!!! اونم با اين دوربينا!!!!!

ولي تو پست ايشون من كه اثري از نجوم نميبينم :confused:

الانه كه اين پستو شوتش كنن قاطيه باقاليا :biggrin::biggrin::biggrin:
    کسی نیست جواب منو بده؟:(
    Canon EOS 30D

تشکر کرده
    37

سلام دوستان

به نظر شما میشه از کنون 350 دی برای عکاسی خبری استفاده کرد؟ اگه قرار باشه فقط یک لنز براش بگیرید، چه لنزی رو مناسب میدونید؟ با قیمت پایین!

کسی نیست جواب منو بده؟:(
    Canon EOS 30D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

من دنبال عکس از ماه و خورشید و نجومی نیستم . دوست دارم عکس های حرفه ای بگیرم جوری که اگر جایی
    مسابقه ای بود بتونم استفاده کنم و عکسام زنده باشه یعنی اونقدر کیفیتش بالا باشه که وقتی میبینی فکر کنی الان اونجا هستی . در ضمن من نمی خوام یه دوربین بگیرم کارای پایه ای امجام بدم بفروشم چون این چیزا ضرر زیاده توشون برای خرید و فروش . g9 هم دوربین خوبیه ولی نویزش مشکل داره . من که می خوام اینقدر هزینه کنم بهتر الان 200 تومن بیشتر بزارم دوربین حرفه ای بگیرم تا اینکه بخوام با فروختن g9 کلی ضرر کنم. در ضمن یکی گفت دوربین های حرفه ای رو بهتر میشه خرید و فروش کرد اینقدر ضرر نمی کنی .

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام دوستان

کسی نیست جواب منو بده؟
    سلام

منظورتون از عكاسي خبري چيه ؟

اگر منظورتون شق حرفه اي كار و فروش كارها به خبرگزاري ها و يا اصولا كار براي اونهاست بايد بگم معمولا به تجهيزات بيشتر و سريعتري نياز داريد. حالا 350 به كنار ولي با يك لنز ( اونهم در حد سيگما 70-17 يا 200-18 كه در تاپيك ديگر فرموده بوديد ) كمي سخت بشه كار حرفه اي عكاسي خبري كرد ولي اگر منظورتون كسب تجربه و انجام عكاسي از نوع خبري براي خودتان است كار نشد ندارد
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 30 May 2008 در ساعت 23:35 دلیل: اضافه كردن نقل قول با توجه به همزمان شدن با پست قبلي
    Behnam_703، Pouyashariat61 و Super Oli تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط zoo18820 نمایش پست ها
    دوست دارم عکس های حرفه ای بگیرم جوری که اگر جایی
    مسابقه ای بود بتونم استفاده کنم و عکسام زنده باشه یعنی اونقدر کیفیتش بالا باشه که وقتی میبینی فکر کنی الان اونجا هستی . .
    با سلام
    ببينيد با هر پست كار رو مشكل تر مي كنيد اين كه در عكسي فكر كنيد اونجا هستيد توصيف خوبي از عكس هاي حرفه اي مي تونه باشه و در اين مورد كيفيت دوربين بعد از مهارت هاي عكاسي و پردازش قرار مي گيره
    نهايتا من پيشنهاد مي كنم با چند تا از دوربين هاي دوستاني كه در دسترس شما هستند يك امتحاني بكنيد بعد خريد كنيد
    DELL و zoo18820 تشکر می‌کنند.
    آذري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

با سلام
    ببينيد با هر پست كار رو مشكل تر مي كنيد اين كه در عكسي فكر كنيد اونجا هستيد توصيف خوبي از عكس هاي حرفه اي مي تونه باشه و در اين مورد كيفيت دوربين بعد از مهارت هاي عكاسي و پردازش قرار مي گيره
    نهايتا من پيشنهاد مي كنم با چند تا از دوربين هاي دوستاني كه در دسترس شما هستند يك امتحاني بكنيد بعد خريد كنيد
    متاسفانه از دوستان کسی این سبک دوربین ها رو نداره . فقط برای سوال آخر g9 از نظر شما چه جور دوربینی هست؟
    و بزرگترین معایبش چیه؟برای شروع نیازامو بر طرف میکنه؟دیگه تمرکزم رو گذاشتم رو این دوربین

صفحه 32 از 284 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 132 ... آخرینآخرین