صفحه 41 از 284 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 91 141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 401 تا 410 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا 2ch.blogfa آواتار ها
    تشکر کرده
    138

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

اعتراف مي كنم كه ديشب چون عبارت سايكل توريست را سر هم نوشته بوديد من بهش دقت نكردم و چشمان تيز بين دكتر روشن توجه بيشتري داشت. همينطور كه ايشان فرمودند به همين خاطر بايد قيد دوربين هاي Entry Level را بزنيد.

در مورد آلفا 700 بايد بگويم كه دوربين خوبي است و البته بدنه اش از بدنه ي 40D گرانتر است ولي بدنه ي 40D مقاوم تر است. در آلفا 700 شاسي و بدنه از آلياژهاي منيزيوم و آلومينيوم و پلاستيك مقاوم ساخته شده و اين در حالي است كه بدنه ي 40D يكسره از آلياژ منيزيوم است و براي كار شما مناسب تر.

در مورد اين اظهار نظر بايد عرض كنم كه تا جناب كاوه خان قبادي نرسيده به سرعت از يكي از مرزها با همان دوچرخه تان بگريزيد
    ممنون از راهنمائی بسیار خوبتون

آره خودم هم همین فکر رو می کنم :biggrin: باید رفت .....

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    سلام
    اول تبریک میگم ورود دوست عزیز دوچرخه سوارمون رو. دوم اینکه من هم گاهی دوچرخه سواری میکنم و کوهنوردی. به نظرم مزیتی که نیکون به سونی و کانن داره داشتن یک لنز 200-18 خوبه. بهتر میدونید که وزن و همینطور حجم مسئله خیلی مهمیه. ترکیب مثلا نیکون دی200 (به خاطر بدنه مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت) و در صورت امکان مالی دی300 با 200-18 ترکیب دلچسبی می شه برای این شرایط.
    اما دوستمون دنبال بالب و احتمالا نوردهیهای چند دقیقه ای هستند و خب اینجا کانن انتخاب بهتریه و با قیمت مناسب تر.
    حالا باید دید چی مهم تره...
    ممنون .... آخ که از امکان مالی گفتی و کردی کبابم .... ای بی پولی ... راستش من برای خرید این دوربین با حدود سه عدد لنز ( فکر می کنم رنجهای مناسبی رو بتونم با سه لنز پوشش بدم ) حدود دو میلیون تومان کنار گذاشته ام که دوستان دست به جیب خوب می دونند تو این دور و زمونه پول چرک کف دسته ... بنابراین یه حس به من میگه خودت رو برای مواجهه با یه حساب 1و500 دی هم آماده کن ...

حالا که مزاحم همه شدم اگه ممکنه این سوال آخر بنده رو هم جواب بدهید :

با ین بودجه ( یک ونیم تا دو میلیون ) و با توجه به اینکه تا مدت مدیدی قادر به خرید لنز نیستم و بدلیل شرایط متفاوتی که در کامنت های قبلی به آن اشاره کردم ( عکاسی طبیعت - حیات وحش - شب و تجربه سایر رشته ها مانند خبری و مستند اجتماعی ) آخرین پیشنهاد شما دوستان عزیز و با تجربه چیست ... ؟

با تشکر از همه اعضاء محترم سایت .. راستش امیدوارم بیشتر بتونم از امکانات این سایت استفاده کنم

تو رور خدا می بخشید اینقدر من گیج می زنم :) ... آخه به هیچ عنوان توان ریسک کردن رو ندارم ....
    ویرایش توسط farhad44 : Saturday 26 July 2008 در ساعت 15:47 دلیل: تركيب دو پست پي در پي

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

با توجه به اینکه تا مدت مدیدی قادر به خرید لنز نیستم
    اصولا این پیش فرض در مورد خرید لنز اشتباه است و معمولا باعث پشیمانی است. اگر الان بودجه کافی ندارید، و با توجه به زمینه‌های مختلفی که می‌خواهید عکاسی کنید، پیشنهاد من این است که به تدریج نیازهایتان را به لنز پاسخ دهید. درست است که می‌شود برای Canon 40D یک لنز سیگمای 18-200 خرید و از Range وسیعی لذت برد، اما باید فوت و فن کار با این لنزها را هم بدانید و خود را برای درجاتی از تساهل! آماده کنید.
    در غیر اینصورت، کم کم! لنز بخرید. مثلا برای شروع Canon 40D + EF 17-40mm f/4 USM L ترکیب خوبی است.
    farhad44، Pooyan و mammad001 تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر آشنا 2ch.blogfa آواتار ها
    تشکر کرده
    138

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    اصولا این پیش فرض در مورد خرید لنز اشتباه است و معمولا باعث پشیمانی است. اگر الان بودجه کافی ندارید، و با توجه به زمینه‌های مختلفی که می‌خواهید عکاسی کنید، پیشنهاد من این است که به تدریج نیازهایتان را به لنز پاسخ دهید. درست است که می‌شود برای Canon 40D یک لنز سیگمای 18-200 خرید و از Range وسیعی لذت برد، اما باید فوت و فن کار با این لنزها را هم بدانید و خود را برای درجاتی از تساهل! آماده کنید.
    در غیر اینصورت، کم کم! لنز بخرید. مثلا برای شروع Canon 40D + EF 17-40mm f/4 USM L ترکیب خوبی است.
    ممنون از راهنمائی دقیقتون ....

تصمیمم روی خرید دوربین 40D قطعی شده است ... در ارتباط با لنز هم بعد از تحقیق بیشتر گمان می کنم باید به فروم دیگری مراجعه کنم ... از همه ممنون بابت راهنمائی ... امیدوارم دیگه اتفاق خاصی نیفته که دودلم کنه :biggrin:

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام دوست عزیز

به نظرم بهترین انتخاب رو کردی و 40 دی یه دوربین ایده ال و فوق العادست فکر کنم اگر 2 میلیون میخوای هزینه کنی لنز 105-24 usm IS هم میتونه یه لنز رویایی واسه شما باشه
    2ch.blogfa تشکر می‌کند.

كاربر همراه kiuna آواتار ها
    تشکر کرده
    218

من امروز canon 450 D رو 840 قیمت کردم با گارانتی تعویض
    NIKON D60 رو هم 660 با گارانتی تعویض
    CANON 30D هم حدود 720 هست!

حالا فکر می کنم وقتی می خوام بگیرم 100-200 تومن اضافه کردن شاید به نفع ام باشه
    و بتونم در هزینه خرید مجدد صرفه جویی کنم! حالا می خوام ببینم بین 450D , 30D کدوم انتخاب بهتریه ؟

قبل این دو مورد دنبال SONY a200 و nikon D60 بودم !

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط kiuna نمایش پست ها
    من امروز canon 450 D رو 840 قیمت کردم با گارانتی تعویض
    NIKON D60 رو هم 660 با گارانتی تعویض
    CANON 30D هم حدود 720 هست!

حالا فکر می کنم وقتی می خوام بگیرم 100-200 تومن اضافه کردن شاید به نفع ام باشه
    و بتونم در هزینه خرید مجدد صرفه جویی کنم! حالا می خوام ببینم بین 450D , 30D کدوم انتخاب بهتریه ؟

قبل این دو مورد دنبال SONY a200 و nikon D60 بودم !

سلام دوست عزیز

باوجودی اینکه دوربین 30 دی یه دوربینی هست واسه تمام فصول و شاید بشه گفت یکی از محبوب ترین دوربین های دنیا محسوب میشه وخود من تعصب خاصی نسبت بهش دارم و میگم خروجیش بی نظیره اما از وقتی با 40 دی کار میکنم به این نتیجه رسیدم که سنسورهای جدید کانن با سیستم DIGIC III و اون convertor که 14 بیتی هست تصاویری با رنگهای خیره کننده و نویز پایین ارائه میکنه بنابراین نظر شخصی من اینه که شما 450 دی بگیرید که همه این مزایا رو داره و هم دوربین جدیدی هست و حالا حالا ها از رده خارج نمیشه

اینم یه review درباره 450 دی که به تصمیم گیری شما کمک میکنه

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EOS-Rebel-XSi-450D-Digital-SLR-Camera-Review.aspx
    kiuna تشکر می‌کند.

كاربر همراه kiuna آواتار ها
    تشکر کرده
    218

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

باوجودی اینکه دوربین 30 دی یه دوربینی هست واسه تمام فصول و شاید بشه گفت یکی از محبوب ترین دوربین های دنیا محسوب میشه وخود من تعصب خاصی نسبت بهش دارم و میگم خروجیش بی نظیره اما از وقتی با 40 دی کار میکنم به این نتیجه رسیدم که سنسورهای جدید کانن با سیستم DIGIC III و اون convertor که 14 بیتی هست تصاویری با رنگهای خیره کننده و نویز پایین ارائه میکنه بنابراین نظر شخصی من اینه که شما 450 دی بگیرید که همه این مزایا رو داره و هم دوربین جدیدی هست و حالا حالا ها از رده خارج نمیشه

اینم یه review درباره 450 دی که به تصمیم گیری شما کمک میکنه

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EOS-Rebel-XSi-450D-Digital-SLR-Camera-Review.aspx
    از راهنمایی تون ممنونم! پس کلا فرقشون رو میشه تو نوع سنسور دونست! یعنی 450D هم مثل
    40d با این تعریفی که شما گفتید و مشابه بودن سنسور اون کیفیت رو داره ؟
    البته تو سایت نورنگار که دیدم تفاوت قیمتشون خیلی کم بود
    450D =900000
    40D= 990000
    یعنی تقاوت قیمتشون 90 تومن بود! تفاوت امکاناتشون رو نمی دونم !

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

البته بنظرم قيمت 450d بهمراه لنز 55-18 is است و قيمت 40d فقط شامل بدنه ميشه .براي اطمينان بيشتر تلفني سوال كنيد .

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط kiuna نمایش پست ها
    از راهنمایی تون ممنونم! پس کلا فرقشون رو میشه تو نوع سنسور دونست! یعنی 450D هم مثل
    40d با این تعریفی که شما گفتید و مشابه بودن سنسور اون کیفیت رو داره ؟
    البته تو سایت نورنگار که دیدم تفاوت قیمتشون خیلی کم بود
    450D =900000
    40D= 990000
    یعنی تقاوت قیمتشون 90 تومن بود! تفاوت امکاناتشون رو نمی دونم !

سلام دوست عزیز

بله دقیقا منظورم همین بود که 450 دی هم نسل 40 دی هست و از همون سنسور و امکانات 40 دی استفاده میکنه قیمت 990 تومان هم فقط مربوط به بدنه میشه اما 450 دی با لنز

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

من قصد خرید دوربین دیجیتال دارم

در حد 300 تومن

خودم دوست دارم یا نیکون باشه که فکر نکنم بشه یا کانن

اما اگه برند دیگه هم باشه زیاد اشکال نداره

میخواستم بدونم دوستان چه مدلی و با چه مشخصاتی رو به من پیشنهاد میدن
    میخوام بهترین انتخاب نسبت به مبلغ پرداختی رو داشته باشم
    از دوربینهای دیجیتال زیاد اطلاعاتی ندارم
    با تشکر .

با تشکر از همه دوستان خوبم

صفحه 41 از 284 نخستنخست ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 91 141 ... آخرینآخرین